Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
ρε παιδια η ντινα απο λιοσιων 303 ειναι τραβελι ποια ειναι η γνωμη σας?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..λοιπον πριν απο 1-1,5 ωρα....
δροσοπουλου 95, ρωσιδα 40αρα+ με ευγενικη τσατσα ονομα δυστυχως δεν συγκρατησα, με πολυ καλες υπηρεσιες απ ο,τι μου ειπε αξιοπιστο παληκαρι..
δροσοπουλου 97, ενα πανηψυλο ξανθο ρωσακι ΠΟΛΥ ευγενικο με ποικιλια προγραματων και πολυ ευγενικη επισης τσατσα..
λελας καραγιαννη, μια κοντη μαυρομαλλα, ξινη στη συμπεριφορα στο σαλονι αλλα με ευγενικη τσατσα..
ξερω, τα εκανα μανταρα με τα ονοματα, την αλλη φορα θα παρω μαζι μου χαρτι και μολυβι..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..λοιπον πριν απο 1-1,5 ωρα....
δροσοπουλου 95, ρωσιδα 40αρα+ με ευγενικη τσατσα ονομα δυστυχως δεν συγκρατησα, με πολυ καλες υπηρεσιες απ ο,τι μου ειπε αξιοπιστο παληκαρι..
δροσοπουλου 97, ενα πανηψυλο ξανθο ρωσακι ΠΟΛΥ ευγενικο με ποικιλια προγραματων και πολυ ευγενικη επισης τσατσα..
λελας καραγιαννη, μια κοντη μαυρομαλλα, ξινη στη συμπεριφορα στο σαλονι αλλα με ευγενικη τσατσα..
ξερω, τα εκανα μανταρα με τα ονοματα, την αλλη φορα θα παρω μαζι μου χαρτι και μολυβι..

παρε το pda που παιρνω εγω στα στριπ....θα σε βολεψει καλυτερα....ασε δε που προπονεισαι αν ερθουν τα σκουρα και χρειαστει να δουλεψεις σε καφε!
 

kapsimalis

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
για τωρα μετα της 12 που παιζει κατι αξιολογο?
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Προσωπικη άποψη, κάνε μια δοκιμή στο Δροσοπούλου 97
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
μαγκες εχει παρει κανεις την Δαναη , τρανσ στην πλατεια Αμερικης να μου πει αμα αξιζει;
 

in_between

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μάγκα, για ΣΤΟΥΝΤΙΟ μιλάμε ή για Πλατείες;!;

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά ... σε ποιο μαγαζί αναφέρεσαι;
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
δουλευει στο σπιτι της οχι σε στουντιο.Μενει κοντα στην πλατεια Αμερικης
 

in_between

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
Εντάξει αλλά το thread είναι για τα ... στούντια, όχι για κατ' οίκον εργασία...

Βρες κανένα κατάλληλο thread ... αν και η συμβουλή μου είναι: άστο, γάματο γιατί θα του βάλεις πυρκαγιά του σπιτιού και φωτιά στα μπατζάκια της τύπισσας.
 

aristocat

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Σχετικά με την ερώτηση του συναδέλφου bourdgeorge για Βριλησού έχω να πώ τα εξής:
1. για Νατάσα στο 46 ότι είναι ευγενική και δέν βιάζεται χωρίς να είναι και τίποτε το ιδιαίτερο. Δοκίμασα μια φορά γιατί κάτι μου έκανε κλίκ, αλλά δεν θα ξαναδώσω 50.
2. για Κορίνα στο 36 ότι -για τα δικά μου γούστα- είναι πολύ καλή. Μπορεί να μην έχει το τέλειο σώμα, όμως είναι ερωτική γυναίκα και σωστή επαγγελματίας. Πιστεύω ότι αξίζει τα 50.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Σάββατο 16:00 Καρέα30, πήγα επίσκεψη μετά από καιρό και βρήκα:

ʼννα, βυζί ωραίο με μεγάλη ρόγα όπως γουστάρω, καλό σωματάκι πολύ γέλιο (μάλλον είχε κέφια) και υπάκουη στις επιθυμίες μου. 2 χρόνια Ελλάδα, μόλις είχε πιάσει δουλειά στην Καρέα.

Ερώτηση της: ενώ γλείφει @ και φουσκώνει η προβοσκίδα μου, με κυττάει και ρωτάει...Αυτό μεγαλώνει κι άλλο;;;

ΧΕΧΕΧΕΧΕΧΧΕΧΕΕ....πήρε υπογλώσσια...!
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Σχετικά με την ερώτηση του συναδέλφου bourdgeorge για Βριλησού έχω να πώ τα εξής:
1. για Νατάσα στο 46 ότι είναι ευγενική και δέν βιάζεται χωρίς να είναι και τίποτε το ιδιαίτερο. Δοκίμασα μια φορά γιατί κάτι μου έκανε κλίκ, αλλά δεν θα ξαναδώσω 50.
2. για Κορίνα στο 36 ότι -για τα δικά μου γούστα- είναι πολύ καλή. Μπορεί να μην έχει το τέλειο σώμα, όμως είναι ερωτική γυναίκα και σωστή επαγγελματίας. Πιστεύω ότι αξίζει τα 50.


Κορινα στο 36 πολυ καλη επαγγελματιας!!μπραβο κοριτσι μου!!!!αλλα φορα και κανενα καλσον!!!
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές θέλω να πάω για πρώτη φορά σε στούντιο αλλά θέλω να ρωτήσω πως τα αναγνωρίζεις αυτά τα σπίτια?Είναι σαν τα μπουρδέλα με φωτάκι κανονικά? Αν όχι πως?Αν ήδη υπάρχει θέμα στα σαιτ με αυτο το θέμα στείλτε μου το link.ευχαριστω
 

Επισκέπτης
Πρωτη επισκεψη ηταν Σερβιων 26 και Καβαλαs η γνωστη σε ολοus Στεφανια η ρωσιδα δουλευε και Δροσοπουλου 95 και Θησεωs 365,αλλα δεν μπηκα.Συνεχιζω για Δροσοπουλου 97 και πετυχαινω τηνΣαντρα μια πιτσιρικα,κοκκαλιαρα ετσι και την γαμαγα μπορει και να εσπαγε,την κανω διπλα για το 95 ηΤζινα ρωσιδα με ωραιο στηθοs γυρω στο 3 νουμερο και πολυ αισιοδοξη ΤΣΑΤΣΑ που μου λεει δεν ξερειs τη χανειs και τα γνωστα.Φευγω και παω Λ.Καραγιαννη 35 και ειναι η Γιουλη φοβερα βυζια και καλη συμμετοχη με 69,καλη πιπα αλλα οχι γλυψιμο στα αρχιδια.Αυτα για σημερα απο την τσαρκα μου ,καλο βραδυ σε ολουs.
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.007
Κριτικές
97
Like
4.785
Πόντοι
22.915
Πέρασα από Βριλησσού 36 και πέτυχα τη γνωστή πια Μελίνα. Δεν την είχα ξαναπάρει και είπα να την δοκιμάσω. Με λίγα λόγια κοντράρει για τη πρωτιά με την Σόνια. Είναι κορυφαία σε συμμετοχή και service.Ξερει να σε ανεβάζει, αν είσαι λίγο πεσμένος ή αν έχεις ξεφορτώσει λίγο πιο πριν. Κάθε Δευτέρα και Παρασκευή πρωινή βάρδια θα είναι εκεί.
Να πω ότι η τσατσά ήταν η γνωστή Χριστίνα (για τους πιο μεγάλους) που δούλευε Φυλής 99 πριν από κάποια χρόνια.
 

Επισκέπτης
η μελινα που δουλευει τωρα ιππωνακτος,παλιοτερα αριστοτελους 6 και θησεως!!
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.007
Κριτικές
97
Like
4.785
Πόντοι
22.915
Δεν ξερω αν ειναι αυτη. Στην Ιππωνακτος δουλευει παντως. γυρω στα 35 με μαυρο μαλι καρε. φοραγε κι ενα διχτυ μαυρο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom