Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Και κατέβηκα χτές ρε γαμώτο χτές για την Καρολίνα αλλά δεν έπεσα μέσα στη βάρδιά της  >:( Αν λέει ο Πάνος ότι έχει βυζάρες θα έχει όντως βυζάρες η ξεβρακωκέφαλη  :bigdick:
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Μια γρηγορη ενημερωση απο τη μικρη μου στουντιοτσαρκα σημερα ξημερωματα Τεταρτης...κανενας εφιαλτης για να στοιχειωσω πανε οι καλες εποχες που εμενα elm street  :'(οποτε ειπα να παω να ριξω εναν στα γρηγορα...Λοιπον:Στο Καρεα 30 ηταν δυο η πορνο Σαρα την οποια εχω φαει με το κουταλι και ενα μπαζο με κομπινεζον...Βουλιαγμενης 83 μια Μαρινα Ρωσιδα Μilf δε μου εκανε το κλικ που λενε....Η βολτα μου συνεχιστηκε στο μαγαζακι Ισμηνης 2 που το βρηκα κλειστο...Στης Βουρβαχης την ολομαυρη ραχη ηταν η Βαλερια ενω μετα πηγα απο Δροσοπουλου και βρηκα την Αλινα Παπαριζου...την οποια επισης εχω φαει πολλες φορες...οποτε την εκανα για Μεταξουργειο... 
 

Επισκέπτης
Kαλησπερα,δοκιμασε κανεις την καρολινα απο αγ.μελετιου?
 

Επισκέπτης
η καρολινα θα βρισκεται σημερα και αυριο βραδυ(23.00-05.00),στην αγιου μελετιου 37!
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
35
Like
6
Πόντοι
1.230
Ποιος καλός συναθλητής ξέρει τι παίζει τώρα και το απόγευμα στα Λ.Καραγιαννη και Δροσοπούλου 97 (δεν έχουν τηλέφωνα)
Προκαταβολικά ευχαριστώ.
ΥΓ. Το αχός βαρύς ακούγεται χοντρά γαμήσια πέφτουν το ξέρω. Από κοπέλες δεν ξέρω τι παίζει!! :2funny: :2funny:
 

Nick_F88

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι παίζει σήμερα γενικά στη βριλησσού μετα τις 23:00................
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Στο λελας καρα... ειναι πρωι η Νταρια και το απογιωμα η Μικαελα...!!! οποια και να γ ... θα το φχαριστιθεις!!! ολες αυτες τις μερες... ειναι το προγραμμα!!!
την παολα ψαχνω και μαλλον ειναι στο αχα85 αυριο απογιωμα αν εχει αναρρώσει...

πιπαπιαπαπιαπιαπιπα!!! :grin: :grin:
 

tom13

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
δροσοπουλου 95 ποια ειναι βραδυ!
 

tom13

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
εχει κανενας πληροφοριες για μοσχονησιων 28Α!!!
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
απογευμα στη Βριλ. (σαν τιτλος τσοντας ακουγεται)
60  μια μελαχρινή με μεγάλα σιλικονάτα βυζια και ωραιο κώλο. Απο φάτσα μέτρια πράγματα
46  ξανθο αγνώστων λοιπών στοιχείων με ωραίο κορμάκι και φάτσα
36  η κορίνα, αδύνατο με μελαχρινο κοντό μαλλί και μάλλον μικρα βυζια (πολυ σκοταδι ρε παιδάκι μου)
57  η κωνσταντινα η ρουμανα, μελαχρινο με ανοιχτο ματι, ωραιο φυσικο βυζι μετριου μεγεθους, κωλαρακι καλό και μαυρες μποτες μιας και ξέχασε τα της δουλειας. οπως καταλαβατε περασα, η συνεχεια στις κριτικες...

χθες απογευμα
πιπινου 118 ξανθο με μικροσκοπικο κωλαρακι αλλά χάλια μαπα
αριστομενους 72 κλειστο
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα
Ξερει κανενας πληροφοριες για καποια Καρινα η Κορινα Ισμηνης που κανει παιχνιδι τωρα το βραδυ εκει????

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom