Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Λιοσίων;

Εκεί είναι η απόλυτη ξεφτίλα. Του ελέους.

Θά πρεπε να τα κλείσουν για προσβολή της ανθρώπινης αξιοπρέπειας.
.
Ναι ρε φιλε η λιοσιων ειναι εντελως χαλια αλλα το πιπινου 118 ειναι το μκονο στουντιο που πηγαινω (λογω τοποθεσιας) και αφου σημερα δεν ειχε καμια μουναρα κατεθεσε σε οτι να 'ναι... τελος αυτα τα τρια στην ρεμουνδου που και που φερνουν κατι καλα....
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Κυριακη, 21/01, επισκεψη γυρω στις 11.00΄στο νεο στουντιο Αχαρνων 106.Προκειται για ισογειο, με μωβ πορτα, διπλα στο "μαγαζι" της Προεδρου, Αχαρνων 104.Τους χωριζει ενας φουρνος ! ΔΥΣΤΥΧΩΣ, αν και ανοικτα, η κοπελλα δεν ειχε εμφανιστει ακομα. :headbang: Αποχωρηση και επισκεψη στο μπουρδελο Πιπινου και Φυλης. :sunglasses:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σημερα πριν το ταξιδακι μου περασα απο ιππωνακτος!!φυσικα ηταν η μελινα!!!πηρα το προγραμμα των 100 ευρω  και την γαμησα απο τον κωλο!!παρα πολυ καλο  γαμησι!!!βρισιδια και χαστουκια στον κωλο της!!

και εγω warholako περασα σημερα απο μελινα......οντως γαμω τα γαμησια.....τί ωρα πηγες?εγω κατα τις 21.35
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πριν ομως καταθεσω μελινα ειχα παει τριγγετα και ειδα καινουριο αιμα μετα απο καιρο......ονομα ΜΠΕΑΤΑ απο πολωνια,ωραιο προσωπο καυλωτικο αλλα
απο σωμα....ποδια μπουκαλια και περιφερεια γεματη......ε!οχι και 50 ευρω για αυτο ρε παιδια....ελεος...ΡΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΙΑΣΜΙΝ-ΙΖΑ-ΝΤΑΝΑ-ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ-ΤΖΕΣΙΚΑ-ΣΙΜΟΝ?ολες αυτες ειναι πολυ καλες σε οψη και υπηρεσιες αλλα εχω να τις δω καναν ΑΙΩΝΑ!τωρα βλεπω να ξαναπηγαινω σε κανα διμηνο ξανα εκει.....με ΣΟΥΖΥ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΠΕΑΤΑ-ΑΝΝΕΤΑ-ΣΤΕΛΛΑ και δε συμμαζευεται θα κανουν καιρο να δουνε ευρωπουλο πολυ.......τουλαχιστον απο μενα...οπως και στην ΘΗΣΕΩΣ 35.....πολυ μαλακισμενες οι περισσοτερες!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πέρασα σήμερα το πρωί από Ισμήνης. Βρήκα την Χριστίνα, Γερμανίδα νταρντανούλα με ωραία βυζιά και δυνατό κώλο. Την είχα πάρει παλαιότερα στην Κηφισού 30 και είχα μείνει με ανάμικτες εντυπώσεις. Μου είχε μείνει το απωθημένο να της το χώσω στην κωλάρα, (μετά έμαθα ότι έκανε και πρωκτικό). Σήμερα λοιπόν πήρα το πρόγραμμα με τα 100. Δυστυχώς η αντιμετώπιση ήτανε αντιστρόφως ανάλογη της τιμής. Και πολύ βιαστική στο δωμάτιο και το κορυφαίο: ξεκινώντας πήγα να της το χώσω πρώτα στο μουνάκι και μετά στο κωλαράκι, οπότε εισέπραξα την απάντηση ότι αυτό είναι το full πρόγραμμα και κοστίζει 150 euro. Εχω πάρει πολλές πουτάνες από τον κώλο, αλλά αυτό ήταν πρωτιά. Τελικά αυτά τα extra προγράμματα είναι αφενός υπερτιμημένα, αφετέρου πολλές φορές πεταμένα λεφτά. Συναγωνιστές, 100 και 150 euro για 10 λεπτά γαμήσι είναι κοροιδία.Επειδή λοιπόν είναι μια μικρή αγορά νομίζω ότι είναι στο χέρι μας να διαμορφώσουμε τις τιμές.

+25000000000
 

Επισκέπτης
μπα βασο?εσυ δεν ελεγες οτι η μελινα ειναι μπαζο??πηγα το απογευμα νωρις !!!!για να εχουμε την ησυχια μας μετα το γαμησι να κανουμε τσιγαρο,να μου πει τι κανει κτλ!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μπα βασο?εσυ δεν ελεγες οτι η μελινα ειναι μπαζο??πηγα το απογευμα νωρις !!!!για να εχουμε την ησυχια μας μετα το γαμησι να κανουμε τσιγαρο,να μου πει τι κανει κτλ!!

και ομως ετσι οπως εφτιαξε τα μαλλια της ειναι πολυ καλη.....δεν την περιμενα ετσι.....
 

Επισκέπτης
γω της ειπα να τα ξανακανει κοκκινα και πιο κοντα οπως τα ειχε στην κεφαλληνιας πριν κανα χρονο περιπου!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
αρχηγέ όταν λές 'παρασύρω κόσμο' για διευκρίνισε το??? Όσο για μίλφ καταστάσεις εγώ προσωπικά δεν γουστάρω καθόλου πηγαίνω μόνο με νεαρές όμορφες κοπέλες(και πάντα απο βόρειες χώρες). Τα δύο στούντιο της Δροσοπούλου πάντως είναι απο τα πιο καθαρά που παίζουν αυτη τη στιγμή και δεν το αναφέρω μόνο εγώ αλλά πολύς κόσμος εδώ μέσα (λές να έχουν όλοι άδικο?). Και απο υπηρεσίες επίσης είναι πάρα πολύ καλά γιατί έχουν καθιερώσει σόου με δονητή, πρωκτικό και γενικά δεν υπάρχει ιδιαίτερο πρόβλημα στο να ζητήσεις κάτι σαν έξτρα σε σύγκριση με άλλα στούντιο πάντα.
Και κάτι τελευταίο για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις... Εγώ γράφω προσωπικά τα δικά μου σκηνικά που περνάω με μια κοπέλα σ'ένα στούντιο η σ'ένα ρδέλο και δεν υποχρεώνω κανέναν να πάει εκεί που έχω πάει εγώ. Απλούστατα τις προσωπικές μας κριτικές κάνουμε εδώ και τίποτα άλλο.

συνυπογράφω και επαυξάνω. Πήρα κι εγω Ρενάτα και δεν μου είπε όχι σε τίποτα. Και πάντα με το χαμόγελο... Σε ποιο στούντιο δίνεις 60 για σόου και χουφτώνεις ελεύθερα και σου βαράνε ποδομαλακία χωρίς να πληρώνεις εξτρα; Επίσης οι τσατσάδες ελιναι ευγενέστατες και διακριτικότατες. Και τα δωμάτια ήταν καθαρά (τουλάχιστον τις 4 φορές που έχω πάει εγω τις δυο τελευταίες εβδομάδες.
 

THE JOKER

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Boλτα σημερα απο πιπινου ηταν μια Λιντα μελαχρινη με βυζαρες και κωλαρα που απο οτι καταλαβα εχει τον λαο της... ομως η Νταρια που ηταν και ο λογος της επισκεψης ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!!!!!
Η Ντάρια τα Σαββατοκύριακα πηγαίνει στον γκομενο της στο Οσλο!!
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Boλτα σημερα απο πιπινου ηταν μια Λιντα μελαχρινη με βυζαρες και κωλαρα που απο οτι καταλαβα εχει τον λαο της... ομως η Νταρια που ηταν και ο λογος της επισκεψης ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!!!!!
Αυτή ήταν και στο Λέλας Καραγιάννη? Ήταν κοινωνική?
 

Επισκέπτης
γιατι ετσι γουσταρει η μελινα!!αγριο και εκφυλο γαμησι!!και μοιαζουμε σε αυτο!!
 

Επισκέπτης
Στουντιοτσαρκα σημερα στην κυψελη... -ΛΕΛΑΣ-ΓΙΟΥΛΗ καλο κοντο μουνι με τρελα βυζια -δροσοπουλου 97-ΡΕΝΑΤΑ καλο κοινωνικο και γνωστο σε ολους...-δροσοπουλου 95 ΛΑΟΥΡΑ Ή αλλιως η μικρη ολλανδεζα δεν ξερω τιποτα για αυτη καλη ειναι ας πει καποιος που ξερει...
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
αυτες ηταν πρωινη βαρδια?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Στουντιοτσαρκα σημερα στην κυψελη... -ΛΕΛΑΣ-ΓΙΟΥΛΗ καλο κοντο μουνι με τρελα βυζια -δροσοπουλου 97-ΡΕΝΑΤΑ καλο κοινωνικο και γνωστο σε ολους...-δροσοπουλου 95 ΛΑΟΥΡΑ Ή αλλιως η μικρη ολλανδεζα δεν ξερω τιποτα για αυτη καλη ειναι ας πει καποιος που ξερει...

Η Λάουρα είναι σούπερ! Φοβερό κορμάκι και επιδερμίδα. Ωραίο βυζάκι πολύ στητό και άψογη περιποίηση. Εχει γαλάζια ματάκια και συνίθως κάνει τα μαλλία της κοτσιδάκια (2) εξού και ...το μικρή Ολλανδέζα.
 

live

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
78
Like
1
Πόντοι
0
μολις επεστρεψα απο βουρβαχη 19. η κοπελα με ονομα αννουλα γυρω στα 23 με καστανα μαλλια και μαλλον ελληνιδα. οχι ψηλη, αδυνατη και λεμονατο βυζι. η τιμη 50 ευρω και με 69 για οσους το γουσταρουν. το περιβαλον καλο ημουν μονος αλλα...... μετα την καμερα στην εισοδο ειδα μεσα τα μονιτορ με εικονα απο ολα τα δωματια και με χαλασε. δεν ξερω αν παντου παιζει αυτο αλλα οταν το βλεπεις και το ξερεις ειναι διαφορετικα. παντως η κοπελλα ηταν πολυ ευγενικη και ευχαρη για το λιγο που την ειδα.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Εχει κάμερα μέσα στα δωμάτια ;;;;;;; Είσαι σίγουρος γι'αυτό που είδες ;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom