Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
προς θεού δεν το είπα γι' αυτό εξάλλου κι εγω δεν έχω κυριλέ εμφάνιση και ντύσιμο, αλλά δεν μπορώ να πω ότι είχαα ποτέ πρόβλημα με την είσοδο σε στούντιο. Εξάλλου, πολλές κοπέλλες γουστάρουν "μαλλιάδες" και κάνουν καλό κρεβάτι άμα σε γουστάρουν
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
προς θεού δεν το είπα γι' αυτό εξάλλου κι εγω δεν έχω κυριλέ εμφάνιση και ντύσιμο, αλλά δεν μπορώ να πω ότι είχαα ποτέ πρόβλημα με την είσοδο σε στούντιο. Εξάλλου, πολλές κοπέλλες γουστάρουν "μαλλιάδες" και κάνουν καλό κρεβάτι άμα σε γουστάρουν

Ναι μωρέ εντάξει δεν είπα ότι μου την είπες απλά για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις το έκανα το post.Και όντως ισχύει αν η κοπέλα γουστάρει περνάς σαφώς καλύτερα.Μου έχει τύχει να μπαίνει μέσα κοπέλα να με κοιτάει και να στραβώνει τα μούτρα της, οπότε όπως καταλαβαίνετε το κρεβάτι που ακολούθησε ήταν άθλιο.Αλλά μου έχει τύχει και κοπέλα να ανοίγει την πόρτα, να με βλέπει και να σκάει το χαμόγελο της crest οπότε το κρεβάτι ήταν τέλειο.Μάλιστα όταν για τελείωμα της είπα να μου κάνει "παιχνίδι" εκείνη με έγλυψε και τέλειωσα στο στόμα της,με προφ φυσικά, αλλά απ'ότι έμαθα και από φίλο μου που
πήγε στην ίδια, μετά από μενα, και τις ζήτησε το ίδιο του είπε όχι.
Μην ξεχνάμε ότι μπορεί να είναι πόρνες αλλά είναι και άνθρωποι όχι ρομπότ του σέξ οπότε λογικό να αντιδρούν και διαφορετικά στον καθένα.
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Να είσαι μαλλιάς και αλάνι δεν παίζει να φας πόρτα. Αν όμως πας με κουστούμι είναι πολύ πιθανό γιατί μπορεί να σε περάσουν για μπάτσο... ;)
 

idipous

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Οκ!! Λοιπον, αυτο στη Δευκαλιωνος γνωριζει καποιος να πει που ακριβως βρισκεται.Μεσα στην αναζητηση δεν το εβγαζε
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Μόλις φτιάξεις τα Κεφαλαία, μπες και στο φόρουμ με θέμα Δευκαλίωνος να δεις που είναι
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Παιδιά άλλη μια ενημέρωση δική μου από Πιπίνου 118 (μμμ τελευταία όλο εκεί πάω).
Πριν από καμιά ώρα........και το όνομα αυτής.........Ντάρια
Δεν θα περιαυτολογήσω καθώς έχουν γραφτεί παιάνες για πάρτη της.

Πάντως εμένα τα συναισθήματα μου ήταν ανάμεικτα. Όχι ότι δεν ήταν καλή, απλά (ίσως και λόγω όσων είχα ακούσει) την περίμενα πιο super.

Υ.Γ. χεχε από αύριο προβλέπω πανικό στο σαλονάκι γιατί σήμερα ήμασταν δυο άτομα
 

Επισκέπτης
Μολιs γυρισα απο βολτα.1 επαφη ηταν Παιωνιου 10 δυο κοριτσια αδυνατα με μαυρα μαλλια και τιμεs 50(απλο)70(69καιsexshow)80(αυταρχικο)120(παρτουζα).2 επαφη ηταν Σολωμου32 αλλα ηταν κλειστα και τα 2 μαγαζια.3 επαφη Βριλησου 46 κοπελα η μαργαριτα ξανθια με πολυ ωραι στηθοs2.5-3 αλλα δεν δοκιμασα και κατηφορισα για το Βριλησου 36 οπου ηταν μια milf με κοντο μαλλι πολυ προστυχη και μπηκα τιμη 50 ευρω παιδια η γκομενα μαυρο χαλλι λεs και εκανε αγγαρια πολυ ψυχρη και ξενερωτη λυπηθηκα το πενηνταρικο αφου τελειωσα την εκανα για την θεα Μελινα που αλλου ιπωνακτοs14 λεs και πηδαω την γκομενα μου.Και τελευταια και για να ενημερωσω Σερβιων 26 καιΛ.Καβαλαs ειναι η ρωσιδα η ταμαρα και αυτη ειναι δυναμιτηs kαθε πεμπτη και κυριακη.
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Φιλε apou βριλησου 36 ειναι το χειροτερο στουντιο που υπαρχει. Αγενεστατη τσατσα και οι γκομενες πολυ χαλια στο κρεβατι, μονο μια κορινα ηταν καπως καλη...
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Κανένας Λέλας Καραγιάννη Πηγένει?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....δοξατου και καβαλας προχθες ή χθες το βραδυ (ξερω, εχω χασει τη μπαλα) η ελενα με το σπαστο καστανο μαλλι, που νομιζω παλιοτερα πουλευε πιπινου..
..δεν ειναι και για να τρελαθεις, αλλα αν περνας απο κοντα και δεν εχεις ορεξη για τραβηγμα και ερευνα αγορας, δεν θα κλαψεις το 50ρικο..
..στα συν, το στησιμο στα τεσσερα και οι μπατσες στην κωλαρα της..
..στα συν επισης και η ευγενεια της..
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
στη Κεφαλληνιας 75 δεν αναφερεται κανένας .. Παίζει κάτι πολύ καλό , όνομα Ελενα ... τα κάνει όλα ...και μαλιστα πολύ καλά ..για τους λάτρεις του στρογγυλού  κωλου ... μόνο τα Σαββατα..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
στη Κεφαλληνιας 75 δεν αναφερεται κανένας .. Παίζει κάτι πολύ καλό , όνομα Ελενα ... τα κάνει όλα ...και μαλιστα πολύ καλά ..για τους λάτρεις του στρογγυλού  κωλου ... μόνο τα Σαββατα..

πρωι ?  απογευμα ?
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
στη Κεφαλληνιας 75 δεν αναφερεται κανένας .. Παίζει κάτι πολύ καλό , όνομα Ελενα ... τα κάνει όλα ...και μαλιστα πολύ καλά ..για τους λάτρεις του στρογγυλού  κωλου ... μόνο τα Σαββατα..

Ποσα παιρνει για κουλουρι?
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
50 απλό
70 όλα .. πάντα με προφυλακτικό και τα δυο προγραμματα.
να ξερεις εχει τα πιασιματάκια της , περίπου στα 35 .ευγενική, της προσφοράς και της φροντίδας στον πελάτη ..
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε παδιά ξέρει κανείς τι παίζει Λιοσίων 303?
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
Πηγα προχθες τεταρτη απογευμα μια βολτα στη Βριλησου και στα 3 σπιτακια που ειναι στη περιοχη.

Στο 46 ηταν μια ρωσιδα ονοματι Νατασα, ψηλη και σχετικα ομορφουλα στο προσωπο αλλα μαλλον αρκτα γεματη... ισως σε καποιους που αρεσουν οι (πολυ) νταρντανες...

Στο 36 ηταν η Κορινα, μετρια εμφανιση, καλο βυζι, δε μπηκα ουτε
εδω...

Στο 57 ηταν η Ναταλι (δεν ειμαι σιγουρος :-), χαλια και εκει...

Εφυγα απραγος... Αν καποιος συναγωνιστης εχει κανα σχολιο για καμια απο τις κοπελες απο περιποιηση ας μας ενημερωσει...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Ξεκίνησα ως συνήθως από Δευκαλίωνος, πάλι Μαρία-Λώρα, είπα να πάω για άλλα. Δροσοπούλου 97 απογευματινή βάρδια ένα ξανθό ναζιάρικο ξέκωλο ονόματι Αλεξάντρα, δικτυωτό ολόσωμο νάιλον με τρύπα στο επίμαχο και τακούνια, προγράμματα πολλά, γαμιέται αβέρτα και σκούζει σαν σε τσόντα.
Βραδινή βάρδια Σάντρα, μινιόν πιπίνι πολύ όμορφο παίζει με δονητές με 60 ευρώ, παίρνει στάσεις, στον παίζει με τα πόδια, ακουμπάς ελεύθερα, πίπα καλή, από πάνω, πισωκολλητό, γενικά value for money. Θα είναι μέχρι ξημερώματα.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Στη Λέλας Καραγιάννη επανήρθε η Γιούλη (Τζούλι) . Όσοι προλάβατε την (τον ) Λίντα φάγατε.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
πηγα τεταρτη βραδυ στο σπιτι της προεδρου και ηταν η μυρτω ,  λεω δεν μπαινω να δω τι παιζει

ξενερωμααααααααα , πρεπει να ειχε παρει ολο το κουτακι τις βαζελινης ,

μακρια  οσο μπορειτε !!!!!!!
 

Επισκέπτης
τωρα το πρωι παιζει Βριλησου 46 στο σπιτι τηs Δαφνηs ειναι η Τινα ελληνιδα με μαυρο μαλλι και ηλικια γυρω στα 25-28,η τιμη ειναι 50(απλο)70(69)εγω πηρα απλο αλλα δεν τρελαθηκα κιολαs.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom