Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
πηγα Ηπποκρατος ειχα καιρω να περασω ειμεινα εκπληκτος με την αλαγη του μαγαζι εβγαλα μια φοτο οσο περημενα την γομενα η Μαργαριτα ειναι η γνωστη με της βυζαρες περασα πολυ καλα,ρωτησα για το βραδυ κ ειπε ι τσατσα οτι ειναι ι Σουζι.
αφου εβγαλες φωτο , ανεβασε να τιν δουμε
 

ΑΚΟΥΡΑΣΤΟΣ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
εχεις δικαιο κ εγω θελω να δω την φοτο.πηγα απω ΣΜΙΝΝΗΣ2.Πηγανε στο 1 ωροφο εκει στο sex shop,ωραιο εχουνε κανει χραιαζοντανε αλοστε η Μαργαριτα ητανε ξερω την γωμενα καλη ειναι αλλα ειχε κοσμο, μου ειπανε οτι η Κριστινα θα ειναι το βραδυ..... 
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
τι καλό στουντιάκι παίζει τώρα; εκτός απο δροσοπούλου; ιπποκράτουσ ποιο νουμερο; ειναι ανοιχτά τωρα;ευχαριστώ!
 

ΑΚΟΥΡΑΣΤΟΣ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
φιλε ιπποκρατους144 αλα απω την ξερω κληνει στισ 2. ανοιχτα εινα στην δαφνη Σμιννης 2 μεχρι 3 παει.
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Χτές το βράδυ Δροσοπούλου 97! Λάουρα Ουκρανέζα!!!Πολύ καλό γλύψιμο μπουκιτσί με πάθος και γλύψιμο στις μπάλες. Πισωκολλητό 'κωλούρι' με αρκετές σφαλιάρες στα κωλομάγουλα και τελείωμα στο μα-στό!!!
τιμές τώρα:
50 ? κανονικό
60 ? σέξ σόου
70 ? ελεύθερο στοματικό
80 ? 'Κωλούρι' όπου και αυτό πήρα  :grin:
εχω παρει και εγω το ιδιο πακετο και η γκομενα δειχνει να το ζει το θεμα !οταν της τον εβαλα στον λωκο ουρλιαζε λες και την σφαζανε!οσκαρ υποκριτικης που με εκανε να γουσταρω τρελα!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Κυριακάτικο πρωινό:
-Ξεκινησα από Λεμπέση, ξανθό μικροκαμωμένο γλυκούλικο, αλλά χωρίς να κάνει κλικ.
-Φραντζή 47, Στελλίτσα, 35-38 ετων, μελαχρινή, δεν μου άρεσε.
-Συγγρού 245, η τσατσά χωρίς κοπέλλες, η μια με ίωση η αλλα δεν πήρε τηλέφωνο, έχασα δύο ωρες στο περίμενε.
-Δευκαλίωνος, Μαρία-Λώρα
-Βούρβαχη, Λάουρα ξανθιά πρώην Πιπίνου και Λέλας.
-Καρέα 30, πορνίδιο ονόματι Λούσι, μελαχρινό, μικρό, πολύ όμορφο
-Δροσοπούλου 97, Ρενάτα μελαχρινή Ρωσιδα αδύνατη, μικρό βυζάκι, σόου με δονητή, πιασίματα ελεύθερα, πισοκολλητό, κανονικό, και μετα ποδομαλακια μέχρι τέλους. Τελικά το Δροσοπούλου έχει ανέβει από πλευρας προσφερομένων υπηρεσιων. Εντάξει, οι κοπέλες δεν είναι μοντέλα αλλά είναι πολύ άνετες και δεν κλαις τα λεφτά σου με τίποτα.
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
θα συμφωνήσω ότι μέχρι στιγμής και τα δύο στούντιο της Δροσοπούλου (95 το πρώτο και 97 το δεύτερο) είναι απο τα πιο δυνατά. Ελπίζω να κρατηθεί αυτό το υψηλό επίπεδο παροχής υπηρεσιών που προσφέρουν.
σε αντιθεση με το Λελας Καραγιαννη που εχει πεσει πολυ!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χθεσινη επισκεψη............ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ 6,παντειος.......κοπελα ενα ψηλο ντερεκι(1,80 χωρις τακουνι.....ωραιο μωρο αλλα οχι καυλωτικο και ετσι την εκανα για ΘΗΣΕΩΣ 35 κοπελα η ελενα απο ουκρανια.....ξανθια με σολαριουμ χρωμα 20αρα καλο κορμι και ομορφα ματια....αλλα απο υπηρεσιες για τον πουτσο.......ΤΡΙΓΓΕΤΑ......παλι αυτη η ξενερα η στελλα η αβυζη που το παιζει και ελληνιδα.........οσο παω τελευταια απο εκει τοσο περισσοτερο ξενερωνω.....φερνει μακραν τις πιο μαλακισμενες πουτανες εκτος απο ιζαμπελλα.....και λιγοτερο ομορφες απο τα περισσοτερα στουντιο.......στα +ειναι μονο ο χωρος.........τα καλυτερα μουνια τα φερνουν σιγουρα η ΚΑΡΕΑ 30,τα 2 της δροσοπουλου,η ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 36 και καποια λιγα ακομη......


Σημερινη επισκεψη μετα απο καφε........παλι ΘΗΣΕΩΣ 35...κοπελα ΛΟΛΙΤΑ...μπαζο ολκης......ταυλανδοκαζακστανοφατσα...και μετα ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ 6......η γνωστη ΣΑΣΑ απο λελας καραγιαννη(πριν 1,5 χρονο περιπου).....ξενερα..την ειχα γαμησει εκει......και φυσικα πηρα τον πουλο ετσι για να μουτρωσουν οι κωλοτσατσαδες......πολυ το γουσταρω οταν την κανω και χανουν τα 50ευρα........

 

Επισκέπτης
θα συμφωνήσω ότι μέχρι στιγμής και τα δύο στούντιο της Δροσοπούλου (95 το πρώτο και 97 το δεύτερο) είναι απο τα πιο δυνατά. Ελπίζω να κρατηθεί αυτό το υψηλό επίπεδο παροχής υπηρεσιών που προσφέρουν.
Mιας και εισαι και ban προσεξε τη λες γιατι αθελα σου παρασυρεις τον κοσμο.
Αν σου αρεσουν τα milf στη δροσοπουλου 95 οκ... αλλα διευκρινισε το. Στο νο97 τα δωματια βρομανε χυσοπουτσιλα και απο υπηρεσιες δεν εχουν κατι καλυτερο απο κανενα αλο στουντιο.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
ρε μαγκες πηγε κανεις σημερα ισμυνης  2 ? ξερετε τι παιζει απο μωρα για σημερα ?? βαριεμαι να παω και να φαω ξενε!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε μαγκες πηγε κανεις σημερα ισμυνης  2 ? ξερετε τι παιζει απο μωρα για σημερα ?? βαριεμαι να παω και να φαω ξενε!!!

γιατι πότε πηγες και δεν εφαγες ξενε?εκει τωρα τελευταια το ενα μπαζακι πισω απο το αλλο....μου φαινεται θα αρχισω τις εξορμησεις στη φυλης.....με 20 ευρωπουλακια γαμας τα καλυτερα μουνια.......τί να κλασουν τωρα τα μπαζοστουντιογκομενακια αν εξαιρεσεις 4,5 καλες περιπτωσεις.....
 

thesnake

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Περνα μια βολτα απο Λελας Καραγιαννη. Αννα απο Τσεχια,πολυ καλη συμμετοχη πηγα εχθες και προχτες.Ψιλη ξανθια καλο κορμι
 

jantar

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Πέρασα σήμερα το πρωί από Ισμήνης. Βρήκα την Χριστίνα, Γερμανίδα νταρντανούλα με ωραία βυζιά και δυνατό κώλο. Την είχα πάρει παλαιότερα στην Κηφισού 30 και είχα μείνει με ανάμικτες εντυπώσεις. Μου είχε μείνει το απωθημένο να της το χώσω στην κωλάρα, (μετά έμαθα ότι έκανε και πρωκτικό). Σήμερα λοιπόν πήρα το πρόγραμμα με τα 100. Δυστυχώς η αντιμετώπιση ήτανε αντιστρόφως ανάλογη της τιμής. Και πολύ βιαστική στο δωμάτιο και το κορυφαίο: ξεκινώντας πήγα να της το χώσω πρώτα στο μουνάκι και μετά στο κωλαράκι, οπότε εισέπραξα την απάντηση ότι αυτό είναι το full πρόγραμμα και κοστίζει 150 euro. Εχω πάρει πολλές πουτάνες από τον κώλο, αλλά αυτό ήταν πρωτιά. Τελικά αυτά τα extra προγράμματα είναι αφενός υπερτιμημένα, αφετέρου πολλές φορές πεταμένα λεφτά. Συναγωνιστές, 100 και 150 euro για 10 λεπτά γαμήσι είναι κοροιδία.Επειδή λοιπόν είναι μια μικρή αγορά νομίζω ότι είναι στο χέρι μας να διαμορφώσουμε τις τιμές.
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
όχι ρε φίλε και 150 για ένα γαμήσι, έλεος πια!! μας έχουν μυριστεί πόσο μαλάκες είμαστε μου φαίνεται και βαράνε στο ψαχνό
 

Επισκέπτης
σημερα πριν το ταξιδακι μου περασα απο ιππωνακτος!!φυσικα ηταν η μελινα!!!πηρα το προγραμμα των 100 ευρω  και την γαμησα απο τον κωλο!!παρα πολυ καλο  γαμησι!!!βρισιδια και χαστουκια στον κωλο της!!
 

Επισκέπτης
Σήμερα μετά απο μάσα και μπύρες με τον εξαίρετο κύριο ZeroTollerance πήγαμε στο 97 της Δροσοπούλου. Εκεί έπαιζε η Ρενάτα Ουκρανέζα.Λεπτή σώμα μοντέλου,ψηλή, μαύρο μαλλί και piercing στη μυτούλα. Πέρίπου 25 χρονών και έσταζε μέλι και χαμόγελο. Μέσα μπουκιτσί πολύ καλό και τρελό πιπίλισμα και στο πισοκωλλητό φάπες με υστερικά ουρλιαχτά. Τιμή 50 ?

To βραδυ στην Συγγρου, το μεσημερι για μπυρες, το απογευμα στην Δροσοπουλου...Θα σερνεσαι τωρα....Γρηγορα ενα supradin Πανο...!!
 

Επισκέπτης
βεβαια η κουφαλα ολο στον κουβα λεει οτι ειναι!!!πανο εισαι η μεγαλυτερη κουφαλα του σαιτ!!!!!
 

Επισκέπτης
Boλτα σημερα απο πιπινου ηταν μια Λιντα μελαχρινη με βυζαρες και κωλαρα που απο οτι καταλαβα εχει τον λαο της... ομως η Νταρια που ηταν και ο λογος της επισκεψης ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!!!!!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Λιοσίων;

Εκεί είναι η απόλυτη ξεφτίλα. Του ελέους.

Θά πρεπε να τα κλείσουν για προσβολή της ανθρώπινης αξιοπρέπειας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom