Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Έχοντας πάει για ένα ποτό Μεταξουργείο και έχοντας χάσει το οβερ 1.5 εβερτον τσελσι, λέω ας πάω μια καταδρομη στο γύρνα. Κάμω ένα γρήγορο τσεκ στα πιο κοντινά, δεν μου έκανε κάτι τρελό κλικ. Αποφασίζω να πάω θ35 να δω από κοντά την ειρήνη που την είχα αναφέρει και σε προηγούμενη σελίδα. Πάω, δύο κοπέλες, ειρηνη (πετιτ Ελληνίδα???? Μπααα) και Εμμανουέλα νομίζω (μαυρουλα με μεγάλα οπίσθια [φωνή Ευαγγελάτου "να μου πεις τι πιο συνηθες"]). Είχα πάει με σκοπό την ειρήνη όπως προείπα, αλλά στο σαλοναρισμα χτύπησε το πρώτο καμπανάκι. Κρύα, ούτε χαμόγελο ούτε τίποτα, σε αντίθεση με την εμμα που ήταν πιο φιλική. Επειδή έχω μια αδυναμία στα πετιτ και επειδή δεν έχω πάρει ποτέ μαύρη με τέτοια σωματοδομη, παίρνω ειρήνη. Να μην τα πολυλογώ, έπρεπε να ακούσω το ένστικτο μου. Η πιο αδιάφορη επίσκεψη εβερ, την έχω ξεχάσει ήδη. Αδιάφορη πιπα, μετά ιεραποστολικο καθόταν ακίνητη και με κοίταζε (κριντζαρα). Την γυρνάω 4 , πιο σιγά, άλλαζε στάσεις λες και είμαι ο μαντινγκο (ένα 15αρι κουβαλω). Φουλ ξενερωνενος λέω τουλάχιστον ας χυσω και με δυσκολία τα κατάφερα.
Δεν θυμάμαι χειρότερη φορά. Ουτε η πρώτη φορά που είχα πάει στουντιακι δεν ήταν έτσι (Αλεξία αρ6 το μακρινό 15). Κάποιος συναγωνιστής μπορεί να είχε καλή εμπειρία με την κοπέλα, αναφέρω μόνο την δικιά μου, την συγκεκριμένη μέρα. Το πιο αδιάφορο γαμησι της ζωής μου.
ΥΓ Έπρεπε να πάω για Ζενια:confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Συμφωνώ απόλυτα.
Εδώ κοιτάμε να ανταλλάξουμε πληροφορία, κι από την άλλη έχουμε κάποια άτομα που διαρκώς μιλάνε για μπαζολάγνους και σαβουρογάμηδες και μπάζα και φόλες και δεν συμμαζεύεται, όπου μπαζολάγνος ίσον όποιος ...καταδέχεται να πηδήσει στουντιοκόριτσο που δεν αρέσει στους ίδιους!
Δηλ. για να επιλέξω ένα στουντιοκόριτσο, θα πρέπει πρώτα να πάρω την έγκριση του Τάδε σούπερ γαμήκουλα που καταδέχεται να πηδήσει - υποτίθεται - μόνο από μοντέλο και πάνω και που η γνώμη του είναι νόμος!
Και στο κάτω-κάτω, γιατί να συνεισφέρω στην ενημέρωση για στούντιο, όταν ξέρω ότι ο άλλος με περιμένει στη γωνία για να μου φορέσει την ταμπέλα του σαβουρογάμη, επειδή ...τόλμησα να πηδήσω κορίτσι που δεν εγκρίνει;
Έλεος...
Δηλαδη θα μας τρελανεις τελειως ετσι.
Οταν σε καποιον του αρεσουν τα μπαζα γιατι εκει εξω εχει παρα πολλα απο δαυτα και καλα κανουν γιατι οντος σε καποιους αρεσουν, πως θα τους ονομασεις? μοντελογαμηκουλες?
Οταν σε καποιους αρεσουν οι πιπινες τι ειναι κακος χαρακτηρισμος?
Αυτοι που θελουν τις κοπελες με τεραστιους κωλους bbw κτλ οταν τους λες σαβουρηδες ειναι κακος χαρακτηρισμος?
Αυτοι που θελουν καταλεγια κατιες ευα κτλ τους λες μοντελακηδες , ειναι κακος χαρακτηρισμος?
Απλα παραδειγματα λεω
Γιατι πρεπει να κολαμε στο ονομα του τι ειναι ο καθενας που στην τελικη αυτο ειναι γιατι αυτο του αρεσει οποτε γιατι πρεπει αναγκαστικα να ειναι και ασχημος ο χαρακτηρισμος?Αφου αυτα του αρεσουν τα μπαζα τα μοντελα τα σκιαχτρα τα σκινυ κτλ.
Δεν ειναι αναγκαιο να συμφωνει καποιος με τον αλλον για να παει να γαμησει και φυσικα οχι.
Αυτο που λεω ΠΑΝΤΑ ειναι να ειμαστε ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΚΘΕΙΑΖΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΑς ΓΟΥΣΤΑ.τι ποιο απλο?
Ο καθενας εχει τα γουστα του τα φετιχ η οτι αλλο.Πες ομως την αληθεια.Οχι να διαβαζει καποιο μελος για την ταδε και επειτα να παει και να δει οτι δεν εχει καμια σχεση η κοπελα με αυτο που διαβασε.
Οπως ξερουμε ολοι τα μαγαζια ποσταρουν ψευτικες φωτο και εχουμε βρει το μπελα μας με αυτα που αντικριζουμε και σιγουρα ειναι μεγαλο λαθος.Θελετε να κανουμε και εμεις τα μελη την ιδια μαλακια? γιατι αυτο γινεται.
Αν καποιος εχει δει εστω μια κριτικη μου για κοπελα και οταν πηγε ειδε αλλα νταλα ασ το πει εδω τωρα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Κανενα θεμα φιλε οπως νιωθει ο καθενας . Εμενα προσωπικα με βοηθανε οι κριτικες , αλλες τις λαμβανω υποψιν εξ ολοκληρου , αλλες μερους εξ αυτων ( πχ καποια αναφορα για την εμφανιση ή καποια συμπεριφορα ) , καποιες καθολου και εννοειται εκτος απο τα γραφομενα δινω βαση και στο γραφοντα ( βλεπω με ποιον ταιριαζουν περισσοτερα τα γουστα μου ) . Εχεις την αποψη σου σεβαστη απολυτα , αρκει να κραταμε ενα επιπεδο εδω μεταξυ μας παρα τις οποιες διαφωνιες μας να τα λεμε ωραια
Θα γράψω κάτι που έγινε για να δείτε τι είμαστε εμείς οι άνθρωποι.

Βγήκα με το αμάξι να πάρω κάτι να φάω, αντί να γυρίσω πίσω κατευθείαν λέω δε κάνω μια βόλτα, καθ όλη την διάρκεια τις διαδρομής βλαστήμησα την ώρα και την στιγμή που είπα να κάνω βόλτα, όλους τους θεωρούσα απαράδεκτους, ο μπροστινός μου οδηγούσε μηχανή και πήγαινε με 30 χιλιόμετρα χωρίς να μπορώ να τον προσπεράσω, καταφέρνω να τον προσπεράσω ποιο κάτω ο άλλος άνοιξε την πόρτα από το αμάξι σαν να είναι μόνος στο δρόμο θα τον έπαιρνα σβάρνα, φτάνω στο φανάρι βλέπω έναν πεζό που πήγε να περάσει ενώ εγώ πήγαινα, ταυτόχρονα κάποιος είχε βγάλει φλας να στρίψει χωρίς να τον έχω δει, αφού το φανάρι ήταν κόκκινο έπρεπε να τον αφήσω να περάσει, ούτως η άλλος ποιο πέρα θα σταμάταγα, αλλά δεν τον είδα και συνέχισα σιγά σιγά, κατάλαβα την βλακεία που έκανα, στρίβει αυτός και ο πίσω από αυτόν μου λέει: σιγά μην χάσεις την σειρά, μην τον αφήνεις να περάσει....

Λέω κοίτα εδώ, ο άλλος με έβρισε και είχε δίκιο, διότι φάνηκα εντελώς μαλάκας, δηλαδή, αν έβλεπε κάποιος αυτή την εικόνα θα έλεγε μα τι βλάκας είναι αυτός; Αλλά πραγματικά δεν έφταιγα, πρώτον διότι λίγο ποιο πριν παραλίγο να έπαιρνα σβάρνα την πόρτα του άλλου και δεύτερων είχα το μυαλό μου στο πεζό και δεν είδα ότι κάποιος περιμένει να στρίψει. Τότε κατάλαβα ότι ο θεός μου είπε: κρίνεις τους άλλους χωρίς να ξέρεις και δεν κοιτάς τα χάλια σου... :embarrased:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Αυτο που λεω ΠΑΝΤΑ ειναι να ειμαστε ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΚΘΕΙΑΖΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΑς ΓΟΥΣΤΑ.τι ποιο απλο?
Φίλτατε πρέπει να μας εξηγήσεις πρώτα τι σημαίνει το αντικειμενικό, δηλαδή, το ελεύθερο στοματικό πρέπει να μας αρέσει η όχι; Ποιο είναι το αντικειμενικό; Εμένα πχ μου αρέσει, σε άλλους δεν αρέσει και άλλους δεν τους ενδιαφέρει, αυτό όμως είναι προσωπικό, το αντικειμενικό ποιο είναι;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Φίλτατε πρέπει να μας εξηγήσεις πρώτα τι σημαίνει το αντικειμενικό, δηλαδή, το ελεύθερο στοματικό πρέπει να μας αρέσει η όχι; Ποιο είναι το αντικειμενικό; Εμένα πχ μου αρέσει, σε άλλους δεν αρέσει και άλλους δεν τους ενδιαφέρει, αυτό όμως είναι προσωπικό, το αντικειμενικό ποιο είναι;
Στα των υπηρεσιων δεν αναφερομαι γιατι εκει παιζουν ρολο πολοι παραγοντες απο το ποσο βρωμιαρης μπορει να ειναι καποιος μεχρι τι πουτσα εχει οποτε δεν μπορω να παρω θεση σε αυτο.
Εγω αναφερομαι σε εξωτερικη εμφανιση της καθε κοπελας
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
να δωσω και ενα παραδειγμα μπας και συνενοηθουμε.
Γενικα λεω οχι σε καποιο προσωπο συγκεκριμενα απλα παραδειγματα θα σου πω.
Η κοπελα ειναι ακωλη η εχει βυζια σπυρια.Παμε στην κριτικη τωρα.
Πωπω μαγκες και γαμω τα μωρα μιλαμε για τουμπανακι με κωλαρακι φινο και βυζια για γλυψιμο και ρογες πεταχτες πολυ καλη κουκλα η κοπελα.
Απαντηση
Σαφως και η κοπελα ειναι οχι μονο κουκλα αλλα θεά μονο που ειναι μονο στα δικασου ματια γιατι αβυζη και ακωλη με τα προαναφερομενα δεν γινεται.Απλα αρεσουν σε εσενα και επειδη προφανος τετοια κορμακια σαρεσουν πολυ χανεις το παιχνιδι της σωστης κριτικης
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Στα των υπηρεσιων δεν αναφερομαι γιατι εκει παιζουν ρολο πολοι παραγοντες απο το ποσο βρωμιαρης μπορει να ειναι καποιος μεχρι τι πουτσα εχει οποτε δεν μπορω να παρω θεση σε αυτο.
Εγω αναφερομαι σε εξωτερικη εμφανιση της καθε κοπελας
Φίλτατε η εξωτερική εμφάνιση για άλλους έρχεται σε δεύτερη μοίρα, δηλαδή αν υπάρχουν τρεις κοπέλες και από τις τρεις μόνο η μία κάνει cif, εγώ θα πάω με αυτήν, οπότε για τις άλλες δύο δεν θα έχω άποψη, η μάλλον θα έχω αρνητική άποψη, τι θα πρέπει να γράψω αντικειμενικά; Ότι είδα τρεις μουνάρες αλλά πήγα με την μία που κάνει cif, οι άλλες δεν κάνουν, θα πάει άλλος ο οποίος του αρέσει το ισπανικό, θα γράψει είδα τρεις μουνάρες αλλά πήγα με αυτή που έχει μεγάλο στήθος, οι άλλες δύο είχαν μικρό κοκ.

Ποιο είναι το αντικειμενικό σε αυτή την περίπτωση, να δίνεις η να μην δίνεις έμφαση στην εμφάνιση; Εγώ πχ δεν δίνω τόσο όσο στο πρόγραμμα, άλλως δίνει όμως, αυτά βέβαια είναι προσωπικά, το αντικειμενικό ποιο είναι;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Φίλτατε η εξωτερική εμφάνιση για άλλους έρχεται σε δεύτερη μοίρα, δηλαδή αν υπάρχουν τρεις κοπέλες και από τις τρεις μόνο η μία κάνει cif, εγώ θα πάω με αυτήν, οπότε για τις άλλες δύο δεν θα έχω άποψη, η μάλλον θα έχω αρνητική άποψη, τι θα πρέπει να γράψω αντικειμενικά; Ότι είδα τρεις μουνάρες αλλά πήγα με την μία που κάνει cif, οι άλλες δεν κάνουν, θα πάει άλλος ο οποίος του αρέσει το ισπανικό, θα γράψει είδα τρεις μουνάρες αλλά πήγα με αυτή που έχει μεγάλο στήθος, οι άλλες δύο είχαν μικρό κοκ.

Ποιο είναι το αντικειμενικό σε αυτή την περίπτωση, να δίνεις η να μην δίνεις έμφαση στην εμφάνιση; Εγώ πχ δεν δίνω τόσο όσο στο πρόγραμμα, άλλως δίνει όμως, αυτά βέβαια είναι προσωπικά, το αντικειμενικό ποιο είναι;
Μα καλα ες φιλος τι παραδειγματα σου λεω?
Πηγες ειδες 30 κοπελες σε καποια βολτα σου γιατι οχι μια χαρα ειναι.
Ας πουμε οτι θες να συμμετεχεις εδω στο φορουμ.
Μπαινεις και μας λες τους λες για αυτες που σε εσενα και μονο εσενα εκαναν εντυπωση δηλαδη κατα την δικη σου κριση αξιζουν να ενημερωσεις.Οτι και να ειναι αυτες απο σκατα μεχρι λουλουδια ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
Ομως να πεις την αληθεια να δωσεις χαρακτηριστικα σωμα βυζια ποδια προσωπο κτλ κτλ την αληθεια ομως.
Ειχε βυζια κρεμαστα πχ ειχε ποδια μακρια βελουδο πχ κτλ κτλ.Ηταν σκινυ ναι μια χαρα ολα καλα αλλα πεστο.
Κανεις δε θα πει τιποτα γιατι αυτα οντος ειναι γουστα και αμα εσυ τη βρισκεις εμενα εμας μας περισευουν.
Αν σε καποιον του αρεσει αυτο που λες τοτε θα παει να την επισκευτει.Αλλωστε αυτη ειναι η ενημερωση δηλαδη εγω που θα ηθελα πχ τωρα να παω να γαμησω να διαβασω εσενα εμενα τον αλλον και να φυγω για μαγαζι.Να δω ομως αυτο που εσυ λες ετσι?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Μα καλα ες φιλος τι παραδειγματα σου λεω?
Πηγες ειδες 30 κοπελες σε καποια βολτα σου γιατι οχι μια χαρα ειναι.
Ας πουμε οτι θες να συμμετεχεις εδω στο φορουμ.
Μπαινεις και μας λες τους λες για αυτες που σε εσενα και μονο εσενα εκαναν εντυπωση δηλαδη κατα την δικη σου κριση αξιζουν να ενημερωσεις.Οτι και να ειναι αυτες απο σκατα μεχρι λουλουδια ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
Ομως να πεις την αληθεια να δωσεις χαρακτηριστικα σωμα βυζια ποδια προσωπο κτλ κτλ την αληθεια ομως.
Ειχε βυζια κρεμαστα πχ ειχε ποδια μακρια βελουδο πχ κτλ κτλ.Ηταν σκινυ ναι μια χαρα ολα καλα αλλα πεστο.
Κανεις δε θα πει τιποτα γιατι αυτα οντος ειναι γουστα και αμα εσυ τη βρισκεις εμενα εμας μας περισευουν.
Αν σε καποιον του αρεσει αυτο που λες τοτε θα παει να την επισκευτει.Αλλωστε αυτη ειναι η ενημερωση δηλαδη εγω που θα ηθελα πχ τωρα να παω να γαμησω να διαβασω εσενα εμενα τον αλλον και να φυγω για μαγαζι.Να δω ομως αυτο που εσυ λες ετσι?
Κατάλαβα, λες να δίνεις ακριβείς περιγραφή της κοπέλα, δεν μπαίνουν όλοι σε αυτή την διαδικασία, κουράζει κιόλας, άσε που άμα γράφεις μια σελίδα κριτική με όλες τις λεπτομέρειες εγώ δεν θα την διαβάσω... χώρια που για εμένα δεν παίζουν τόσο ρόλο αυτά, για εμένα ρόλο παίζει να μου αρέσει στο μάτι για αρχή και μετά πάμε στο πρόγραμμα, στην εμφάνιση κάνω υποχωρήσεις, στο πρόγραμμα δεν μπορώ να κάνω. Μόνο με την Καταλία κάνω υποχώρηση και πάω μια στο τόσο επειδή μου αρέσει πολύ από εμφάνιση...
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Κατάλαβα, λες να δίνεις ακριβείς περιγραφή της κοπέλα, δεν μπαίνουν όλοι σε αυτή την διαδικασία, κουράζει κιόλας, άσε που άμα γράφεις μια σελίδα κριτική με όλες τις λεπτομέρειες εγώ δεν θα την διαβάσω... χώρια που για εμένα δεν παίζουν τόσο ρόλο αυτά, για εμένα ρόλο παίζει να μου αρέσει στο μάτι για αρχή και μετά πάμε στο πρόγραμμα, στην εμφάνιση κάνω υποχωρήσεις, στο πρόγραμμα δεν μπορώ να κάνω. Μόνο με την Καταλία κάνω υποχώρηση και πάω μια στο τόσο επειδή μου αρέσει πολύ από εμφάνιση...
ρε συ αυτη τη κουβεντα την κανεις με ενα φιλος σου το τι σαρεσει τι οχι πως τη βρισκεις κοκ.
Οταν θελεις να ενημερωσεις για καποια κοπελα πρεπει να εισαι αναλυτικος γιαυτο λεγεται ενημερωση.Δε χρειαζεταο ολοκληρα σεντονια η σελιδες.Ενημερωσε για τη μια που σου εκανε εντυπωση που γαμησες.Να μαθουμε και εμεις πως ειναι η κοπελα.
Σιγα μη κατσω να γραφω για ολες τις πουτανες ελεος.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δες ενα παλιο παραδειγμα

Αρχικα η κοπελα ειναι το απολυτο κοντοπουτανο με πολυ καλο κορμι οπως το λεω στημένο.Ψεγαδι δε βρισκεις.Δερματακι πουπουλο καλιγραμη.Κωλος ποιημα μοντελέ φαση εντελως.Βυζι μικρο αλλα στητο και φυσικό με ρογα για δαγκωμα.Μακρια μαλλια μεχρι ομους.Ποσωπο πολυ ομορφη με ασιατικα χαρακτηριστικα δεν ξερω απο που ειναι δε ρωτησα.
Αν σας αρεσουν μεγαλοι κωλοι με πιασιματα και τα τιαυτα μη πατε καθολου.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Έχοντας πάει για ένα ποτό Μεταξουργείο και έχοντας χάσει το οβερ 1.5 εβερτον τσελσι, λέω ας πάω μια καταδρομη στο γύρνα. Κάμω ένα γρήγορο τσεκ στα πιο κοντινά, δεν μου έκανε κάτι τρελό κλικ. Αποφασίζω να πάω θ35 να δω από κοντά την ειρήνη που την είχα αναφέρει και σε προηγούμενη σελίδα. Πάω, δύο κοπέλες, ειρηνη (πετιτ Ελληνίδα???? Μπααα) και Εμμανουέλα νομίζω (μαυρουλα με μεγάλα οπίσθια [φωνή Ευαγγελάτου "να μου πεις τι πιο συνηθες"]). Είχα πάει με σκοπό την ειρήνη όπως προείπα, αλλά στο σαλοναρισμα χτύπησε το πρώτο καμπανάκι. Κρύα, ούτε χαμόγελο ούτε τίποτα, σε αντίθεση με την εμμα που ήταν πιο φιλική. Επειδή έχω μια αδυναμία στα πετιτ και επειδή δεν έχω πάρει ποτέ μαύρη με τέτοια σωματοδομη, παίρνω ειρήνη. Να μην τα πολυλογώ, έπρεπε να ακούσω το ένστικτο μου. Η πιο αδιάφορη επίσκεψη εβερ, την έχω ξεχάσει ήδη. Αδιάφορη πιπα, μετά ιεραποστολικο καθόταν ακίνητη και με κοίταζε (κριντζαρα). Την γυρνάω 4 , πιο σιγά, άλλαζε στάσεις λες και είμαι ο μαντινγκο (ένα 15αρι κουβαλω). Φουλ ξενερωνενος λέω τουλάχιστον ας χυσω και με δυσκολία τα κατάφερα.
Δεν θυμάμαι χειρότερη φορά. Ουτε η πρώτη φορά που είχα πάει στουντιακι δεν ήταν έτσι (Αλεξία αρ6 το μακρινό 15). Κάποιος συναγωνιστής μπορεί να είχε καλή εμπειρία με την κοπέλα, αναφέρω μόνο την δικιά μου, την συγκεκριμένη μέρα. Το πιο αδιάφορο γαμησι της ζωής μου.
ΥΓ Έπρεπε να πάω για Ζενια:confused:
Η πλάκα είναι πως και αυτή που πήρες λεγόταν Ζένια πριν γίνει Ειρήνη.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
49
Like
5.385
Πόντοι
2.846
Δηλαδη θα μας τρελανεις τελειως ετσι.
Οταν σε καποιον του αρεσουν τα μπαζα γιατι εκει εξω εχει παρα πολλα απο δαυτα και καλα κανουν γιατι οντος σε καποιους αρεσουν, πως θα τους ονομασεις? μοντελογαμηκουλες?
Οταν σε καποιους αρεσουν οι πιπινες τι ειναι κακος χαρακτηρισμος?
Αυτοι που θελουν τις κοπελες με τεραστιους κωλους bbw κτλ οταν τους λες σαβουρηδες ειναι κακος χαρακτηρισμος?
Αυτοι που θελουν καταλεγια κατιες ευα κτλ τους λες μοντελακηδες , ειναι κακος χαρακτηρισμος?
Απλα παραδειγματα λεω
Γιατι πρεπει να κολαμε στο ονομα του τι ειναι ο καθενας που στην τελικη αυτο ειναι γιατι αυτο του αρεσει οποτε γιατι πρεπει αναγκαστικα να ειναι και ασχημος ο χαρακτηρισμος?Αφου αυτα του αρεσουν τα μπαζα τα μοντελα τα σκιαχτρα τα σκινυ κτλ.
Δεν ειναι αναγκαιο να συμφωνει καποιος με τον αλλον για να παει να γαμησει και φυσικα οχι.
Αυτο που λεω ΠΑΝΤΑ ειναι να ειμαστε ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΚΘΕΙΑΖΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΑς ΓΟΥΣΤΑ.τι ποιο απλο?
Ο καθενας εχει τα γουστα του τα φετιχ η οτι αλλο.Πες ομως την αληθεια.Οχι να διαβαζει καποιο μελος για την ταδε και επειτα να παει και να δει οτι δεν εχει καμια σχεση η κοπελα με αυτο που διαβασε.
Οπως ξερουμε ολοι τα μαγαζια ποσταρουν ψευτικες φωτο και εχουμε βρει το μπελα μας με αυτα που αντικριζουμε και σιγουρα ειναι μεγαλο λαθος.Θελετε να κανουμε και εμεις τα μελη την ιδια μαλακια? γιατι αυτο γινεται.
Αν καποιος εχει δει εστω μια κριτικη μου για κοπελα και οταν πηγε ειδε αλλα νταλα ασ το πει εδω τωρα.
δεν θα μπω σε διαδικασία προσωπικής αντιπαράθεσης, σύντροφε claimain.
Δεν είναι σκοπός μου ούτε σκοπός του νήματος. Αυτό που εξακολουθώ να βλέπω είναι ότι κάποιοι συναγωνισταί λαμβάνουν το δικό τους γούστο ως το ΑΠΟΛΥΤΟ μέτρο σύγκρισης και - φυσικά - είναι και ΑΠΟΛΥΤΑ σίγουροι για την άποψή τους.
Δεν μπορώ παρά να θυμηθώ για ακόμα μια φορά τον μακαρίτη Μπουκόβσκι...
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
35
Like
3.169
Πόντοι
5.355
-.jpg


Αυτή εδώ η Ελένη, διάβασα ότι παίζει να είχε δουλέψει ένα φεγγάρι παλιά στα μπουρδελα Φυλής ως Μαξιμ. Την είχα πάρει άλλα δεν τη θυμάμαι καθόλου τώρα.
Καλησπέρα. Που βρίσκεται η εν λόγω κοπέλα?
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
αλανια μου υπαρχει περιπτωση να ξερει κανεις που εργαζεται η ανναμπελ αυτη που ολοι την κραζουν?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom