Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Για να μη μαλωνουμε και δημιουργουνται παρεξηγησεις εχω να προτεινω κατι.ειναι μια λυση και αυτη.
Οι μπαζολαγνοι οποιοι και να ειναι αυτοι δεν εχει σημασια γουστα ειναι αυτα να δημιουργηθη φορουμ για μπαζα η για φολες η για εκτροματα κτλ.Οποτε ο καθενας θα ειναι στον παγκο του και ολα τα μελη θα συμφωνουν μεταξυ τους.
Το ερωτημα ομως που γιενεται ειναι το αν ο σαβουρης γνωριζει η οχι αν ειναι μπαζολαγνος.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Δεν είναι μπάζο η Αναστασία, αλλά ούτε και μουνάρα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Αυτο το μπουρναζοειδες αρεσει σε πολλους και σε μενα ομολογουμενως αν και εχω ποικιλα γουστα .Τωρα νταξει τα γουστα ειναι γουστα υπαρχουν λεπτοι αντρες που γουσταρουν μονο χοντρες ας πουμε και το αντιστροφο ,το θεμα ειναι να βρεις αυτο που ψαχνεις και να σε ικανοποιει σωματικα και ψυχικα η συνευρεση αλλιως καλυτερα παιξτλε μια μαλακια να γλιτωσεις κοπο και χρημα.
Δε θα διαφωνησω δικιο εχεις δεμ ειπα το αντιθετο.
Οταν ομως εμφανηζεις μια κοπελα μεσα απο τα γραπτα σου θα πρεπει να εισαι αντικειμενικος και οχι με βαση τα προσωπικα σου γουστα.
Πεστα οπως ειναι την αληθεια.Εχει κωλο ετσι και ετσι εχει βυζια κοκορετσι και προσωπο αυτο και αυτο.
Δε θα σε μαλωσει κανενας ισα ισα θα σε σεβαστη γιατι εισαι αληθινος
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
132
Κριτικές
9
Like
622
Πόντοι
301
Με τις βλακείες που γράφεις θυμήθηκα κάτι που μου είχε συμβεί παλιά. Εποχές 2000 στο μετάξι υπήρχε μια μουνάρα Ουκρανίδα με το όνομα βερόνικα, αυτή έκανε μόνο απλό, τα πάντα με προφύλαξη. Μικρός και αθώος που ήμουν λέω να τις δώσω κάνα 10€ μπας και μου κάνει πίπα χωρίς προφύλαξη. Μετά από πολλές συναντήσεις, της λέω: άμα σου δώσω 10€ μπορείς χωρίς προφυλακτικό; Εκείνη γέλασε, μου είπε μου δίνουν 400€ και δεν κάνω... και εσύ μου λες με 10; :uglystupid:

Μπορώ να πω, να ναι καλά η κοπέλα εκεί που βρίσκεται, ότι μου έδωσε ένα καλό μάθημα για αυτά που θα συναντούσα αργότερα...
Ευχαριστώ πολύ έμαθα πολλά από εσένα σήμερα μετά από 25 χρόνια ναυτικός ….
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
617
Κριτικές
14
Like
1.700
Πόντοι
496
Ρε φίλε δεν έκραξα εγώ κανέναν, οι άλλοι άρχισαν και εγώ αμύνθηκα, από που προκύπτει ότι κράζω η ότι είμαι υπερόπτης; Διάβασε από που άρχισαν όλα και θα καταλάβεις ποιος κράζει ποιον.
Ελα φιλε τώρα, σου ζήτησε (ίσως λίγο άκομψα) να το κανεις ταληράκια για την Αναστα και τον πήρες από τα μούτρα. Δεν γνωρίζω κανέναν από τους δυο σας, αλλά το διάβαζα και εμεινα μαλακας, τί εγινε ρε παιδια; είπα. Αν δεν πέχτυκε κάτι άλλο, με μνμα ή με σβησίματα, ήταν μάλλον αδικαιολογητη τόση οργή (λέω εγω τώρα).
ΤεςΠα, δεν με αφορά, καλό για όλους μας να το λήξετε, αύριο να το πάμε από την αρχή. Ουγκ
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Ελα φιλε τώρα, σου ζήτησε (ίσως λίγο άκομψα) να το κανεις ταληράκια για την Αναστα και τον πήρες από τα μούτρα. Δεν γνωρίζω κανέναν από τους δυο σας, αλλά το διάβαζα και εμεινα μαλακας, τί εγινε ρε παιδια; είπα. Αν δεν πέχτυκε κάτι άλλο, με μνμα ή με σβησίματα, ήταν μάλλον αδικαιολογητη τόση οργή (λέω εγω τώρα).
ΤεςΠα, δεν με αφορά, καλό για όλους μας να το λήξετε, αύριο να το πάμε από την αρχή. Ουγκ
Διάβασε από την σελίδα 3522 και μετά έλα να μου πεις αν είχα άδικο, βασικά είχα άδικο, διότι με τις μαλακίες που έγραφε θα έπρεπε να γράψω χειρότερα... :embarrased:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Δε θα διαφωνησω δικιο εχεις δεμ ειπα το αντιθετο.
Οταν ομως εμφανηζεις μια κοπελα μεσα απο τα γραπτα σου θα πρεπει να εισαι αντικειμενικος και οχι με βαση τα προσωπικα σου γουστα.
Πεστα οπως ειναι την αληθεια.Εχει κωλο ετσι και ετσι εχει βυζια κοκορετσι και προσωπο αυτο και αυτο.
Δε θα σε μαλωσει κανενας ισα ισα θα σε σεβαστη γιατι εισαι αληθινος
Νομίζω τα έχουμε πει, δεν θα μαλώσουμε ποτέ για γυναίκα....
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Ευχαριστώ πολύ έμαθα πολλά από εσένα σήμερα μετά από 25 χρόνια ναυτικός ….

Μπα Όχι φίλε δεν είμαι …. Ένας μέτριος 40ρης είμαι με απλά καλό σώμα λόγω γυμναστικής χρόνια . Έκατσε η φάση , αλλά ίσως λόγω εμφάνισης μυρίστηκε λεφτά επειδή μπήκα με dsquared βερμούδα κτλπ
Είσαι ένας 40άρης που ταξιδεύει 25 χρόνια, για να κάνουμε την αφαίρεση 40-25=15, από 15 χρονών στα καράβια και στα γυμναστήρια συνάμα...
Βασικά μάθε για αρχή να κάνεις πράξεις, πρόσθεση, αφαίρεση κτλ και μετά θα μάθεις και τα υπόλοιπα.

Αν πραγματικά θες να μάθεις τι είσαι, ένα σκουπίδι που γράφει σαχλαμάρες είσαι, τίποτε περισσότερο, τίποτε λιγότερο. Ακόμα και αλήθεια να ήταν αυτό που έγραψες για την κοπέλα δεν θα έπρεπε να το έγραφες εδώ για πολλούς και διάφορους λόγους τους οποίους δεν καταλαβαίνεις. Από την στιγμή που γράφεις κάτι τέτοιο, αλήθεια η ψέματα, δηλώνεις δημόσια ότι είσαι σκουπίδι :embarrased:
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
132
Κριτικές
9
Like
622
Πόντοι
301
Είσαι ένας 40άρης που ταξιδεύει 25 χρόνια, για να κάνουμε την αφαίρεση 40-25=15, από 15 χρονών στα καράβια και στα γυμναστήρια συνάμα...
Βασικά μάθε για αρχή να κάνεις πράξεις, πρόσθεση, αφαίρεση κτλ και μετά θα μάθεις και τα υπόλοιπα.

Αν πραγματικά θες να μάθεις τι είσαι, ένα σκουπίδι που γράφει σαχλαμάρες είσαι, τίποτε περισσότερο, τίποτε λιγότερο. Ακόμα και αλήθεια να ήταν αυτό που έγραψες για την κοπέλα δεν θα έπρεπε να το έγραφες εδώ για πολλούς και διάφορους λόγους τους οποίους δεν καταλαβαίνεις. Από την στιγμή που γράφεις κάτι τέτοιο, αλήθεια η ψέματα, δηλώνεις δημόσια ότι είσαι σκουπίδι :embarrased:Μ
Μωρή Πουτανα που βγάζεις και γλώσσα είμαι 47 χρόνων το Σαραντάρης είναι 40s αγράμματε για να καταλαβαίνεις , άντε βλάκα μη σου γαμησω από όπου κρατάς που θα με πεις και σκουπίδι , σούργελο …. Άμα με είχες μπροστά σου δεν θα τα λίγες αυτά μάγκα του πληκτρολογίου
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
132
Κριτικές
9
Like
622
Πόντοι
301
Έχει γίνει το Φόρουμ εντελώς ένα μπουρδελο και μισό , ο κάθε κομπλεξικός βλάκας πιάνεται από λεπτομέρειες και πάει καρφωτός να προσβάλει ανθρώπους λες και αν είχε τα αρχιδια θα το έκανε αν είχε τον άλλον ενώπιον του. Αντί να ανταλλάσουμε πληροφορίες για να μην τρώμε Φραγγα τσάμπα καθόμαστε και τρωγόμαστε σαν τα κοκόρια . Από μέρους μου δεν ξανά ασχολουμε εκτός αν κάποιος συνάδελφος μου ζητήσει προσωπικά κάποια πληροφορία
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Περασμα νωρις το απογευμα απο Βριλλησου 46 για καταδρομικη σε Βαλερια . Ανεxτη ζεστη τουλαχιστον παλευοταν , τα δωματια κλιμαζονται επαρκως κιολας σε ολα τα στουντιο οποτε αυτο βοηθαει τη κατασταση μαζι με ενα κρυο ντους πριν και μετα .
Αρχικα ειχα κανει στοπ για μια διερευνητικη σε αριστοτελους 6 οπου ειδα την Αμαντα στο σαλοναρισμα με ενα διχτυωτο ροζ και απο μεσα μαυρα εσωρουχα , ιδανικη για λατρες bbw και συνοδευομενη με ολα τα -αρα ( κωλαρα βενεζουελανικη , βυζαρα , μπουταρα ) , προσομοιαζε με αυτο που βλεπετε στις φωτο , κρεβατογεμιστρα που λεμε αλλα και ψηλη επισης . Ευγενικη ηρθε και μου κανε χειραψεια στη κοκκινη πολυθρονα που καθομουν αριστερα οπως μπαινεις στη γωνια και εφυγε . Προσωπικα δεν ειναι του γουστου μου τετοια σωματα οποτε χαιρετησα και εφυγα καπνος για κεντρο .
Οταν εφτασα Βριλλησου η Βαλερια ηταν ηδη σε δωματιο οποτε πληρωσα το απλο προγραμμα και τη περιμενα στο δωματιο που ειναι στην υπογα ευθεια και μπροστα απο τις σκαλες . Αφου ηρθε μετα απο λιγο εκλεισε το μεγαλο φως στο δωματιο και αφησε ενα φωτισμο με μωβ αποχρωσεις που επεφτε στο κρεβατι μαζι με τα μικρα φωτα που υπηρχαν στα δυο κομοδινα . Η Βαλερια εμφανισιακα ειναι κοντουλα ( μαξ 1.65 ) και λεπτη με μικρα στηθακια και μικρες ρωγιτσες εξισου , μεστωμενα κωλομερια με πιασιματα κ λεπτη μεση , αγυμναστο σωμα χωρις περιττα κιλα και στενους ωμους , μακρια μαυρα μαλλια ( με ανταυγειες νομιζω ) και ενα αδιαφορο μετριο προσωπακι . Εν γενει συμπαθητικη θα λεγα και τιποτα περισσοτερο . Την ειχα δει αλλη μια φορα ( ειχα περασει δωματιο ) εν ταχει μεσημερι οταν πρωτοξεκινησε Βριλλησου και ηθελα να χω μια πιο καθαρη εικονα που πλεον την εχω . Στα ελληνικα γινοταν η επικοινωνια τα οποια μιλαει αψογα ( μαλλον Ελληνιδα ειναι ) .

Στο σεξακι τωρα ξεκινησαμε με χουφτωματα , φιλια στις ρωγιτσες και μετα βαθεια πιπα με καποτα χωρις να περιποιηθει μπαλες μετρια τεχνικα αλλα χωρις δοντι και συνεχισαμε με ιεροποστολικο με τα ποδια της ανοιχτα και μετα στους ωμους μου . Ειχα καλη αισθηση του μουνιου της , στενου τυπου θα το χαρακτηριζα, κραυγουλες εβγαζε αληθοφανεις ενταξει οχι τιποτα φοβερο και μετα την εστησα στα 4 οπου μετα απο γρηγορο κ δυνατο κοπανημα τελειωσα στο λαστιχο . Να πω σε συγκριση με τη 1η φορα δεν απεφευγε να το βαλει ολο μεσα , ηταν πιο ανετη και σφαλιαρες στο κωλο δεχτηκε αδιαμαρτηρητα καναδυο ( δαχτυλα δε δοκιμασα ) . Αφου τελειωσαμε , με χαιρετησε ευγενικα και εφυγε .

Εν γενει θα ελεγα οτι ειναι μια συναντηση που θα ξεχασω γρηγορα αλλα χωρις να πω οτι τα κλαψα . Τιμια και διεκπεραιωτικη θα την χαρακτηριζα με δυο λεξεις .

Αν θα τη ξανασυναντουσα ? οχι δε βρισκω το λογο , τη βρηκα βελτιωμενη σε σχεση με τη 1η φορα στο δωματιο αλλα στα ορια του τιμιου και του τυπικου ενω εμφανισιακα δε με ενθουσιασε ιδιαιτερα , ειδικα το προσωπο που προσωπικα δινω βαση ηταν αρκετα μετριο

Παρακατω μια φωτογραφια του δωματιου λιγο πριν φυγω απο το στουντιο για να παω για 8 επι 8 με φιλαρακια
 

Συνημμένα

  • 20220806_180757.jpg
    20220806_180757.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 37
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Μωρή Πουτανα που βγάζεις και γλώσσα είμαι 47 χρόνων το Σαραντάρης είναι 40s αγράμματε για να καταλαβαίνεις , άντε βλάκα μη σου γαμησω από όπου κρατάς που θα με πεις και σκουπίδι , σούργελο …. Άμα με είχες μπροστά σου δεν θα τα λίγες αυτά μάγκα του πληκτρολογίου
Έχει γίνει το Φόρουμ εντελώς ένα μπουρδελο και μισό , ο κάθε κομπλεξικός βλάκας πιάνεται από λεπτομέρειες και πάει καρφωτός να προσβάλει ανθρώπους λες και αν είχε τα αρχιδια θα το έκανε αν είχε τον άλλον ενώπιον του. Αντί να ανταλλάσουμε πληροφορίες για να μην τρώμε Φραγγα τσάμπα καθόμαστε και τρωγόμαστε σαν τα κοκόρια . Από μέρους μου δεν ξανά ασχολουμε εκτός αν κάποιος συνάδελφος μου ζητήσει προσωπικά κάποια πληροφορία
Νευριάζεις και δεν ξέρεις τι γράφεις...
Κατ αρχάς το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν πρόκειται να τσακωνόμουν μαζί σου από κοντά, όπως και να ήσουν, αν ήσουν δυνατότερος θα πήγαινα στο χώμα, αν αν ήσουν ποιο αδύναμος θα πήγαινα φυλακή, ούτε το ένα ούτε το άλλο μου αρέσει... για αυτό δεν τσακώνομε με κανέναν, η καλύτερα, αποφεύγω να τσακώνομαι.
Λες ότι εγώ προσβάλω ανθρώπους, ενώ εσύ που γράφεις "έχυσα στην μάπα την κοπέλα " η οποία είναι και γνωστή σε όλους μας, δεν προσβάλεις ανθρώπους; Η θεωρείς τις κοπέλες σκουπίδια;
Εσύ πως χαρακτηρίζεις κάποιον που προσβάλει ανθρώπους,; Πόσο δε τις κοπέλες που είναι και γνωστές, έστω αν σε πρόσβαλα η με πρόσβαλες δεν μας ξέρει κανείς... Εμένα με χαρακτήρισες κομπλεξικό βλάκα που και καλά σε πρόσβαλα και ότι θα με δείρεις και διάφορα άλλα.... Ενώ όταν εσύ προσβάλεις άλλους δεν δέχεσαι χαρακτηρισμούς... :embarrased:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.396
Πόντοι
2.846
Έχει γίνει το Φόρουμ εντελώς ένα μπουρδελο και μισό , ο κάθε κομπλεξικός βλάκας πιάνεται από λεπτομέρειες και πάει καρφωτός να προσβάλει ανθρώπους λες και αν είχε τα αρχιδια θα το έκανε αν είχε τον άλλον ενώπιον του. Αντί να ανταλλάσουμε πληροφορίες για να μην τρώμε Φραγγα τσάμπα καθόμαστε και τρωγόμαστε σαν τα κοκόρια . Από μέρους μου δεν ξανά ασχολουμε εκτός αν κάποιος συνάδελφος μου ζητήσει προσωπικά κάποια πληροφορία
Συμφωνώ απόλυτα.
Εδώ κοιτάμε να ανταλλάξουμε πληροφορία, κι από την άλλη έχουμε κάποια άτομα που διαρκώς μιλάνε για μπαζολάγνους και σαβουρογάμηδες και μπάζα και φόλες και δεν συμμαζεύεται, όπου μπαζολάγνος ίσον όποιος ...καταδέχεται να πηδήσει στουντιοκόριτσο που δεν αρέσει στους ίδιους!
Δηλ. για να επιλέξω ένα στουντιοκόριτσο, θα πρέπει πρώτα να πάρω την έγκριση του Τάδε σούπερ γαμήκουλα που καταδέχεται να πηδήσει - υποτίθεται - μόνο από μοντέλο και πάνω και που η γνώμη του είναι νόμος!
Και στο κάτω-κάτω, γιατί να συνεισφέρω στην ενημέρωση για στούντιο, όταν ξέρω ότι ο άλλος με περιμένει στη γωνία για να μου φορέσει την ταμπέλα του σαβουρογάμη, επειδή ...τόλμησα να πηδήσω κορίτσι που δεν εγκρίνει;
Έλεος...
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
132
Κριτικές
9
Like
622
Πόντοι
301
Νευριάζεις και δεν ξέρεις τι γράφεις...
Κατ αρχάς το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν πρόκειται να τσακωνόμουν μαζί σου από κοντά, όπως και να ήσουν, αν ήσουν δυνατότερος θα πήγαινα στο χώμα, αν αν ήσουν ποιο αδύναμος θα πήγαινα φυλακή, ούτε το ένα ούτε το άλλο μου αρέσει... για αυτό δεν τσακώνομε με κανέναν, η καλύτερα, αποφεύγω να τσακώνομαι.
Λες ότι εγώ προσβάλω ανθρώπους, ενώ εσύ που γράφεις "έχυσα στην μάπα την κοπέλα " η οποία είναι και γνωστή σε όλους μας, δεν προσβάλεις ανθρώπους; Η θεωρείς τις κοπέλες σκουπίδια;
Εσύ πως χαρακτηρίζεις κάποιον που προσβάλει ανθρώπους,; Πόσο δε τις κοπέλες που είναι και γνωστές, έστω αν σε πρόσβαλα η με πρόσβαλες δεν μας ξέρει κανείς... Εμένα με χαρακτήρισες κομπλεξικό βλάκα που και καλά σε πρόσβαλα και ότι θα με δείρεις και διάφορα άλλα.... Ενώ όταν εσύ προσβάλεις άλλους δεν δέχεσαι χαρακτηρισμούς... :embarrased:
Ρε μεγάλε σε αυτό το site περιγράφουμε διάφορες ερωτικες εμπειριες μας με κορίτσια του χώρου άλλως γαμει κωλο άλλος μουνι άλλος κάνει γλυφομουνι α αλλιώς τελειωτικό κτλπ Άρα πως σου βγαίνει το συμπέρασμα ότι προσβάλω κοπέλες ; Απλά ανάφερα μια εμπειρία μου και εγώ …. Δεν μου αρέσει καθόλου να προσβάλω κόσμο αλλά όταν με προκαλέσουν δεν κάνω πίσω ποτέ και δεν κάνω ποτέ χαρακτηρισμούς , ρωτά όποιον θες από εδώ , ούτε τρολαρω για πλάκα ( αυτό για το μεταξύ μας )
 

Stelioskr

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
46
Like
53
Πόντοι
0
Η Emine ξέρουμε που είναι την έχει πάρει κανείς αξίζει;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Το τι γίνεται μέσα στο δωμάτιο του κάθε ενός κανείς δεν ξέρει …. Όποτε άστο να έχουμε καλό υπόλοιπο καλοκαιριού και να περνάμε καλά !!!
Θα σου δώσω μια συμβουλή, μην κάνεις ότι δεν θες να σου κάνουν, σε κανέναν, ακόμα και στις ιερόδουλες, σου αρέσει η όχι άνθρωποι είναι και αυτές. :hi:
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Ρε μαγκες αφηστε προσωπικους χαρακτηρισμους , περιγραψτε τις κοπελες που βλεπετε και ο καθενας θα κρινει με βαση τα γουστα του . Αλλος του αρεσει το μιλφειγ , αλλος το τιραμισου και παει λεγοντας , μη τσακωνεστε ανευ λογου για πληροφοριες ειμαστε εδω και ο καθενας να πει την εμπειρια του .

Φιλε @Αρίστιππος κατ αρχας να σαι καλα που εδωσες πληροφορια για τη κοπελα , ασχετα αν ειναι του γουστου μου γιατι δε την εχω δει . Ειπες και για gfe και τo λαμβανω υποψιν . Προσωπικα εχω τοσα πμ που εχω απαντησει σε ολα και επισης εχω ανοιξει 11 καρτελες κοριτσιων που δεν ειχαν μεχρι τοτε καμια κριτικη . Ακομα και για σαλοναρισμα αν δω καποια ( ειχα παει ενα μεσημερι με 39 βαθμους και ειδα την Εμιλυ , πηρα το αυτοκινητο απο Αλιμο και πηγα Θεσσαλιας ) , θα μπω μετα και θα γραψω τις εντυπωσεις μου .

Εγω μαγκες θελω να διαβαζω ολες τις κριτικες καλες και κακες . Οποιος εχει κατι να μοιραστει εδω ειμαστε να το πει . Χτες ειπα σε ενα παλικαρι σε πμ να βγει να πει για καποια κοπελα που εγραψε οτι την αποθεωνουν στις κριτικες και ειχε αρνητικη εμπειρια μαζι της οπως εγραψε σε αλλο νημα ( προσωπικα δε την εχω δει αυτη τη κοπελα και ηθελα να μαθω ) . Ολα να καταγραφονται πρεπει θεωρω .

Ειχα λογαριασμο με 67 reviews απο συναντησεις με εσκορτς σε χωρα της βορειας ευρωπης που ζουσα ενα μεγαλο διαστημα και αν καπου ειχα παραπονο δε χαριζομουν . Με ωραιο τροπο χωρις να προσβαλλω θα κατεγραφα αυτο που εζησα . Σε αυτο που συμφωνω οτι πρεπει εμεις σα πελατες να ειμαστε αψογοι πρωτιστως ( καθαροι , ευγενικοι ) περαν του αντιτιμου που δινουμε .

Κοφτε τους τσακωμους λοιπον και γραψτε εμπειριες και γνωμες να τα λεμε ωραια ασχετα αν διαφωνουμε ή συμφωνουμε
Ο @maradona7 είναι 20χρονο σκουπίδι όμως. :boff:
Παιζω με μια ομαδα 8 επι 8 μπαλα και εγω ειμαι 35αρης μαζι με δυο φιλους ενω οι υπολοιποι 20αρηδες μεχρι 22 . Μας φωναζουν παππουδες τα κωλοπαιδα αλλα παντα εμεις ξελασπωνουμε την ομαδα :tooth:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Ρε μαγκες αφηστε προσωπικους χαρακτηρισμους , περιγραψτε τις κοπελες που βλεπετε και ο καθενας θα κρινει με βαση τα γουστα του . Αλλος του αρεσει το μιλφειγ , αλλος το τιραμισου και παει λεγοντας , μη τσακωνεστε ανευ λογου για πληροφοριες ειμαστε εδω και ο καθενας να πει την εμπειρια του .

Φιλε @Αρίστιππος κατ αρχας να σαι καλα που εδωσες πληροφορια για τη κοπελα , ασχετα αν ειναι του γουστου μου γιατι δε την εχω δει . Ειπες και για gfe και τo λαμβανω υποψιν . Προσωπικα εχω τοσα πμ που εχω απαντησει σε ολα και επισης εχω ανοιξει 11 καρτελες κοριτσιων που δεν ειχαν μεχρι τοτε καμια κριτικη . Ακομα και για σαλοναρισμα αν δω καποια ( ειχα παει ενα μεσημερι με 39 βαθμους και ειδα την Εμιλυ , πηρα το αυτοκινητο απο Αλιμο και πηγα Θεσσαλιας ) , θα μπω μετα και θα γραψω τις εντυπωσεις μου .

Εγω μαγκες θελω να διαβαζω ολες τις κριτικες καλες και κακες . Οποιος εχει κατι να μοιραστει εδω ειμαστε να το πει . Χτες ειπα σε ενα παλικαρι σε πμ να βγει να πει για καποια κοπελα που εγραψε οτι την αποθεωνουν στις κριτικες και ειχε αρνητικη εμπειρια μαζι της οπως εγραψε σε αλλο νημα ( προσωπικα δε την εχω δει αυτη τη κοπελα και ηθελα να μαθω ) . Ολα να καταγραφονται πρεπει θεωρω .

Ειχα λογαριασμο με 67 reviews απο συναντησεις με εσκορτς σε χωρα της βορειας ευρωπης που ζουσα ενα μεγαλο διαστημα και αν καπου ειχα παραπονο δε χαριζομουν . Με ωραιο τροπο χωρις να προσβαλλω θα κατεγραφα αυτο που εζησα . Σε αυτο που συμφωνω οτι πρεπει εμεις σα πελατες να ειμαστε αψογοι πρωτιστως ( καθαροι , ευγενικοι ) περαν του αντιτιμου που δινουμε .

Κοφτε τους τσακωμους λοιπον και γραψτε εμπειριες και γνωμες να τα λεμε ωραια ασχετα αν διαφωνουμε ή συμφωνουμε

Παιζω με μια ομαδα 8 επι 8 μπαλα και εγω ειμαι 35αρης μαζι με δυο φιλους ενω οι υπολοιποι 20αρηδες μεχρι 22 . Μας φωναζουν παππουδες τα κωλοπαιδα αλλα παντα εμεις ξελασπωνουμε την ομαδα :tooth:
Φίλτατε αυτό που κάνεις εσύ εγώ δεν το θεωρώ σωστό και φυσικά δεν μπορώ να το κάνω, δεν μπορώ να κάνω κάτι που κατά την γνώμη μου δεν είναι σωστό. Αλλά δεν σε κατακρίνω κάνε ότι θες, σήμερα αν έγραψα για την Αναστασία, φυσικά δεν το έκανα για να βοηθήσω, ούτε είχα σκοπό να το κάνω, το έγραψα για να αποδείξω έμπρακτα ότι οι ενημερώσεις δεν με βοηθάνε. :embarrased:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.396
Πόντοι
2.846
Ρε μαγκες αφηστε προσωπικους χαρακτηρισμους , περιγραψτε τις κοπελες που βλεπετε και ο καθενας θα κρινει με βαση τα γουστα του . Αλλος του αρεσει το μιλφειγ , αλλος το τιραμισου και παει λεγοντας , μη τσακωνεστε ανευ λογου για πληροφοριες ειμαστε εδω και ο καθενας να πει την εμπειρια του .

Φιλε @Αρίστιππος κατ αρχας να σαι καλα που εδωσες πληροφορια για τη κοπελα , ασχετα αν ειναι του γουστου μου γιατι δε την εχω δει . Ειπες και για gfe και τo λαμβανω υποψιν . Προσωπικα εχω τοσα πμ που εχω απαντησει σε ολα και επισης εχω ανοιξει 11 καρτελες κοριτσιων που δεν ειχαν μεχρι τοτε καμια κριτικη . Ακομα και για σαλοναρισμα αν δω καποια ( ειχα παει ενα μεσημερι με 39 βαθμους και ειδα την Εμιλυ , πηρα το αυτοκινητο απο Αλιμο και πηγα Θεσσαλιας ) , θα μπω μετα και θα γραψω τις εντυπωσεις μου .

Εγω μαγκες θελω να διαβαζω ολες τις κριτικες καλες και κακες . Οποιος εχει κατι να μοιραστει εδω ειμαστε να το πει . Χτες ειπα σε ενα παλικαρι σε πμ να βγει να πει για καποια κοπελα που εγραψε οτι την αποθεωνουν στις κριτικες και ειχε αρνητικη εμπειρια μαζι της οπως εγραψε σε αλλο νημα ( προσωπικα δε την εχω δει αυτη τη κοπελα και ηθελα να μαθω ) . Ολα να καταγραφονται πρεπει θεωρω .

Ειχα λογαριασμο με 67 reviews απο συναντησεις με εσκορτς σε χωρα της βορειας ευρωπης που ζουσα ενα μεγαλο διαστημα και αν καπου ειχα παραπονο δε χαριζομουν . Με ωραιο τροπο χωρις να προσβαλλω θα κατεγραφα αυτο που εζησα . Σε αυτο που συμφωνω οτι πρεπει εμεις σα πελατες να ειμαστε αψογοι πρωτιστως ( καθαροι , ευγενικοι ) περαν του αντιτιμου που δινουμε .

Κοφτε τους τσακωμους λοιπον και γραψτε εμπειριες και γνωμες να τα λεμε ωραια ασχετα αν διαφωνουμε ή συμφωνουμε

Παιζω με μια ομαδα 8 επι 8 μπαλα και εγω ειμαι 35αρης μαζι με δυο φιλους ενω οι υπολοιποι 20αρηδες μεχρι 22 . Μας φωναζουν παππουδες τα κωλοπαιδα αλλα παντα εμεις ξελασπωνουμε την ομαδα :tooth:
Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ με αυτά που γράφεις "αφηστε προσωπικους χαρακτηρισμους , περιγραψτε τις κοπελες που βλεπετε ... και ο καθενας να πει την εμπειρια του".
Και συμπληρώνω με την άδειά σου ότι, για να συμβεί αυτό, θα βοηθήσει πάρα πολύ εάν το πάρουν λίγο αλλιώς εκείνοι οι τύποι που μας κοπανάνε διαρκώς για "μπαζολάγνους" κ.ο.κ. (βλ. και παραπάνω σχόλιό μου), με μοναδικό σκοπό όχι να συνεισφέρουν στο νήμα αλλά να περιαυτολογήσουν για το ότι αυτοί πηδάνε - και καλά! - μόνο από μοντέλα και πάνω.
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Φίλτατε αυτό που κάνεις εσύ εγώ δεν το θεωρώ σωστό και φυσικά δεν μπορώ να το κάνω, δεν μπορώ να κάνω κάτι που κατά την γνώμη μου δεν είναι σωστό. Αλλά δεν σε κατακρίνω κάνε ότι θες, σήμερα αν έγραψα για την Αναστασία, φυσικά δεν το έκανα για να βοηθήσω, ούτε είχα σκοπό να το κάνω, το έγραψα για να αποδείξω έμπρακτα ότι οι ενημερώσεις δεν με βοηθάνε. :embarrased:
Κανενα θεμα φιλε οπως νιωθει ο καθενας . Εμενα προσωπικα με βοηθανε οι κριτικες , αλλες τις λαμβανω υποψιν εξ ολοκληρου , αλλες μερους εξ αυτων ( πχ καποια αναφορα για την εμφανιση ή καποια συμπεριφορα ) , καποιες καθολου και εννοειται εκτος απο τα γραφομενα δινω βαση και στο γραφοντα ( βλεπω με ποιον ταιριαζουν περισσοτερα τα γουστα μου ) . Εχεις την αποψη σου σεβαστη απολυτα , αρκει να κραταμε ενα επιπεδο εδω μεταξυ μας παρα τις οποιες διαφωνιες μας να τα λεμε ωραια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom