Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
γεια σασ συμπολεμιστεσ! πριν λιγεσ ωρες εκανα καταθεση ...ψυχησ (!!!) στο δροσοπουλου 97 (γιατι δεν ιπαρχει αληθεια στον καταλογο; προμοταρετε το 95;;!!)


Ρε  φιλε  τι  γινεται  τελικα  με  αυτο  το  μαγαζι ?  Πηγαινα  παλιοτερα(ειχα  πετυχει και την Σονια)  ωσπου  σε  καποια  φαση  το  πετυχαινα  κλειστο  οποτε  κι  αν  πηγαινα(πρωι,βραδυ).Περναω  συχνα  απο  Δροσοπουλου  και  βλεπω  την  πορτα  κλειστη. Ξανανοιξε ?   
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Επειδη υπαρχουν αρκετες αναφορες για Δευκαλιωνος-αλλα δεν υπαρχει ακομα καταχωρημενο στο  καταλογο- που ακριβως ειναι ? Καθετος στην Συγγρου ?
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
χθες στη λεμπέση ήταν μια ρωσίδα η αλίνα , την πήραν 2 φίλοι μου περάσαν πολύ καλά. Παιχνιδιάρα φαινόταν, πρέπει να γουσταρει την δουλειά της!

αριστοτέλους που περάσαμε ήταν μια τραβελογκόμενα και η τσατσα-ος τσαντίστηκε που αποχωρήσαμε!ευτυχώς που ένας κύριος μας ενημέρωσε για λεμπέση. :)
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Ξερει κανεις τι λεει η βαλερια ή καπως ετσι που ειναι σημερα στην Λεμπεση ?
 

Συνημμένα

  • athens_lebesi_image_4.jpg
    athens_lebesi_image_4.jpg
    178,5 KB · Εμφανίσεις: 28

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Επειδη υπαρχουν αρκετες αναφορες για Δευκαλιωνος-αλλα δεν υπαρχει ακομα καταχωρημενο στο  καταλογο- που ακριβως ειναι ? Καθετος στην Συγγρου ?

καμια σχεση με συγγρου.....η δευκαλιωνος ειναι στα κατω πατησια φιλε μου......κοντα στον αγιο λουκα...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Επειδη υπαρχουν αρκετες αναφορες για Δευκαλιωνος-αλλα δεν υπαρχει ακομα καταχωρημενο στο  καταλογο- που ακριβως ειναι ? Καθετος στην Συγγρου ?
στο φόρουμ υπάρχει ειδικό θρεντ για δευκαλίωνος, κάνε τον κόπο και οι απορίες σου θα λυθούν
 

Depth meter

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως ξερει κανεις τι παιζει στης Λελας αποψε βραδυ; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Επισκέπτης
KALISPERA XEREI KANEIS ENA STUDIO PISO APO KOTSOVOLO STHN GLYFADA??????
   γλυφαδα???????σωσε μας αδερφε!!!!οποιος ξερει κατι παρακαλω για νοτια.......ολο κεντρο,κεντρο εμεις οι νοτιοι θελουμε το λιγοτερο ενα δυωρακι για να ρηξουμε ενα σβελτο!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Πάντος Τριγγέτα σήμερα μέχρι της 12 το βράδυ θα είναι η Μάντυ
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Και Βούρβαχη 19 μέχρι τις 11 η Αλεξάνδρα
 

Επισκέπτης
Πάντος Τριγγέτα σήμερα μέχρι της 12 το βράδυ θα είναι η Μάντυ

δυστυχως αν συνεχισει ετσι η τριγγετα θα παψει να υπαρχει φοβαμαι.......μαντυ,χριστινα,λινα,αναστασια,σουζυ,μαργαριτα και δεν συμμαζευεται..........μονο η σιμον,η τζεσικα και η ισαμπελλα αξιζουν απο εκει και εκτος της ισαμπελλας σπανια ερχονται εκει......ασε που εφυγε και ο υπερτατος μουναρος γιασμιν.........αν δεν αλλαξουν εγω δεν ξαναπαταω......προτιμω 20ευρω και μεταξουργειο ή φυλης
 

Επισκέπτης
1.σερβιων και λ.καβαλαs ηταν μια ρωσιδα με το ονομα Ταμαρα.Ξανθια αδυνατη,βυζι 3,καλη συμετοχη και πολυ ευγενικη τιμη 50.απο τι μου ειπε η τσατσα θα δοθλευει και κυριακη.                                     
2.δοξατου2και λ.καβαλαs ηταν η Ελενα που δουλευε παλιοτερα πιπινου,δεν την παω και δεν μπηκα.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ΑΜΕΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-αφου ειδα την ταινια ΤΟ ΑΡΩΜΑ (αναμεικτα τα συναισθηματα),περνωντας το δρομο της επιστροφης,εχουμε και λεμε.1.πρωτη σταση βρηλισου 57,ονοματο ΝΑΤΑΛΙ,καλη στο ματι δεν ξερω στο κρεβατι 2.επομενη σταση δροσοπουλου 59,ονομα ΣΑΝΤΡΑ,αδυνατη πιτσιρικα με μικρα μεμετια,η τσατσα ανωτερο πουρο,την γουσταρα πιο πολυ και τελος 3.καταθεση στο διπλα στο 57.ΑΛΙΝΑ,παιζει και βουρβαχη αυριο βραδυ.το κοριτσι δεν κολωνει πουθενα,σε καμια σταση,την κανεις οπως γουσταρεις,αμα θες την κρεμας και απο το ταβανι και σου κανει κουνια μπελα.
αλλα ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ειναι οτσατσος,πρωην εκτελωνιστης,πρωην γαμικος,πρωην μπουζουκοβιος.Θα σου πειτην ιστορια του και μετα θα ανεβεις στο δωματιο.
αυτη η αλινα καλη ρε γαμωτο αλλα αυτο το κεφαλι πολυ μεγαλο μου φαινεται,οβαλ σαν καρπουζι.....σορυ αλινα.
τσατσε εισαι και ο πρωτος!!!!!!!!! :dancing:
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Πήρα πριν λίγο τηλ στο στούντιο στην τριγγέτα μήπως και είχε γυρίσει η Ισαμπέλλα....αλλά δεν έχει έρθει ακόμα .

Σήμερα δούλευε η Χριστίνα.

Ξερει κανείς τι παίζει σήμερα στα άλλα τριγύρω ;
 

Επισκέπτης
η ναταλι που δουλευει βριλλησου 57 ειναι η μαργαριτα που δουλευε και παλιοτερα εκει και τωρα που επεστρεψε αλλαξε το ονομα !!
 

Επισκέπτης
Χθες το βράδυ Ιππώνακτος, Ρωξάνη (από Ρουμανία).
Δυστυχώς μπήκα παρότι δεν μου άρεσε.
' Αμεση τοποθέτηση προφυλακτικού, πίπα αρκετά πρωτότυπη. Είχε όμως τοποθετήσει το σώμα της σε αμυντική στάση ώστε να μην μπορείς να ακουμπήσεις κανένα από τα μέρη του σώματός της, ενώ με τις κινήσεις της σου απέτρεπε κάθε σχετική προσπάθεια από την οποία άλλωστε παραιτήθηκα γιατί είχα ήδη ξενερώσει. Τα υπόλοιπα, άχαρη ρουτίνα 2 λεπτών για να δικαιολογήσω τουλάχιστον στον εαυτό μου τα 50 Ευρώ.
Προσωπική μου σύσταση: Μακριά από όσες νομίζουν οτι μας κάνουν και χάρη τελικά, μια από τις οποίες είναι και η Ρωξάνη της Ιππώνακτος.
Η μόνη τελικά που αξίζει και με το παραπάνω στην Ιππώνακτος είναι η Μελίνα με τη φιλική και πρόσχαρη διάθεσή της, που έχει ίσως περισσότερη σημασία και από τις όντως αξιοπρόσεκτες "υπηρεσίες" της.
 

Επισκέπτης
η μελινα κανει απο τα καλυτερα γαμησια!!!καθε πεμπτη και κυριακη παω ιππωνακτος  μονο και μονο για παρτυ της!!
 

panthiras3005

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
386
Like
0
Πόντοι
1
παιδια κανα καλο μικρο γκομενακι σε μπουρδελο να παω δευτερα η τριτη μεσημερακι να το απολαυσω ξερη καπιοσ να μου πει?αλλα να ειναι καλο εεε?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom