Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μετα απο μια περιπλανισι στα πολισιχναστα σοκακια τισ μπουρδελομανασ φιλις,το αινστικο του μπουρδελοτσαρκοβιου μασ οδιγισε στο πολιτελεστατο στουντιο τισ αγιου μελετιου!μακραν ο καλιτερος χορος απο αποψι καθαριοτιτας και φισικα πολι ατφοσφαιρικο και ρομαντικο περιβαλλον οστε να σιμβαλει στιν χαλαροτιτα του καθε ανχομενου μπουρδελιαρι!
μεταμεσονιχτια βαρδια ι νταρντανοπουτανη τσεχα καρολινα!
τροφαντουλικο εκφιλοο πουτανιδιο με καυλοτικες ζαρτιερουλες ιποσχομενο να ρουφιξει μεχρι τιν τελευτεα σταγονα ολο το πιρκαυλο ιγρο πιρ τον απανταχου γκαυλιαριδον!
για τουσ λατρεις τον τροφαντουλικον αδαμαστον αμαζονον σινιστατε ανεπιφιλακτα...!
αν και δεν σιγκαταλεγετε στα γουστα μου το αινστικτο του γνισιου μαχιτι-μπουρδελιαρι  με οδιγισε στο πορνοδοματιο!
πιστεψτε με δεν το μετανιοσα!
μπενει λοιπον μεσα στο δοματιο με τοσο ορεξι ετοιμη να κατασπαραξει τιν μαλαπερδα μου!
αρχισα να τις χουφτονο τις ζουμερεσ βιζαρες τισ και αυτι για να με ευχαριστισει μου εβαλε τιν μουρι μεσα στα κανονια τισ και τα κουνοουσε περα δοσε!απιθανι εμπιρια!
τετιουσ βιζους δεν εχο ξαναδει στιν μπουρδελοκαριερα μου!
με ξαπλονει στο κρεβατι ,ντινει το πεος μου σαν αποκριατικι καποτα και ρουφαει ιδονιστικα και ιγρα το μεγα δρακοντα!
ιταν τοσο ιγρι και γριγορι ι πιπα που παραλιγο να αδειασο τουσ ιδονιστικουσ χιμουσ μου προορα!
και ι ναυμαχια του βιζαρονε ξεκιναι!
τιν σταματαο και τιν γιριζο πισοκολιτα οπου τιν σφιροκοπουσα και κρατιομουν απο τα κινιτα τις χερουλια...αυτο ιταν!τα φλοκια ταλαντευτικαν ριθμικα μεσα στο αερουχο χορο του καποτιδιου!!!
δινατι εμπιρια για τουσ λατρεις τον τροφαντουλικον αμαζονον!!!
σινιστατε ανεπιφιλακτα!!!αξιζει ενα πιτσιλισμα σιγουρα!!!
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
35
Like
6
Πόντοι
1.230
μετα απο μια περιπλανισι στα πολισιχναστα σοκακια τισ μπουρδελομανασ φιλις,το αινστικο του μπουρδελοτσαρκοβιου μασ οδιγισε στο πολιτελεστατο στουντιο τισ αγιου μελετιου!μακραν ο καλιτερος χορος απο αποψι καθαριοτιτας και φισικα πολι ατφοσφαιρικο και ρομαντικο περιβαλλον οστε να σιμβαλει στιν χαλαροτιτα του καθε ανχομενου μπουρδελιαρι!
μεταμεσονιχτια βαρδια ι νταρντανοπουτανη τσεχα καρολινα!
τροφαντουλικο εκφιλοο πουτανιδιο με καυλοτικες ζαρτιερουλες ιποσχομενο να ρουφιξει μεχρι τιν τελευτεα σταγονα ολο το πιρκαυλο ιγρο πιρ τον απανταχου γκαυλιαριδον!
για τουσ λατρεις τον τροφαντουλικον αδαμαστον αμαζονον σινιστατε ανεπιφιλακτα...!
αν και δεν σιγκαταλεγετε στα γουστα μου το αινστικτο του γνισιου μαχιτι-μπουρδελιαρι  με οδιγισε στο πορνοδοματιο!
πιστεψτε με δεν το μετανιοσα!
μπενει λοιπον μεσα στο δοματιο με τοσο ορεξι ετοιμη να κατασπαραξει τιν μαλαπερδα μου!
αρχισα να τις χουφτονο τις ζουμερεσ βιζαρες τισ και αυτι για να με ευχαριστισει μου εβαλε τιν μουρι μεσα στα κανονια τισ και τα κουνοουσε περα δοσε!απιθανι εμπιρια!
τετιουσ βιζους δεν εχο ξαναδει στιν μπουρδελοκαριερα μου!
με ξαπλονει στο κρεβατι ,ντινει το πεος μου σαν αποκριατικι καποτα και ρουφαει ιδονιστικα και ιγρα το μεγα δρακοντα!
ιταν τοσο ιγρι και γριγορι ι πιπα που παραλιγο να αδειασο τουσ ιδονιστικουσ χιμουσ μου προορα!
και ι ναυμαχια του βιζαρονε ξεκιναι!
τιν σταματαο και τιν γιριζο πισοκολιτα οπου τιν σφιροκοπουσα και κρατιομουν απο τα κινιτα τις χερουλια...αυτο ιταν!τα φλοκια ταλαντευτικαν ριθμικα μεσα στο αερουχο χορο του καποτιδιου!!!
δινατι εμπιρια για τουσ λατρεις τον τροφαντουλικον αμαζονον!!!
σινιστατε ανεπιφιλακτα!!!αξιζει ενα πιτσιλισμα σιγουρα!!!
Γενναίε, πύρκαβλε, καυλιαρη, ηδονιστή, πίτσιλιστή άτακτων πορνιδίων πέρασε στις κριτικές τις εντυπώσεις σου για να μην χάνονται αυτά τα απαβγασματα της πορνολογοτεχνίας. Παράκληση
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ωραίος ο πίτσι!!....  :rockon: 
παίδες καμιά ενημέρωση για σήμερα??  :think:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Πολύ γλαφυρή η περιγραφή του Πίτσι!!.. Αυτή ήταν η 2η κορασίδα που τιμώρησε ο μεγάλος καθοδηγητής μας στην ίδια μέρα αλλά παρέμενε το ίδιο αχόρταγος ο άτιμος...Η γκόμενα είχε όντως τρομερά βυζόμπαλα που χανόσουν ανάμεσά τους αλλά ο πίτσι βρήκε το δρόμο του με το gps της ηδονής!(προσοχή!δεν πωλείται στα καταστήματα)
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
η Kαρολίνα η καριολίνα στην Αγ.Μελετίου 37 είναι έκφυλη νταρνtανομουνάρα και έγραψα στον κατάλογο γι'αυτήν  :rockon: τα βυζόμπαλά της είναι απίστευτα και ίσως τα πιο μεγάλα φυσικά που έχω δει σe στουντιοπούτανο μέχρι στιγμής.αγωνιsτικούς χαιρετισμούς στον pitsilistis και xxxx και φυσικά στοyw μέγιστους πορνοπρίγκηπες των στουντιοενημερώσεων panosboss και warhol :rockon:
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
35
Like
6
Πόντοι
1.230
Έβαλα και εγω ξυπνητήρι νωρίς και κανόνισα δήθεν λόγω δουλειας να φύγω στις ¨3:15. Φτάνω στο ίδρυμα με πόθο για την Καρολίνα και τις βυζάρες της στις 3:45 και μου λενε "κλείσαμε, ελάτε΄αύριο".
Τι αύριο ρε κορίτσια, σήμερα έχουμε καύλες και μάλιστα τώρα. Αύριο που θα βρούμε την Καρολίνα;
 

Επισκέπτης
Η Καρολίνα είναι απόψε μετά τις 11 στην Αγ Μελετίου 37.
Πάντως συναγωνιστές θα γράψω κι εγω κριτική για την Καρολίνα τις οποίας τα βυζιά ειναι 3αρια πολύ γεμάτα απλά .Ουτε κατά διάνοια 5άρια οπότε χαλαρώστε όσοι ψάχνετε για πολύ μεγάλα.
 

Επισκέπτης
Έβαλα και εγω ξυπνητήρι νωρίς και κανόνισα δήθεν λόγω δουλειας να φύγω στις ¨3:15. Φτάνω στο ίδρυμα με πόθο για την Καρολίνα και τις βυζάρες της στις 3:45 και μου λενε "κλείσαμε, ελάτε΄αύριο".
Τι αύριο ρε κορίτσια, σήμερα έχουμε καύλες και μάλιστα τώρα. Αύριο που θα βρούμε την Καρολίνα;
βραδυνη βαρδια σημερα στην αγιου μελετιου(στο σαιτ τους εχει και τις βαρδιες αν θελετε να δειτε) 23.00-05.00!
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
35
Like
6
Πόντοι
1.230
βραδυνη βαρδια σημερα στην αγιου μελετιου(στο σαιτ τους εχει και τις βαρδιες αν θελετε να δειτε) 23.00-05.00!
Είναι σίγουρο γιατί το site δεν λέει Καρολίνα για απόψε 8/2 βράδυ.
 

f_usm

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά θα κατέβω Αθήνα την άλλη εβδομάδα. Υπάρχει κάποιο αξιοπρεπές στούντιο με δυο κοπέλες ταυτόχρονα για λεσβιακό πρόγραμμα???  :grin:
 

Επισκέπτης
Παιδιά θα κατέβω Αθήνα την άλλη εβδομάδα. Υπάρχει κάποιο αξιοπρεπές στούντιο με δυο κοπέλες ταυτόχρονα για λεσβιακό πρόγραμμα???  :grin:
μπραβο καυλιαρακο μου!ελα στιν μπουρδελιαρα αθινα μας και θα περασεις φινα!
ιπαρχουν διο κοκινοσπιτα στιν αθινα που προσφερουν τιν double ιδονι που αναζιτας!
καλι αναζιτισι νεανικε χιστακο!
 

Επισκέπτης
μπραβο καυλιαρακο μου!ελα στιν μπουρδελιαρα αθινα μας και θα περασεις φινα!
ιπαρχουν διο κοκινοσπιτα στιν αθινα που προσφερουν τιν double ιδονι που αναζιτας!
καλι αναζιτισι νεανικε χιστακο!
πιτσι ποσες εχουμε παει μαζι στουντιο και μπουρδελο?
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Πιτσι, γειά χαρά.
Μετά από την εκτεταμένη βόλτα, δεν πέτυχατε κανένα ευγενές ίδρυμα που να τιμούνε την "πίσω πόρτα" (κοινός κώλο!)

:dancing:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Την Παρασκευή 22 του μήνα θέλω να 'ρθω μαζί σας, αν φυσικά κάνετε τσάρκα, μόνο και μόνο για να θυμηθώ τα παλιά. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

f_usm

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
μπραβο καυλιαρακο μου!ελα στιν μπουρδελιαρα αθινα μας και θα περασεις φινα!
ιπαρχουν διο κοκινοσπιτα στιν αθινα που προσφερουν τιν double ιδονι που αναζιτας!
καλι αναζιτισι νεανικε χιστακο!

λίγη περισσότερη βοήθεια??
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Η Καρολίνα είναι απόψε μετά τις 11 στην Αγ Μελετίου 37.
Πάντως συναγωνιστές θα γράψω κι εγω κριτική για την Καρολίνα τις οποίας τα βυζιά ειναι 3αρια πολύ γεμάτα απλά .Ουτε κατά διάνοια 5άρια οπότε χαλαρώστε όσοι ψάχνετε για πολύ μεγάλα.
3άρια δεν είναι απο γενική ομολογία παιδιών που έχουν πάει.4άρια έχει Πάολα και της Καρολίνας είναι στο 5άρι.
 

Επισκέπτης
Παιδιά θα κατέβω Αθήνα την άλλη εβδομάδα. Υπάρχει κάποιο αξιοπρεπές στούντιο με δυο κοπέλες ταυτόχρονα για λεσβιακό πρόγραμμα???  :grin:

Aρχηγέ Kαρέα 30 έχει σχεδόν πάντα 2 αξιόλογες προτάσεις ενώ δουλεύει μέχρι το πρωί. Aπέφυγε ώρες αιχμής. Tο τηλέφωνο που έχει στην σελίδα του studio δεν δουλεύει. Aν πετύχεις Σάρα και Λούσι σούταρε χωρίς δεύτερη σκέψη. Kαλά γαμήσια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom