Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
ναι εφυγε απλα αναφερα καποιες
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.413
Πόντοι
2.846
Αναγνωριστική επίσκεψη απόψε στο Αθηνών 413, της μεγάλης αλυσίδας, ώρα περίπου 8.30 μ.μ.

Η αγενέστερη με διαφορά τσα που έχω πετύχει σε στούντιο. Αρχικά ήταν όλο γέλια και πλακίτσα. Παρήλασαν δυο κορίτσια, Νικόλ και Γιν Γιν, λατίνες, καλές εμφανισιακά, με τον χαρακτηριστικό λατινοαμερικάνικο κώλο, για όσους αρέσει.
Με το που κατάλαβε η τσα ότι δεν επρόκειτο να μπω δωμάτιο, τα χαμόγελα εξαφανίστηκαν, μου στράβωσε τα μούτρα για τα καλά και μόνο που δεν με έβρισε («πλάκα μας κάνετε; γεια σας!»). Κι ενώ της είχα εξηγήσει ότι δεν είμαι πρώτη φορά στο μαγαζί, γνωρίζω τα προγράμματα κ.λπ.

Μα καλά, πρώτη φορά βλέπει κάποιος τα κορίτσια στο σαλόνι και δεν μπαίνει δωμάτιο;
Σε 4 μαγαζιά που έκανα ακριβώς το ίδιο τις τελευταίες μέρες, καμιά τσα δεν μου στράβωσε.
Έχουν τόση πολλή πελατεία που θέλουν να διώχνουν κόσμο; Πολύ αμφιβάλλω.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Αναγνωριστική επίσκεψη απόψε στο Αθηνών 413, της μεγάλης αλυσίδας, ώρα περίπου 8.30 μ.μ.

Η αγενέστερη με διαφορά τσα που έχω πετύχει σε στούντιο. Αρχικά ήταν όλο γέλια και πλακίτσα. Παρήλασαν δυο κορίτσια, Νικόλ και Γιν Γιν, λατίνες, καλές εμφανισιακά, με τον χαρακτηριστικό λατινοαμερικάνικο κώλο, για όσους αρέσει.
Με το που κατάλαβε η τσα ότι δεν επρόκειτο να μπω δωμάτιο, τα χαμόγελα εξαφανίστηκαν, μου στράβωσε τα μούτρα για τα καλά και μόνο που δεν με έβρισε («πλάκα μας κάνετε; γεια σας!»). Κι ενώ της είχα εξηγήσει ότι δεν είμαι πρώτη φορά στο μαγαζί, γνωρίζω τα προγράμματα κ.λπ.

Μα καλά, πρώτη φορά βλέπει κάποιος τα κορίτσια στο σαλόνι και δεν μπαίνει δωμάτιο;
Σε 4 μαγαζιά που έκανα ακριβώς το ίδιο τις τελευταίες μέρες, καμιά τσα δεν μου στράβωσε.
Έχουν τόση πολλή πελατεία που θέλουν να διώχνουν κόσμο; Πολύ αμφιβάλλω.
Γιαυτο στραβωνουν γιατι δεν εχουν πελατεια και με αυτες που εχει τις λατινοτρχα γυρευε θα ψιλο βαρανε μυγες οποτε ξεσπανε στους πελατες.
Ενταξει δε τρεχει μία εσυ κανονικα τη δουλεια σου μη σε χαλαει η φαση.
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Αναγνωριστική επίσκεψη απόψε στο Αθηνών 413, της μεγάλης αλυσίδας, ώρα περίπου 8.30 μ.μ.

Η αγενέστερη με διαφορά τσα που έχω πετύχει σε στούντιο. Αρχικά ήταν όλο γέλια και πλακίτσα. Παρήλασαν δυο κορίτσια, Νικόλ και Γιν Γιν, λατίνες, καλές εμφανισιακά, με τον χαρακτηριστικό λατινοαμερικάνικο κώλο, για όσους αρέσει.
Με το που κατάλαβε η τσα ότι δεν επρόκειτο να μπω δωμάτιο, τα χαμόγελα εξαφανίστηκαν, μου στράβωσε τα μούτρα για τα καλά και μόνο που δεν με έβρισε («πλάκα μας κάνετε; γεια σας!»). Κι ενώ της είχα εξηγήσει ότι δεν είμαι πρώτη φορά στο μαγαζί, γνωρίζω τα προγράμματα κ.λπ.

Μα καλά, πρώτη φορά βλέπει κάποιος τα κορίτσια στο σαλόνι και δεν μπαίνει δωμάτιο;
Σε 4 μαγαζιά που έκανα ακριβώς το ίδιο τις τελευταίες μέρες, καμιά τσα δεν μου στράβωσε.
Έχουν τόση πολλή πελατεία που θέλουν να διώχνουν κόσμο; Πολύ αμφιβάλλω.
Απορώ που πάνε με τέτοια συμπεριφορά...Φυσικά θα δούμε και θα φύγουμε λογικό είναι
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
απορώ με τις υπηρεσίες που προσφέρουν στα στούντιο γιατί είναι ακόμη ανοιχτά......ποιοί πάνε και τα σκάνε ρε πούστη μου τα 100αρια σε αυτές????? εδώ μέχρι η ζανετ από τριγγετοαλυσίδα που είναι μια 8ετια περίπου , δεν έχουν βαρεθεί τις υπηρεσίες "σταθερό επιτόκιο 2,4% στεγαστικού" που προσφέρει όλα της τα χρόνια???
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.413
Πόντοι
2.846
Γιαυτο στραβωνουν γιατι δεν εχουν πελατεια και με αυτες που εχει τις λατινοτρχα γυρευε θα ψιλο βαρανε μυγες οποτε ξεσπανε στους πελατες.
Ενταξει δε τρεχει μία εσυ κανονικα τη δουλεια σου μη σε χαλαει η φαση.
οι λατίνες μια χαρά είναι, για όσους αρέσει αυτός ο τύπος γυναίκας. Αλλά αν δεν έχεις πολλή πελατεία, δεν διώχνεις όποιον μπαίνει με τη συμπεριφορά σου. Κοινή λογική.
Στο κάτω κάτω και η τσα, απ' όσο ξέρω, ανά πελάτη πληρώνεται, δεν έχει στάνταρ μεροκάματο.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.413
Πόντοι
2.846
απορώ με τις υπηρεσίες που προσφέρουν στα στούντιο γιατί είναι ακόμη ανοιχτά......ποιοί πάνε και τα σκάνε ρε πούστη μου τα 100αρια σε αυτές????? εδώ μέχρι η ζανετ από τριγγετοαλυσίδα που είναι μια 8ετια περίπου , δεν έχουν βαρεθεί τις υπηρεσίες "σταθερό επιτόκιο 2,4% στεγαστικού" που προσφέρει όλα της τα χρόνια???
καλά, τέτοια συμπεριφορά δεν μου έχει ξανατύχει από άλλη τσα, δεν νομίζω να είναι η γενική περίπτωση.
Όσο για τη Ζανέτ που αναφέρεις, εννοείς αυτή από Ισμήνης κ.λπ.;
Αν μιλάμε για την ίδια, κι εμένα μου φάνηκε κάπως κουρασμένη τη δεύτερη φορά που τη συνάντησα. Λογικό ίσως, μετά από τόσα χρόνια στην πιάτσα.
 

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
167
Κριτικές
5
Like
334
Πόντοι
281
Βραδινη καταδρομικη πριν τα μεσανυχτα στo deluxe μαγκες μετα απο υποδειξη του αρχηγου κλαιν για την Ινα . Μπαινω αραζω στο καναπε δεξια οπως μπαινεις και ζηταω απο τη τσατσα να σαλοναρουν τα κοριτσια να παρω μια ιδεα αν και ειχα παει με συγκεκριμενο στοχο . Σοφια απερριψα με τη μια , σπασμενο προσωπο και χαλαρο σωμα ( κανονικο σωμα δλδ οχι χοντρο απλα ολιγον ζελεδιασμενο θα λεγα ) , Ινα που περασε γρηγορα γιατι ειχε δωματια στον οροφο πανω ( η μονη που ειχε δουλεια εκεινη την ωρα που πηγα ) στην οποια αμεσως πηγαν τα ματια μου στη κωλαρα της και η Αλεξανδρα η οποια φορουσε ενα διχτυωτο μαυρο ολοσωμο που φαινοταν το στηθος της , οι ομορφες θηλες της αλλα και το ωραιο κωλαρακι . Οχι γυμνασμενο αλλα παλλονταν ωραια τα κωλομερια κατα τη κινηση , για να μαι ειλικρινης ημουν μεταξυ της Ινας και της Αλεξανδρας μολις ειδα τη τελευταια αλλα με χαλασε στην Αλεξανδρα οτι ηταν παντελως αγελαστη και δε πλησιασε κοντα μου να τη δω πιο καθαρα σε αντιθεση με τις αλλες δυο . Μπαινει παντως στα προσεχως γιατι εμφανισιακα αυτο που ειδα εν ταχει μου αρεσε αρκετα .

Ανεβαινω δωματιο 2 , πολυ ευρυχωρο με μεγαλο κρεβατι με κοκκινο προσκεφαλο κ καθρεφτες , και περιμενα την Ινα γιατι ειχε 2 πελατες ( αμαν με αυτες τις μικρες πετσετες σχεδον σε ολα τα στουντιο ). Λοιπον η Ινα μαγκες πρεπει να ναι απο τα πιο ευδιαθετα κοριτσια που χω συναντησει , με ελαχιστες εχω μιλησει και κανει τοσο χαβαλε περαν απο τη σεξαρα , η ιδια μου πε οτι και να χει θελει να δειχνει παντα χαρουμενη στο πελατη και πραγματικα σε εμενα το εδειξε απο την αρχη μεχρι το τελος οσο ελαχιστες κοπελες . Σε εμφανιση ειναι μετριου αναστηματος χωρις περιττα κιλα , εχει κωλαρα με λεπτη μεση ( μου θυμισε Ζενια απο Τριγγετας η πισω κινηση σε συνδυασμο με τη μεση ), το μαλλι ειναι πιο κοντο απο τις φωτο δλδ μεχρι τους ωμους κατσαρο αναδεικνυε ωραια κ ταιριαστα το προσωπο , ωραια ποδια , σφιχτο δερμα με καλοσχηματισμενες γαμπες , μικρο στηθος 1,5αρι μαξ με μικρες ρωγιτσες και προσωπακι που ειχε μια αγρια ομορφια με μυτουλα λιγο μεγαλη σε σχεση με το υπολοιπο προφιλ και το πηγουνι ( με της Λιλιαν απο λεωφ Αθηνων θα λεγα μοιαζει η μυτη ). Ειναι 35αρα ( λεων μαλιστα σε λιγες μερες εχει γενεθλια ) και πραγματικα εξαιρετικη επαγγελματιας που προσεχει το σωμα της να ναι αψογο οπως και η συμπεριφορα της .

Ξεκινησαμε ζητωντας της να μου φερει τα βυζακια της να τα γλειψω ωντας ξαπλωμενος και σε συνδυασμο με τα χουφτωματα στη κωλαρα της συντομα ειχα γινει τουρμπο ετοιμος για μαχη . Σηκωνομαι στα γονατα και μου αρχιζει ενα τσιμπουκι ( δεν εγλειψε μπαλες ) εξαιρετικο dt χωρις χερι με αψογη τεχνικη ενω με κοιτουσε με ενα προστυχο βλεμμα που δεν αργησα να τη στησω για να μπω μεσα της . Ταυτοχρονα στο τσιμπουκι εβαζα δαχτυλα αδιαμαρτυρητα στο μουνακι της με εντονες κινησεις κατι που εφτασε τη καυλα μου στο κοκκινο . Την εστησα στα 4 κ αρχισα κοπανημα με χαστουκια δυνατα και οι βωμολοχιες και απο τους 2 εδιναν και επαιρναν ( η τυπισσα ειναι τσοντα , το ζει το σκηνικο ) και σταματαω μετα απο αρκετο κοπανημα για να τη στησω ιεροποστολικο . Εκει ξαπλωσα πανω της , χουφτωσα τα κωλομερια της και ανασηκωσα τη λεκανη της για να τη γαμαω ελεγχοντας τη λεκανη της με τη κινηση των χεριων μου . Ο λαιμος μου ηταν στο υψος του προσωπου της και λιγο πλαγια . Μετα απο γρηγορο και δυνατο κοπανημα ( ταυτοχρονα με φιλαγε στο λαιμο συνεχως που οταν γυρισα στο αμαξι κοιτουσα κανα 5λεπτο μη μου αφησε κανα σημαδι ) κατεθεσα στη καποτα μεσα της εχοντας κανει ενα πολυ δυνατο χυσιμο επειτα απο ενα απολαυστικο γαμησι .

Η τυπισσα οχι μονο δε διαμαρτυρηθηκε σε τιποτα αλλα ζουσε και συμμετειχε στο μαξιμουμ καθολη τη διαρκεια ( μεχρι και τα δαχτυλα στη μουναρα της εδειξε να απολαμβανει που εβαζα με ενταση ) , γουσταρε γαμησι φουλ και για μενα ειναι φαση pse ξεκαθαρα. Πιστευω ειναι ετσι με ολους καθοτι οταν μπηκε ηταν πολυ γελαστη και θερμη για κουβεντα και μονη της μου αρχισε με το καλημερα τα προστυχολογα .

Εν ολιγοις ,κατ εμε ειναι μια εξαιρετικη σεξεργατρια που τιμαει το ρολο της στο ακεραιο , εμπειροτατη και το δειχνει αυτο , πηγε να παρει πρωτοβουλιες αλλα καταλαβε οτι εγω θελω να οδηγω το παιχνιδι και εχω συγκεκριμενες προτιμησεις οποτε με ακολουθησε , ετσι αποδειχθηκε ενας ιδανικος βραδινος πουτσομεζες που τιμησε και το τελευταιο ευρω και με αφησε με ενα μεγαλο χαμογελο .
Δε θα πω οτι δεν υπαρχουν ωραιοτερες στα στουντιο αυτη τη περιοδο ( δεν ανηκει πχ για μενα στις πρωτες 5 σε εμφανιση παροτι εχει διαστημικη κωλαρα ) αλλα σε συμμετοχη σιγουρα ανηκει στις κορυφαιες ειδικα για τους λατρες του pse .
Αυτα μαγκες μου και μια φωτο απο το στουντιο λιγο πριν παρω το δρομο του γυρισμου ( ειχα παρκαρει σε παραλληλο στενο ) . Μαγκα @claimain της ειπα ενας κολλητος μου τη προτεινε , θα σου στειλω πμ τι να της πεις για να καταλαβει ποιος ειμαι αν ξαναπας . Κεντησες με την επιλογη σου , να ξερεις σε επιστευομαι απολυτα

Επομενος στοχος Αλεξανδρα

Η ινα είναι με τα φεγγάρια της . Μπορεί να πας επόμενη φορά και να μα είναι μη μου απτου .ποταμών εδώ εκεί οχι δυνατά κλπ .χρόνια σρο κουρμπέτι αλλά είναι σε τι φάση θα την πετύχεις.. εχω περάσει και τέλεια αλλά και τελείως ξενέρωτα μαζί της . Όσοι της ξέρουν χρόνια θα συμφωνήσουν θεωρώ
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.413
Πόντοι
2.846
λοιπόν, άσχετο με την τσα του Αθηνών 413:

Δεύτερη επίσκεψη σήμερα απογευματάκι νωρίς στη Βαλέρια, στο Κασσάνδρας 3 πάνω. Της τη χρωστούσα εδώ και αρκετούς μήνες.
Από την προηγούμενη πρώτη μας συνάντηση είχα φύγει εκστασιασμένος. Αυτή τη φορά, υπήρχαν κάποια anti-climax στοιχεία, όπως ο κυριούλης επί της υποδοχής καθώς και το γεγονός ότι και τα δυο κορίτσια – Βαλέρια και η επίσης ομορφούλα Χριστίνα – δεν κάνουν ελεύθερο στοματικό. Την προηγούμενη φορά μου είχε κάνει. Αρκέστηκα λοιπόν σε 69 κι έκανα και λίγη οικονομία. Κατά τα λοιπά, το κορίτσι όπως το ήξερα: υπέροχο κορμάκι, θερμή στο κρεβάτι, έδειχνε ότι ήθελε να με ευχαριστήσει. Την ζήτησα συγγνώμη γιατί αισθάνθηκα ότι την ταλαιπώρησα γαμώντας τη μάλλον δυνατά. -When you come again, I’ll be glad to see you.
 

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
167
Κριτικές
5
Like
334
Πόντοι
281
Η Ινα χθες ηταν πολυ ορεξατη , με χαμογελο και διαθεση καθολη τη διαρκεια , δαχτυλα δεχτηκε και το ζουσε στο δωματιο . Μπορει αλλη εμπειρια μαζι της αν ξαναχω να μην ειναι ιδια , γραφω αυτο που εζησα ομως χθες . Σα στυλ σωματοτυπος δεν ειναι του στυλ μου οπως και η Ζενια που ανεφερε ο φιλος @Annapurna . Η Πωλινα εμφανισιακα προσωπικα μου αρεσε και τη θεωρω στις κορυφαιες σε εμφανιση απο τις ενεργες
Πρέπει να είσαι πολύ τυχερός να την πετύχεις στο ίδιο μουντ μυστη.. συνήθως είναι στο τυπικό όσο δεν πάει
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
απορώ με τις υπηρεσίες που προσφέρουν στα στούντιο γιατί είναι ακόμη ανοιχτά......ποιοί πάνε και τα σκάνε ρε πούστη μου τα 100αρια σε αυτές????? εδώ μέχρι η ζανετ από τριγγετοαλυσίδα που είναι μια 8ετια περίπου , δεν έχουν βαρεθεί τις υπηρεσίες "σταθερό επιτόκιο 2,4% στεγαστικού" που προσφέρει όλα της τα χρόνια???
Εσυ γιατι θα εκλεινες μια κοπελα στα 100 ευρο? Για ποιο λογο εννοω αν το εκανες
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
35
Like
8.175
Πόντοι
6.246
Για πρόγραμμα πχ μίας ώρας (ή και παραπάνω) δεν μπορεί να κανονιστεί συνάντηση σε άλλο χώρο? :think:
Με την σύμφωνη γνώμη του στούντιο εννοώ. Αφού έτσι κι αλλιώς το χρήμα θα πέσει.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Για πρόγραμμα πχ μίας ώρας (ή και παραπάνω) δεν μπορεί να κανονιστεί συνάντηση σε άλλο χώρο? :think:
Με την σύμφωνη γνώμη του στούντιο εννοώ. Αφού έτσι κι αλλιώς το χρήμα θα πέσει.
σαφως μπορει να κανονιστει με το αναλογο κοστος cg.
Δεν το κανουν ομως ολες. Η βαλερια απο κασσανδρας το κανει αβ σου αρεσει η κοπελα δηλαδη αν σου αρεσουν οι ομορφες καλιγραμες γυναικες
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.413
Πόντοι
2.846
Για πρόγραμμα πχ μίας ώρας (ή και παραπάνω) δεν μπορεί να κανονιστεί συνάντηση σε άλλο χώρο? :think:
Με την σύμφωνη γνώμη του στούντιο εννοώ. Αφού έτσι κι αλλιώς το χρήμα θα πέσει.
δεν νομίζω ότι τα μαγαζιά δέχονται να κανονίζουν ραντεβού outcall τα κορίτσια τους.
Αυτό μπορεί να γίνει μόνο μεταξύ της κοπέλας και του πελάτη, εν αγνοία του μαγαζιού.
Αν κάποια κοπέλα συμπαθήσει κάποιον πελάτη - και βέβαια τον κόψει ότι είναι κιμπάρης, το σημαντικότερο - μπορεί να του προτείνει να βρεθούν σε ραντεβού εκτός βάρδιας.
Δεν ξέρω πόσο συχνά συμβαίνει.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
δεν νομίζω ότι τα μαγαζιά δέχονται να κανονίζουν ραντεβού outcall τα κορίτσια τους.
Αυτό μπορεί να γίνει μόνο μεταξύ της κοπέλας και του πελάτη, εν αγνοία του μαγαζιού.
Αν κάποια κοπέλα συμπαθήσει κάποιον πελάτη - και βέβαια τον κόψει ότι είναι κιμπάρης, το σημαντικότερο - μπορεί να του προτείνει να βρεθούν σε ραντεβού εκτός βάρδιας.
Δεν ξέρω πόσο συχνά συμβαίνει.
χαχααχ Συμβαινει πολυ συχνα στο υπογραφω αυτο μετα βεβαιοτητας
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Τα καλυτερα γαμησια τα εχω κανει εκτος μαγαζιου ειτε στουντιο ειτε δελα.
Αρκει να εισαι τολμηρος οσο πρεπει και σιγουρα η κοπελα να σε συμπαθει εστω και με την πρωτη ματια.
Πρεπει να της βγαζεις εμπιστοσυνη δηλαδη να δειχνεις οτι μαζι σου δε θα μπλεξει
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Πρέπει να είσαι πολύ τυχερός να την πετύχεις στο ίδιο μουντ μυστη.. συνήθως είναι στο τυπικό όσο δεν πάει
Μπορει φιλαρακι να ναι ετσι δεν αντιλεγω . Παντως μου εκανε εντυπωση οτι εκεινη την ωρα που πηγα ειχε 2 δωματια η Ινα ενω Αλεξανδρα και Σοφια ηταν αραχτες . Ενδεχομενως επειδη ειναι παλια στη πιατσα να χει καποια πελατεια τι να πω , χθες ηταν πολυ ευδιαθετη οταν μπηκε στο δωματιο ( εγω με ολες κανω χαβαλε γενικα και ειμαι χαλαρος αλλα αυτη πριν ακομα μιλησω μου αρχισε χαμογελα κ προστυχολογα ) . Ποια η γνωμη σου εσενα για Αλεξανδρα , την εχεις παρει ?
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.413
Πόντοι
2.846
χαχααχ Συμβαινει πολυ συχνα στο υπογραφω αυτο μετα βεβαιοτητας
αχά! καλή ιδέα τότε, θα μπορούσα να κάνω διερευνητικές κρούσεις σε κα'να δυο στουντιοκόριτσα που έχουμε καλή χημεία.
Ελπίζω να μη ζητάνε τιμές έσκορτ πρακτορείου :sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom