Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μάλλον πρέπει να πάω για όργωμα και ειδικές αποστολές να ξετρυπωσω καμία καινουργια, Δεν κουνιέται κανένας και 43 επισκέπτες απλά παρατηρούν,
Αμα πεταχτει καμια fake πουτανα ομως εμφανιζονται ολοι τους.χαχαχαχααχ
Να σου πω κατι?
Για εμενα μου φτανουν τα λιγοστα μελη που ενημερονομαστε μεταξυ μας.
Λιγοι και καλη μια χαρα ειναι.
Μαλακιες δε λενε, και οσες φορες εχω δει τα κοριτσια που αναφερετε αναφερουν μια χαρουλα ειναι ολα αληθεια
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Κοιταγα τη μαρια που λες.
Ηταν με γυαλακια και καπως νερουλιασμενο σωματοτυπο αρκετα λευκη.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Έτσι δεν γίνεται όμως δουλειά. Δεν υπάρχει ανταγωνισμός, οι υπηρεσίες συνεπώς πέφτουν και δεν φέρνουν τίποτα καινούργιο γιατί δεν έχουν λόγο αφού οι πιο πολλοί βολεύονται με τα μπαζα
Δε νομιζω οτι βολευονται με τα μπαζα.Λιγοστοι πανε με δαυτες γιατι τετοιες γυναικες υπαρχουν παρα πολλες στα μπουρδελα ειδικα μεταξουργειο αλλα και φυλης.
Απλα τις εχουν για να τις εχουν.Τις βλεπω οταν παω και ειναι συνεχως χωρις πελατες.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
την ίδια λέμε. θεόμουνο. χάχα. Με μια λέξη ψυγειο

και τι σχέση έχει αυτό το βίντεο τους κιαρατάδες;
Καμια σχεση αυτο εχει.
Γνωστο πλεον το κολπο.Εγω τους τα λεω συνεχως.
Τελευταια φορα στο alien για βικτωρια σχεδον αρπαχτηκαμε με την τσατσα.Αφου μου ελεγε τι σημασια εχει τι φωτο δειψνει το site. Αν σαρεσει η κοπελα περνας αν οχι φευγεις.Της εξηγουσα οτι εμεις τις φωτο βλεπουμε και επειτα ερχομαστε και αυτη να μη καταλαβαινει τιπουτα, μιλαμε για ζωντοβολο οσο δε παει.Ηταν και αλλο ενα παιδι μακουγε και ειχε λυθει στα γιελια.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Οσο για τις κριτικες που αφορουν τα μπαζα ενταξει σιγουρα καποιες θα υπαρξουν και μην ξεχνας εδω τους διαχειρηστες που θελουν να προβαλουν αυτα τα μπαζα,λογικα με καποιο αντιτιμο.
Ποσες κριτικες εχω γραψει και ποτε δεν ανεβηκαν? Η τελευταια ηταν για την INA. 3 Φορες την εγραψα και αλλες 3 με γραψανε.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Αυτή που είδες ήταν ξανθιά μονοκόμματη και άσπρη σαν ψυγειο;
Εγώ είχα δει μία νεαρή καστανή λεπτή με μηδέν ηλιοθεραπεία ως Μαρία καμιά δεκαριά μέρες μετά που έφυγε η Κάτια από το 8Γ
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Εγώ είχα δει μία νεαρή καστανή λεπτή με μηδέν ηλιοθεραπεία ως Μαρία καμιά δεκαριά μέρες μετά που έφυγε η Κάτια από το 8Γ
Με σωμα νερουλιασμενο καπως σαν ζελέ.Οχι χοντρη
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
μ αυτή που έβαλα στο βίντεο παραπάνω μοιαζει;
Θα μπορούσε με αυτά τα κόκκινα εσώρουχα και το σκοτεινό πλάνο. Δεν είναι αλλού το καλούπι και τα μαλλιά. Ο φωτισμός αλλάζει πολύ την εντύπωση.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Θα μπορούσε με αυτά τα κόκκινα εσώρουχα και το σκοτεινό πλάνο. Δεν είναι αλλού το καλούπι και τα μαλλιά. Ο φωτισμός αλλάζει πολύ την εντύπωση.
Με πολλη φαντασια ναι θα μπορουσε και αμα ο φωτεισμος ειναι διαφορετικος και αμα τα μαλλια μοιαζουν και αμα εχω πολλες καυλες ακομα καλυτερα.χαχαχαχαχαχαχα
Ουτε κατα διανεια να ειναι η ιδια κοπελα με το βιντεο.
Ακομα και οι φωτο εχουν αλλη κοπελα απο το βιντεο
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
φάγανε μια σελίδα ολόκληρη για ένα μπαζο
Πάντως το δωμάτιο του βίντεο Κασσανδρέικο είναι. Εγώ έστριψα έτσι όπως την είδα στο σαλόνι, μου φάνηκε αδιάφορη παρουσία. Γαλάζια εσώρουχα δαντελωτά φορούσε. Στο πολύ φως του σαλονιού ΄ηταν σαν μια αδιάφορη οπτικά φοιτητριούλα πλέον που απέφευγε την ώρα της γυμναστικής όταν ήταν στο σχολείο.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Βραδινη καταδρομικη πριν τα μεσανυχτα στo deluxe μαγκες μετα απο υποδειξη του αρχηγου κλαιν για την Ινα . Μπαινω αραζω στο καναπε δεξια οπως μπαινεις και ζηταω απο τη τσατσα να σαλοναρουν τα κοριτσια να παρω μια ιδεα αν και ειχα παει με συγκεκριμενο στοχο . Σοφια απερριψα με τη μια , σπασμενο προσωπο και χαλαρο σωμα ( κανονικο σωμα δλδ οχι χοντρο απλα ολιγον ζελεδιασμενο θα λεγα ) , Ινα που περασε γρηγορα γιατι ειχε δωματια στον οροφο πανω ( η μονη που ειχε δουλεια εκεινη την ωρα που πηγα ) στην οποια αμεσως πηγαν τα ματια μου στη κωλαρα της και η Αλεξανδρα η οποια φορουσε ενα διχτυωτο μαυρο ολοσωμο που φαινοταν το στηθος της , οι ομορφες θηλες της αλλα και το ωραιο κωλαρακι . Οχι γυμνασμενο αλλα παλλονταν ωραια τα κωλομερια κατα τη κινηση , για να μαι ειλικρινης ημουν μεταξυ της Ινας και της Αλεξανδρας μολις ειδα τη τελευταια αλλα με χαλασε στην Αλεξανδρα οτι ηταν παντελως αγελαστη και δε πλησιασε κοντα μου να τη δω πιο καθαρα σε αντιθεση με τις αλλες δυο . Μπαινει παντως στα προσεχως γιατι εμφανισιακα αυτο που ειδα εν ταχει μου αρεσε αρκετα .

Ανεβαινω δωματιο 2 , πολυ ευρυχωρο με μεγαλο κρεβατι με κοκκινο προσκεφαλο κ καθρεφτες , και περιμενα την Ινα γιατι ειχε 2 πελατες ( αμαν με αυτες τις μικρες πετσετες σχεδον σε ολα τα στουντιο ). Λοιπον η Ινα μαγκες πρεπει να ναι απο τα πιο ευδιαθετα κοριτσια που χω συναντησει , με ελαχιστες εχω μιλησει και κανει τοσο χαβαλε περαν απο τη σεξαρα , η ιδια μου πε οτι και να χει θελει να δειχνει παντα χαρουμενη στο πελατη και πραγματικα σε εμενα το εδειξε απο την αρχη μεχρι το τελος οσο ελαχιστες κοπελες . Σε εμφανιση ειναι μετριου αναστηματος χωρις περιττα κιλα , εχει κωλαρα με λεπτη μεση ( μου θυμισε Ζενια απο Τριγγετας η πισω κινηση σε συνδυασμο με τη μεση ), το μαλλι ειναι πιο κοντο απο τις φωτο δλδ μεχρι τους ωμους κατσαρο αναδεικνυε ωραια κ ταιριαστα το προσωπο , ωραια ποδια , σφιχτο δερμα με καλοσχηματισμενες γαμπες , μικρο στηθος 1,5αρι μαξ με μικρες ρωγιτσες και προσωπακι που ειχε μια αγρια ομορφια με μυτουλα λιγο μεγαλη σε σχεση με το υπολοιπο προφιλ και το πηγουνι ( με της Λιλιαν απο λεωφ Αθηνων θα λεγα μοιαζει η μυτη ). Ειναι 35αρα ( λεων μαλιστα σε λιγες μερες εχει γενεθλια ) και πραγματικα εξαιρετικη επαγγελματιας που προσεχει το σωμα της να ναι αψογο οπως και η συμπεριφορα της .

Ξεκινησαμε ζητωντας της να μου φερει τα βυζακια της να τα γλειψω ωντας ξαπλωμενος και σε συνδυασμο με τα χουφτωματα στη κωλαρα της συντομα ειχα γινει τουρμπο ετοιμος για μαχη . Σηκωνομαι στα γονατα και μου αρχιζει ενα τσιμπουκι ( δεν εγλειψε μπαλες ) εξαιρετικο dt χωρις χερι με αψογη τεχνικη ενω με κοιτουσε με ενα προστυχο βλεμμα που δεν αργησα να τη στησω για να μπω μεσα της . Ταυτοχρονα στο τσιμπουκι εβαζα δαχτυλα αδιαμαρτυρητα στο μουνακι της με εντονες κινησεις κατι που εφτασε τη καυλα μου στο κοκκινο . Την εστησα στα 4 κ αρχισα κοπανημα με χαστουκια δυνατα και οι βωμολοχιες και απο τους 2 εδιναν και επαιρναν ( η τυπισσα ειναι τσοντα , το ζει το σκηνικο ) και σταματαω μετα απο αρκετο κοπανημα για να τη στησω ιεροποστολικο . Εκει ξαπλωσα πανω της , χουφτωσα τα κωλομερια της και ανασηκωσα τη λεκανη της για να τη γαμαω ελεγχοντας τη λεκανη της με τη κινηση των χεριων μου . Ο λαιμος μου ηταν στο υψος του προσωπου της και λιγο πλαγια . Μετα απο γρηγορο και δυνατο κοπανημα ( ταυτοχρονα με φιλαγε στο λαιμο συνεχως που οταν γυρισα στο αμαξι κοιτουσα κανα 5λεπτο μη μου αφησε κανα σημαδι ) κατεθεσα στη καποτα μεσα της εχοντας κανει ενα πολυ δυνατο χυσιμο επειτα απο ενα απολαυστικο γαμησι .

Η τυπισσα οχι μονο δε διαμαρτυρηθηκε σε τιποτα αλλα ζουσε και συμμετειχε στο μαξιμουμ καθολη τη διαρκεια ( μεχρι και τα δαχτυλα στη μουναρα της εδειξε να απολαμβανει που εβαζα με ενταση ) , γουσταρε γαμησι φουλ και για μενα ειναι φαση pse ξεκαθαρα. Πιστευω ειναι ετσι με ολους καθοτι οταν μπηκε ηταν πολυ γελαστη και θερμη για κουβεντα και μονη της μου αρχισε με το καλημερα τα προστυχολογα .

Εν ολιγοις ,κατ εμε ειναι μια εξαιρετικη σεξεργατρια που τιμαει το ρολο της στο ακεραιο , εμπειροτατη και το δειχνει αυτο , πηγε να παρει πρωτοβουλιες αλλα καταλαβε οτι εγω θελω να οδηγω το παιχνιδι και εχω συγκεκριμενες προτιμησεις οποτε με ακολουθησε , ετσι αποδειχθηκε ενας ιδανικος βραδινος πουτσομεζες που τιμησε και το τελευταιο ευρω και με αφησε με ενα μεγαλο χαμογελο .
Δε θα πω οτι δεν υπαρχουν ωραιοτερες στα στουντιο αυτη τη περιοδο ( δεν ανηκει πχ για μενα στις πρωτες 5 σε εμφανιση παροτι εχει διαστημικη κωλαρα ) αλλα σε συμμετοχη σιγουρα ανηκει στις κορυφαιες ειδικα για τους λατρες του pse .
Αυτα μαγκες μου και μια φωτο απο το στουντιο λιγο πριν παρω το δρομο του γυρισμου ( ειχα παρκαρει σε παραλληλο στενο ) . Μαγκα @claimain της ειπα ενας κολλητος μου τη προτεινε , θα σου στειλω πμ τι να της πεις για να καταλαβει ποιος ειμαι αν ξαναπας . Κεντησες με την επιλογη σου , να ξερεις σε επιστευομαι απολυτα

Επομενος στοχος Αλεξανδρα

20220804_002140.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom