Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

THunterAth

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια καλα ολα αυτα που λετε για την καθαριοτητα στα ωραια αυτα σπιτακια καθως και στα κοριτσια τους..αλλα υπαρχει και κατι αλλο.. προσεχετε κι εσεις πως πατε, αυτο που δεν εχουν καταλαβει μερικοι ειναι οτι αυτο ειναι και για το δικο τους καλο. Αν εσυ εχεις να κανεις μπανιο απο περισυ, μετα τι απαιτεις απο τη κακομοιρη τη κοπελα;;; Και μετα θα ερχεσαι και θα γραφεις οτι δε σε ικανοποιησε οσο ηθελες..Για μενα το σωστο θα ηταν να σε πεταγε εξω.. Χθες μπηκα σε ενα ωραιο "μαγαζακι" και ηταν ολαοπως πρεπει, μεχρι που καθησε διπλα μου ενας και εκει που μυριζα το ωραιο πουτανοαρωμα, νομιζα πως ήμουν σε θάλαμο αερίων. Εγω σηκωθηκα κ εφυγα αφου πρωτα εδωσα να καταλαβει καλα η τσατσα το λογο. Γι αυτο προσεχετε ρε σεις ολοι σας.. Τα κοριτσια δεν ειναι γκομενες σας, δικιο δεν εχω ρε μαγκες; τι λετε;
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Ακούστε αδέρφια .Ξερετε ότι οτι λέω σχετικά με τα μεγέθη ειναι 100% εχοντας 1000 περιοδικά Score / 500 dvd Big Tits και εχοντας πάρει ολο το Μοναχο , την μιση Φρανκφούρτη και οτι μεγαβυζο υπάρχει στην Ευρώπη και σε μερικές πολιτειες στην Αμερική και ζητώντας να δω πάντα το σουτιέν δεν λεω αρβυλα .Απλά λέω για εμάς όλου ςπου ψάχνουμε βυζαρούδες οτι δεν ειναι 5αρι .Με μετρο την Λάουρα που ειναι 6αρι και 3αρι της Ειρηνης μην τρελαινομαστε .Το ιδιο με την Ειρηνη εχει  .Και σας ειπα οτι μου εδειξε και το σουτιεν στο αγγλικο DD.
Την Ειρήνη την Ρωσίδα απο Λεωνίδου 6 και τώρα Κολωνού 27? Αυτή είναι τσεκαρισμένη και απο μένα και απο τον Kinky30 και έχει 5άρι στήθος.
 

Επισκέπτης
Ζήτα από τη Ειρηνη να στο δείξει και τα λεμε .maximum 4αρι ανάλογα την μάρκα του σουτιέν
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Την Ειρήνη την Ρωσίδα απο Λεωνίδου 6 και τώρα Κολωνού 27? Αυτή είναι τσεκαρισμένη και απο μένα και απο τον Kinky30 και έχει 5άρι στήθος.
η ειρήνη απο το μεταξουργίο έκανε μεταγραφή σε στούντιο?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ζήτα από τη Ειρηνη να στο δείξει και τα λεμε .maximum 4αρι ανάλογα την μάρκα του σουτιέν
ακριβως τοσο. 4άρι και μαλιστα πολυ απ τον ογκο του το οφειλει στο ''νερούλιασμα''..
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Την Ειρήνη την Ρωσίδα απο Λεωνίδου 6 και τώρα Κολωνού 27? Αυτή είναι τσεκαρισμένη και απο μένα και απο τον Kinky30 και έχει 5άρι στήθος.
θα σε ακουσει ο βυζομανής κινκυ πανο μου, και θα αλλαξει φετιχ..  :rockon: :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Ζήτα από τη Ειρηνη να στο δείξει και τα λεμε .maximum 4αρι ανάλογα την μάρκα του σουτιέν
Και στο παλιό forum το λέγαμε 5άρι θυμάμαι οι περισσότεροι.Είχαν γίνει έντονες συζητήσεις γι'αυτό τότε πρίν 1,5 περίπου χρόνο.

η ειρήνη απο το μεταξουργίο έκανε μεταγραφή σε στούντιο?
Όχι δεν δουλεύει σε στούντιο απλώς λέμε για το μέγεθος στήθους.
 

Επισκέπτης
Ερωτηση αυτα ειναι 3αρια η 4αρια. :think: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • modelThumbCAWEEHJF.jpg
    modelThumbCAWEEHJF.jpg
    37,1 KB · Εμφανίσεις: 17
  • modelThumbCAWEEHJF.jpg
    modelThumbCAWEEHJF.jpg
    37,1 KB · Εμφανίσεις: 23

Επισκέπτης

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Χαιρουτε παμπαίδες Ελλήων. Ζητώ συγγνώμη που δεν ειχα ποστάρει τη συγκεκριμένη ημέρα αλλά το ξέχασα εντελώς.
Λοιπόν, Τετάρτη βράδυ και αποκαμωμένος αποφασίζω κατα τη 1 να πεταχτώ μέχρι Τριγγέτα 3 που βρισκόταν κοντά μου. Την προηγούμενη φορά είχα πάει αλλά δεν είχα περάσει. Ο λόγος ήταν πως μετά από εμένα ήρθε και έκατσε δίπλα μου ένας παππούς 300 ετών και κακοφτιαγμένος. Η κοπέλα που ήταν εκεί (νομίζω Μαργαρίτα) ήταν και θεά για τα γούστα μου (βυζάρες κωλάρες) και όχι παχιά. Μου είχε μείνει λοιπόν απωθημένο.
Οπότε την Τετάρτη ξαναπάω. Σταματώ εκεί κοντά το τουτού επειδή ακουγα κάτι στο ραδιόφωνο με σκοπό να βγω έξω και να πάω να δω τι μενού είχε το ίδρυμα.
Και πάνω που ήμουνα έτοιμος να βγω, βλέπω παιδιά έναν τύποι να περνάει δίπλα από το αυτοκίνητο.
Χαλαρά θα τον χαρακτήριζα ζητιάνο. Άπλυτος, μεγάλης ηλικίας, ξεφτισμένα ρούχα, ξεκούμπωτο πουκάμισο από κάτω (δεν κούμπωνε δηλαδή), ένα χάλι γενικώς.
Παρακολουθώ και μπαίνει εκεί λοιπόν...και έμεινε κιόλας μέσα.
Κατόπιν τούτου .... όπου φύγει φύγει εγώ.
Ρε παιδιά είπαμε να πηγαίνουμε σε στούντιο για να είναι λίγο πιο καθαρά. Τι σκατά υγιεινή μιλάμε...και μόνο η ιδέα πιο πριν να της έγλειφε και ο ένας και ο άλλος που είδα τις βυζούμπες της μου έριξε το ηθικό στο ναδίρ....
Από μένα μαύρο πια το μαγαζί...και δεν πρόλαβα να το δοκιμάσω κιόλας.
Επιστροφή στις μασαζερί ... τουλάχιστον εκεί πλένεσαι όπως και να εέχει προ και μετά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom