Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Την εχω δει καιρο τωρα στο site αλλα δεν ετυχε να τη δω live
Ειναι εκει στους σιχαμενους που ολο ψευτικες φωτο βαζουν.
Την ξερει καποιος?
Αν αυτή στην 1η φωτό, είναι η ίδια με αυτή που είναι ανάσκελα, κάθομαι να με χέσετε
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Αν αυτή στην 1η φωτό, είναι η ίδια με αυτή που είναι ανάσκελα, κάθομαι να με χέσετε
η Βικτωρεια που ειναι στην ιδια αλυσιδα δειχνει καραμουναρο και δεν ειναι αυτη η πραγματικη.
Ομως επειδη την εχω δει ειναι αρκετα καλη απο εμφανιση ενω οι υπολοιπες μπαζαααααααα
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
η Βικτωρεια που ειναι στην ιδια αλυσιδα δειχνει καραμουναρο και δεν ειναι αυτη η πραγματικη.
Ομως επειδη την εχω δει ειναι αρκετα καλη απο εμφανιση ενω οι υπολοιπες μπαζαααααααα
Δεν έχω επισκεφθεί ποτέ την συγκεκριμένη αλυσίδα, μου πέφτει μακριά, δεν εκφέρω εμπεριστατωμένη άποψη. Μία γνώμη όμως θα πω. Οι φωτό όλων των κοριτσιών μου φαίνονται τόσο μούφα, που νομίζω ότι θα πηγαίνεις καθαρά στην τύχη. Σαν κάτι σακούλες που έχουν μέσα 30 παιχνίδια που δεν ξέρεις τι, ή σαν να παίζω Α' Μπαγκλαντές όταν είμαι στην δουλειά, Ρίξε στην τύχη και ότι γίνει
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
686
Κριτικές
1
Like
1.319
Πόντοι
206
Η Μαίριλιν Μονρόε η Σουηδέζα είναι υπαρκτό πρόσωπο; Πάντως φαίνεται όντως φωτογραφημένη μέσα στα studio της αλυσίδας. Επίσης αλλάζουν κανένα σεντόνι αυτοί εκεί πέρα με χρηματικό αντίτιμο ή όχι;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δεν έχω επισκεφθεί ποτέ την συγκεκριμένη αλυσίδα, μου πέφτει μακριά, δεν εκφέρω εμπεριστατωμένη άποψη. Μία γνώμη όμως θα πω. Οι φωτό όλων των κοριτσιών μου φαίνονται τόσο μούφα, που νομίζω ότι θα πηγαίνεις καθαρά στην τύχη. Σαν κάτι σακούλες που έχουν μέσα 30 παιχνίδια που δεν ξέρεις τι, ή σαν να παίζω Α' Μπαγκλαντές όταν είμαι στην δουλειά, Ρίξε στην τύχη και ότι γίνει
τις εχω δει ολες και απο μουναρες ξαφνικα βλεπεις γκουασιμοδους αλλα μιλαμε για γκουασιμοδους.
Αυτη ειναι η πολιτικη αυτης της αλυσιδας.
Αν δε μαρεσει η κοπελα δεν περναω ουτε με σφαιρες.
Ρωτανε καμιά φορα γιατι δε σας αρεσει? Τι να μαρεσει η ψευτικες φωτο κραχτες που εχετε? και φευγω για αλλου απλα τα πραγματα.
αποδεδειγμενα η χειροτερη αλυσιδα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Η Μαίριλιν Μονρόε η Σουηδέζα είναι υπαρκτό πρόσωπο; Πάντως φαίνεται όντως φωτογραφημένη μέσα στα studio της αλυσίδας. Επίσης αλλάζουν κανένα σεντόνι αυτοί εκεί πέρα με χρηματικό αντίτιμο ή όχι;
μην περιμενουμε και τρελα πραγματ με σεντονια κτλ
Δεν πανε και ερχονται ολη μερα στα στουντιο σαν τα μουρδελα. Σχετικα καθαρα ειναι τα ποιο πολλα.
Οι περισοτεροι κανουν μπανιο πριν πανε κανουν δευτερο πριν γαμησουν και τριτο οταν τελειωσουν.
Δεν μου εχει τυχει να δω κατι ασχημο μεχρι στιγμης.
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Την εχω δει καιρο τωρα στο site αλλα δεν ετυχε να τη δω live
Ειναι εκει στους σιχαμενους που ολο ψευτικες φωτο βαζουν.
Την ξερει καποιος?
Σε άλλο σάιτ έχουν γράψει ότι είναι η Ρενάτα από Φυλής 66Α. Αν είναι αυτή όντως, είναι πολύ όμορφη, εξ ου και στη Φυλής κάνανε ουρές να την γαμήσουν. Οι κριτικές τότε που δούλευε στο μπουρδέλο διίστανται (Όλες οι κριτικές για την Ρενάτα - Φυλής 66Α (Μπουρδέλα) Άγιος Παντελεήμονας/Πλατεία Βικτωρίας). Εγώ πάντως είχα περάσει δύο φορές μαζί της και είχα μείνει ικανοποιημένος
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.098
Κριτικές
49
Like
5.369
Πόντοι
2.846
Η Μαίριλιν Μονρόε η Σουηδέζα είναι υπαρκτό πρόσωπο; Πάντως φαίνεται όντως φωτογραφημένη μέσα στα studio της αλυσίδας. Επίσης αλλάζουν κανένα σεντόνι αυτοί εκεί πέρα με χρηματικό αντίτιμο ή όχι;
την είδα στο σαλόνι πρόσφατα. Οι φωτογραφίες γενικά αντιστοιχούσαν σε αυτό που είδα. Ψηλή κοπέλα, καλό κορμάκι, πρόσωπο οκ όσο μπόρεσα να διακρίνω.
Κάποιος έχει γράψει ότι είναι ισραηλινο-σουηδέζα (χμμ, με εξιτάρουν οι εξωτικές...).
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Η Μαίριλιν Μονρόε η Σουηδέζα είναι υπαρκτό πρόσωπο; Πάντως φαίνεται όντως φωτογραφημένη μέσα στα studio της αλυσίδας. Επίσης αλλάζουν κανένα σεντόνι αυτοί εκεί πέρα με χρηματικό αντίτιμο ή όχι;
Βαρέθηκαν να βάζουν τα κλασσικά ονόματα, σάρα, τζέσικα, βικτώρια, ζένια, αλίσα ή αλίνα, και λένε πως να την πούμε, πως να την πούμε. Και σκέφτηκαν Μέριλιν Μονρόε? Έχουν φτάσει σε άλλο επίπεδο οι παπάτζες τους
kanye west wtf GIF
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.098
Κριτικές
49
Like
5.369
Πόντοι
2.846
βλέπω ότι η εβδομάδα που διανύουμε έχει μάλλον φτωχές επιλογές από στουντιοκόριτσα. Μέσα Αυγούστου, θα μου πείτε.
Αναλογιζόμενος και τις δυο τελευταίες μετριότατες συνευρέσεις με εσκορτάκια, σκέφτομαι μήπως αύριο μεθαύριο τολμήσω να κάνω σεξοτουρισμό στην οδό Φυλής. Για την εμπειρία, να δω μπας και μπορώ να λειτουργήσω υπό συνθήκες μπουρδέλου.
Λέτε να φάω κα'να παλτό; ακόμα κι έτσι, τουλάχιστον θα κλάψω μόνο 20€ :wink:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
βλέπω ότι η εβδομάδα που διανύουμε έχει μάλλον φτωχές επιλογές από στουντιοκόριτσα. Μέσα Αυγούστου, θα μου πείτε.
Αναλογιζόμενος και τις δυο τελευταίες μετριότατες συνευρέσεις με εσκορτάκια, σκέφτομαι μήπως αύριο μεθαύριο τολμήσω να κάνω σεξοτουρισμό στην οδό Φυλής. Για την εμπειρία, να δω μπας και μπορώ να λειτουργήσω υπό συνθήκες μπουρδέλου.
Λέτε να φάω κα'να παλτό; ακόμα κι έτσι, τουλάχιστον θα κλάψω μόνο 20€ :wink:
Πήγαινε, απλά μην μπεις σε όποια νάναι. Στείλε μου pm αν θες.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
βλέπω ότι η εβδομάδα που διανύουμε έχει μάλλον φτωχές επιλογές από στουντιοκόριτσα. Μέσα Αυγούστου, θα μου πείτε.
Αναλογιζόμενος και τις δυο τελευταίες μετριότατες συνευρέσεις με εσκορτάκια, σκέφτομαι μήπως αύριο μεθαύριο τολμήσω να κάνω σεξοτουρισμό στην οδό Φυλής. Για την εμπειρία, να δω μπας και μπορώ να λειτουργήσω υπό συνθήκες μπουρδέλου.
Λέτε να φάω κα'να παλτό; ακόμα κι έτσι, τουλάχιστον θα κλάψω μόνο 20€ :wink:
την καλησπερα μου.
Απο τη μια ειχες δυο κιολας εσκορτ που σημαινει κοντα 300 ευρο.
Απο την αλλη φοβασαι μη κλεψεις 20 ευρο.
και απο την αλλη σκεφτεσαι για φυλης.
μαλιστα μυστη μου.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Σε άλλο σάιτ έχουν γράψει ότι είναι η Ρενάτα από Φυλής 66Α. Αν είναι αυτή όντως, είναι πολύ όμορφη, εξ ου και στη Φυλής κάνανε ουρές να την γαμήσουν. Οι κριτικές τότε που δούλευε στο μπουρδέλο διίστανται (Όλες οι κριτικές για την Ρενάτα - Φυλής 66Α (Μπουρδέλα) Άγιος Παντελεήμονας/Πλατεία Βικτωρίας). Εγώ πάντως είχα περάσει δύο φορές μαζί της και είχα μείνει ικανοποιημένος
ναι διαβασα τις κριτικες.Εκει ομως λενε για tatoo tribal στον κωλο της.
Στις φωτο δεν βλεπω κατι.Οταν παω να τη δω την παρασκευη διοτι εχω εξορμηση με ενα φιλο , θα τη δω καλυτερα και θα επανελθω
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Ευχαρη η Νεφελη η καινουργια στο σαλοναρισμα στο λ.αθηνων 373 ( μου κανε κ θερμομετρηση η τσατσα ), λεπτη κ κοντουλα με λιγο κυτταριτιδα στο πωπο ( καλουλης πωπος αγυμναστος αλλα οχι φλατ ) , εντονο μεικαπ στο προσωπο κ λεπτα χειλακια ( συμπαθητικο απλα θα χαρακτηριζα το προσωπο ) , ισιο μαυρο μαλλι μεχρι τους ωμους , ενα τιγρε χρωματος ολοσωμο φοραγε και μικρα στηθακια 1,5αρι μεγεθος τα υπολογιζα χωρις καθολου περιττα κιλα πλην λιγα στο πωπο . Δε με τραβηξε η φαση να μπω , θα δουμε για το μελλον . Θελω να με εμπνεει σε κατι μια καινουργια για δοκιμη, τουλαχιστον βλεπω να κινειται με αφιξεις το πραγμα , θα δοκιμασω τη μια του κλαιν στη θησεως και την αλεξανδρα κ τα λεμε
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.849
Πόντοι
3.246

KostasMx

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
114
Πόντοι
0

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Αυτόν τον κωλο ποιος τον έχει δει;

large-c518b5857529b8e3b355ae5b41b3dfdd.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φαντάζομαι όλοι φίλτατε:grin:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λοιπόν λαέ των μπουρδελων , μαζευτε χρήμα γιατί ο Σεπτέμβριος αναμένεται πολύ καυτός.

Νικολ

Για κάντο μας πιο λιανά, γιατί σαν κάτι να ένιωσα χαμηλά
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom