Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Αριστιππε με συγχωρεις αλλα εισαι αδιαβαστος δεν εχεις διαβασει ουτε τις 20 σελιδες του νηματος , γιατι εαν το χες κανει θα ηξερες οτι η αναστασια δεν ειναι καινουργια και δουλευει εδω και πολυ καιρο στο αγ παντων 9 στουντιο ,απλα εγω δεν εχω μπει επειδη δε μου γεμιζε το ματι
Παπαρια εμπειρος εισαι, τωρα μιας και πηγες δωσε καμια πληροφορια να βοηθησεις και στην ενημερωση οπως κανουμε καποιοι εδω μεσα :coffee:
Είπαμε μιλάω με όσους γαμούσαν Κεφαλλήνιάς 75, όχι με 20χρονους μην λέμε τα ίδια...
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Αντε πάλι! Τι πρόβλημα έχεις με τους 20χρονους?
Εγώ κανένα, εκείνοι έχουν εγκεφαλικά προβλήματα και δεν καταλαβαίνουν ότι δεν γίνεται να μιλάνε για γυναίκες με μεγαλύτερους τους, διότι δεν γίνεται να συνεννοηθούν, όπως εγώ δεν γίνεται να μιλάω με μεγαλύτερους μου από 50 και πάνω, έχουμε χάος και είναι λογικό. Αυτό το λογικό τα 20χρονα σκουπίδια δεν λένε να το καταλάβουν.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246
Είπαμε μιλάω με όσους γαμούσαν Κεφαλλήνιάς 75, όχι με 20χρονους μην λέμε τα ίδια...
Αυτοι που γαμουσαν κεφαλληνιας 75 μπορει και να χουν πεθανει τωρα οποτε μιλα με οποιον βρεις τωρα και ασε τις διακρισεις :2funny: :2funny:
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
625
Κριτικές
60
Like
3.795
Πόντοι
10.335
Πήγα σήμερα πρωί στοχευμένη στο K6 για την κωλαρα της Καταλαγιά. Μπαινω μέσα και είχα 2 δωμάτια γεμάτα και άλλους 3 μαζί με μένα 4 . Τελικά και οι 3 είχανε μισάωρο όποτε την έκανα !
Τελικά κάτι κάνει καλά η συγκεκριμένη !!
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Πήγα σήμερα πρωί στοχευμένη στο K6 για την κωλαρα της Καταλαγιά. Μπαινω μέσα και είχα 2 δωμάτια γεμάτα και άλλους 3 μαζί με μένα 4 . Τελικά και οι 3 είχανε μισάωρο όποτε την έκανα !
Τελικά κάτι κάνει καλά η συγκεκριμένη !!
Σε λίγο για την Κατ θα περιμένουν ουρά έξω απο το στούντιο πριν τις 10, σαν τους συνταξιούχους στο ΙΚΑ
Είναι μούναρος πάντως...
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
625
Κριτικές
60
Like
3.795
Πόντοι
10.335
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Όποιον βγάλει ο δρόμος προς Κασσάνδρας ας ρίξει μια ματιά στο Κασσάνδρας 8Γ1, στο μελαχρινό, πολύ όμορφο μωράκι Αναστασία :smitten:
Από υπηρεσίες, όλα εκτός πρωκτικού, εγώ νομίζω ότι είναι gfe φάση το μωρό, εμένα αυτό μου έβγαλε πάντως...

Διαφημίζεται σε έτερο site ημερήσια ενημέρωση για στούντιο, για όποιον θέλει να μαθαίνει πότε και που δουλεύει :hi:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246
Όποιον βγάλει ο δρόμος προς Κασσάνδρας ας ρίξει μια ματιά στο Κασσάνδρας 8Γ1, στο μελαχρινό, πολύ όμορφο μωράκι Αναστασία :smitten:
Από υπηρεσίες, όλα εκτός πρωκτικού, εγώ νομίζω ότι είναι gfe φάση το μωρό, εμένα αυτό μου έβγαλε πάντως...

Διαφημίζεται σε έτερο site ημερήσια ενημέρωση για στούντιο, για όποιον θέλει να μαθαίνει πότε και που δουλεύει :hi:
Πλακα εχει παντως που κοροιδευες τον @maradona7 και τον @claimain για την ινα και και την ντιανα αντιστοιχα οτι και καλα τωρα τις βρηκαν
Παρολα αυτα εσυ ο εμπειρος αριστιππος που γαμουσες στο κεφαλληνιας 75 κοιμοσουν ορθιος και τωρα ανακαλυψες την αναστασια τωρα που ξεκινησε και δουλευει κασσανδρας :2funny:
Λοιπον συμμορφωσου αριστιπακο και μη το παιζεις εξυπνακιας
Επισης η αναστασια θα περασει τεστ drive :wanker:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Πλακα εχει παντως που κοροιδευες τον @maradona7 και τον @claimain για την ινα και και την ντιανα αντιστοιχα οτι και καλα τωρα τις βρηκαν
Παρολα αυτα εσυ ο εμπειρος αριστιππος που γαμουσες στο κεφαλληνιας 75 κοιμοσουν ορθιος και τωρα ανακαλυψες την αναστασια τωρα που ξεκινησε και δουλευει κασσανδρας :2funny:
Λοιπον συμμορφωσου αριστιπακο και μη το παιζεις εξυπνακιας
Επισης η αναστασια θα περασει τεστ drive :wanker:
Ο @maradona7 είναι 20χρονο σκουπίδι όμως. :boff:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Αυτοι που γαμουσαν κεφαλληνιας 75 μπορει και να χουν πεθανει τωρα οποτε μιλα με οποιον βρεις τωρα και ασε τις διακρισεις :2funny: :2funny:
φαε τη γλωσσα σου ρε μορτη,μια χαρα ειμαστε ακομη :sunglasses:

ρε συ Αριστιππε στο σαντορινη,μυκονο η το αλλο(σιφνο?) διαλεγες?:grin:

για την Ινα που εχετε φαγωθει....ξεκινησε να παιζει μπαλιτσα στο Φ86α ως Τζουλια αν θυμαμαι καλα και πασπαρτου αραια και που στη φυλης οπως διδυμου 8 πανω κλπ με παρτου στο προγραμμα της.
ενα δυνατο πατουρι ηταν και ειναι και μεχρι εκει, τιποτα αξιομνημονευτο...προσωπικη γνωμη και γουστο εννοειται..
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246
φαε τη γλωσσα σου ρε μορτη,μια χαρα ειμαστε ακομη :sunglasses:

ρε συ Αριστιππε στο σαντορινη,μυκονο η το αλλο(σιφνο?) διαλεγες?:grin:

για την Ινα που εχετε φαγωθει....ξεκινησε να παιζει μπαλιτσα στο Φ86α ως Τζουλια αν θυμαμαι καλα και πασπαρτου αραια και που στη φυλης οπως διδυμου 8 πανω κλπ με παρτου στο προγραμμα της.
ενα δυνατο πατουρι ηταν και ειναι και μεχρι εκει, τιποτα αξιομνημονευτο...προσωπικη γνωμη και γουστο εννοειται..
Γεια σου νικολα , Ενταξει μπορει ειπα χαχαχ :buck2:,να συνεχισετε να σαστε μια χαρα και να γαματε φουλ :cheesy:
Αντε βρεθηκε καποιος που δεν ειναι 20χρονο σκουπιδι και εχει γαμησει και στο κεφαλληνιας 75 να ανταλαξει και μια κουβεντα ο @Αρίστιππος
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Γεια σου νικολα , Ενταξει μπορει ειπα χαχαχ :buck2:,να συνεχισετε να σαστε μια χαρα και να γαματε φουλ :cheesy:
Αντε βρεθηκε καποιος που δεν ειναι 20χρονο σκουπιδι και εχει γαμησει και στο κεφαλληνιας 75 να ανταλαξει και μια κουβεντα ο @Αρίστιππος
Δεν είναι όλοι οι 20χρονοι σκουπίδια, επίσης υπάρχουν 30, 40, 50, 60χρονα κοκ σκουπίδια. Δεν είναι η ηλικία που καθορίζει εάν είσαι η δεν είσαι σκουπίδι, αλλά ο χαρακτήρας το τι και πως το γράφεις. Η πολύ μαγκιά είτε από μακριά είτε από κοντά, είναι ένα δηλωτικό του σκουπιδοχαρακτήρα. Αυτοί οι οποίοι το παίζουν νταβάδες του site, η προσπαθούν να το παίξουν, κατά την άποψη μου είναι σκουπίδια, ανεξαρτήτως ηλικίας.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246
Δεν είναι όλοι οι 20χρονοι σκουπίδια, επίσης υπάρχουν 30, 40, 50, 60χρονα κοκ σκουπίδια. Δεν είναι η ηλικία που καθορίζει εάν είσαι η δεν είσαι σκουπίδι, αλλά ο χαρακτήρας το τι και πως το γράφεις. Η πολύ μαγκιά είτε από μακριά είτε από κοντά, είναι ένα δηλωτικό του σκουπιδοχαρακτήρα. Αυτοί οι οποίοι το παίζουν νταβάδες του site, η προσπαθούν να το παίξουν, κατά την άποψη μου είναι σκουπίδια, ανεξαρτήτως ηλικίας.
MEC216W_o.gif

Παρε εδω μπας και ηρεμησεις
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Γεια σου νικολα , Ενταξει μπορει ειπα χαχαχ :buck2:,να συνεχισετε να σαστε μια χαρα και να γαματε φουλ :cheesy:
Αντε βρεθηκε καποιος που δεν ειναι 20χρονο σκουπιδι και εχει γαμησει και στο κεφαλληνιας 75 να ανταλαξει και μια κουβεντα ο @Αρίστιππος
ειχαμε γαμησει και στο Παιωνιου10 και στο θησεως35 και στο αχαρνων106 που ηταν ιδιος ομιλος :wink:

αγαπητε Αριστιππε και λοιποι το νημα ειχε - εχει φτιαχτει για αλληλοβοηθεια των πουτανιαρηδων και οχι για κραξιματα και μαλακιες του ποιος την εχει πιο μεγαλη....
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
ειχαμε γαμησει και στο Παιωνιου10 και στο θησεως35 και στο αχαρνων106 που ηταν ιδιος ομιλος :wink:

αγαπητε Αριστιππε και λοιποι το νημα ειχε - εχει φτιαχτει για αλληλοβοηθεια των πουτανιαρηδων και οχι για κραξιματα και μαλακιες του ποιος την εχει πιο μεγαλη....
Και πως γίνεται αυτή η βοήθεια ακριβώς; Τι σχέση έχει ένας 20χρονος με έναν 40χρονο η με έναν 60χρονο πουτανιάρη;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom