Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
μολις διαβαζα κριτικη λιλιαν απο μερεντονα.Την ειχα διαβασει απλα ψαχνω καπου καλα να γαμησω.
Ποιο πολυ ψηνομαι για λιλιαν. Αστο κλειδωσε για εκει
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Λεω να παω για αλεξανδρα στο αριστοτελους.
Την ειχα δει θυμαμαι καλο κορμακι οχι κατι σπουδαιο και προσωπο καπως σαν ακμη ενα πραγμα.
Ψηλη ουκρανη αλλα δε βλεπω και κατι καλυτερο αλλα και νεο κοριτσι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

απο δελα γαμησετα παρακμηηηηη
Κοιταγα για την Αλεξανδρα απο deluxe και απο εκει που την ειχε στο προγραμμα βγηκε και γραφει ξαναδουλευει στις 9 τη τρελα μου μεσα . Θα πηγαινα σημερα


μολις διαβαζα κριτικη λιλιαν απο μερεντονα.Την ειχα διαβασει απλα ψαχνω καπου καλα να γαμησω.
Ποιο πολυ ψηνομαι για λιλιαν. Αστο κλειδωσε για εκει
Δες την μαν , στο δωματιο πολυ τιμια ηταν , ολα καλα πλην της μυτουλας θα λεγα που θυμιζει το βασιλαρο το παπακωσταντινου
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Κοιταγα για την Αλεξανδρα απο deluxe και απο εκει που την ειχε στο προγραμμα βγηκε και γραφει ξαναδουλευει στις 9 τη τρελα μου μεσα . Θα πηγαινα σημερα



Δες την μαν , στο δωματιο πολυ τιμια ηταν , ολα καλα πλην της μυτουλας θα λεγα που θυμιζει το βασιλαρο το παπακωσταντινου
ποια αλεξανδρα λες? κοιταω deluxe δε βλεπω κατι
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
την βρηκα οκ
Για πες εμφανιση τι λεει το κοριτσι
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
την βρηκα οκ
Για πες εμφανιση τι λεει το κοριτσι
Την ειχα δει οταν ειχα παει για την Ινα στο σαλοναρισμα, ηταν σκοτεινα λιγο, τη περιεγραψα και στη κριτικη μ αρεσε αρκετα αυτο που ειδα . Την ειχε στο de paris σημερα αλλα ξαφνικα την εβγαλε και τη δειχνει στις 9 του μηνα, θα τη χτυπησω στις 9 σιγουρα θελω να τη δω και λιγο καλυτερα απο κοντα γιατι δε πλησιασε στο σαλοναρισμα μ αρεσε αυτο που ειδα ομως εστω κ απο αποσταση στα σκοτεινα , κωλαρακι κ στηθος

Οχι γυμνασμενα κ σφιχτα αλλα καλοσχηματισμενα οπισθια κ ωραια βυζακια στο διχτυωτο που φοραγε
 
Τελευταία τροποποίηση:

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
παω για λιλιαν ελπιζω να μη με ξενερωσει η μητογκα του μεγα βασιλη και φυγω αχεστος.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Μολις πριν καμια ωρα πουλησα το παλιο μου αμαξι.
Εβαλα κατι παραπανω και για τις πουτανες.
Οποτε σαββατο θα εχω μεγαλυτερη ανεση
Ωραίος, εγώ από το περασμένο Δεκέμβριο προσπαθώ αλλά τίποτα.
Τέτοια μαυρίλα στα στούντιο δεν έχω ξαναδεί . Που οι εποχές που δεν ήξερα που να πρώτο πάω . Κάθε χρόνο και χειρότερα .
Όντως φίλε, έχεις απόλυτο δίκιο. Ειδικά αυτή η περίοδος είναι η χειρότερη που θυμάμαι εδώ και πολλά χρόνια. Τα στανταράκια μας είτε γέρασαν είτε αποσύρθηκαν και δεν υπάρχουν πλέον άξιες αντικαταστάτριες. Βάλε ότι και εμείς μεγαλώσαμε και δε δίνουμε, ούτε βγάζουμε το πενηντάρικο το ίδιο εύκολα με πριν 15 χρόνια.
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
686
Κριτικές
1
Like
1.319
Πόντοι
206
Βασικά οι περισσότερες γυναίκες είναι κάτω του μετρίου γιατί δεν πέφτει χρήμα να έχουν και μερικές καλύτερες και η Γερμανοαλυσίδα που την είχα σε μεγάλη εκτίμηση έχει γίνει πολύ στατική τώρα τελευταία. Μόνο το Βριλησσού 46 έχει κάποια ωραία κορίτσια αλλά δυσκολεύομαι να πάω εκεί γιατί είναι πολύ νέα και εγώ τρία χρόνια πριν τα 50. Βέβαια έχω το γενετικό καλούπι των ανθρώπων που δείχνουν 7-8 χρόνια νεότεροι από την πραγματική τους ηλικία, δηλαδή το δέρμα μου δεν είναι ζαρωμένο, τα μαλλιά μου είναι σκούρα ακόμα, αλλά και πάλι δεν αισθάνομαι καλά για να πηγαίνω με τόσο μικρά κορίτσια και δυστυχώς είναι πολύ καλό το studio αυτό από πλευράς κοριτσιών και δε βλέπω τίποτα άλλο στον ορίζοντα προς το παρόν. Μια τσατσά εν τω μεταξύ τη μπήκε σε κάποιους γύφτουλες από τους κλασικούς εδώ μέσα που δυσφημίζουν από φθόνο γιατί δεν έχουν λεφτά να πάνε εκεί το καθένα studio λέγοντας τους: ''Θέλετε να πηγαίνετε τσάμπα με κορίτσια που έχουν τα μισά σας χρόνια'' και αν και ήξερα ότι αυτό δεν ήταν για μένα και πάλι άσχημο μου έκατσε. Και που να πάρει ο διάβολος όλα τα υπόλοιπα πηγαίνουν από το κακό στο χειρότερο.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
πηγα ειδα τη λιλιαν καλο σωματοτυπο ομορφα βυζακια καλη κορμοστασια αξιοαγαμητο θα ελεγα χαλαρα.
Εμενα ομως δε μου εκατσε καλα.Με χαλασε πολυ το οτι εχει ασπρο δερμα ασπρουλιαρα δηλαδη και επισης το προσωπο της.Μου θυμιζει ποντικοφατσα.Η μητογκα που λεγαμε παπακωνσταντινου και τα ρεστα τελικα δεν εχει τοσο μεγαλη απλα λιγο παραπανω απο το συνηθισμενο και δεν ειναι για να χαλαστεις απο αυτο.

Πηγα ειδα την αλεξανδρα την ουκρανη αριστοτελους αλλα τωρα που την ειδα καλυτερα λογω του οτι πηγαινα γιαυτην δε μου αρεσε το συνολο.σαν να καμπουριαζε και με πολυ σαν ακμη στο προσωπο δεν ηθελα να περασω.

Συνεχισα κασσανδρας και περασα με την κλασικη αξια Βαλερια με γλωσοφιλα και οτι αλλο μου ερχοτανε να κανω μαζι της.Παντα στα 50 ευρο.
Βρε την κοπελιτσα ψαχνει να μας βρει και δεν ξερει πως.Της ειπα κανα δυο κουβεντες αλλα δεν ειχε χρονο εμπαινε σε πελατη.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ωραίος, εγώ από το περασμένο Δεκέμβριο προσπαθώ αλλά τίποτα.

Όντως φίλε, έχεις απόλυτο δίκιο. Ειδικά αυτή η περίοδος είναι η χειρότερη που θυμάμαι εδώ και πολλά χρόνια. Τα στανταράκια μας είτε γέρασαν είτε αποσύρθηκαν και δεν υπάρχουν πλέον άξιες αντικαταστάτριες. Βάλε ότι και εμείς μεγαλώσαμε και δε δίνουμε, ούτε βγάζουμε το πενηντάρικο το ίδιο εύκολα με πριν 15 χρόνια.
εχθες εβαλα την αγγελια εχθες το βραδυ μεσα σε μια ωρα το ειχα δωσει.
Το εβαλα αρκετα οικονομικα και εφυγε αμεσως.Βαριομουνα να σηκωνω συνεχεια τηλεφωνα να εξηγω λεπτομερειες κτλ οποτε μια και εξω να εχω την ησυχια μου
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Βασικά οι περισσότερες γυναίκες είναι κάτω του μετρίου γιατί δεν πέφτει χρήμα να έχουν και μερικές καλύτερες και η Γερμανοαλυσίδα που την είχα σε μεγάλη εκτίμηση έχει γίνει πολύ στατική τώρα τελευταία. Μόνο το Βριλησσού 46 έχει κάποια ωραία κορίτσια αλλά δυσκολεύομαι να πάω εκεί γιατί είναι πολύ νέα και εγώ τρία χρόνια πριν τα 50. Βέβαια έχω το γενετικό καλούπι των ανθρώπων που δείχνουν 7-8 χρόνια νεότεροι από την πραγματική τους ηλικία, δηλαδή το δέρμα μου δεν είναι ζαρωμένο, τα μαλλιά μου είναι σκούρα ακόμα, αλλά και πάλι δεν αισθάνομαι καλά για να πηγαίνω με τόσο μικρά κορίτσια και δυστυχώς είναι πολύ καλό το studio αυτό από πλευράς κοριτσιών και δε βλέπω τίποτα άλλο στον ορίζοντα προς το παρόν. Μια τσατσά εν τω μεταξύ τη μπήκε σε κάποιους γύφτουλες από τους κλασικούς εδώ μέσα που δυσφημίζουν από φθόνο γιατί δεν έχουν λεφτά να πάνε εκεί το καθένα studio λέγοντας τους: ''Θέλετε να πηγαίνετε τσάμπα με κορίτσια που έχουν τα μισά σας χρόνια'' και αν και ήξερα ότι αυτό δεν ήταν για μένα και πάλι άσχημο μου έκατσε. Και που να πάρει ο διάβολος όλα τα υπόλοιπα πηγαίνουν από το κακό στο χειρότερο.
Τι σημασια εχει η ηλικια σου στα 50 η κοντα στα 50?
Εγω ειμαι 42 και πηγαινω με 20χρονα και οχι μονο.
Οι μικρουλες ειναι η φωτια με τις φυσικες κορμαρες στητα βυζια κτλ εκτος καποιον εξαιρεσεων σε κοπελες κοντα στα 30 οπως Ina και Valeria που ουτε τοσο τις κανεις.
Μην εχεις κομπλεξ ανθρωπε μου γαμα εκει να ευχαριστιεσαι πιπινι.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ωραίος, εγώ από το περασμένο Δεκέμβριο προσπαθώ αλλά τίποτα.

Όντως φίλε, έχεις απόλυτο δίκιο. Ειδικά αυτή η περίοδος είναι η χειρότερη που θυμάμαι εδώ και πολλά χρόνια. Τα στανταράκια μας είτε γέρασαν είτε αποσύρθηκαν και δεν υπάρχουν πλέον άξιες αντικαταστάτριες. Βάλε ότι και εμείς μεγαλώσαμε και δε δίνουμε, ούτε βγάζουμε το πενηντάρικο το ίδιο εύκολα με πριν 15 χρόνια.
Πειτε μας τωρα οτι δεν βρισκετε να γαμησετε.
Τοσες ενημερωσεις κανουμε εδω μεσα με υπεροχα πλασματα ομορφιες καυλες που σε απογειωνουν με αυτα τα κοριτσια.Ρε παιδια τι λεμε τωρα
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.403
Πόντοι
2.846
Βασικά οι περισσότερες γυναίκες είναι κάτω του μετρίου γιατί δεν πέφτει χρήμα να έχουν και μερικές καλύτερες και η Γερμανοαλυσίδα που την είχα σε μεγάλη εκτίμηση έχει γίνει πολύ στατική τώρα τελευταία. Μόνο το Βριλησσού 46 έχει κάποια ωραία κορίτσια αλλά δυσκολεύομαι να πάω εκεί γιατί είναι πολύ νέα και εγώ τρία χρόνια πριν τα 50. Βέβαια έχω το γενετικό καλούπι των ανθρώπων που δείχνουν 7-8 χρόνια νεότεροι από την πραγματική τους ηλικία, δηλαδή το δέρμα μου δεν είναι ζαρωμένο, τα μαλλιά μου είναι σκούρα ακόμα, αλλά και πάλι δεν αισθάνομαι καλά για να πηγαίνω με τόσο μικρά κορίτσια και δυστυχώς είναι πολύ καλό το studio αυτό από πλευράς κοριτσιών και δε βλέπω τίποτα άλλο στον ορίζοντα προς το παρόν. Μια τσατσά εν τω μεταξύ τη μπήκε σε κάποιους γύφτουλες από τους κλασικούς εδώ μέσα που δυσφημίζουν από φθόνο γιατί δεν έχουν λεφτά να πάνε εκεί το καθένα studio λέγοντας τους: ''Θέλετε να πηγαίνετε τσάμπα με κορίτσια που έχουν τα μισά σας χρόνια'' και αν και ήξερα ότι αυτό δεν ήταν για μένα και πάλι άσχημο μου έκατσε. Και που να πάρει ο διάβολος όλα τα υπόλοιπα πηγαίνουν από το κακό στο χειρότερο.
ίσα ίσα, τι πιο όμορφο από το να είσαι 50+- (εγώ είμαι 54) και να πηγαίνεις με 20χρονη; πού θα το βρεις αυτό στην εξωγηπεδική ζωή;
Από την άλλη βέβαια, υπάρχουν και τριαντάρες που αξίζουν. Trial and error είναι, αναπόφευκτα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Καλημέρα κύριοι :hi:

Εχθές βάδιζα καρφί για Μαρίνα στο Κασσάνδρας 8, ως εκ θαύματος είδα ακριβώς δίπλα μια πόρτα η οποία ήταν ανοιχτή, μπήκα και προχώρησα στον διάδρομο, να μη τα πολυλογώ η κοπέλα εκεί δεν μου άρεσε. Λέω δεν πάω μία και στο παραδίπλα, τζάμπα είναι, εμφανίστηκε μια άγνωστη υπηρεσία η οποία εκθείαζε την κοπέλα, από μέσα μου είπα: ωχ, ποιος ξέρει τι θα εμφανιστεί.... το μυαλό μου ήταν περισσότερο προς την έξοδο.... και εμφανίζεται ένα μελαχρινό μωράκι που ούτε καν μπορούσα να φανταστώ, Αναστασία, Ελληνίδα από την Θεσσαλονίκη, μα τι ωραίο μωράκι ήταν αυτό; Εγώ είμαι σίγουρος ότι είναι γνήσια Ρουμάνα, αλλά δεν έχει καμία σημασία. Δεν φτάνει που ήταν τόσο άμορφη, από πρόγραμμα τα πάντα εκτός πρωκτικού! Συν το ότι είχε λίγο καλύτερες τιμές από τα τριγύρω Στούντιο...

Το είπα και θα το ξανά πω, 3531 σελίδες με ΑΧΡΗΣΤΕΣ πληροφορίες, μιλάμε για κοπέλες που έχουν 10ετίες, μιλάμε για βαλέριες και χριστίνες με αποστειρωμένα προγράμματα, μιλάμε για φόλες του στυλ καταλία και δεν μιλάμε για νέα, όμορφα μωρά με πλούσια προγράμματα όπως η Αναστασία :embarrased:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Καντα μας λιανα Αριστιππε, σε ποιο πηγές, τι ώρα και τι ενεργειακής κλάσης είναι η Αναστασία;
Από δω και μπρος θα μιλάω μόνο με όσους είχαν γαμήσει στο Κεφαλληνίας 75 η στο Παιωνίου 10, με 20χρονους δεν έχω να πω κάτι, λυπάμαι.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
εγώ εκεί δεν γαμησα . τι εικοσάχρονους ρε Αριστιππε . εγώ είμαι μπαμπάς σου
Εγώ είμαι μπαμπά σου και καλά θα κάνεις να σέβεσαι, για να μην καταντήσεις 20χρονο σκουπίδι, τα σκουπίδια δεν σέβονται.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246
Καλημέρα κύριοι :hi:

Εχθές βάδιζα καρφί για Μαρίνα στο Κασσάνδρας 8, ως εκ θαύματος είδα ακριβώς δίπλα μια πόρτα η οποία ήταν ανοιχτή, μπήκα και προχώρησα στον διάδρομο, να μη τα πολυλογώ η κοπέλα εκεί δεν μου άρεσε. Λέω δεν πάω μία και στο παραδίπλα, τζάμπα είναι, εμφανίστηκε μια άγνωστη υπηρεσία η οποία εκθείαζε την κοπέλα, από μέσα μου είπα: ωχ, ποιος ξέρει τι θα εμφανιστεί.... το μυαλό μου ήταν περισσότερο προς την έξοδο.... και εμφανίζεται ένα μελαχρινό μωράκι που ούτε καν μπορούσα να φανταστώ, Αναστασία, Ελληνίδα από την Θεσσαλονίκη, μα τι ωραίο μωράκι ήταν αυτό; Εγώ είμαι σίγουρος ότι είναι γνήσια Ρουμάνα, αλλά δεν έχει καμία σημασία. Δεν φτάνει που ήταν τόσο άμορφη, από πρόγραμμα τα πάντα εκτός πρωκτικού! Συν το ότι είχε λίγο καλύτερες τιμές από τα τριγύρω Στούντιο...

Το είπα και θα το ξανά πω, 3531 σελίδες με ΑΧΡΗΣΤΕΣ πληροφορίες, μιλάμε για κοπέλες που έχουν 10ετίες, μιλάμε για βαλέριες και χριστίνες με αποστειρωμένα προγράμματα, μιλάμε για φόλες του στυλ καταλία και δεν μιλάμε για νέα, όμορφα μωρά με πλούσια προγράμματα όπως η Αναστασία :embarrased:
Αριστιππε με συγχωρεις αλλα εισαι αδιαβαστος δεν εχεις διαβασει ουτε τις 20 σελιδες του νηματος , γιατι εαν το χες κανει θα ηξερες οτι η αναστασια δεν ειναι καινουργια και δουλευει εδω και πολυ καιρο στο αγ παντων 9 στουντιο ,απλα εγω δεν εχω μπει επειδη δε μου γεμιζε το ματι
Παπαρια εμπειρος εισαι, τωρα μιας και πηγες δωσε καμια πληροφορια να βοηθησεις και στην ενημερωση οπως κανουμε καποιοι εδω μεσα :coffee:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
ρε γατονι, με το συμπαθειο αλλά παπάρια εισαι
Όταν γαμούσα την Εμμανουέλα, ξανθιά Ρωσίδα στο Κεφαλληνίας 75, εσύ τότε πίστευες ότι το πουλάκι σου είναι μόνο για να κατουράει, για να μην πω για μαγαζιά εξωτερικού όπως το skandalo στην Μάλαγα της Ισπανίας και πολλά άλλα... που ούτε έχεις φανταστεί :embarrased:
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Όταν γαμούσα την Εμμανουέλα, ξανθιά Ρωσίδα στο Κεφαλληνίας 75, εσύ τότε πίστευες ότι το πουλάκι σου είναι μόνο για να κατουράει, για να μην πω για μαγαζιά εξωτερικού όπως το skandalo στην Μάλαγα της Ισπανίας και πολλά άλλα... που ούτε έχεις φανταστεί :embarrased:
Οκ! Στ'αρχίδια μας?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom