Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Πλακα εχει παντως που κοροιδευες τον @maradona7 και τον @claimain για την ινα και και την ντιανα αντιστοιχα οτι και καλα τωρα τις βρηκαν
Παρολα αυτα εσυ ο εμπειρος αριστιππος που γαμουσες στο κεφαλληνιας 75 κοιμοσουν ορθιος και τωρα ανακαλυψες την αναστασια τωρα που ξεκινησε και δουλευει κασσανδρας :2funny:
Λοιπον συμμορφωσου αριστιπακο και μη το παιζεις εξυπνακιας
Επισης η αναστασια θα περασει τεστ drive :wanker:
Από τον εαυτό σου κρίνεις τους άλλους, δεν κορόιδεψα κανέναν, δεν είναι του χαρακτήρα μου να κοροϊδεύω, δεν είμαι σκουπίδι όπως εσύ που νομίζεις ότι κοροϊδεύεις και ειρωνεύεσαι. Απλά, από αυτά που γράφουν κατάλαβα ότι πρόκειται για άτομα πολύ μικρότερης ηλικίας.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.396
Πόντοι
2.846
Καλημέρα κύριοι :hi:

Εχθές βάδιζα καρφί για Μαρίνα στο Κασσάνδρας 8, ως εκ θαύματος είδα ακριβώς δίπλα μια πόρτα η οποία ήταν ανοιχτή, μπήκα και προχώρησα στον διάδρομο, να μη τα πολυλογώ η κοπέλα εκεί δεν μου άρεσε. Λέω δεν πάω μία και στο παραδίπλα, τζάμπα είναι, εμφανίστηκε μια άγνωστη υπηρεσία η οποία εκθείαζε την κοπέλα, από μέσα μου είπα: ωχ, ποιος ξέρει τι θα εμφανιστεί.... το μυαλό μου ήταν περισσότερο προς την έξοδο.... και εμφανίζεται ένα μελαχρινό μωράκι που ούτε καν μπορούσα να φανταστώ, Αναστασία, Ελληνίδα από την Θεσσαλονίκη, μα τι ωραίο μωράκι ήταν αυτό; Εγώ είμαι σίγουρος ότι είναι γνήσια Ρουμάνα, αλλά δεν έχει καμία σημασία. Δεν φτάνει που ήταν τόσο άμορφη, από πρόγραμμα τα πάντα εκτός πρωκτικού! Συν το ότι είχε λίγο καλύτερες τιμές από τα τριγύρω Στούντιο...

Το είπα και θα το ξανά πω, 3531 σελίδες με ΑΧΡΗΣΤΕΣ πληροφορίες, μιλάμε για κοπέλες που έχουν 10ετίες, μιλάμε για βαλέριες και χριστίνες με αποστειρωμένα προγράμματα, μιλάμε για φόλες του στυλ καταλία και δεν μιλάμε για νέα, όμορφα μωρά με πλούσια προγράμματα όπως η Αναστασία :embarrased:
σύντροφε Αρίστιππε, δεν υπάρχει λόγος να τη λέμε ο ένας στον άλλον. Κι εγώ έχω στραβώσει κάποιες φορές με κάποια πράγματα που έχουν γραφτεί αλλά δεν μπαίνω στη λογική αντιπαράθεσης. Κρατάω την πληροφορία που με ενδιαφέρει - και συνεισφέρω κι ο ίδιος όσο μπορώ. Και όπως έχεις πει πολύ σωστά, δεν είμαστε όλοι ίδιοι: με την ίδια κοπέλα που κάποιος θα περάσει καλά, άλλος θα θεωρήσει ότι έφαγε παλτό. Μάλλον πρέπει να το συνηθίσουμε.
Καλοδεχούμενη λοιπόν η πληροφορία σου. Πρέπει να είναι η ίδια κοπέλα που δουλεύει και στο Αγ. Πάντων στην Καλλιθέα και για την οποία νομίζω δεν υπάρχουν κριτικές.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.396
Πόντοι
2.846
Σε λίγο για την Κατ θα περιμένουν ουρά έξω απο το στούντιο πριν τις 10, σαν τους συνταξιούχους στο ΙΚΑ
Είναι μούναρος πάντως...
"μια ζωή να περιμένεις να γαμήσεις στην ουρά" :grin:
:grin:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246
Από τον εαυτό σου κρίνεις τους άλλους, δεν κορόιδεψα κανέναν, δεν είναι του χαρακτήρα μου να κοροϊδεύω, δεν είμαι σκουπίδι όπως εσύ που νομίζεις ότι κοροϊδεύεις και ειρωνεύεσαι. Απλά, από αυτά που γράφουν κατάλαβα ότι πρόκειται για άτομα πολύ μικρότερης ηλικίας.
Κουρασες πραγματικα, κανε καμια ενημερωση και αστα σκουπιδια στην ακρη και τις ηλικιες , ελεος πια
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
σύντροφε Αρίστιππε, δεν υπάρχει λόγος να τη λέμε ο ένας στον άλλον. Κι εγώ έχω στραβώσει κάποιες φορές με κάποια πράγματα που έχουν γραφτεί αλλά δεν μπαίνω στη λογική αντιπαράθεσης. Κρατάω την πληροφορία που με ενδιαφέρει - και συνεισφέρω κι ο ίδιος όσο μπορώ. Και όπως έχεις πει πολύ σωστά, δεν είμαστε όλοι ίδιοι: με την ίδια κοπέλα που κάποιος θα περάσει καλά, άλλος θα θεωρήσει ότι έφαγε παλτό. Μάλλον πρέπει να το συνηθίσουμε.
Καλοδεχούμενη λοιπόν η πληροφορία σου. Πρέπει να είναι η ίδια κοπέλα που δουλεύει και στο Αγ. Πάντων στην Καλλιθέα και για την οποία νομίζω δεν υπάρχουν κριτικές.
Δεν υπάρχει κάποια αντιπαράθεση φίλτατε και εγώ είμαι σε θέση άμυνας, οι άλλοι μου την είπαν, όχι εγώ σε αυτούς. Όπου και να δούλευε, δεν διάβασα πουθενά για αυτήν, πάλι μόνος μου ανακάλυψα εντελώς τυχαία με 3534 σελίδες ζήτημα να υπάρχει μια παράγραφος για αυτήν. Όλοι πάνε στα μουλωχτά και στην αρχή με την Καταλία, δεν διάβασα πουθενά για μουνάρα, τυχαία πέρασα γινόταν της πουτάνας και μετά από πολύ καιρό άρχισαν κάποιοι συναγωνιστές να γράφουν. Αυτές οι δήθεν βοήθειες των πουτανιάριδων δεν υπάρχουν, παρά μόνο στην φαντασία κάποιον, το 99% είναι παρτάκιδες :embarrased:
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201
Οποιος λεει οτι στο συνολο του το thread εχει αχρηστες πληροφοριες, πολυ απλα δεν συμμετειχε στο site στις εποχες που τα στουντιο ηταν στο peak τους!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Και πως γίνεται αυτή η βοήθεια ακριβώς; Τι σχέση έχει ένας 20χρονος με έναν 40χρονο η με έναν 60χρονο πουτανιάρη;
η βοηθεια ειναι ανταλλαγη πληροφοριων, κυριως για να αποφευγονται κακοτοπιες και κακο ξοδεμα χρηματος.

οσο αφορα το δευτερο ερωτημα....εδω εμεις εχουμε το ιδιο χομπυ σε ενα θεμα ταμπου για την υπολοιπη κοινωνια

πχ δεν πας σε ενα καφε και πιανεις κουβεντα με την μπαριστα που ειναι λιγο γνωστη σου ,οτι εισαι σε διλημμα που να πας σημερα ...στο μεταξι η σε κανα μασαζ. εδω ομως μπορεις να το κανεις.

οι νεοι ειναι νεοι και θα μαθουν στη πορεια οπως ολοι. για σκεψου, εσενα εμενα και τον καθενα στα πρωτα μας βηματα σου αρεσε να σε κραζει καποιος και να ειναι υπεροπτης? τι κερδιζει? μεθαυριο, ενα νεο μελος ,ισως και σε ηλικια , που κατεβαινει στη πιατσα θα ρωτησω να μαθω κατι.....η σειρα μου....ειτε γαμαει φουλ για αυτο εχει εξαφανιστει :2funny:...ειτε,οτιδηποτε αλλο τους εχει τυχει...:grin:

ο καβάλος μας να ειναι καλα και η τσεπη μας. τα κοριτσια θα ειναι παντα εδω :wink:

:hi: τα σεβη μου κυριοι
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
η βοηθεια ειναι ανταλλαγη πληροφοριων, κυριως για να αποφευγονται κακοτοπιες και κακο ξοδεμα χρηματος.

οσο αφορα το δευτερο ερωτημα....εδω εμεις εχουμε το ιδιο χομπυ σε ενα θεμα ταμπου για την υπολοιπη κοινωνια

πχ δεν πας σε ενα καφε και πιανεις κουβεντα με την μπαριστα που ειναι λιγο γνωστη σου ,οτι εισαι σε διλημμα που να πας σημερα ...στο μεταξι η σε κανα μασαζ. εδω ομως μπορεις να το κανεις.

οι νεοι ειναι νεοι και θα μαθουν στη πορεια οπως ολοι. για σκεψου, εσενα εμενα και τον καθενα στα πρωτα μας βηματα σου αρεσε να σε κραζει καποιος και να ειναι υπεροπτης? τι κερδιζει? μεθαυριο, ενα νεο μελος ,ισως και σε ηλικια , που κατεβαινει στη πιατσα θα ρωτησω να μαθω κατι.....η σειρα μου....ειτε γαμαει φουλ για αυτο εχει εξαφανιστει :2funny:...ειτε,οτιδηποτε αλλο τους εχει τυχει...:grin:

ο καβάλος μας να ειναι καλα και η τσεπη μας. τα κοριτσια θα ειναι παντα εδω :wink:

:hi: τα σεβη μου κυριοι
Ρε φίλε δεν έκραξα εγώ κανέναν, οι άλλοι άρχισαν και εγώ αμύνθηκα, από που προκύπτει ότι κράζω η ότι είμαι υπερόπτης; Διάβασε από που άρχισαν όλα και θα καταλάβεις ποιος κράζει ποιον.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Ας πω για την εμπειρία μου με την Αναστασία, μπας και ξαναμπεί το θρεντ στον ορθό δρόμο γιατί παρεκλίνει. Την είχα πάρει πέρσι το δεκεμβρη στο Αγίων Πάντων. Αρκετά εμφανίσιμη κοπέλα νεαρή μέτρια προς κοντή στο μποι με ωραίο σφιχτό κώλο. Μολις μπήκε στο δωμάτιο χαμήλωσε τελείως το φως σε σημείο που εγώ που έχω και μυωπία να μην πολυβλέπω :confused: Μάλλον φοβάται μην την τραβήξουν βίντεο. Προκατακτικά πολύ μέτρια, δεν θα την έλεγα δοτική. Η κατάσταση βελτιώθηκε όταν άρχισα να της λέω διάφορα προστυχόλογα, εκείνη τότε ανταποκρίθηκε αρκετά ικανοποιητικά, το πέος μου ξύπνησε και η παγωμάρα έσπασε. Πρώτη στάση αρνήθηκε να στηθεί αμέσως στα τέσσερα όπως επιδίωξα εγώ, ήθελε μια προεργασία σε ιεραποστολική στάση αν θυμάμμαι καλά οπού συμμέτειχε με ψεύτικα βογγητά. Γρήγορα αλλάξαμε στα τέσσερα όπου αρχικά στηνόταν όπως βολευόταν αυτή, όχι εγώ. Στην πορεία βελτιώθηκε και τον έφαγε καλύτερα. Συμμέτειχε με δυνατά ψευτοβογγητά και κάποια βρωμόλογα. Έφαγε και κάποια μπατσάκια στον κώλο αλλά μου έβαλε και φρένο. Γενικά μου έβαζε φρένο, δε μπορώ να πω πως με άφησε να τη γαμήσω όπως θέλω. Μου την είπε κιόλας στο τέλος πως έχω μένος με τις γυναίκες. Μπορεί και να έχω. Μας δασκαλεύουν οι πουτάνες βλέπετε. Δεν θυμάμαι αν έχυσα. Δεν την ξαναπήρα, όταν την ξανασυνάντησα τυχαία σε τσάρκα στο κασσάνδρας4 υπόγα δεν μου φάνηκε να με θυμήθηκε.
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
132
Κριτικές
9
Like
622
Πόντοι
301
Εσύ πρέπει να είσαι σούπερ ντούπερ γαμίκουλας. Γι αυτό. Δεν είμαστε όλοι ίσα κι όμοια.
Μπα Όχι φίλε δεν είμαι …. Ένας μέτριος 40ρης είμαι με απλά καλό σώμα λόγω γυμναστικής χρόνια . Έκατσε η φάση , αλλά ίσως λόγω εμφάνισης μυρίστηκε λεφτά επειδή μπήκα με dsquared βερμούδα κτλπ
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
132
Κριτικές
9
Like
622
Πόντοι
301
Και για κωλο εγραψες
Εγώ παλικάρια στο τσάμπα μου έκανε μετά από ένα πολύ καλό γλυφομουνι τρία squirting καθώς την έπαιζα με τα δάχτυλα και στο τρίτο καθώς την δακτυλιζα την έχυσα στη μάπα , λέω τώρα θα ακούσω γκάζια αλλά τελικά όλα κομπλέ
Εσύ πρέπει να είσαι σούπερ ντούπερ γαμίκουλας. Γι αυτό. Δεν είμαστε όλοι ίσα κι όμοια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσύ πρέπει να είσαι σούπερ ντούπερ γαμίκουλας. Γι αυτό. Δεν είμαστε όλοι ίσα κι όμοια.
Που βλέπεις ότι γράφω για κωλο ;
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
132
Κριτικές
9
Like
622
Πόντοι
301
Μόλις τον βλέπουν οι πουτανες,βαράει το μουνι τους παλαμάκια.Γι αυτό έκανε 3 squirt η άλλη.Λιγο ακόμα και θα πάθαινε αφυδάτωση.Παλι καλά που είχε πάρει απλό πρόγραμμα δλδ
Κατά αρχήν δεν περνώ ποτέ απλό και δεύτερο πάρε την εσυ ένα πρόγραμμα των 100 και δοκίμασε μπορεί να σου κάτσει και εσένα … δεν είπα ότι εγώ είμαι ο Super
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Μπα Όχι φίλε δεν είμαι …. Ένας μέτριος 40ρης είμαι με απλά καλό σώμα λόγω γυμναστικής χρόνια . Έκατσε η φάση , αλλά ίσως λόγω εμφάνισης μυρίστηκε λεφτά επειδή μπήκα με dsquared βερμούδα κτλπ
Με τις βλακείες που γράφεις θυμήθηκα κάτι που μου είχε συμβεί παλιά. Εποχές 2000 στο μετάξι υπήρχε μια μουνάρα Ουκρανίδα με το όνομα βερόνικα, αυτή έκανε μόνο απλό, τα πάντα με προφύλαξη. Μικρός και αθώος που ήμουν λέω να τις δώσω κάνα 10€ μπας και μου κάνει πίπα χωρίς προφύλαξη. Μετά από πολλές συναντήσεις, της λέω: άμα σου δώσω 10€ μπορείς χωρίς προφυλακτικό; Εκείνη γέλασε, μου είπε μου δίνουν 400€ και δεν κάνω... και εσύ μου λες με 10; :uglystupid:

Μπορώ να πω, να ναι καλά η κοπέλα εκεί που βρίσκεται, ότι μου έδωσε ένα καλό μάθημα για αυτά που θα συναντούσα αργότερα...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.598
Κριτικές
20
Like
14.025
Πόντοι
3.246
Μύστες των στούντιο, θα ήθελα τα φώτα σας!:woldman: Ψάχνω κάποια αξιόλογη περίπτωση για πρωκτικό! :zfuck: Ποιες κοπέλες προτείνετε για δοκιμή?:hi:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Καντα μας λιανα Αριστιππε, σε ποιο πηγές, τι ώρα και τι ενεργειακής κλάσης είναι η Αναστασία;
Την ειδα την αναστασια εχθες που περασα απο εκει αλλα δεν ειναι κοπελα για να αναφερεις μη λεμε μακακιες πλεον.
Του φιλου του αρεσε οκ δε μπορω να πω κατι γιαυτο.
Σχετικα ωραια φατσουλα πονηρο προσωπο εκανε και κατι γκριμαυσες να σε πεισει να περασεις αλλα δεν.
Σωμα καμια σχεση με μοντελε περασε και δεν ακουμπησε.Πολυυυυυυ χαλαρο σωμα με πολυυυ χαλαρο κωλο χωρις να εχει δηλαδη την ανιουσα οπως θα επρεπε.Τα βυζια μια απο τα γιδια.
Μαλιστα ειχε και ενα μινιον σκυλακι χουφτας που ενω η κοπελα σαλοναριζε εγω ποιο πολυ ασχολουμουνα με το σκυλο.
Αυτες ρε φιλε ειναι οι μουναρες?
Καπου χανει το ολο θεμα αλλα ας μην το σχολιασω καλυτερα να μεινω εδω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom