Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Συναγωνιστές θέλω να πάω για πρώτη φορά σε στούντιο αλλά θέλω να ρωτήσω πως τα αναγνωρίζεις αυτά τα σπίτια?Είναι σαν τα μπουρδέλα με φωτάκι κανονικά? Αν όχι πως?Αν ήδη υπάρχει θέμα στα σαιτ με αυτο το θέμα στείλτε μου το link.ευχαριστω

κοιταξε....ειναι πολυ δυσκολο να τα αναγνωρισεις.....παιζεις με τις λεπτομερειες ρε συ....πως να στο εξηγησω.....ειναι σαν να εχεις μπροστα σου και αριστερα τα goodys και μπροστα σου αλλα δεξια τα everest.....δυσκολη η επιλογη.....
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
παιωνιου 10 χτες ειρηνη το πρωι τσαμπα το 50ρικο
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Χαιρετε! Πηρα τηλέφωνο στο Δροσοπούλου 97 να ρωτήσω ποια κοπέλα δουλεύει και μου είπε η Λίνα. Μιας και ξέρω μόνο Σάντρα και Αλεξένδρα λέω κάτσε να πάω να δω τι γίνεται. Πάω λοιπόν και ήταν η μικροκαμωμένη Σάντρα που είχα πάρει προ δυο ημερών. Δε λέω, μια χαρά είναι το κοριτσάκι, αλλά αν το ήξερα δεν θα έτρεχα τσάμπα. Φαίνεται έχει πολλά όνόματα. Ρώτησα ποια θα είναι μετα τις 10 και μου είπε η Ρενάτα. Ξέρει κανείς τι εστί Ρενάτα (ή μήπως έχει μετονομασθεί έτσι η Αλεξάνδρα;;;) Ίδωμεν.
 

Επισκέπτης
μαλον  αντι να αλαζει κοριτσια αλαζει ονοματα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Στεφανια η ρωσιδα δουλευε και Δροσοπουλου 95 και Θησεωs 365,

για στεφανια ξερει κανεις τι υπηρεσιες προσφερει?και αν ειναι ακομη θησεως 365 και τι ωρες?και εμφανισιακα πως ειναι?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Χαιρετε! Πηρα τηλέφωνο στο Δροσοπούλου 97 να ρωτήσω ποια κοπέλα δουλεύει και μου είπε η Λίνα. Μιας και ξέρω μόνο Σάντρα και Αλεξένδρα λέω κάτσε να πάω να δω τι γίνεται. Πάω λοιπόν και ήταν η μικροκαμωμένη Σάντρα που είχα πάρει προ δυο ημερών. Δε λέω, μια χαρά είναι το κοριτσάκι, αλλά αν το ήξερα δεν θα έτρεχα τσάμπα. Φαίνεται έχει πολλά όνόματα. Ρώτησα ποια θα είναι μετα τις 10 και μου είπε η Ρενάτα. Ξέρει κανείς τι εστί Ρενάτα (ή μήπως έχει μετονομασθεί έτσι η Αλεξάνδρα;;;) Ίδωμεν.

Πήγα λοιπόν και στις 10 και η Ρενάτα μετονομάστηκε σε Λάουρα. Πρόκειται για μια ωσαν χαπακωμένη τρελλή αγελάδα με σέξυ ντύσιμο, που δεν μου έκανε κλικ με τίποτα, παρόλο που δίνει λώκο με 70. ¨ασχημη ρε παιδί μου.
Να αναφέρω ότι πέρασα και από το Φυλής 200 της Ντάνας και ήταν μια καινούργια με άγρια εκφυλόφατσα, πολύ ωραίο σώμα, ξανθά σγουρά μαλλιά και ωραία τακούνια, αλλά δεν πέρασα ο λακαμάς γιατί έτρεφα ελπίδες για την Ρενάτα. Φευ!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
για στεφανια ξερει κανεις τι υπηρεσιες προσφερει?και αν ειναι ακομη θησεως 365 και τι ωρες?και εμφανισιακα πως ειναι?

Η Στεφανία δουλεύει κάθε Δευτέρα και Τετάρτη πρωί (10-5) στην Δροσοπούλου 95, και κάθε Παρασκευή και Κυριακή απόγευμα στην Θησέως 365.
Ειναι Ρωσίδα (απο Σιβηρία) 40 άρα με ωραίο στήθος, ψιλή, γλυκό πρόσωπο και πράσινα μάτια. Στο δωμάτιο είναι πολύ καλή και γελίφει και τις "μπάλλες" πολύ καλά....Την προτείνω ανεπιφύλακτα!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η Στεφανία δουλεύει κάθε Δευτέρα και Τετάρτη πρωί (10-5) στην Δροσοπούλου 95, και κάθε Παρασκευή και Κυριακή απόγευμα στην Θησέως 365.
Ειναι Ρωσίδα (απο Σιβηρία) 40 άρα με ωραίο στήθος, ψιλή, γλυκό πρόσωπο και πράσινα μάτια. Στο δωμάτιο είναι πολύ καλή και γελίφει και τις "μπάλλες" πολύ καλά....Την προτείνω ανεπιφύλακτα!

θα με κανεις να αναθεωρηση για αντισθενη........αμα συνεχισεις τις αξιες ενημερωσεις σου...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
λοιπον εκανα και εγω (αν και δεν το συνηθιζω) μια στουντιοτσαρκα......ξεκινημα απο τριγγετα...κοπελα η αννετα....κοντη με βυζους μεγαλους και ολα τα ελεη...κωλαρα γεματη..κλπ...αλλα δεν μου αρεσε πολυ και την εκανα.......δευτερη σταση.....αριστοτελους 6 κοπελα τζεσικα στο ιδιο στυλ περιπου και την εκανα.......και τελος θησεως 35 μια ψηλη καλο σωμα και βυζα αλλα πολυ baby face...οποτε την ξαναεκανα....
 

jdo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
στην Ισμινης εκλεισε?ξερει κανεις?πηγα χθες και ειχαν βαλει καγκελοπορτα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
λοιπον εκανα και εγω (αν και δεν το συνηθιζω) μια στουντιοτσαρκα......ξεκινημα απο τριγγετα...κοπελα η αννετα....κοντη με βυζους μεγαλους και ολα τα ελεη...κωλαρα γεματη..κλπ...αλλα δεν μου αρεσε πολυ και την εκανα.......δευτερη σταση.....αριστοτελους 6 κοπελα τζεσικα στο ιδιο στυλ περιπου και την εκανα.......και τελος θησεως 35 μια ψηλη καλο σωμα και βυζα αλλα πολυ baby face...οποτε την ξαναεκανα....

ε....μαλλον δεν ειμαι και πολυ καλα...καθοτι εκανα σημερα και δευτερη στα δικαπακα(αν κανω και αυριο θα ειναι τρικαπακα) στουντιοτσαρκα και ευπειθως αναφερω τα ακολουθα......

1)ΚΑΡΕΑ 30......κατα τις 20.15 σκαω μυτη και με υποδεχεται ο σωσιας του λαμπρου κωνστανταρα στο πιο κοντο και στο πιο αδερφιστικο.....κανεις στο στουντιο και τσουπ....βγαινει ενα πολυ γλυκο τσεχακι η ΝΙΚΟΛ...αδυνατο με ωραιο κορμακι πρασινο ματακι μετριου αναστηματος και ταττο στο αριστερο μπρατσο ενα δελφινι.....σαν την γνωστη πορνοσταρ rumika powers ή αλλιως kelly....μολις παω να ανεβω πανω ξεχναω οτι πληρωνεις κατω(βλεπετε οταν δεν τριβεσαι με ενα πραγμα σε αφηνει...) και μου λεει η λουγκρα τσατσος...."αχ καλε μπορεις να με πληρωσεις?" και του λεω" ναι συγγνωμη νομιζα οτι θα πληρωνα πανω......"και μου απαντα οσο πιο λουγκρικα δεν παιρνει "στην κοπελα θα κανεις αλλα πραγματα και σε μενα αλλα" πληρωνω και ανεβαινω...πολυ καλο attitude το κοριτσι 23 ετων καλη πιπα....ποδομαλακια αναποδη.....πισωκολλητο(τα ειδε ολα) και τελειωμα πανω στην πλατη με μαλακια ενω ηταν μπρουμητα.....τελειο ή σχεδον τελειο για να μην υπερβαλλουμε κιολας...

2)ΦΡΑΝΤΖΗ 47........μια ξανθια κοπελα με ραστα μαλλι πολυ κουνιστη και σεξυ αλλα εγω ειχα ηδη καταθεσει 2 φορες(η πρωτη ηταν μια ωρα πιο πριν καπου αλλου-δεν σας νοιζει....χεχε) και απλως πηγα για να ενημερωσω το σαιτ και σας για το ποια ειναι.....ολα τα λεφτα η τσατσα με βαθυ γαλαζια περιβολη και τακουνακι prada.....και οταν ειδε οτι την κανω μου λεει"καλα αφου ηρθες για να αναψουν τα αιματα τί ηρθες και μετα φευγεις?και της λεω το θεικο"ηρθα για να αναψουν τα αιματα και τωρα παω για αυνανισταν και εμεινε.....

3)ΘΑΡΡΥΠΟΥ 10.....ενα μπαζο ρωσικο....γυρω στα 42-45(εκτος απο τις ληγμενες ρωσικες ρουκετες εχουν ξεμεινει και γυναικεια μπαζα απο εκει ληγμενα....εδω και καιρο.....αυτην επρεπε να την εβλεπε ο χρυσαργος και ειμαι σιγουρος οτι θα επαιρνε την εμπνευση που θα του αναζωογονουσε το σκατοανωμαλο διαστροφικο κυτταρολογικα νευροαιμοσπερματικο μυαλο του για καμια πενταετια ακομη) και φυσικα την εκανα και απο κει......

4)ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ 6..........κοπελα η ΚΙΜ την ειχα παρει και το καλοκαιρι....πολυ μουναρα αλλα μεσα ξενερα.....οποτε την εκανα και απο κει.......και πηγα σπιτακι μου.....

Υ.Γ........Απο την ευρυτερη περιοχη αφησα ανεξερευνητα λογω τελους αντοχης και ενυδατωσης του οργανισμου τα παρακατω στουντιο....α)ΙΠΠΩΝΑΚΤΟΣ 14(αυτο ειχε πολυ κοσμο οταν περασα απεναντι την φραντζη και ειπα δε γαμιεται και εφυγα) β)ΒΟΥΡΒΑΧΗ 19 γ)Λ.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 68-83 δ)ΘΗΣΕΩΣ 35 ε)ΤΡΙΓΓΕΤΑ 3(σημερα παλι η αννετα)......στα 2 τελευταια πηγα εχθες και τζιφος οπως σας εγραψα....

τελικα μου φαινεται οτι παντου και παντα θυσιαζομαι για τους αλλους......
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
θα με κανεις να αναθεωρηση για αντισθενη........αμα συνεχισεις τις αξιες ενημερωσεις σου...

..ο zero ????? τι λες τωρα...... δεν υπαρχουν ευκολα τετοια παληκαρια.... του χρωσταω ενα review ομως και ντρεπομαι.. ;) ;)
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Η Στεφανία δουλεύει κάθε Δευτέρα και Τετάρτη πρωί (10-5) στην Δροσοπούλου 95, και κάθε Παρασκευή και Κυριακή απόγευμα στην Θησέως 365.

Απόγευμα Παρασκευής και Κυριακής, τι ώρες περίπου?
 

Επισκέπτης
Μολιs γυρισα απο βολτα.Εχουμε και λεμε στην κεφαλληνιαs ηταν η Χριστινα που ειναι τραβελι,Βουλιαγμενηs 68 η Νταρια με πολυ ωραιο βυζακι,Ιππωνακτοs 14 η γνωστη μαs Μελινα αλλα ειχε πολυ κοσμο που περιμενε και την εκανα για Βουρβαχη 19 μια ωραια φατσουλα και πολυ ευγενικη που μαs καλησπερισε ενα-ενα μαs.Tην κανω και παω Τριγγετα 3 και πετυχαινω την Αννετα, επειδη φαινονταν ξεκολιαρα σκαω 50 ευρω και μπαινω.Ρε παιδια η γκομενα λεs και γυρναγαμε τσοντα πολλα προστυχολογα και καλη συμετοχη.Σφαλιαριτσεs στο κωλο και τα σχετικα.Με 60 ευρω κανει μασαζ και με 80 (69).
 

THE JOKER

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Μολιs γυρισα απο βολτα.Εχουμε και λεμε στην κεφαλληνιαs ηταν η Χριστινα που ειναι τραβελι,Βουλιαγμενηs 68 η Νταρια με πολυ ωραιο βυζακι,
Ποιά Ντάρια? Η γνωστη απο Λελας-Πιπινου?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
μήπως ξέρει κανείς ποιο μωρό δουλεύει σήμερα το πρωι στο Δροσοπούλου 97;
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Καρέα 30 Πέμπτη βράδυ 00:00μμ Λούγκρα έπαιζε στανταρ με ύποπτα χαμόγελα που μάζευε καπότες και σακούλες.

Κάθισα για να δω το Βασίλη, το συνάδελφο της απογευματινής λούγκρας να παρουσιάζει το αγωνιστικό δίδυμο:

Σαρα πορνοστάρ
Ντιάνα μπαλκονάτη

Δεν κάθισα γιατί έχω και τις δυο εμπειρίες. Η Ντιάνα έχει βυζάρες αλλά είναι με τις ώρες της. Έχουμε ξεσκιστεί αλλά την έχω πετύχει και σε απόλυτη ξενέρα...

Αυτά
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
19/01, γυρω στις 12.15΄, Βριλησου 36, η εξαιρετικη, προθυμη ΜΕΛΙΝΑ, με το φοβερο δικτυωτο της.Εκει, Δευτερα/Παρασκευη πρωι.
ΔΕΝ ειναι trans, οπως καποιοι νομιζουν.Αξιζει μια δοκιμη
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Δροσοπούλου 97, μέχρι τις 10 η Σάντρα και μετά το σούπερ μπάζο Λάουρα που δίνει όμως λώκο με 70.
τη Δευκαλίωνος, μια Κατερίνα, μετριότατη  και μια που ήταν σαν τη Θέκλα στο Θίασο του Αρκά, καμια 60 ψρόνων χωρίς δόντια και το κραγιον σε όλο το πρόσωπο πασαλειμένο. Απο αύριο Λώρα και την Κυριακή Μαρία, καμμια ένδειξη για ανανέωση.
 

πετμπουλ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
πηγα Ηπποκρατος ειχα καιρω να περασω ειμεινα εκπληκτος με την αλαγη του μαγαζι εβγαλα μια φοτο οσο περημενα την γομενα η Μαργαριτα ειναι η γνωστη με της βυζαρες περασα πολυ καλα,ρωτησα για το βραδυ κ ειπε ι τσατσα οτι ειναι ι Σουζι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom