Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ακούγοντας προσεκτικα τις προτάσεις Αριστιππου βγάζω τα βιομετρικά μου στη φόρα. Είμαι άντα μισό,κακάσχημος και τη βρίσκω μόνο με πατόμουνα
Πλέον είσαι έτοιμος και ΕΣΥ να γράψεις μία κριτική. Η ασκήμια σου θα ληφθεί υπόψιν για την συμμετοχή/διάθεση και υπηρεσίες της κοπέλας.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
τώρα εδώ που τα λέμε παπαρια θα ληφθεί. οι γυναίκες είναι ανώμαλες. κάποιες μάλλον δεν έχουν στο μυαλό τους το πρότυπο Αδώνιδος που εννοεί ο Αρίστιππος
Πφφφ, δεν μετράνε τα γαλλικά και το πιάνο τελικά ε;
@maradona7 άκυρο, μην μάθεις τελικά τον ύμνο του Ολυμπιακού στο πιάνο για να τις εντυπωσιάσεις.

Κουλουράκια, έλα και πάτα στη μούρη μία δυνατή με ένα τηγάνι, πρότυπο Αδώνιδος και μαλακίες, θα σκάω σαν τον άστεγο πρεζάκια από δω και πέρα μπας και εκτιμηθεί τουλάχιστον η καλοκαρδοσύνη μου.:confused:
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Τα δικα μου βιομετρικα τωρα . Εγω ειμαι παιδαρος ( για μενα εγραψε η Ριταρα το ασμα οτι δε παει μεγαρο ) και ψαχνω ολη την Αθηνα να βρω καμια που να χει αφησει αγαμητη το αλανι ο χελ να μπουκαρω και να της κανω παιδι:rockon:

Μιλαω και με μια πρωην τωρα που πηδαω αραια και που και της λεω ενα βουνο πιπες , ειναι σε διακοπες με φιλη της και της λεω σε σκεφτομαι , μου χει λειψει το χαμογελο σου , καλα ρε τι μαλακιες λεμε εμεις οι αντρες για να πηδηξουμε δε λεγεται . Αυριο παω στουντιοτσαρκα , αλανι χελ λαδωσε το κινητηρα να τρεχει γρηγορα γιατι με αυτα που θα δω , βλεπω να αφηνουμε τα μισα λαστιχα καμμενα στην ασφαλτο :sunglasses:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Εγω ειμαι παιδαρος ( για μενα εγραψε η Ριταρα το ασμα οτι δε παει μεγαρο ) και ψαχνω ολη την Αθηνα να βρω καμια που να χει αφησει αγαμητη το αλανι ο χελ να μπουκαρω και να της κανω παιδι:rockon:

Μιλαω και με μια πρωην τωρα που πηδαω αραια και που και της λεω ενα βουνο πιπες , ειναι σε διακοπες με φιλη της και της λεω σε σκεφτομαι , μου χει λειψει το χαμογελο σου , καλα ρε τι μαλακιες λεμε εμεις οι αντρες για να πηδηξουμε δε λεγεται . Αυριο παω στουντιοτσαρκα , αλανι χελ λαδωσε το κινητηρα να τρεχει γρηγορα γιατι με αυτα που θα δω , βλεπω να αφηνουμε τα μισα λαστιχα καμμενα στην ασφαλτο :sunglasses:
Στο πρώτο κομμάτι θα δυσκολευτείς λίγο... :boff:

Εσένα δεν σου φτάνουνε οι τάνες θες και γκόμενα...να δω τι άλλη δικαιλογία θα σκαρφιστείς στην αγαπημένη σου... (γέλαγα με τα μανιτάρια στη Συγγρού τις προάλλες, να ξέρεις)

Το εργαλείο απόδρασης είναι έτοιμο και λαδωμένο. Με τις πάντες θα φεύγουμε.
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
132
Κριτικές
9
Like
624
Πόντοι
301
Eχει παρει κανεις την Kataleya απτο γκωλο; και αν ναι με τι δωρακι;
Εγώ παλικάρια στο τσάμπα μου έκανε μετά από ένα πολύ καλό γλυφομουνι τρία squirting καθώς την έπαιζα με τα δάχτυλα και στο τρίτο καθώς την δακτυλιζα την έχυσα στη μάπα , λέω τώρα θα ακούσω γκάζια αλλά τελικά όλα κομπλέ
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Σε αυτό το σημείο πρέπει να ξεκαθαρίσουμε ορισμένα πράγματα να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Είναι πολύ σημαντικό αυτό που θα γράψω και έχει να κάνει εξ ολοκλήρου με τις ενημερώσεις η τις κριτικές.

Πιστεύω είναι κατανοητό από όλους ότι στο site διαβάζουν η γράφουν άτομα από 15 έως 75 χρονών (μπορεί παρά πάνω η παρά κάτω). Θέτω το εξής ερώτημα σε όσους έχουν την ψευδαίσθηση ότι βοηθάνε με το να γράφουν κριτικές η ενημερώσεις: Τι σχέση έχει ένας 25 χρόνος με έναν 45 χρόνο άντρα; Απολύτως καμία! Εγώ που είμαι 40, φέρνω τον εαυτό μου στα 20 και δεν έχει καμία σχέση, ούτε αυτά που έκανα, ούτε τα γούστα που είχα με αυτά που έχω τώρα όσον αφορά την εμφάνιση της γυναίκας.

Δεύτερων, είναι δυνατόν οι κοπέλες να έχουν την ίδια συμπεριφορά αν πάνε με κάποιον που τους αρέσει η με κάποιον που ενδεχομένως και να σιχαίνονται; Φυσικά αυτό είναι εξ ολοκλήρου αδύνατον! Επομένως, μας αρέσει η όχι παίζει ρόλο και η εμφάνιση μας πέραν από όλα τα άλλα (αν είμαστε καθαροί, ευγενικοί κοκ).

Τρίτων, η ομορφιά είναι μέγεθος συγκρίσιμο, δηλαδή, αυτή είναι ομορφότερη από την άλλη. Επομένως, αυτός που γράφει εάν έχει η δεν έχει εμπειρίες, θα γράφει ανάλογα, πχ αν κάποιος ζούσε στην Ρωσία η στην Ουκρανία την δεκαετία του 90 και πάει σήμερα στα μπουρδέλα η στα studio, δεν έχει καμία σχέση με αυτά που θα γράψει κάποιος που μεγάλωσε στην Ουγκάντα και αντίστοιχα πάει σήμερα στα μπουρδέλα η στα studio. Ο ένας θα βλέπει τον παράδεισο και ο άλλος την κόλαση.

Συνεκτιμημένων των ανωτέρω, βγάζουμε αβίαστα τρία συμπεράσματα: Πρώτων, πρέπει να γνωρίζουμε αυτός που γράφει πόσο χρονών είναι, δεύτερον αν είναι εμφανίσιμος και τα υπόλοιπα, τρίτων τις εμπειρίες που έχει. Τελικό συμπέρασμα: χωρίς να γνωρίζουμε αυτά τα τρία στοιχεία, η κριτική δεν έχει απολύτως καμία αξία για εμάς που διαβάζουμε.

Το λάθος να λαμβάνω σοβαρά υπ όψη μου κριτικές η ενημερώσεις χωρίς να γνωρίζω αυτά τα τρία στοιχεία αυτού που γράφει η ενημερώνει το έχω κάνει και εγώ, πέραν από εσάς. Αυτό όμως είναι λάθος και αποδεικνύει ότι οι ενημερώσεις η οι κριτικές, μας βοηθάνε από ελάχιστα έως καθόλου και πολλές φορές μας βλάπτουν. :hi:
H λυση γι αυτο ειναι να διαβασεις κριτικες να δεις με ποιον ταιριαζουν τα γουστα και απο κει να ακολουθεις , να φιλτραρεις οτι βλεπεις και να μη καταπινεις αμασητη τη καθε κριτικη και μετα ερχεσαι και κλαιγεσαι οτι αυτος εγραψε παπαριες,
γενικα μιλαω δεν απευθυνομαι σε σενα πρoσωπικα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
H λυση γι αυτο ειναι να διαβασεις κριτικες να δεις με ποιον ταιριαζουν τα γουστα και απο κει να ακολουθεις , να φιλτραρεις οτι βλεπεις και να μη καταπινεις αμασητη τη καθε κριτικη και μετα ερχεσαι και κλαιγεσαι οτι αυτος εγραψε παπαριες,
γενικα μιλαω δεν απευθυνομαι σε σενα πρoσωπικα
Δεν υπάρχει αυτό για εμένα φίλτατε… πχ παλιότερα, όχι πολύ, προ Covid, γινόταν πολύ ντόρος για μια Βερόνικα στην Φυλής, δεν μου άρεσε καθόλου. Με τις περισσότερες που πάω, τις έχω βρει μόνος μου. Από ενημερώσεις μόνο την Σόνια από φυλής έχω βρει που πράγματι μου άρεσε.

Αυτά είναι προσωπικά, μακάρι εσύ να βοηθιέσαι από κριτικές κτλ, εμένα με έχουν βλάψει και με βλάπτουν για τους λόγους που εξήγησα ποιο πάνω.
 

Blind2277

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2022
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Do you know of any studios in Alexandroupoli?? Or around the area
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Εσύ πρέπει να είσαι σούπερ ντούπερ γαμίκουλας. Γι αυτό. Δεν είμαστε όλοι ίσα κι όμοια.

Μόλις τον βλέπουν οι πουτανες,βαράει το μουνι τους παλαμάκια.Γι αυτό έκανε 3 squirt η άλλη.Λιγο ακόμα και θα πάθαινε αφυδάτωση.Παλι καλά που είχε πάρει απλό πρόγραμμα δλδ
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Όποιος θέλει τηλ. δίνω με μια Paysafe τον 10€ σε πμ, ευχαριστώ :hi:

 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
ολο κατι βενεζουελανικα μπαζοιδει φερνουνε και κατι αλλες ακυρες με ψευτικες φωτο.
Συνεχως τις ιδιες γαμαμε με καμιά εξαιρεση στο που και που
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Που να θυμαμαι ποια Μαρια ητανε.
Οταν παω τη βολτα μου ερχομαι και τα λεω εδω τι ειδα και τι δεν ειδα
Οποιος θελει να μαθαινει ας διαβαζει , δηλαδη μαλακες ειμαστε οσοι παμε και ψαχνουμε με τις ωρες?
Ασε που ο τυπος που λες δεν θελει να βλεπει κριτικες γνωμες κτλ για τους δικους του λογους. Σεβαστο
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Αυτή που είχα δει εγώ δεν είχε καμία σχέση μ αυτη. Ούτε λίγο δεν έμοιαζε.Μαρία κι αυτή στο ίδιο μαγαζι

ναι φιλος τη θυμηθηκα.Ψευτικο βιντεο.
Ειχα παει στη βαρδια της σε συγκεκριμενο μαγαζι που εργαζοτανε και ενω μου παρουσιασαν την εν λογο κοπελια και αφου ρωτησα ειναι αυτη απο τις φωτο που εχει και βιντεο,ΝΑΙ μου απαντησαν αλλα ολα ηταν ψευτικα ομως.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Αυτή που είδες ήταν ξανθιά μονοκόμματη και άσπρη σαν ψυγειο;
Να σου πω την αληθεια δε θυμαμαι πως ητανε αλλα καμια σχεση με φωτο εντελως αλλη κοπελα.
Θυμαμαι ομως ηταν μπαζο οχι σκατομπαζο αλλα μπαζο οχι φακλανα.Δεν θα περναγες μαζι της με την καμια
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μπηκαμε στον Αυγουστο και οπως αντιολαμβανεσαι τωρα φευγουν δεν ερχονται νεες κοπελες.Οποτε υπομονη απο Σεπτεμβρη Οκτωμβριο.Παμε στις ιδιες που ξερουμε και περναμε καλα μεχρι να τις σιχαθουμε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom