Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Πριν κάμποσο καιρό είχαν φέρει ένα αρκετά εμφανισιμο ρωσοφωνο μωρο ,λεπτό,όμορφο,1.70,με βυζάρες στο εμετουργειο. Ξέχασα τ ονομα. Πήγα το κάρφωσα δυο φορές. Δεν άντεξα τη βρώμα αλλα έκανα τη θυσία.Δεν έκατσε πολύ.
Αν ηταν αλλού θα το χα ξεπατωσει στην πουτσα
Ωραια μουνακια ερχονται και στα στουντιο αλλα μεχρι να τα παρουμε χαμπαρι εχουν εξαφανιστει, η μπορει κατα τυχη να της παρουμε μια φορα και μετα να μη της ξαναβρουμε
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
εδώ φαίνεται πιο τουμπανο απ ότι είναι
IMG_20220626_164441.jpg
Και ωραία βυζουβιος βλέπω...
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Σαμπινα ειναι ωραιο μουνακι αλλα το τονιζω μονο για 3 το πολυ 4 φορες.
Εχει προτιμησεις σε νεαρες ηλικιες μυστες χυστες δηλαδη κατω των 28.
Απο γαμησι στο μαγαζι που δουλευει θα ελεγα χμχμχμχμμμ ετσι και ετσι.
Προκαταρκτικα οχι
Για τις πρωτες φορες καλη θα ελεγα.
Σπυριαρα στο προσωπο.
Καλο σωματοτυπο ομως.
Σαφως εχω κανει γαμησαρες μαζι της εκτος δελου εννοειτε.
Αν σε γουσταρει θα στην πεσει η ιδια με τηλεφωνα κτλ.
Σε αυτην την περιπτωση κραταει το ολο σκηνικο το πολυ 1 μηνα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Σαμπινα ειναι ωραιο μουνακι αλλα το τονιζω μονο για 3 το πολυ 4 φορες.
Εχει προτιμησεις σε νεαρες ηλικιες μυστες χυστες δηλαδη κατω των 28.
Απο γαμησι στο μαγαζι που δουλευει θα ελεγα χμχμχμχμμμ ετσι και ετσι.
Προκαταρκτικα οχι
Για τις πρωτες φορες καλη θα ελεγα.
Σπυριαρα στο προσωπο.
Καλο σωματοτυπο ομως.
Σαφως εχω κανει γαμησαρες μαζι της εκτος δελου εννοειτε.
Αν σε γουσταρει θα στην πεσει η ιδια με τηλεφωνα κτλ.
Σε αυτην την περιπτωση κραταει το ολο σκηνικο το πολυ 1 μηνα.
Πόσο χρονών είσαι φίλε;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
δεν υπαρχει καποιος να αρχιζω να ομιλω για εμενα με λεπτομερειες κτλ.
Επισης δεν ειναι η πρωτη ουτε η τελευταια που κανονιζω για εκτος δελου.
Φυσικα με καποιο κοστος και οχι τσαμπα. τιποτα δεν γινεται τσαμπα.
Πεσιμο εννοω το ολο σκηνικο που θα στηθει γυρω σου ωστε να σου δωσει το οκ να ξεκινησεις τα μαγικα σου ωστε να καταφερεις να κανεις αυτο που θελεις.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
δεν υπαρχει καποιος να αρχιζω να ομιλω για εμενα με λεπτομερειες κτλ.
Επισης δεν ειναι η πρωτη ουτε η τελευταια που κανονιζω για εκτος δελου.
Φυσικα με καποιο κοστος και οχι τσαμπα. τιποτα δεν γινεται τσαμπα.
Πεσιμο εννοω το ολο σκηνικο που θα στηθει γυρω σου ωστε να σου δωσει το οκ να ξεκινησεις τα μαγικα σου ωστε να καταφερεις να κανεις αυτο που θελεις.
Φίλτατε δικαίωμα σου να μην γράφεις για εσένα, αλλά δεν είναι δικαίωμα σου να φάσκεις και να αντιφάσκεις διότι αυτό κάτι δηλώνει. :hi:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Φίλτατε δικαίωμα σου να μην γράφεις για εσένα, αλλά δεν είναι δικαίωμα σου να φάσκεις και να αντιφάσκεις διότι αυτό κάτι δηλώνει. :hi:
το θεματακι θα λειξει εδω και θα παρει τελος. Ενημερωση ειναι οχι κατι αλλο και πρεπει να το σεβαστουμε.
Αυτα που εγραψα ηταν μια ενημερωση αν και για μπουρδελο κοριτσο παραμενει ενημερωση.
Εδωσα και στοιχεια tips οπως θες πες τα ωστε καποιος να μπορεσει να γαμησει με ποιο ωραιο ποιο ανετο τροποπ μια κορασιδα.Τα ειπα οσο ποιο ξεκαθαρα γινεται το πως μπορεις να το κανεις αυτο.
Αν θελεις δωσε βαση σε αυτα που ειπα και δεν θα βγεις χαμενος. Εσυ ομως πιανεσαι απο κατι αλλο που δεν εχει σημασια για κανενα μελος.
Δεν θα απαντησω σε αλλο μηνυμα.Ουτε ειμαι γνωστος στο οτι λεω σαχλαμαρες,Οποιος καταλαβε το μηνυμα το καταλαβε οποιος οχι ας κατσει μονος του
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.178
Κριτικές
35
Like
3.186
Πόντοι
5.355
Κοιταξε κων/νε μη λεμε μακακιες. Αυτα συζητουσα και σημερα με την INA. Οταν μια κοπελα ειναι ομορφη εχει παρα πολυ καλο σωμα τοτε αντικειμενικα ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ. Τι θα πει πως το βλεπει ο καθενας? Αμα μια κοπελα ειναι μουναρα τοτε ναι ειναι μουναρα πως αλλιως δηλαδη να υποθει?
Οταν ομως ενας τυπος ειναι σαβουρογαμης μπαζογαμηκουλας τοτε εκει αλλαζουν τα πραγματα αλλα δεν απευθυνομαστε σε τετοιους τυπους αλλα σε νορμαλ οπως ειμαστε εμεις εδω 5-6 μελη αντε 7-8
9 μέλη, αντε
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Πιστοποιητικά Δεν ζήτησα,αλλά είναι ρωσοφωνο. Της έπιασα λίγη κουβέντα μιας και τα μιλάω φαρσί

Θα μας τρελανουν οι του πρωην Αν.Μπλοκ.Μολις γυρισα απο Ουκρανιδα και αν ειναι δυνατον επαγγελματιας γυναικα να γαμιεται ετσι.Ουτε με την γκομενα μου,οτι και να πω ειναι λιγο.Τεσπα,παω στο θεμα Τρικαλα-Καρδιτσα να γραψω κριτικη και μετα να την παιξω γιατι με το που εφυγα απο την Βαρβαρα,ακομα καυλωμενος ειμαι.Εχε χαρη που μετα απο μενα περιμεναν αλλοι 4,θα την γαμουσα ολη νυχτα μου φαινεται και θα γυρναγα αφραγκος.ΜΟΥΝΑΡΕΣ οι Ουκρανιδες ρε.

το θεματακι θα λειξει εδω και θα παρει τελος. Ενημερωση ειναι οχι κατι αλλο και πρεπει να το σεβαστουμε.
Αυτα που εγραψα ηταν μια ενημερωση αν και για μπουρδελο κοριτσο παραμενει ενημερωση.
Εδωσα και στοιχεια tips οπως θες πες τα ωστε καποιος να μπορεσει να γαμησει με ποιο ωραιο ποιο ανετο τροποπ μια κορασιδα.Τα ειπα οσο ποιο ξεκαθαρα γινεται το πως μπορεις να το κανεις αυτο.
Αν θελεις δωσε βαση σε αυτα που ειπα και δεν θα βγεις χαμενος. Εσυ ομως πιανεσαι απο κατι αλλο που δεν εχει σημασια για κανενα μελος.
Δεν θα απαντησω σε αλλο μηνυμα.Ουτε ειμαι γνωστος στο οτι λεω σαχλαμαρες,Οποιος καταλαβε το μηνυμα το καταλαβε οποιος οχι ας κατσει μονος του

Μην ασχολεισαι,χανεις τον χρονο σου.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Σε αυτό το σημείο πρέπει να ξεκαθαρίσουμε ορισμένα πράγματα να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Είναι πολύ σημαντικό αυτό που θα γράψω και έχει να κάνει εξ ολοκλήρου με τις ενημερώσεις η τις κριτικές.

Πιστεύω είναι κατανοητό από όλους ότι στο site διαβάζουν η γράφουν άτομα από 15 έως 75 χρονών (μπορεί παρά πάνω η παρά κάτω). Θέτω το εξής ερώτημα σε όσους έχουν την ψευδαίσθηση ότι βοηθάνε με το να γράφουν κριτικές η ενημερώσεις: Τι σχέση έχει ένας 25 χρόνος με έναν 45 χρόνο άντρα; Απολύτως καμία! Εγώ που είμαι 40, φέρνω τον εαυτό μου στα 20 και δεν έχει καμία σχέση, ούτε αυτά που έκανα, ούτε τα γούστα που είχα με αυτά που έχω τώρα όσον αφορά την εμφάνιση της γυναίκας.

Δεύτερων, είναι δυνατόν οι κοπέλες να έχουν την ίδια συμπεριφορά αν πάνε με κάποιον που τους αρέσει η με κάποιον που ενδεχομένως και να σιχαίνονται; Φυσικά αυτό είναι εξ ολοκλήρου αδύνατον! Επομένως, μας αρέσει η όχι παίζει ρόλο και η εμφάνιση μας πέραν από όλα τα άλλα (αν είμαστε καθαροί, ευγενικοί κοκ).

Τρίτων, η ομορφιά είναι μέγεθος συγκρίσιμο, δηλαδή, αυτή είναι ομορφότερη από την άλλη. Επομένως, αυτός που γράφει εάν έχει η δεν έχει εμπειρίες, θα γράφει ανάλογα, πχ αν κάποιος ζούσε στην Ρωσία η στην Ουκρανία την δεκαετία του 90 και πάει σήμερα στα μπουρδέλα η στα studio, δεν έχει καμία σχέση με αυτά που θα γράψει κάποιος που μεγάλωσε στην Ουγκάντα και αντίστοιχα πάει σήμερα στα μπουρδέλα η στα studio. Ο ένας θα βλέπει τον παράδεισο και ο άλλος την κόλαση.

Συνεκτιμημένων των ανωτέρω, βγάζουμε αβίαστα τρία συμπεράσματα: Πρώτων, πρέπει να γνωρίζουμε αυτός που γράφει πόσο χρονών είναι, δεύτερον αν είναι εμφανίσιμος και τα υπόλοιπα, τρίτων τις εμπειρίες που έχει. Τελικό συμπέρασμα: χωρίς να γνωρίζουμε αυτά τα τρία στοιχεία, η κριτική δεν έχει απολύτως καμία αξία για εμάς που διαβάζουμε.

Το λάθος να λαμβάνω σοβαρά υπ όψη μου κριτικές η ενημερώσεις χωρίς να γνωρίζω αυτά τα τρία στοιχεία αυτού που γράφει η ενημερώνει το έχω κάνει και εγώ, πέραν από εσάς. Αυτό όμως είναι λάθος και αποδεικνύει ότι οι ενημερώσεις η οι κριτικές, μας βοηθάνε από ελάχιστα έως καθόλου και πολλές φορές μας βλάπτουν. :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom