Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
567
Κριτικές
26
Like
1.911
Πόντοι
2.476
Ευχαριστώ φίλε μου!
Έχεις πάρει; Εντυπώσεις;
Παίζει να είναι 19-20 χρονών. Οκ ωραίο μουνάκι αλλά τελείως βούρλο. Δεν ξαναπήγαινα. Αλλά αν σου αρέσει το στιλ αυτό της χαζής ανώριμης μικρής, είναι ότι πρέπει.
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
567
Κριτικές
26
Like
1.911
Πόντοι
2.476
Καλησπέρα στους συναγωνιστές, είχα καιρό να μπω.. Όντως Καταλεγια πηγε Βέλγιο από ότι έλεγε εκεί μένει, τώρα αλήθεια ή ψέματα δε ξέρω.. Πάντως κλασικά στην αλυσίδα 2-3 τεμαχια βλέπεις στο διπλανό σαιτ στο πρόγραμμα άλλες φορές έχει μόνο 1 τεμάχια άλλες φορές μόνο η τσα στο μαγαζι, απορώ γιατί τα κρατάνε ανοικτά χωρίς γυναίκα μέσα.. Η πλειοψηφία κομοδινα τελείως και οι άλλες μισές ξεπετες φωλες, την αλυσίδα αυτή ποτέ δε τη συμπάθησα πως μεγάλωσε και τόσο αδυνατώ να καταλάβω, χεστηκαμε αλλά λέμε τώρα... Εγώ αυτές τις μέρες τιμησα Ζανεταρα από Γερμανό αλυσίδα , Λιλυ από 136 και χθες πέρασμα από αθηνων 318 στη Τζενη νέο κορίτσι, που από τη χθεσινή εμπειρία θα γίνει στανταρακι, μου είπε θα δουλεύει 3-4 φορές την εβδομάδα.. Είχε αγγελία σαν Κάρολ, αφεντρα κ έτσι και αν θυμάμαι καλά δουλευε και Γερμανοαλυσίδα πιο παλιά αλλά δε τη θυμάμαι καλά.. Σώμα λαμπάδα βυζι τούμπανο κωλος τούμπανο,προσωπαρα.. Αξίζει το κορίτσι είναι τίμιο.. Την προηγούμενη εβδομάδα πήγα και με Dasha από κροκεων 6 πανω, συμπαθέστατο θα έλεγα, τουλάχιστον για τα γούστα μου.. Ωραίο προσωπο, το σπαστό μαλλί με τρελαίνει, κορμί λαμπάδα.. Έχει περάσει κάνεις με Λανα από κασανδρας 3? Φαίνεται ενδιαφέρον.. Καλές βόλτες αδέρφια..
Σημαντική πληροφορία για Τζένη - πρώην carol kinky - θα τιμηθεί μέσα στην εβδομάδα!
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Καλησπέρα στους συναγωνιστές, είχα καιρό να μπω.. Όντως Καταλεγια πηγε Βέλγιο από ότι έλεγε εκεί μένει, τώρα αλήθεια ή ψέματα δε ξέρω.. Πάντως κλασικά στην αλυσίδα 2-3 τεμαχια βλέπεις στο διπλανό σαιτ στο πρόγραμμα άλλες φορές έχει μόνο 1 τεμάχια άλλες φορές μόνο η τσα στο μαγαζι, απορώ γιατί τα κρατάνε ανοικτά χωρίς γυναίκα μέσα.. Η πλειοψηφία κομοδινα τελείως και οι άλλες μισές ξεπετες φωλες, την αλυσίδα αυτή ποτέ δε τη συμπάθησα πως μεγάλωσε και τόσο αδυνατώ να καταλάβω, χεστηκαμε αλλά λέμε τώρα... Εγώ αυτές τις μέρες τιμησα Ζανεταρα από Γερμανό αλυσίδα , Λιλυ από 136 και χθες πέρασμα από αθηνων 318 στη Τζενη νέο κορίτσι, που από τη χθεσινή εμπειρία θα γίνει στανταρακι, μου είπε θα δουλεύει 3-4 φορές την εβδομάδα.. Είχε αγγελία σαν Κάρολ, αφεντρα κ έτσι και αν θυμάμαι καλά δουλευε και Γερμανοαλυσίδα πιο παλιά αλλά δε τη θυμάμαι καλά.. Σώμα λαμπάδα βυζι τούμπανο κωλος τούμπανο,προσωπαρα.. Αξίζει το κορίτσι είναι τίμιο.. Την προηγούμενη εβδομάδα πήγα και με Dasha από κροκεων 6 πανω, συμπαθέστατο θα έλεγα, τουλάχιστον για τα γούστα μου.. Ωραίο προσωπο, το σπαστό μαλλί με τρελαίνει, κορμί λαμπάδα.. Έχει περάσει κάνεις με Λανα από κασανδρας 3? Φαίνεται ενδιαφέρον.. Καλές βόλτες αδέρφια..
Φίλε μου έχεις δει Μαλβίνα από Τρίγκετα 3 η Ήρω που δουλεύουν και βρύλησου με ψήνει που είναι Ελληνίδες αλλά δεν έχω δει πως είναι εμφανισιακά;
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.844
Πόντοι
9.095
Φίλε μου έχεις δει Μαλβίνα από Τρίγκετα 3 η Ήρω που δουλεύουν και βρύλησου με ψήνει που είναι Ελληνίδες αλλά δεν έχω δει πως είναι εμφανισιακά;
Μη παιρνεις ορκο οτι ειναι ντοπιες
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
567
Κριτικές
26
Like
1.911
Πόντοι
2.476
Φίλε μου έχεις δει Μαλβίνα από Τρίγκετα 3 η Ήρω που δουλεύουν και βρύλησου με ψήνει που είναι Ελληνίδες αλλά δεν έχω δει πως είναι εμφανισιακά;
Ηρώ χίλιες φορές! Τρομερό μουνακι - πιτσιρίκι - της φάνηκε χοντρός ο πούτσος μου όταν τον είδε και μου πρότεινε αντί να την γαμήσω, να μου πάρει πίπα χωρίς καπότα και να χύσω στο στόμα της. Δέχτηκα την πρόταση!
Πιο ωραία και καλύτερη στο πρόγραμμα η Ηρώ κατά την άποψη μου.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.844
Πόντοι
9.095
  • Like
Αντιδράσεις: Larson

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Ηρώ χίλιες φορές! Τρομερό μουνακι - πιτσιρίκι - της φάνηκε χοντρός ο πούτσος μου όταν τον είδε και μου πρότεινε αντί να την γαμήσω, να μου πάρει πίπα χωρίς καπότα και να χύσω στο στόμα της. Δέχτηκα την πρόταση!
Πιο ωραία και καλύτερη στο πρόγραμμα η Ηρώ κατά την άποψη μου.
Αδετφε θα πάω σήμερα θα δω στο greecel
αλλα στο προγραμμα των studio ολο τα ακυρωνει, όπως χτες...αρα κανει του κεφαλιου της!!!!
κατάλαβα δλδ μπορεί βα πάω καο να φάω φόλα ε.καλά γα πάω άμα είναι η ΗΡΩ η η άλλη ευχαριστώ αδερφέ
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.527
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Αδετφε θα πάω σήμερα θα δω στο greecel

κατάλαβα δλδ μπορεί βα πάω καο να φάω φόλα ε.καλά γα πάω άμα είναι η ΗΡΩ η η άλλη ευχαριστώ αδερφέ
καπως ετσι...καλυτερα να εχεις εναλλακτικη και να μην πας μονο για αυτη...
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
καπως ετσι...καλυτερα να εχεις εναλλακτικη και να μην πας μονο για αυτη...
Ναι θα πάω σε αυτές τις δυο και αν πχι και δεν μαρεσει κάτι θα πάω φυλής να δώσω 20 γιατί το 50
Μου κάθεται βαρύ αλλά δεν πειράζει μια στο τόσο αξίζει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.379
Πόντοι
7.636
Ναι θα πάω σε αυτές τις δυο και αν πχι και δεν μαρεσει κάτι θα πάω φυλής να δώσω 20 γιατί το 50
Μου κάθεται βαρύ αλλά δεν πειράζει μια στο τόσο αξίζει
Όπως το λες μια στις τόσο γιατί άμα δεν περάσεις καλά είναι άστα να πάνε.Ποσες φορές μου έχει τύχει και μετάνιωσα που δε πήγα στα μπουρδέλα στη φυλής
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.874
Κριτικές
21
Like
11.084
Πόντοι
4.546
Όπως το λες μια στις τόσο γιατί άμα δεν περάσεις καλά είναι άστα να πάνε.Ποσες φορές μου έχει τύχει και μετάνιωσα που δε πήγα στα μπουρδέλα στη φυλής
Για αυτό όποτε πάμε σε στούντιο, πρέπει να είμαστε σίγουροι (ή σχεδόν σίγουροι) ότι τα χρήματα θα πιάσουν τόπο. Έκτος και αν κάποιος θέλει να ρισκάρει, οπότε εκεί πάω πάσο.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.093
Κριτικές
14
Like
16.085
Πόντοι
3.246
Πιο παλια ερχοταν και κανα καλο κομματι και καθοταν, τωρα πλεον βλεπεις ελληνιδες οι οποιες κατα 90% δεν ειναι ελληνιδες, και μερικες καλες ρωσο ουκρανες οι οποιες δεν καθονται και πολυ εδω,
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.527
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Ναι θα πάω σε αυτές τις δυο και αν πχι και δεν μαρεσει κάτι θα πάω φυλής να δώσω 20 γιατί το 50
Μου κάθεται βαρύ αλλά δεν πειράζει μια στο τόσο αξίζει
η Ηρώ ειναι στο Τριγγετα σημερα νομιζω
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
567
Κριτικές
26
Like
1.911
Πόντοι
2.476
Ωραία θα την κάνω την βόλτα μπυ τότε σήμερα ευχαριστώ αδερφέ
Η Ηρώ συνήθως είναι κομπλέ. Όταν λέει πως δουλεύει, όντως δουλεύει (συνήθως). Η Μαλβίνα είναι ότι να ναι. Μπορείς να βλέπεις τα στορι στο ινστα για να καταλάβεις αν δουλεύει όταν την δείχνει στο πρόγραμμα.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.527
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Ωραία θα την κάνω την βόλτα μπυ τότε σήμερα ευχαριστώ αδερφέ
Όπως είπαμε η Μαλβινα ειναι ότι ναναι...ήταν στο πρόγραμμα αλλά πάλι δεν πήγε!!! Στη θέση της η Κιαρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom