Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246
MEC218W_o.gif

Η αναστασια που εχει γινει θεμα συζητησης τις τελευταιες μερες , δεν φαινεται να ναι κατι ιδιαιτερο
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
https://*****/en/StudioWorker/9373-Nefeli new

και άλλη καινούργια.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
για την Franklin Κηφισου 30/60 εχει κανενας αποψη?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Την καλησπερα μου στους χυστο μυστες.
Ουκρανιααααααα
Alona kai nancy δειχνουν οχι κατι σπουδαιο καλα αυτο στα σιγουρα αλλα αρκετα καλες θα ελεγα.Μαλιστα και οι δυο στο ιδιο μαγαζι. Δε μενει παρα να τις δουμε και απο κοντα γιατι τα κοριτσια μας μας περιμενουν μιας και ειναι νεοφερτα κατυθειαν απο ζελενσκι.
Ρε γαμωτο ειμαι τοσοοο κουρασμενος που βαριεμαι να σηκωσω τη ποδα μου.Το πουλι μου ομως με τραβαει να σηκωθω.Αν καταφερω μεχρι της 20.00 να παω καλος
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Την καλησπερα μου στους χυστο μυστες.
Ουκρανιααααααα
Alona kai nancy δειχνουν οχι κατι σπουδαιο καλα αυτο στα σιγουρα αλλα αρκετα καλες θα ελεγα.Μαλιστα και οι δυο στο ιδιο μαγαζι. Δε μενει παρα να τις δουμε και απο κοντα γιατι τα κοριτσια μας μας περιμενουν μιας και ειναι νεοφερτα κατυθειαν απο ζελενσκι.
Ρε γαμωτο ειμαι τοσοοο κουρασμενος που βαριεμαι να σηκωσω τη ποδα μου.Το πουλι μου ομως με τραβαει να σηκωθω.Αν καταφερω μεχρι της 20.00 να παω καλος
Άρον το πουλί σου και περιπάτει
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Πωπωωωωωω μαλιακα μμου κοιτα κορμιιιιιι.
Ρε πουστη μου ειναι απο βενεζουελα καθοτι φολαρες οι ποιο πολλες.
Πρεπει να ειναι καρατουμπανο
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Καινούργια είναι, αλλά προσωπικά είμαι χορτασμένος από σιλικολατίνες.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Το λοιπον γαμηκουλες.
Εχουμε κακη ενημερωση, εχουμε καλη ενημερωση και εχουμε και κατι ακομα.
Αυτη η ενημερωση παρακατω ειναι αφιερωμενη στον γλυκουλη αριστυπο που αν και τωρα πει μπουρδες θα τον μαμισω. Ασχετο απο συμπαθεια η οχι φλικα.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246
Το λοιπον γαμηκουλες.
Εχουμε κακη ενημερωση, εχουμε καλη ενημερωση και εχουμε και κατι ακομα.
Αυτη η ενημερωση παρακατω ειναι αφιερωμενη στον γλυκουλη αριστυπο που αν και τωρα πει μπουρδες θα τον μαμισω. Ασχετο απο συμπαθεια η οχι φλικα.
οπα να τες και οι αφιεριωσεις :2funny:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ξεκιναω για Αριστοτελους nancy kai alona.
Nancy ενα ψηλο θα ελεγα, αχαρο κοριτσι με αρκετα πραγματικα παραπανησια κιλα.Σωματοτυπο καμια σχεση για στουντιο τετοιες κοπελες δε θα επρεπε να υπαρχουν γιατι πληρωνουμε για κατι καλο.Οι φωτο ειναι ψευτικες.

Αλονα κοντοχοντρο ατσουμπαλο κοριτσι μια απο τα ιδια.Οχι χοντρελα 200 κιλα αλλα γιουβαρλακι και μαλιστα παραγεμισμενο.Ηταν και αλλες κοπελες δε χρειαζεται να αναφερω για δικους μου λογους.
Απεναντι ηταν Νινα και Σαμπρινα.

Νινα ψηλη σχετικα καλο σωμα ισιο καλιγραμο. Κωλος τα χαλαγε διοτι ηταν ποιο μπαμπατσικος απο οτι πρεπει.Οχι ομως ασχημος. Ηταν παραπανω απο οτι επρεπε και με χαλουσε, ισως οχι εσας.
Βυζια ητανε μεσα σε βυζοθηκες και μαλιστα χωρις μπανελα , ετσι μου αρεσει.Ηταν φυσικα γεματα βυζια και εδειχναν λιγο να πεφτουν οπου μαζι με το υπεροχο σουτιεςν παλοντουσαν.Καραπαλοντουσαν οπως ελεγε και ο μπεζος στην σειρα με δημητρα παπαδοπουλου.Αυτο το παλεμα με καυλωσε αρκετα αλλα με χαλουσε το προσωπο που ηταν πολυ μετριο.

Σαμπρινα κοντροχοντρη γιουβαρλακος μαυρισμενη με ολα τα αρα οπως λεει και Μαραντονακος ομως σε στυλ χοντριτσα.χαχααχαχα

Φευγω απεκει και κατευθυνση για Ντορα στο θησεως 40 καλλιθεα οπου ηταν και η μονη κοπελα που εργαζοταν.
Ντορα ενα κοριτσι με προσωπο ομορφο σαν τις φιλες της κορη σου καπου στα 20 χρονων περιπου.Πιπινα δηλαδη. Οντος βυζια σιλικονι αλλα ΧΩΡΙΣ τομες να δειχνουν κατι και με ρογα μεγαλη ειδικα οταν την καυλωνες πεταγοταν η ρογα και εγλυφες οσο ηθελες.Ναι κυριοι μπορειτε να την καυλοσετε αν θελετε με ωραιο τροπο ξερετε εσεις τωρα λεμε. Αφηνε τα αγγιγματα οσο θελεις ΠΑΝΤΟΥ ΠΑΝΤΟΥ ΠΑΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥ.
Δαχτυλο στο στομα και οτι αλλο θες.Καμια αντιρηση δεν ακουσα δεν φιλησα δεν το προσπαθησα.
Σωματοτυπο αρκετα καλο με λεπτη μεση και ΤΣΟΥΠΩΤΟ ΚΩΛΟ.Οχι πολυ μεγαλο που δεν μαρεσει αλλα ομως πεταχτο.Περναγε δε περναγε τις εξετασεις απο εμενα για εμενα.Δεκτικοι η κοπελα οπως ειπα, καναμε αρκετες στασεις ξερει και τα ονοματα και με εξεπλειξε αυτο.Θα την ελεγα κοντοπουτανο.Δεν ειναι μοντελο κορμι οπως κατια Ευα κτλ.Καλα Ευα ειχε κεφια ο δημιουργος μας οταν την εφτιαχνε τι να λεμε τωρα.
Περασα πολυ καλα σαν αντρας με οτι συνεπαγεται αυτο παρολο που ημουνα κοματια απο δουλεια ηταν θαυμασια.
Και το κερασακι στην τουρτα διοτι καποιοι με θεωρουν ψευτη οταν τις φερνω σπιτι μου ( θα την φερω αμα θελω με πολυ ανεση) τους αφιερωνω το παρακατω.Στην υγεια σας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom