Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά!
Ξέρουμε κάτι για Κιαρα από Κηφισού 30 και 60? Αν αξίζει κλπ... Γιατί δεν βρίσκω κάτι...
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
567
Κριτικές
26
Like
1.911
Πόντοι
2.476
Πήγα προσφατα στην Τζένη Λ. Αθηνών 318. Είναι η ίδια με Carol(kinky). Ωραία είναι. Πλαστικά βυζιά ΚΑΙ κώλο. Συμπαθητικό πρόγραμμα, αλλά έχω μια απορεία.

Μου έκανε για λίγο τραβέλι. Ξέρουμε κάτι; Οχι οτι με νοιάζει, πιο πολύ απο περιεργεια ρωταω.
 

Kifisoy30

Sex Studio
Εγγρ.
25 Ιουν 2018
Μηνύματα
597
Like
80
Nwe girl
SARA
KIFISOU 30
KIFISOU 60
Photo Editor_Wztuhb.jpg
Photo Editor_dYgFlk.jpg
Photo Editor_BvsqDy.jpg
Photo Editor_3B7JL3.jpg
Photo Editor_sv3O5X.jpg
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.053
Πόντοι
5.845
Πήγα προσφατα στην Τζένη Λ. Αθηνών 318. Είναι η ίδια με Carol(kinky). Ωραία είναι. Πλαστικά βυζιά ΚΑΙ κώλο. Συμπαθητικό πρόγραμμα, αλλά έχω μια απορεία.

Μου έκανε για λίγο τραβέλι. Ξέρουμε κάτι; Οχι οτι με νοιάζει, πιο πολύ απο περιεργεια ρωταω.
Το Τζενακι ειναι παλια καραβανα στο αθλημα. Τουλαχιστον 10ετια στο κουρμπετι. Εχει περασει απο ολα τα στουντιο της Αθηνας και ενα φεγγαρι ανεξαρτητη. Εχει συνεργαστει και με Ντορα Τρανς...... 100% γυναικα ειναι, απλα τα χρονια σε αυτη τη δουλεια αργα ή γρηγορα αγριευουν το προσωπο. Κατα τα αλλα, στην καλη της μερα, ειναι ΑΡΙΣΤΗ παικτρια και ΚΟΡΜΑΡΑ.
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
567
Κριτικές
26
Like
1.911
Πόντοι
2.476
Δεν έχεις βαρεθεί να βλέπεις φωτογραφίες από Κηφισού 30/60 που να μην έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα;
Εγώ πλέον ότι φωτογραφία και να δω, δεν πάω καν να τις δω από κοντά, μετά από τόσες φολες που έχω φάει!
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.527
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Δεν έχεις βαρεθεί να βλέπεις φωτογραφίες από Κηφισού 30/60 που να μην έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα;
Εγώ πλέον ότι φωτογραφία και να δω, δεν πάω καν να τις δω από κοντά, μετά από τόσες φολες που έχω φάει!
ε για πες και εμας να μην τις φαμε και εμεις...για ποιες λες?
 

Alverto

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2021
Μηνύματα
558
Κριτικές
27
Like
2.126
Πόντοι
2.596

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
567
Κριτικές
26
Like
1.911
Πόντοι
2.476
ε για πες και εμας να μην τις φαμε και εμεις...για ποιες λες?
Οι τελευταίες 2 που θυμάμαι είναι Πατρίσια και Λίνα. Φαίνονται ΟΚ στις φωτογραφίες και από κοντά έχουν κυτταρίτιδα από το λαιμό μέχρι το μικρό δάχτυλο του ποδιού και βυζιά μέχρι τον αφαλό. Επίσης είχα φάει φόλα με μια μελαμψή αλλά δεν θυμάμαι όνομα.
Δεν μιλάω για υπηρεσίες καθώς δεν πέρασα. Μιλάω για εμφάνιση.
Οσον αφορά υπηρεσίες είχα μια αρκετά κακή εμπειρία πριν κάνα 2χρονο (δεν θυμάμαι όνομα) και πήγα και έγραψα review το οποίο δεν ανέβηκε ποτέ! (Γιατί άραγε?)

Η ταπεινή μου άποψη είναι ΜΑΚΡΙΑ από τα δύο αυτά μαγαζιά!
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.527
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Οι τελευταίες 2 που θυμάμαι είναι Πατρίσια και Λίνα. Φαίνονται ΟΚ στις φωτογραφίες και από κοντά έχουν κυτταρίτιδα από το λαιμό μέχρι το μικρό δάχτυλο του ποδιού και βυζιά μέχρι τον αφαλό. Επίσης είχα φάει φόλα με μια μελαμψή αλλά δεν θυμάμαι όνομα.
Δεν μιλάω για υπηρεσίες καθώς δεν πέρασα. Μιλάω για εμφάνιση.
Οσον αφορά υπηρεσίες είχα μια αρκετά κακή εμπειρία πριν κάνα 2χρονο (δεν θυμάμαι όνομα) και πήγα και έγραψα review το οποίο δεν ανέβηκε ποτέ! (Γιατί άραγε?)

Η ταπεινή μου άποψη είναι ΜΑΚΡΙΑ από τα δύο αυτά μαγαζιά!
Ωχ σοβαρα? και ενδιαφερομουν για Λινα. Μαλιστα...και η επομενη επισκεψη σε studio σκεφτομουν να ηταν σε ενα παο τα 2 μαγαζια...τωρα θα το σκεφθω λιγο περισσοτερο...αν και περιμενω την Μονικα για να παω...
 

Alverto

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2021
Μηνύματα
558
Κριτικές
27
Like
2.126
Πόντοι
2.596

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
μήπως τυχαίνει να γνωριζει καποιος αν δουλεύει καπου η Εμινε απο sugar babes?
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.858
Πόντοι
206
Παίδες καλή χρονιά με υγεία
Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ την Μαλβίνα απο Βριλησσού 46;
Έχει να εμφανιστεί μισό μήνα εκεί εκτός αν παίζει μπάλα αλλού
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
567
Κριτικές
26
Like
1.911
Πόντοι
2.476
Παίδες καλή χρονιά με υγεία
Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ την Μαλβίνα απο Βριλησσού 46;
Έχει να εμφανιστεί μισό μήνα εκεί εκτός αν παίζει μπάλα αλλού
Μόνο εκεί την έχω δει εγώ. Είναι ότι να ναι βέβαια, οπότε μην περιμένεις να την βλέπεις σταθερά στο πρόγραμμα. Έχουν γραφτεί τα σχετικά σχόλια μερικές σελίδες πίσω
 

Apitsinkolos

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Καλη Χρονια συναγωνιστες, ετοιμαζομαι για καταδρομικη εντος των ημερων εχετε τιποτα να προτεινετε που να αξιζει το 50ρικο ?
 

bakakashi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παλικαρια πριν 2 χρονια δουλευε μια κοπελα απο (ρωσια η ουκρανια) στο studio de Pari με ονομα Σοφη (ξανθια,ψηλη,milf) γνωριζετε αν βρισκεται πουθενα?
(P.S μου εχει μινει απωθημενο)
 
Τελευταία τροποποίηση:

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.844
Πόντοι
9.095
Καλησπερα παλικαρια πριν 2 χρονια δουλευε μια κοπελα απο (ρωσια η ουκρανια) στο studio de Pari με ονομα Σοφη (ξανθια,ψηλη,milf) γνωριζετε αν βρισκεται πουθενα?
(P.S μου εχει μινει απωθημενο)
Σημερα δουλευει μια Σοφια ακριβως οπως της περιγραφης σου στο de paris
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.053
Πόντοι
5.845
Παίδες καλή χρονιά με υγεία
Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ την Μαλβίνα απο Βριλησσού 46;
Έχει να εμφανιστεί μισό μήνα εκεί εκτός αν παίζει μπάλα αλλού
Θα τη βρεις σημερα μετα τις 20.00 στο Τριγγετα 3(πρων Γερμανικου Ομιλου, νυν αδερφακι του Β46).
Παρε ενα τηλ πριν ξεκινησεις. Η κορασιδα πιστολιαζει τις βαρδιες συχνα......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom