Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Πήγα νωρίς το απόγευμα στην Ιππώνακτος 14 για τη Μελίνα. Είχα ρωτήσει τηλεφωνικά την τσατσά τι ώρα ξεκινά μου είχε πει 6.
Λέω μπάλα έχει, νωρίς είναι, γιορτές είναι θα είμαι μόνος μου!
Μπήκα 6.10 και ήμουν 3ος!
Στη συνέχεια και όσο ήμουν μέσα ερχόταν λαός!
Δεν ξέρω αν οφείλεται στο site όλο αυτό  ή είναι συνηθισμένο, αν οφείλεται στο site τότε θα πρέπει να παίρνουμε ποσοστά!
Η τσατσά είναι κάτι σαν ηλικιωμένη μεταλλαγμένη τραβεστί, αλλά είναι ευγενική, cool.

H Μελίνα είναι sexy, γλυκιά, φιλική milf 30άρα.
Με ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα που δεν τα βγάζει.
Ωραία συμπεριφορά, φιλική στην αρχή και μετά αρχίζει τα προστυχόλογα.
Σου γλύφει τα αρχίδια, φιλάει ρώγες, σου κάνει Ισπανική με τισ σιλικονάτες βυζάρες, σου γυρνάει τον κώλο στην μούρη να βλέπεις και να βάλεις δάχτυλο. Με 50 ? κανονικό πρόγραμμα και 100 ? με κώλο.
Τι άλλο να ζητήσει κανείς?
Να ζητήσει περισσότερο χρόνο!
Ήταν σίγουρα βιαστική, γιατί έξω περίμεναν πολλοί!
 

Επισκέπτης
η μελινα ειναι ξανθια η μελαχροινη ?
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Καστανή...απ όσο φαίνεται μέσα στο ημίφως!
Πολύ σκοτάδι στα δωμάτια ...
Πως έχει κυριαρχήσει η αντίληψη ότι το ημίφως είναι πιο ωραίο???
 

Επισκέπτης
απαιχτη η μελινα!!!περασα σημερα οπως καθε κυριακη!!δεν βιαζοταν καθολου και αυτο μαλλον οφειλεται οτι με εχει μαθει πια!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Μετα απο πολυ καιρο,λογω μετριας προσφορας, πηγα σημερα Κεφαλληνιας 75.Ευγενικη τσατσα ΑΛΛΑ ακομα καλυτερη η Λαρα.Χυμωδης Βελγογερμανιδα, ευγενεστατη, προθυμη. απο την Φραγκφουρτη, με Ευρω 70 και "κουλουρι", το οποιο τελικα δεν εφαγα, αφου λογω συμμετοχης της-πραγματικης η προσποιητης δεν εχει σημασια- ολοκληρωσα απο την μπρος πορτα. Μαλιστα μου ειπε οτι αισθανοταν ασχημα γιατι δεν πηρα αυτο που πληρωσα !!!
Βαθμος 9/10
 

Επισκέπτης
μολιs γυρισα απο ιπωνακτοs 14 ηΜελινα πολυ καλη για 50 ευρω ξετρελαθηκα πολυ υπομονετικη και καλο γλυψιμο στιs μπαλλεs συμετοχη αριστα με πολλα προστυχολογα.
 

Επισκέπτης
Εχθες βραδυνη αναγνωριστηκη.Τριγγετα Αναστασια.Μεταβολη και Αριστοτελους ενα ψηλο αλογο.Μεταβολη και Λελας.Βγηκε μια ρωσιδα,καλο μουνι αλλα ισα που με κοιταξε.Ασε που πριν βγει μου λεει η τσατσα κατσε στον απεναντι καναπε για να τη δεις καλα γιατι δε βγαινει πολλες φορες!!!!!!!??Τελικα αφου ειχα βαρεθει πηγα μια απο φυλης και τη πληρωσε ενα ρωσακι στο 134.Ονομα δε κρατησα αλλα ηταν στα ορεια του καλου με μεγαλο + τη θεα της κωλαρας της στα 4.Πολυ καλο μουνακι,προσπαθησε αρκετα αλλα εδω που τα λεμε τι περιμενεις?Με 20 euro να κανει και υποκληση??
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Kαλημέρα , συνσγωνιστές , χτές το απόγευμα καθώς επέστρεφα από τρελλό φαγοπότη και λίγο ντίρλα , πάω για κατάθεση στο 278 στη Λιοσίων , τσάτσος φιλικότατος και κοπέλα μια Σάντρα , αδύνατη μικρό στήθος , πέρασα αλλά πολύ ξεπέτα ρε παιδί μου , μισό λεπτό πίπα , και γενικά δεν έλεγε πολλά η κοπέλα ,,
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Η Χριστίνα στη Τριγγέτα είναι η ίδια με αυτή στη Κεφαλληνίας;
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Έκανα την απάντηση Νο.666;;; Γουστάρω.................
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Μετα απο πολυ καιρο,λογω μετριας προσφορας, πηγα σημερα Κεφαλληνιας 75.Ευγενικη τσατσα ΑΛΛΑ ακομα καλυτερη η Λαρα.Χυμωδης Βελγογερμανιδα, ευγενεστατη, προθυμη. απο την Φραγκφουρτη, με Ευρω 70 και "κουλουρι", το οποιο τελικα δεν εφαγα, αφου λογω συμμετοχης της-πραγματικης η προσποιητης δεν εχει σημασια- ολοκληρωσα απο την μπρος πορτα. Μαλιστα μου ειπε οτι αισθανοταν ασχημα γιατι δεν πηρα αυτο που πληρωσα !!!
Βαθμος 9/10


Τι ώρα πήγες Commander;
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Περίπου 12.30', προφανώς η βαρδια της θα τελειώνει 17.00'/18.00'
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Μετα απο πολυ καιρο,λογω μετριας προσφορας, πηγα σημερα Κεφαλληνιας 75.Ευγενικη τσατσα ΑΛΛΑ ακομα καλυτερη η Λαρα.Χυμωδης Βελγογερμανιδα, ευγενεστατη, προθυμη. απο την Φραγκφουρτη, με Ευρω 70 και "κουλουρι", το οποιο τελικα δεν εφαγα, αφου λογω συμμετοχης της-πραγματικης η προσποιητης δεν εχει σημασια- ολοκληρωσα απο την μπρος πορτα. Μαλιστα μου ειπε οτι αισθανοταν ασχημα γιατι δεν πηρα αυτο που πληρωσα !!!
Βαθμος 9/10

φιλε συναγωνιστη !!! η λαρα ειναι αυτη που δουλευε παλια και στο στουντιο  καρεα 30 ?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
για να βοηθησω , εχει τατου στην πλατη ? και τα στηθια αν και μεγαλα κρεμανε αφανταστα μολις βγαλει το στηθοδεσμο ?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
:uzi:  εισαι απιστευτα γρηγορος  :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:

ευχαριστω

ε  τοτε θα κανω μια επισκεψη  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

για να μπορω να εκφραζω γνωμη για την λαραν    :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
χθες βραδυ Δροσοπουλου 97 ψηλη  ξανθια Ρωσιδα  30 αρα με ωραιο σωμα βυζι και κωλο .βεβαια ολιγων νταρντανα.δεν την πηρα γιατι προτιμω πιο κοντοπουτανα.στην αναμονη του σαλονιου ακουγωνταν τοσο πολυ οι κραυγες της που η τσατσα αναγκαστηκε να ανεβασει την μουσικη.εχει φουλ προγραμμα με δονητες παιχνιδακια και ακαπωτο οπως ειπε η ιδια για οποιον γουσταρει .η πουτανα πρεπει να εχει τρελο attitude και υποκριτικες ικανοτητες στο γαμησι  απο οτι καταλαβα!ουρλιαζε στο δωματιο λες και την σφαζανε.
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Διπλό post;Ναι, αλλά το έκανα επειδή θεωρώ πως υπάρχουν άτομα που ενδιαφέρονται μόνο για studio ή μόνο για μπουρδέλα οπότε ίσως να μην έβλεπαν το post.Αν οι admin θεωρήσουν απαραίτητο ας σβήσουν το ένα από τα δύο post.

Καταρχήν να πώ ότι είμαι καινούργιος στο site και ομολογώ πως δεν περίμενα να βρώ ένα τέτοιο ελλληνικό site.Είναι πραγματικά απίστευτο πόσες πληροφορίες μπορεί να βρεί κανείς εδώ μέσα.Τα πάντα και μάλιστα με ανατριχιαστικές λεπτομέριες :P :P

Στο βασικό θέμα τώρα.Σαν καινούργιος στο site αλλά και γενικώς στο θέμα μπουρδέλα/studio θα ήθελα να πω τα εξής:

Το γεγονός ότι οι περισσότεροι ξέρετε τα στέκια καθώς και τα ονόματα των κοριτσιών δεν σημαίνει ότι τα ξέρουμε όλοι.Πχ. εγω πελάγωσα εδώ μέσα τελείος.Καλό θα ήταν όταν κάνετε ένα post ενημέρωσης να σκεφθείτε και λίγο τα στραβάδια σαν εμένα.Αυτό σημαίνει πως χρειάζονται όλες οι απαραίτητες πληροφορίες για να μπορέσουμε τσαρκάρουμε σωστά.

Την διεύθυνση του οίκου(με περιοχή γιατί οι ίδιες οδοί υπάρχουν σε 1000 μέρη), το όνομα της κοπέλας(μην πάμε και πέσουμε σε άλλη και αναρωτιόμαστε γιατί ήταν ξενέρωτη ενώ στο forum έιπαν ότι είναι turbo),την ώρα που πήγατε(για να έχουμε κάποια πιθανότητα να πετύχουμε την ίδια κοπέλα ή έστω να πετύχουμε τον οίκο ή το studio ανοιχτό) και τέλος τις τιμές για απλό,super,αμόλυβδη κτλ.(μην πάμε για ψωλή και βγούμε εγχειρισμένοι).

Μιας και είμαι στο forum για studio μπορεί κάποιος να μου πει την διαφορά studio με μπουρδέλο(εκτός απ'τ'ότι είναι ακριβότερο το studio);Κάπου σε forum διάβασα ότι δεν έχουν καν φωτάκια.Πως διάλο τα ξεχωρίζεις τότε;Επίσης παίζει πόρτα σε αυτά;Γιατί εγώ είμαι 25 με όχι και πολύ κιριλέ εμφάνιση θα έλεγα :P
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Μιας και είμαι στο forum για studio μπορεί κάποιος να μου πει την διαφορά studio με μπουρδέλο(εκτός απ'τ'ότι είναι ακριβότερο το studio);Κάπου σε forum διάβασα ότι δεν έχουν καν φωτάκια.Πως διάλο τα ξεχωρίζεις τότε;Επίσης παίζει πόρτα σε αυτά;Γιατί εγώ είμαι 25 με όχι και πολύ κιριλέ εμφάνιση θα έλεγα :P

στα στούντια συνήθως είναι πιο καθαρά και όχι τόσο ξεπέτα (αν και αυτό παίζεται τελευταία), ο χώρος είναι πιο προσεγμένος και υπάρχει ποικιλία προγραμμάτων (και ποικιλία τιμών). Σε μερικά (Παιωνίου, Δευκαλίωνος) υπάρχουν και 2 ή 3 κοπέλλες για να διαλέξεις. Γενικότερα στο στούντιο έχεις την αίσθηση ότι σε προσέχουν περισσότερο. Δεν παίζει πόρτα και η εμφάνιση δεν παίζει ρόλο, πάντως ένα μπανάκι πριν την επίσκεψη θα διαπιστώσεις ότι θα βελτιώσει τις αποδόσεις της κοπέλλας. Εξάλλου είναι και θέμα σεβασμού προς την εργαζόμενη. 
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Ευχαριστώ για την απάντηση heellover.Πάντως για να μην παρεξηγηθούμε  όταν έιπα οχι πολύ κιριλέ εμφάνιση δεν εννοούσα από άποψη καθαριότητας εννοώ μαλλιά, ντύσιμο και έτσι.Πάντως και στα χειρότερα μπουρδέλα που έχει τύχει να πάω για ξαλάφρωμα με λίγα λεφτά από πριν είχα κάνει μπάνιο και είχα ξυριστεί.Το θεωρώ ελεινό να πηγαίνει ο κάθε μαλακάς βρωμιάρης λες και οι κοπέλες είναι ζώα, ακόμα και αν το δωμάτιο δεν είναι ότι καλύτερο ή ακομά και η ίδια η κοπέλα, εγω παω πάντα καθαρός και μυρωδάτος :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom