Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
πουτανολεων η ζλατα ειναι στην αγιου μελετιου καθε κυριακη 17.00-23.00!!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
πουτανολεων η ζλατα ειναι στην αγιου μελετιου καθε κυριακη 17.00-23.00!!
έχω την εντύπωση ότι οι βάρδιες γενικά
παρουσιάζουν μία κυκλικότητα (εκτός απροόπτου βέβαια)!..
πριν από πολύ καιρό που είχα πάει στη ζλάτα στην αγ.μελετίου 
ήταν κυριακή απόγευμα και την έχω ξαναπετύχει εκεί ίδια μέρα!..
:rockon:  :rockon:
συνεπώς πιστοποιώ τις ετσι κι αλλιώς εγκυρότατες δηλώσεις του ανκλ!!  :grin:  :rockon:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
κανα άλλο νέο για σήμερα??  :think:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
χτές κατέβηκα κέντρο αλλά δεν πήγα Κυψέλη στην Αγ.Μελετίου 37 γιατί ήταν η Βαλέρια το μπάζο και δεν ήθελα να χαλάσω λεφτά τσάμπα.πάω Αχαρνών μετά την ενημέρωση του panosboss για τα στούντια της Αχαρνών 85 και 106 και χτυπάω την Σαμάνθα στο 85.Με καύλωσε η ξεβρακωκέφαλη απο το τσοντίσο στύλ της.τα περισσότερα τα έγραψα στον κατάλογο.
 

Επισκέπτης
χτές κατέβηκα κέντρο αλλά δεν πήγα Κυψέλη στην Αγ.Μελετίου 37 γιατί ήταν η Βαλέρια το μπάζο και δεν ήθελα να χαλάσω λεφτά τσάμπα.πάω Αχαρνών μετά την ενημέρωση του panosboss για τα στούντια της Αχαρνών 85 και 106 και χτυπάω την Σαμάνθα στο 85.Με καύλωσε η ξεβρακωκέφαλη απο το τσοντίσο στύλ της.τα περισσότερα τα έγραψα στον κατάλογο.
ξεβρακοκεφαλι???μπουχαχχαχαχαχαχα!!!!!γεια σου χιστι μου πουτανολεον!!!μαχιμο πορνιδιο η σαμανθα καυλιαρετζο μου ετσι?
πολι καυλιαρικο πουτανιδιο!αξιζει πολλα πιτσιλισματα!!!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
χτές κατέβηκα κέντρο αλλά δεν πήγα Κυψέλη στην Αγ.Μελετίου 37 γιατί ήταν η Βαλέρια το μπάζο και δεν ήθελα να χαλάσω λεφτά τσάμπα.πάω Αχαρνών μετά την ενημέρωση του panosboss για τα στούντια της Αχαρνών 85 και 106 και χτυπάω την Σαμάνθα στο 85.Με καύλωσε η ξεβρακωκέφαλη απο το τσοντίσο στύλ της.τα περισσότερα τα έγραψα στον κατάλογο.
..ωραίοςςςςςς  :grin:  :rockon:  :rockon:

ξεβρακοκεφαλι???μπουχαχχαχαχαχαχα!!!!!γεια σου χιστι μου πουτανολεον!!!μαχιμο πορνιδιο η σαμανθα καυλιαρετζο μου ετσι?
πολι καυλιαρικο πουτανιδιο!αξιζει πολλα πιτσιλισματα!!!
φίλτατε πιτσι πως και από 'δω!? όσο λείπεις
φροντίζουμε και προσπαθούμε όσο το δυνατόν
για την καλύτερη ενημέρωση του καυλιαρέτζικου κοινού!..  :grin:  :rockon:  :rockon:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
ξεβρακοκεφαλι???μπουχαχχαχαχαχαχα!!!!!γεια σου χιστι μου πουτανολεον!!!μαχιμο πορνιδιο η σαμανθα καυλιαρετζο μου ετσι?
πολι καυλιαρικο πουτανιδιο!αξιζει πολλα πιτσιλισματα!!!
τα σέβη μου πορνορεπόρτερ του σάϊτ πιτσιλιστή  :rockon: Η Σαμάνθα μουνάρα και όμορφη έγραψα γι'αυτήν.Εσύ γιατί χάθηκες απο δώ? παντρεύτηκες?
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
τα σέβη μου πορνορεπόρτερ του σάϊτ πιτσιλιστή  :rockon: Η Σαμάνθα μουνάρα και όμορφη έγραψα γι'αυτήν.Εσύ γιατί χάθηκες απο δώ? παντρεύτηκες?

Ο γάμος για τον Πίτσι έχει απαγορευτεί με βασιλικό διάταγμα του Πορνοβασιλιά. Είναι ταγμένος στην ιδέα της πορνοενημέρωσης.
 

Επισκέπτης
τα σέβη μου πορνορεπόρτερ του σάϊτ πιτσιλιστή  :rockon: Η Σαμάνθα μουνάρα και όμορφη έγραψα γι'αυτήν.Εσύ γιατί χάθηκες απο δώ? παντρεύτηκες?
ιπιρετο τα ελινικα τσαρδια τρισμεγιστε τρικοκαυλεουμπα πουτανολεον!
αλλα σιντομα θα επανελθο στο χορο του αγοραιου εροτα γιατι ο καιρος περναει και καποτε θα σταματισο να ειμαι το πουτανακι τον καραβαναδον και θα γινο παλι ενασ ταπινος ντεσπεραντο τις γκαυλας!
πουτανολεον και ολοι οι αλοι μπουρδελιαριδεςκρατατε ψιλα τιν σιμεα λεβεντες μου!τιμοριστε ολες τισ ατακτες αφροδιτες με το ψολοδες ιγρο σας!καντε περιφανι ολι τιν μπουρδελοκοινοοονια!!!
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
ιπιρετο τα ελινικα τσαρδια τρισμεγιστε τρικοκαυλεουμπα πουτανολεον!
αλλα σιντομα θα επανελθο στο χορο του αγοραιου εροτα γιατι ο καιρος περναει και καποτε θα σταματισο να ειμαι το πουτανακι τον καραβαναδον και θα γινο παλι ενασ ταπινος ντεσπεραντο τις γκαυλας!
πουτανολεον και ολοι οι αλοι μπουρδελιαριδεςκρατατε ψιλα τιν σιμεα λεβεντες μου!τιμοριστε ολες τισ ατακτες αφροδιτες με το ψολοδες ιγρο σας!καντε περιφανι ολι τιν μπουρδελοκοινοοονια!!!
αυτώ κάνουμαι ιπερμαίγιστε πιτσιλιστή  :rockon: ιπερετούμαι τα  ξεβράκοτα πουτανήδεια  :rockon: καλή θητεία και καλός πολίτης ρε αλάνι.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Σου αποδίδω και εγώ τον ταπεινό μου μπουρδελοχαιρετισμό μου γίγαντα pitsilisti.Yπομονή ο καιρός περνάει και ξανά προς τη Φυλής οδηγάει.!
 

Nick_F88

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια πήγε κανείς χθές στην καινούρια κοπέλα στην Αγιου Μελετιου στην Καρολίνα; Τι λέει ;
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
το ίδιο θα ρωτούσα κι εγώ συνονόματε!..  :grin:
 

m.i.m.i.s

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ξερετε που θα δουλευει η παολα σημερα;
 

infofreak

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
αν ξερει τιποτα κανεις για την καρολινα ας στειλει να μας ενημερωσει να κατεβουμε καμια βολτα στο κεντρο..

Δε μπορώ να κρίνω αν το στήθος της είναι 5άρι ή 4άρι. Είναι μεγάλο και καλοσχηματισμένο και η τύπισσα έχει και ωραίο δέρμα. Κυρίως όμως είναι καυλιάρα και προκλητική, χαμογελαστή, ευδιάθετη και δεκτική. Μακάρι να παραμείνει έτσι και να απολαμβάνουμε συμπεριφορές όπως η δικιά της και από άλλες κοπέλες και "υπηρεσίες". Παρεπιπτώντως όποτε την έχω συναντήσει, παρατήρησα και πολύ σωστή και φιλική συμπεριφορά "υπηρεσίας".
 

takxaros

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Δε μπορώ να κρίνω αν το στήθος της είναι 5άρι ή 4άρι. Είναι μεγάλο και καλοσχηματισμένο και η τύπισσα έχει και ωραίο δέρμα. Κυρίως όμως είναι καυλιάρα και προκλητική, χαμογελαστή, ευδιάθετη και δεκτική. Μακάρι να παραμείνει έτσι και να απολαμβάνουμε συμπεριφορές όπως η δικιά της και από άλλες κοπέλες και "υπηρεσίες". Παρεπιπτώντως όποτε την έχω συναντήσει, παρατήρησα και πολύ σωστή και φιλική συμπεριφορά "υπηρεσίας".
καρολινα σε ποιο μαγαζι παιζει?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Βριλησσου 57-Κυριακη πρωι, η Ευα, χυμωδης, αρκετα καλο προσωπο ΑΛΛΑ κυριως φιλικη και υπομονετικη, Ε 50, πιθανον λιγο τσιμπημενα αλλα με "αντικρυσμα".
Αριστοτελους 6 & Συγγρου, Δευτερα βραδυ, Μονικα, η γνωστη Γερμανιδα, ξανα πισω μετα απο δυο μηνες. Καλο-γυμνασμενο- σωμα και εξαιρετικο προσωπο, βυζος Νο 2 κατα μεγιστο, Ε 50,με +30 69 (αν ειναι δυνατον!!!!).Ατυχως ΔΕΝ σερβιρει κουλουρι. Στην Αριστοτελους, Κυριακη/Δευτερα βραδυ και Τεταρτη πρωι.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Λοιπόν η Καρολίνα είναι Τσέχα με σπαστά καστανόξανθα μαλλιά,γκρίζα μάτια,piercing στον αφαλό,γεμάτο σωματότυπο αλλά σε kavlation style (τι όρο έβγαλα πάλι  :2funny:) και το στήθος της είναι υπερβολικά μεγάλο στα όρια του 6.Αυτή που έχουν ψύχωση με τα μεγάλα βυζόμπαλα θα μείνουν ευχαριστημένοι με τα πεπονοκάρπουζα της Τσέχας.Παίζει στο στούντιο στάνταρ της Αγ.Μελετίου 37.Αν μάθουμε περισσότερα πάλι ενημερώνουμε την κοινότητα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom