Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Κοιταξε κων/νε μη λεμε μακακιες. Αυτα συζητουσα και σημερα με την INA. Οταν μια κοπελα ειναι ομορφη εχει παρα πολυ καλο σωμα τοτε αντικειμενικα ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ. Τι θα πει πως το βλεπει ο καθενας?
Επειδή πολλές φορές λοιπόν οι κοπέλες δεν είναι αψεγάδιαστες και "κάπου χάνουν" για κάποιους, εκεί δημιουργούνται "παρεξηγήσεις"...
Και η Κ. είναι ωραίο μουνί αλλά εσένα δεν σ'αρέσει επειδή έχει μεγάλο κώλο. Κατάλαβες που το πάω και πως το εννοώ...
Όπως και να 'χει ας υπάρχουν ενημερώσεις γιατί καλό μόνο κάνουν ιδίως σε κοπέλες που δεν έχουνε ακουστεί και πολύ...
Εμένα να σου πω την αλήθεια, πιο πολύ με ενδιαφέρει να μάθω από κάποιον αν είναι καλή στις υπηρεσίες, στην συμμετοχή κτλπ.....τα περί εμφάνισης θα πάω από κοντά και θα την δω...την συμμετοχή στο γαμήσι δεν την βλέπεις πριν πληρώσεις δυστυχώς.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Επειδή πολλές φορές λοιπόν οι κοπέλες δεν είναι αψεγάδιαστες και "κάπου χάνουν" για κάποιους, εκεί δημιουργούνται "παρεξηγήσεις"...
Και η Κ. είναι ωραίο μουνί αλλά εσένα δεν σ'αρέσει επειδή έχει μεγάλο κώλο. Κατάλαβες που το πάω και πως το εννοώ...
Όπως και να 'χει ας υπάρχουν ενημερώσεις γιατί καλό μόνο κάνουν ιδίως σε κοπέλες που δεν έχουνε ακουστεί και πολύ...
Εμένα να σου πω την αλήθεια, πιο πολύ με ενδιαφέρει να μάθω από κάποιον αν είναι καλή στις υπηρεσίες, στην συμμετοχή κτλπ.....τα περί εμφάνισης θα πάω από κοντά και θα την δω...την συμμετοχή στο γαμήσι δεν την βλέπεις πριν πληρώσεις δυστυχώς.
απο εγκυρα μελη θα τα μαθεις ολα οπως στην πραγματικοτητα ειναι.
Απο μελη που ειδη γνωριζω τι ατομα ειναι δεν προκειτε ποτέ να μαθεις κατι παρα μονο τις σβουρες που μονο και μονο αυτοι γουσταρουν.
Καλο ομως ειναι και το εχω επισημανει πολλες φορες να ειμαστε στην κριτικη μας οσο ποιο λεπτομερεις μπορουμε.
Η Καταλεγια οντος ειναι πολυ ομορφη κοπελα κτλ κτλ κτλ με κωλο μεγαλο οχι πετιτ οχι ετσι και ετσι και ετσι.
Αλλα δειξε μου εναν μονο εναν που γραφει κατα αυτον τον τροπο.
Εσενα και τον μαραντονα εχω δει μονο.Και εμενα ανεκαθεν.
Γιαυτο τους εκραζα σχεδον ολους και γινομουνα κακος.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Αυτο πως εξακριβωθηκε,επειδη εγραψε ενας οτι την ρωτησε και του ειπε οτι δεν ηταν αυτη?Και περιμενετε αληθεια απο πουτανα?

Μιλουσα στο viber με στουντιοκοριτσο,καποια δοση μαλωσαμε και με μπλοκαρε.Της εστειλα απο δευτερο νουμερο,μιλησαμε λιγο,της ζητησα συγνωμη,ολα καλα τελοσπαντων,δεν ξαναασχοληθηκα.Παω μετα απο λιγες μερες και μου τραβαει μια φολα ξεγυρισμενη και γραφω κριτικη γι αυτην,ηταν ολα αληθεια αλλα ηταν λιγο χαντακωμα για την κοπελα.Βασικα πριν μερικες μερες που φολιασε 2-3 συναγωνιστες,εγραψαν τα ιδια και αυτοι αλλα δεν ειχε το κινητο τους να τους βρισει σε αντιθεση με εμενα.Τεσπα,να μην τα πολυλογω,την ειχα ρωτησει αν διαβαζει το φορουμ,rarely εγραψε.Με το που ανεβαζω την κριτικη,σε 20 δευτερολεπτα με κανει unblock και ξεκιναει το βρισιμο.Ειχε βαλει να της ερχεται ειδοποιηση καθε φορα που καποιος γραφει στο θεμα με το στουντιο που δουλευε, κατα τα αλλα rarely.Βγαλε εσυ αληθεια απο πουτανα.

Απο τον τροπο που εγραφε,εγω πιστευω οτι ηταν η ιδια που εγραφε.Ολες στο ιδιο μοτιβο,αν τους κανεις νυξη για την δουλεια τους,τρελαινονται.Θυμαμαι που καποιος ειχε γραψει οτι μαλλον επεσε η πελατεια,γι αυτο αρχισε να γραφει και απαντησε αυτη οτι η δουλεια της ειναι παντα στην κορυφη και μην αγχωνεσαι εσυ για την δουλεια μου και μετα εβρισε.Κλασσικη αντιδραση στουντιοκοριτσου.Εκτος αν της απαγορευσε να γραφει στο φορουμ ο κουλουρακιας,εκει αλλαζει το πραμα.
Δεν έχεις άδικο, και εμένα μου πέρασε από το μυαλό αυτό το ενδεχόμενο.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
Δεν έχεις άδικο, και εμένα μου πέρασε από το μυαλό αυτό το ενδεχόμενο.
Και γιατί να μου πει ψέματα; Όπως κ να χει η διαχείριση λογικά έκανε επαλήθευση η οποια βγήκε οτι το προφίλ ειναι μούφα. Ο λόγος μου δε νομίζω να ειναι αρκετός για να διαγραφεί ολόκληρο νήμα και προφίλ
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Δεν νομιζω οτι στο σωμα την αδικουν. Ισα ισα που στις φωτο δειχνουν ποιο λειες ποιο σμουθ ποιο ποπουδιστικες σαν μωρου αλλα στην υπερβολη ομως.
Οι φωτο ειναι αρκετα χρονια πισω.
ΟΜΩΣ το κορμι της ειναι ΦΩΤΙΑ και σχεδον τέλειο με υπεροχες γραμες.
Απο προσωπο αστα εδω οι καυλες πιανουν κοκκινο
Για σώμα συμφωνώ πως έχει από τα καλύτερα, όσον αφορά το πρόσωπο επιεικώς μέτριο, αλλά εμένα δε με νοιάζει! Πολύ παλιά καραβάνα η Ίνα την είχα πάρει στο αριστοτέλους 5 το 2011 :confused:
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Και γιατί να μου πει ψέματα; Όπως κ να χει η διαχείριση λογικά έκανε επαλήθευση η οποια βγήκε οτι το προφίλ ειναι μούφα. Ο λόγος μου δε νομίζω να ειναι αρκετός για να διαγραφεί ολόκληρο νήμα και προφίλ
Ο τρόπος που έγραφε το προφίλ ταίριαζε με το λόγο της Καταλέγιας. Αλλα τελοςπάντων δε θα γίνουμε και ντεντεκτιβ για χάρη της Κατ. :cheesy:
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Και γιατί να μου πει ψέματα; Όπως κ να χει η διαχείριση λογικά έκανε επαλήθευση η οποια βγήκε οτι το προφίλ ειναι μούφα. Ο λόγος μου δε νομίζω να ειναι αρκετός για να διαγραφεί ολόκληρο νήμα και προφίλ
Η διαχειρηση υποτίθεται πως έκανε επαλήθευση και όταν δημιουργήθηκε το προφίλ:(
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Ο τρόπος που έγραφε το προφίλ ταίριαζε με το λόγο της Καταλέγιας. Αλλα τελοςπάντων δε θα γίνουμε και ντεντεκτιβ για χάρη της Κατ. :cheesy:
Η μπορει καποιος που ξερει πως μιλαει η Κ να μιλαγε με τον ιδιο τροπο, χαχα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Alien studio 64 αντιοχειας φιλαδελφεια. Τζενη που δειχνει τουμπαναα ειναι ενα χοντροκομενο κοριτσι ατσουμπαλο οσο δε παει.Κλεμενες φωτο.
Επισης Βικτωρια καμια σχεση με φωτο. Ομορφουλικο κοριτσακι ξανθο με καλο σωματοτυπο και μικρουλικα βυζακια με μετριο αναστημα.Θα τη γαμαγα αλλα κατι εγινε με τον χυστη που ητανε μεσα και την εχυσε στα βυζια οπου η κοπελα δεν ηθελε καθοτι δειχνει μη μου απτου υπερβολικα. Ηταν εκνευρισμενη καργα και οταν περασε σαλονι ηταν δεν ηταν κλασματα του δευτερολεπτου.Φανταζομαι μεσα δε θα δεχεται ουτε αγγιγμα στο μουνι οποτε το μπουλο στο μπαουλο και εφυγα.

Συνεχιζω για Μπελλα στο Αριστοτελους 5.
Βγαινουν εκει 5 κοπελες το ενα μπαζο μετα το αλλο.
Μπελλα λοιπον ενα αρκετα μαυριδερο (οχι μαυρη) κοντο κοριτσι , κοντοχοντρο να κρεμονται πατσες δοθε κειθε καμια σχεση με φωτο καμια ομως.

Συνεχιζω για συγγρου να δω την Ειρηνη.
Ειρηνη λοιπον ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΦΩΤΟ. Ψηλουλα κοπελα με εμφανιση πονηρο γυφτοπουλόμουρη.Μετριο σωμα οχι κατι που θα ενδωσεις και φατσα οπως την ειπα.
Βερονικα στο ιδιο τσαρδι προσωπο ΚΑΡΑΜΟΥΝΑΡΟΣ, την εχω ειδη γαμησει πολλακις παλαιοτερα.
Σωμα πολυ καλο οχι για εσωρουχα αλλα πολυ καλο.Ψηλη κοπελα ειδικα με τα τακουνια.Καλο προγραμα κανει μεσα οχι το σπουδαιοοοοο αλλα μενεις ευχαριστημενος.
Ειχε και κατιο αλλες αδιαφορες.

Συνεχιζω για κροκεων να δω την Τατιαννα.
Μετριο αναστημα ωραιο δερματακι λευκο λιγο μελαχρινη πολυ λιγο.Ειναι σαν εμας αλλα να μην εχουμε κανει ουτε ενα μπανιο θαλασσα.Βυζια οχι τεντα οχι τουρλα οχι στητααααα αλλα νορμαλ σε στησιμο και δυαρια προς τρια.Μαλλια μαυρα φουντοτα.Ωραιο κορμακι οχι εσωρουχων οχι σαν Κατιας Βαλεριας απο κασσανδρας αλλα καλο κορμακι το γαμαγες ανετα.
Ηταν και αλλη μια εντελως αδιαφορη , ηταν για μεταξουργειο φαση λατινα και καλα.χαχα χουχου χαχα.

Συνεχιζω στο τελευταιο και μετα απογοητευμενος για το δρομο για σπιτι.
Το στουντιο DE PARIS.
INA το κοριτσι μας.
Σωμα οπως το βλεπετε στις φωτο σχεδον 100% ιδιο.
Κωλος? Ποιημα. Αυτη αν διαφημιζε εσωρουχα θα γαμαγαμε και αυτα.
Δερματακι μεταξενιο.
Μπουτια ποδια μακρια πολυ ομορφα και ΙΣΙΑ παρακαλω με γαμπες ονειρο.
Βυζια δεν εχει μεγαλα αλλα μικρουλια τοσο οσο να μπαινει ΣΧΕΔΟΝ στη χουφτα σου.Το τονισα.
Ειναι ομως με ωραια ρογα που εγλυψα αρκετα και στητα με φυσικο τροπο.
Ψηλη για κοπελα και με ωραια σουφρα που δεν διδει αλλα της αρεσει να της την γλειφεις και σε αφηνει αρκετα. Δεν δυσανασχετησε πουθενα.Ηταν πολυ επικοινωνιακη σπαει ο παγος στο ροφτε.
Ξεχασα να πω για προσωπο. Κ Α Ρ Α Μ Ο Υ Ν Α Ρ Ο Σ. ΣΤΟ ΛΕΕΙ Η ΙΔΙΑ Σ Κ Ι Σ Ε Μ Ε.
Περασα πολυ καλα θα ανεβασω λογικα κριτικη.Προτεινα να μου δωσει φωτο αλλα αρνηθηκε οποτε δεν πιεσα. ΑΥΤΑ στο 50 ευρο
Η Ινα πρεπει να ειναι απο τις πιο τιμιες, δεν την εχω παρει, αλλα οι περισσοτεροι συναγωνιστες λενε καλα λογια. Αριστοτελους 5, ουτε οταν βαριομασταν στην παντειαρα δεν πηγαιναμε, παντα ενα χαλι και οι γκομενες ειναι σαν τις πρεζουδες στο taken που τις ειχαν αιχμαλωτες. Η Τατιανα ειναι και αυτη στην λιστα των επομενων στοχων.
ΥΓ Τουλαχιστον θα παρεις fuel pass γιατι το χρειαζεσαι ηδη:buck2::buck2:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Άχτουγκ! Άχτουγκ!

Αυτή η Σαμπινα που γίνεται ντόρος στο μπορδελόνημα Είναι ωραιο πιπινι γάλακτος. Οχι τοπ αλλα ξεχωρίζει μέσα σε όλη τη σαβούρα των μπουρδελων.

Την είχα πάρει μια φορά πριν κάμποσο καιρό. Φιλότιμη μου φάνηκε. Για τη συλλογή Καλό είναι. Και γίνεται ουρά εκεί.Δουλεύει βράδυ στο Βέργας 7. Και/ ή απόγευμα στην παράλληλη Δεν θυμαμαι.

Την είχα πάρει στο Βέργας 6 το οποίο είναι μεν μπουρδελο αλλά το πρώτο δεξιά δωμάτιο που μπήκα έχει διακόσμηση στούντιο, με ντουζ ζεστό νερο και καθαρή πετσέτα. 40 εβραίους για 20 λεπτά εκεί τα δινα.
Βέργας 7 μάλλον λες και είναι από τα καθαρότερα μπουρδέλα.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
εδώ φαίνεται πιο τουμπανο απ ότι είναι
IMG_20220626_164441.jpg
Κοιτα δω που θα με κανετε να παω να τον καρφωσω σε μπουρδελακι :wanker:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Σνομπάρεις τα μπουρδέλα χύστη μου; Ντροπή σου. Από εκεί ξεκίνησαν όλα. :rockon::rockon::rockon:
Δε τα σνομπαρω απλα εχω σταματησει να πηγαινω εδω και καιρο , ειδικα απο τοτε που πηγαν να με ψιρισουν αλλα ειμουν αφραγκος :2funny:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom