Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Τα καλυτερα γαμησια τα εχω κανει εκτος μαγαζιου ειτε στουντιο ειτε δελα.
Αρκει να εισαι τολμηρος οσο πρεπει και σιγουρα η κοπελα να σε συμπαθει εστω και με την πρωτη ματια.
Πρεπει να της βγαζεις εμπιστοσυνη δηλαδη να δειχνεις οτι μαζι σου δε θα μπλεξει
Ο Μαραντόνα τους βάζει τον ύμνο του Ολυμπιακού και έτσι κερδίζει την εμπιστοσύνη τους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αχά! καλή ιδέα τότε, θα μπορούσα να κάνω διερευνητικές κρούσεις σε κα'να δυο στουντιοκόριτσα που έχουμε καλή χημεία.
Ελπίζω να μη ζητάνε τιμές έσκορτ πρακτορείου :sunglasses:
Μην περιμένεις φθηνές καταστάσεις...
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
αχά! καλή ιδέα τότε, θα μπορούσα να κάνω διερευνητικές κρούσεις σε κα'να δυο στουντιοκόριτσα που έχουμε καλή χημεία.
Ελπίζω να μη ζητάνε τιμές έσκορτ πρακτορείου :sunglasses:
Η Βαλερια θελει 200
Σπιτι σου αν ειναι να ερθει και αν ερθει θα γινει Γ Α Μ Η Σ Α Ρ Α.
Το ποιο ευκολο και ποιο φθηνο ειναι απο εμετουργειο. Σπανια ερχονται κατι καλα.Αυτα τα βγαζεις σχετικα ανετα.Σημαντικο εξισου να τους αρεσεις κτλ αλλα εκει με 50 60 ευρο επισης γαμησαρες
 

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
167
Κριτικές
5
Like
334
Πόντοι
281
Μπορει φιλαρακι να ναι ετσι δεν αντιλεγω . Παντως μου εκανε εντυπωση οτι εκεινη την ωρα που πηγα ειχε 2 δωματια η Ινα ενω Αλεξανδρα και Σοφια ηταν αραχτες . Ενδεχομενως επειδη ειναι παλια στη πιατσα να χει καποια πελατεια τι να πω , χθες ηταν πολυ ευδιαθετη οταν μπηκε στο δωματιο ( εγω με ολες κανω χαβαλε γενικα και ειμαι χαλαρος αλλα αυτη πριν ακομα μιλησω μου αρχισε χαμογελα κ προστυχολογα ) . Ποια η γνωμη σου εσενα για Αλεξανδρα , την εχεις παρει ?
Ήσουν τυχερός. Την πέτυχες σε καλό φεγγάρι.για Αλεξάνδρα οχι δεν έχω άποψη ακομα
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.411
Πόντοι
2.846
Ο Μαραντόνα τους βάζει τον ύμνο του Ολυμπιακού και έτσι κερδίζει την εμπιστοσύνη τους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μην περιμένεις φθηνές καταστάσεις...
όχι βέβαια, εάν όμως πάρεις μια κοπέλα σε στούντιο για μια ώρα με 150€, σ' εκείνη πηγαίνουν τα μισά, αν δεν κάνω λάθος.
Οπότε με κατοστάρικο την ώρα για ανεξάρτητο ραντεβού δεν θα είναι ευχαριστημένη; ή όχι;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.411
Πόντοι
2.846
Η Βαλερια θελει 200
Σπιτι σου αν ειναι να ερθει και αν ερθει θα γινει Γ Α Μ Η Σ Α Ρ Α.
Το ποιο ευκολο και ποιο φθηνο ειναι απο εμετουργειο. Σπανια ερχονται κατι καλα.Αυτα τα βγαζεις σχετικα ανετα.Σημαντικο εξισου να τους αρεσεις κτλ αλλα εκει με 50 60 ευρο επισης γαμησαρες
α, οκ. Είναι πολύ καλή όμως και μάλλον το ξέρει.

Αλλά για να έρθει σπίτι μου πρέπει να στείλω την οικογένεια διακοπές :cheesy:
:cheesy::cheesy:
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
αχά! καλή ιδέα τότε, θα μπορούσα να κάνω διερευνητικές κρούσεις σε κα'να δυο στουντιοκόριτσα που έχουμε καλή χημεία.
Ελπίζω να μη ζητάνε τιμές έσκορτ πρακτορείου :sunglasses:
Να κανεις , ολα γινονται φιλε μου . Αν κερδισεις την εμπιστοσυνη μιας γυναικας ειτε πουτανα ειτε εξωθεσμικια που λεει και ο κουλου οτι θες κανεις μετα . Απλα κρινε το δωρακι αν αξιζει σε σχεση με το τι θα παρεις

Στις βιζιτες παντα δινω παραπανω για να παρω κατι παραπανω , στις πιο πολλες το καταφερνω . Ειδικα εξωτερικο το κανα σχεδον σε ολες , με ειχαν μαδησει βεβαια οι ρουφιανες


Ο Μαραντόνα τους βάζει τον ύμνο του Ολυμπιακού και έτσι κερδίζει την εμπιστοσύνη τους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μην περιμένεις φθηνές καταστάσεις...
Αδερφε μου να μου βρεις μια γκομενα με μεγαλο στηθος να με αγαπαει , να προσαρμοζεται στο προγραμμα μου ,να μη με ζηταει οτι ωρα να ναι , να ναι ξανθια με λεπτη μεση ,υψος 1.75 κ πανω και πεταχτο κωλο και να μη με θελει αποκλειστικο . Διαλεξε αμαξι μετα διθεσιο αλανιαρικο και στο κανω δωρο:sunglasses:
 

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
167
Κριτικές
5
Like
334
Πόντοι
281
όχι βέβαια, εάν όμως πάρεις μια κοπέλα σε στούντιο για μια ώρα με 150€, σ' εκείνη πηγαίνουν τα μισά, αν δεν κάνω λάθος.
Οπότε με κατοστάρικο την ώρα για ανεξάρτητο ραντεβού δεν θα είναι ευχαριστημένη; ή όχι;
Η καθαρή λογική λέει αυτό. Η πράξη λέει το αντίθετο.
όχι βέβαια, εάν όμως πάρεις μια κοπέλα σε στούντιο για μια ώρα με 150€, σ' εκείνη πηγαίνουν τα μισά, αν δεν κάνω λάθος.
Οπότε με κατοστάρικο την ώρα για ανεξάρτητο ραντεβού δεν θα είναι ευχαριστημένη; ή όχι;
Η λογική λέει αυτό. Στην πράξη γίνεται το αντίθετο
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
α, οκ. Είναι πολύ καλή όμως και μάλλον το ξέρει.
Δεν την εχω παρει εκτος μαγαζιου αλλα. Σε προσφατη κουβεντα που ειχα μαζι της για να την δω εκτος της εκανα προταση για 100 ευρο χαχαχαχαχαχαχαχα ΜΑΛΑΚΑΣ. Μου απαντησε αφου αυτα τα βγαζω εδω γιατι να ερθω με τα ιδια εκτος? Της εκανα αντιπροταση και τελος παντον καταληξαμε στα 200 σε σπιτι να την παρω να την φερω πισω και μια ωρα με ανεση ομως σαν γκομενα σου. Φαντασου αυτη η κοπελα ειναι και καλος χαρακτηρας δεν ειναι καμια μαλακο
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Προσωπικα προτιμω να δωσω 200 300 ευρο και να γαμησω 5-6 κοπελες παρα μονο σε μια για μια ωρα.
Καλα τα ειπε ο μερεντονα ειναι τι πληρωνεις και τι θα παρεις και αν ολο αυτο αξιζει.Γνωμη δεν αξιζει και γιαυτο δεν το κανω σε αυτα τα χρηματα.Εσκορτ θα ηθελα αλλα εκει περα δεν ξερεις τι θα σου ερθει και γενικα εγω ειμαι περιεργος με ολα αυτα τα fake photo αμα δω αλλη κοπελα το μπουλο.Μια φορα εχω παρει εσκορτ δε το μετανοιωσα αλλα ηταν ρισκο.Οχι τα χρηματα ρισκο αλλα η ολη φαση,
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Αδερφε μου να μου βρεις μια γκομενα με μεγαλο στηθος να με αγαπαει , να προσαρμοζεται στο προγραμμα μου ,να μη με ζηταει οτι ωρα να ναι , να ναι ξανθια με λεπτη μεση ,υψος 1.75 κ πανω και πεταχτο κωλο και να μη με θελει αποκλειστικο . Διαλεξε αμαξι μετα διθεσιο αλανιαρικο και στο κανω δωρο:sunglasses:
Μία τέτοια νοικοκυρά ψάχνουμε όλοι αδερφέ μου :2funny:
Coupe roadster japan έχουμε, μπορώ να το δανείσω στον @claimain βέβαια να πάει και να φέρει την Βαλέρια και να της έρθει η περίοδος μετά το γαμήσι που θα της κάνει.
Προσωπικα προτιμω να δωσω 200 300 ευρο και να γαμησω 5-6 κοπελες παρα μονο σε μια για μια ωρα.
Καλα τα ειπε ο μερεντονα ειναι τι πληρωνεις και τι θα παρεις και αν ολο αυτο αξιζει.Γνωμη δεν αξιζει και γιαυτο δεν το κανω σε αυτα τα χρηματα.Εσκορτ θα ηθελα αλλα εκει περα δεν ξερεις τι θα σου ερθει και γενικα εγω ειμαι περιεργος με ολα αυτα τα fake photo αμα δω αλλη κοπελα το μπουλο.Μια φορα εχω παρει εσκορτ δε το μετανοιωσα αλλα ηταν ρισκο.Οχι τα χρηματα ρισκο αλλα η ολη φαση,
:kneel::kneel:Τι λογοπαίγνιο σκαρφίστηκες ρε πούστη...του αρέσει και το anal του χύσταρου.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.411
Πόντοι
2.846
Προσωπικα προτιμω να δωσω 200 300 ευρο και να γαμησω 5-6 κοπελες παρα μονο σε μια για μια ωρα.
Καλα τα ειπε ο μερεντονα ειναι τι πληρωνεις και τι θα παρεις και αν ολο αυτο αξιζει.Γνωμη δεν αξιζει και γιαυτο δεν το κανω σε αυτα τα χρηματα.Εσκορτ θα ηθελα αλλα εκει περα δεν ξερεις τι θα σου ερθει και γενικα εγω ειμαι περιεργος με ολα αυτα τα fake photo αμα δω αλλη κοπελα το μπουλο.Μια φορα εχω παρει εσκορτ δε το μετανοιωσα αλλα ηταν ρισκο.Οχι τα χρηματα ρισκο αλλα η ολη φαση,
κι εμένα οι εμπειρίες μου με έσκορτ είναι σχεδόν 50-50. Και μιλάμε για πολύ περισσότερα χρήματα, που δεν σου εξασφαλίζουν μάλιστα ότι θα πάρεις κάτι σημαντικά καλύτερο από ένα καλό στουντιοκόριτσο.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μολις πριν καμια ωρα πουλησα το παλιο μου αμαξι.
Εβαλα κατι παραπανω και για τις πουτανες.
Οποτε σαββατο θα εχω μεγαλυτερη ανεση
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
20220801_154046.jpg
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μολις πριν καμια ωρα πουλησα το παλιο μου αμαξι.
Εβαλα κατι παραπανω και για τις πουτανες.
Οποτε σαββατο θα εχω μεγαλυτερη ανεση
Επόμενο βήμα, claimain πουλάει το σπίτι του για στουντιότσαρκες.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.411
Πόντοι
2.846
Έχω ένα καθαριστικό να σου δώσω για την μάκα που έχουνε πιάσει οι ζάντες από τα τακάκια.

AutoTriti το κάναμε το νήμα γαμώ το σπίτι !!!!
μην το γελάς γιατί κι εγώ πούλησα πρόσφατα αυτοκίνητο 23 ετών - κι όλα τα χρήματα πήγαν στα κορίτσια
2 Chainz Pockets GIF by MOST EXPENSIVEST
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
μην το γελάς γιατί κι εγώ πούλησα πρόσφατα αυτοκίνητο 23 ετών - κι όλα τα χρήματα πήγαν στα κορίτσια
2 Chainz Pockets GIF by MOST EXPENSIVEST
Αδερφέ μου, σκέφτομαι να πουλήσω νεφρό 28 χρονών και τα να επενδύσω σε πολυτελή γαμήσια.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Αδερφέ μου, σκέφτομαι να πουλήσω νεφρό 28 χρονών και τα να επενδύσω σε πολυτελή γαμήσια.
Βρε σεις χρηματα υπαρχουν αρκει να πας εκει εξω να τα μαζεψεις με τις σακουλες.
Τροπο θελει οχι τοσο πολυ κοπο.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Βρε σεις χρηματα υπαρχουν αρκει να πας εκει εξω να τα μαζεψεις με τις σακουλες.
Τροπο θελει οχι τοσο πολυ κοπο.
μη γελας ρε κων/νε υπαρχουν πολλα χρηματα εκει οξω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom