Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
έπρεπε να φέρεις το συνεργείο μαζί
πριν καμια 10ρια χρονια μου ειχε τυχει να παω για δουλεια φυλλης κοντα στο ξενοδοχειο που εχει εκει που ειναι τα πρεζακια κοντα. Δεβ ηξερα οτι ηταν δελο και πηγα.Οταν μπηκα μεσα το ανακαινιζανε , θελανε αποχετευσεις αλλαγες δια μπανια κτλ.Ειχα δωσει τεραστιο νουμερο προσφορα εκει επι τοπου και με διωξανε.Δεν ηθελα να την παρω τη δουλεια.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Αυτή εδώ λέει τιποτα; μια φορά την είδα, δεν την είδα και καλά

Η Ίνα των παπατζήδων; Την είχα πάρει μια φορά στο Κασ3 αμέσως μετά που είχα πάρει και την Κ. και είχα περάσει πολύ καλά, καλύτερα απ' ότι με την πριγκίπισσα. Το κακό είναι πως τον τελευταίο μήνα εξαϋλώθηκε.
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Kεντησες με την ενημερωση σημερα αλανι μου , αναλυτικοτατος , ακριβεστατος και με φωτος . Ωραιος μαγκα

Ναι, αλλά στο πρόγραμμα την έχει κάθε ημέρα της εβδομάδας εκτός της σημερινής
καλά, αυτοί στο πρόγραμμα έχουν και την σάρα και έχει πάει θ40
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.098
Κριτικές
49
Like
5.369
Πόντοι
2.846
Η Ίνα των παπατζήδων; Την είχα πάρει μια φορά στο Κασ3 αμέσως μετά που είχα πάρει και την Κ. και είχα περάσει πολύ καλά, καλύτερα απ' ότι με την πριγκίπισσα. Το κακό είναι πως τον τελευταίο μήνα εξαϋλώθηκε.
απ' ότι βλέπω την έχουν στο πρόγραμμα μέχρι και 15 του μήνα (αν τηρηθεί το πρόγραμμα, βέβαια).
btw, ποιος θα με διαφωτίσει γιατί τη μεγάλη αλυσίδα τους λέμε παπατζήδες; Για πείτε, εσείς οι παλαιότεροι
Pondering Which One GIF by Moncho
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Γεμίσαμε παπατζήδες....
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.098
Κριτικές
49
Like
5.369
Πόντοι
2.846
Εξαιτίας του προγραμματος. Γράφουν παπατζες
α οκ, σωστόν. Και πολύ επιεικής είναι ο χαρακτηρισμός.
Τώρα τελευταία με τη μεγάλη εισαγωγή λατίνων έχει βελτιωθεί κάπως το πρόγραμμα, πάντως οι παπάτζες παραμένουν.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.098
Κριτικές
49
Like
5.369
Πόντοι
2.846
Δ

Δεν κατάλαβες, γράφουν κοπέλες χωρίς να δουλεύουν και είναι τίγκα στις ψεύτικες φωτογραφιες
όχι εντάξει, το έχω καταλάβει αυτό, οι κοπέλες-φαντάσματα που είναι στο μόνο στο σάιτ και ποτέ στο μαγαζί, οι τρεις κοπέλες στη βάρδια που όταν πας είναι μια κ.λπ.
 

KostasMx

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
114
Πόντοι
0
Θυμίζει μια παλιά κοπέλα που είχε έρθει πέρσι ή προπερσι αν δεν κανω λαθος τωρα με τις καραντινες που φαγαμε στο κεφάλι. Την έλεγαν Παολα και εργαζοταν στην συγκεκριμένη αλυσίδα. Μακαρι να ξαναηρθε ήταν καλή περίπτωση
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
ρε φιλος τη κορμαρα ειναι τουτη.Με στριγακι ωραιο αψογη η γειτονησα.Διπλα μενεις η ειναι απο αλλου?
Ναρθουμε για καφε και να ξεμεινουμε απο ζαχαρη για να ζητησουμε απο το στριγκακι.Εγω θα βγω με το σωβρακο παντος
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.849
Πόντοι
3.246
ρε φιλος τη κορμαρα ειναι τουτη.Με στριγακι ωραιο αψογη η γειτονησα.Διπλα μενεις η ειναι απο αλλου?
Ναρθουμε για καφε και να ξεμεινουμε απο ζαχαρη για να ζητησουμε απο το στριγκακι.Εγω θα βγω με το σωβρακο παντος
Μακαρι να ειχα τετοια γειτονισσα , τυχαια το βρηκα στο ιντερνετ
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
εγω ειχα γειτονησα απο αλβανια με παιδι μικρο και χωρισμενη.
Εβλεπα συχνα να ερχονται κατι τυπο βλαχο τετοιοι ητανε.Μου ειχε κανει εντυπωση,
Περνα καπου 10 μερες και οταν εβγαινα εξω την πετυχα σημαιοστολισμενη για την εκθεση hondow center στο εκθεσιακο λαυριου.Της ειπα ελα να σε παω εγω ειπαμε τα βασικα και το βραδυ τη γαμησα στην γκαρσονιερα που ειχα για τετοιες δουλειες, τωρα ειναι εργαστηριο.
Με λιγα λογια εκανε την πουτανα με τηλεφωνα και επαιρνε απο 50 και πανω και το παιδι εξω στην αυλη μονο του.Την γαμαγα κανα μηνα μετα την πηραν χαμπαρι και τη διωξανε οι μαλακες εφυγε νυχτα ουτε που καταλαβα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
εγω ειχα γειτονησα απο αλβανια με παιδι μικρο και χωρισμενη.
Εβλεπα συχνα να ερχονται κατι τυπο βλαχο τετοιοι ητανε.Μου ειχε κανει εντυπωση,
Περνα καπου 10 μερες και οταν εβγαινα εξω την πετυχα σημαιοστολισμενη για την εκθεση hondow center στο εκθεσιακο λαυριου.Της ειπα ελα να σε παω εγω ειπαμε τα βασικα και το βραδυ τη γαμησα στην γκαρσονιερα που ειχα για τετοιες δουλειες, τωρα ειναι εργαστηριο.
Με λιγα λογια εκανε την πουτανα με τηλεφωνα και επαιρνε απο 50 και πανω και το παιδι εξω στην αυλη μονο του.Την γαμαγα κανα μηνα μετα την πηραν χαμπαρι και τη διωξανε οι μαλακες εφυγε νυχτα ουτε που καταλαβα.
Κλείνεις σπίτια δηλαδή. :dancing:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Κλείνεις σπίτια δηλαδή. :dancing:
την πηρανε χαμπαρι που εκανε αυτη τη δουλεια. Ειχε καθε μερα καπου στα 3 - 4 ατομα τουλαχιστον ειδα εγω οσο καθομουνα βεραντα.Ηταν καλο ομως γυρω στα 30 και κατω ωραιο κορμι ντυνοταν ωραια και τα καλτσονακι η πουτανα βραδιατικο? ιουνιο μηνα? κατι ηξερε μαλλον
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/7594-Renata
Την εχω δει καιρο τωρα στο site αλλα δεν ετυχε να τη δω live
Ειναι εκει στους σιχαμενους που ολο ψευτικες φωτο βαζουν.
Την ξερει καποιος?
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Μακαρι να ειχα τετοια γειτονισσα , τυχαια το βρηκα στο ιντερνετ
Αν ήταν δικιά σου γειτόνισσα, νοικιάζαμε βανάκι και ερχόμασταν φίλε. Θα σου φέρναμε και γαλακτομπούρεκο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom