Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
καλησπέρα σύντροφοι...πριν λίγο έκανα μια αναγνωριστική εξόρμηση...
δροσοπούλου ήταν μια μελαχρινή χαμογελαστούμα μάλλον ρωσίδα (αλινα νομίζω λεγόταν)...είναι καλή; αξίζει να την πάρω;;
κεφαλληνίας μια γερμανίδα ,λάουρα νομίζω...πιο ψυχρή φαινόταν...
για πείτε μου εσεισ οι πιο παλιοί του σάιτ..ευχαριστώ!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.554
Πόντοι
41.447
Η Αλίνα είναι και γαμώ τα παιδιά και αξίζει τα λεφτά της με το παραπάνω. Δεν βιάζεται καθόλου κάνει όλες τις στάσεις και διάφορα παιχνιδάκια και νάζια. Ειναι πάντα χαμογελαστη και πρόθυμη... :)
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
τελικα αλίνα ή ελένη λέγεται; παντοσ σιμφονο πιο πολυ με τον ZeroTolerance...πιο καλη μου φαινόταν η αλίνα...αλλά απ τη αλλη για να έχει γίνει μύθος η λάρα κατι θα ξέρετε παραπάνω!
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
οκ!! λετε και τισ δυο;;; η φραντζη που λενε ολοι,,,που πέφτει???
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
σημερα περασα απο παιωνιου.....τζιφος....τι εγινε με αυτο το μαγαζι παλιοτερα ειχα πετυχει τρελα μουνια.....δεν  ξερω τι να πω......ισως ειμαι γκαντεμης και δεν πετυχαινω τις σωστες γκομςενες στις σωστες ωρες
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
παιονιου που ειναι;
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
δεν ανοιξα το laptop το μεσημερι, και απλα εχασα, δεν ενημερωθηκα για το κοντο στη φρατζη 47, και ετσι την πληρωσε το αλλο κοντο, για πολλοστη φορα. την κατια λεω panosmpos.  ετσι αποχαιρετησα το 2006 με κοντη.
η αγαπη στη φρατζη τι ωρες ? γουσταρω μπιμπελοκαταστασεις... εδω θα παω thai για μπιμπελο..
 

Επισκέπτης
η αγαπη δεν εχει στανταρ ωρες και μερες!!συνηθως ειναι βραδυ και μερικες φορες πρωι αναλογα τι βαρδυα ειχε δουλεψει την προηγουμενη μερα!!
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
γεια σασ συντροφοι, πριν λιγο εκανα εξόρμηση αλλά δυστυχώς ατύχησα :) λοιπόν, ξεκίνησα απο δροσοπουλου για να παρω αλινα (κατοπιν συμβουλων πάνου) αλλα΄δεν ήταν και ήταν μια ξανθια "λορα"....εφυγα και πηγα πιπινου, ηταν μια ξανθουλα καλουλα αλλά είχε πολύ κόσμο και εφυγα...πηγα μετά κεφαλληνιας , δεν ήταν λάουρα αλλά μια χριστινα τρανςσοφερνε και δεν μπήκα...ξαναπηγα δροσοπουλου για τη ξανθουλα αλλά την πετυχα να φευγει και μαλον εκλεινε το μαγαζι...τζίφοσ!!!!! 
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Καλησπέρα και πάλι,
Σήμερα, μετά από πολύ καιρό, πέτυχα ανοικτο το στούντιο της Ι. Δροσοπούλου 97.
Το μαγαζί από ότι έμαθα από την Ρωσίδα τσατσά ότι το μαγαζί θα παραμένει ανοικτό από τις 12.00 το μεσημέρι μέχρι τις 06.00 το πρωί.
Σε ότι αφορά το service μπορώ να πω ότι έμεινα απολύτως ικανοποιημένος. Το πιπίνι που εξυπηρετούσε σήμερα ήταν μελαχροινό και λεπτούλα. Έκανε αρκετά καλή πίπα και η συμμετοχή της στο sex ήταν πολύ μεγάλη.
Α και κάτι που ξέχασα, η τσατσά μου είπε ένα μυστικό στο αυτί όταν ήρθε η κοπέλα στο σαλόνι. Αν το έχει ακούσει και κάποιος άλλος ας μου στείλει PM για να το διασταυρώσω. Καλή δύναμη.
 

2arcoudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Για πες μας το μυστικο? μη μας κρατας βρε αρχηγε σε αγωνια...
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
σονια λελας καραγιαννη σημερα με ολα τα κλασσικα.
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
σονια λελας καραγιαννη σημερα με ολα τα κλασσικα.
Αυτό είναι καλό!

Το μυστικό που αναφέρω παραπάνω αφορά την ηλικία της κοπέλας! Θέλω να μάθω αν το έχει ακούσει κάποιος άλλος!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Βραδινό περίπολο

Ξεκίνησα από Δευκαλίωνος, ήταν το Μαράκι και το Λωράκι, τα έχω πάρει και τα δυό, άσε που είχε λαϊκό προσκύνημα, οπότε την έκανα για αλλού. Α, πήρα το τηλέφωνο για όποιον το χρειαστεί.
Ο δρόμος με έφερε στη Δροσοπούλου 97, ευελπιστώντας να πετύχω το μελαχρινό του προλαλήσαντος, αντ' αυτής ήταν μια ξανθιά που παρά τις ενδυματολογικές προκλήσεις (fishnets, ψηλοτάκουνα χρυσά πέδιλα κλπ), τα ποικίλα προγράμματα - πλην πρωκτικού - και την ευγένια της τσατσάς αλλά και της ίδιας δεν με έπεισε λόγω προσώπου να σκάσω την 50αρού.
Έτσι λοιπόν πήγα Κεφαληνίας 75, Κατερίνα από Ρωσία, κλάφτα χαράλαμπε.
Συνέχισα με Παιωνίου 10, Βερόνικα, μελαχρινή, νάθινγκ σπέσιαλ.
Κατα την παρέλαση αυτή πέρασα και από αναρίθμητα μουρδέλα και το νόνο άξιο λόγου ήταν αυτό της Αντέλλας,. όπου έπαιζε ένα (αλβανικό μάλλον) σκυλί με φετιχ ψηλοτάκουνες πλατφόρμες, αλλά και πολλούς γαμιάδες στο σαλονάκι, οπότε δεν είχα υπομονή να περιμένω. Στο Φυλής 200 δεν ήταν η Ντάνα αλλά μια νταρ-ντάνα.
Στη Λέλας ήταν η Λίντα που σήμερα δεν είχε ντροπές παρόλο που τα χείλια της κοντεύουν να φτάσουν στα βυζιά της.
Μ' αυτά και μ' αυτά δεν γαμήσαμε διόλου, άρα γλιτώσαμε τα φράγκα που θα τα χρησιμοποιήσουμε αύριο στη Δευκαλίωνος γιατί έτσι επιτάσσει το καθήκον.
ʼντε καληνύχτα
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Βραδινό περίπολο

Ξεκίνησα από Δευκαλίωνος, ήταν το Μαράκι και το Λωράκι, τα έχω πάρει και τα δυό, άσε που είχε λαϊκό προσκύνημα, οπότε την έκανα για αλλού. Α, πήρα το τηλέφωνο για όποιον το χρειαστεί.
καλησπέρα περιπολάρχη συναγωνιστή. θα ήθελα να μου επιβεβαιώσεις αν κατάλαβα καλά, το Μαράκι και το Λωράκι πάνε μαζί? μπορεί κανείς να τις πάρει πακέτο και με τι αντίτιμο? Ευχαριστώ
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Δεν το έχω διαπιστώσει ο ίδιος αλλά κάποιος είχε γράψει ότι με μια 100 τις παίρνεις
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
γεια σασ συμπολεμιστεσ! πριν λιγεσ ωρες εκανα καταθεση ...ψυχησ (!!!) στο δροσοπουλου 97 (γιατι δεν ιπαρχει αληθεια στον καταλογο; προμοταρετε το 95;;!!)
προφανοσ ειχε σχολασει το ξανθο που ειπε ο προιγουμενοσ και ήταν το μελαχρινο που μαλλον ελεγε χθες ενασ φιλοσ (παντως μυστικο εμενα δεν μου πε η τσατσα!!) λιγο ακριβουτσικα 70 με ακαποτη πιπα αλλα ηταν καλουλα...σαντρα ειπε οτι την λενε, 23 χρονον απο ρωσια..
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Βραδινό περίπολο


Στη Λέλας ήταν η Λίντα που σήμερα δεν είχε ντροπές παρόλο που τα χείλια της κοντεύουν να φτάσουν στα βυζιά της.
ʼντε καληνύχτα
Πάλι άλλαξε το ρόστερ στη Λέλας? Μα καλά τί θα γίνει? Τί εννοείς ότι τα χείλη της Λίντας έφτασαν στα βυζιά της.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Πάλι άλλαξε το ρόστερ στη Λέλας? Μα καλά τί θα γίνει? Τί εννοείς ότι τα χείλη της Λίντας έφτασαν στα βυζιά της.

εννοώ ότι είναι σαν να της έχουν κάνει κακή πλαστική
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom