Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Άντε το 'ξεφτιλίσαμε' με τα βυζιά σήμερα  :2funny: Πάμε στις ενημερώσεις πάλι γιατί βγήκαμε εκτός θέματος.  :grin:
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Στη Τριγγέτα έχω δει και εγώ ηλικιομένους κατά καιρούς γιατί πήγαινα τακτικά (και λογω Ισαβέλλας ) .Ο ένας ήταν καλοβαλμένος αλλά είχα δεί και έναν χοντρό βρωμικοατιμέλητο ο οποίος πρέπει να ήταν γνωστός της τσατσουπηρεσίας γιατί τον έβλεπα και έμπαινε στη κουζίνα και τα λέγανε αλλά μου έδινε την εντύπωση ότι έριχνε και κανά βόλι. !Στην Τριγγέτα έχω ρίξει μαύρο τελευταία γιατί δεν ακούω καλά σχόλια παρόλο που είναι καλός σαν χώρος και σε διακριτικό στενάκι.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αγ. Μελετίου...τι παίζει από πάρκινγκ;;
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Αγ. Μελετίου...τι παίζει από πάρκινγκ;;
Αν αδειασει θεση οποιος προλαβει παρκαρει αλλιως σε παρκινγκ.
Τα στουντιο δεν παρεχουν ακομα θεσεις σταθμευσης οπως τα ξενοδοχεια
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Στη Τριγγέτα έχω δει και εγώ ηλικιομένους κατά καιρούς γιατί πήγαινα τακτικά (και λογω Ισαβέλλας ) .Ο ένας ήταν καλοβαλμένος αλλά είχα δεί και έναν χοντρό βρωμικοατιμέλητο ο οποίος πρέπει να ήταν γνωστός της τσατσουπηρεσίας γιατί τον έβλεπα και έμπαινε στη κουζίνα και τα λέγανε αλλά μου έδινε την εντύπωση ότι έριχνε και κανά βόλι. !Στην Τριγγέτα έχω ρίξει μαύρο τελευταία γιατί δεν ακούω καλά σχόλια παρόλο που είναι καλός σαν χώρος και σε διακριτικό στενάκι.
Εγώ ηλικιωμένους δεν έχω πετύχει αλλά έχω ρίξει μαύρο εδώ και καιρό γιατί μου σπάει τα νεύρα η υπηρεσία που ενώ πάω για 2 συγκεκριμένες και εάν δε τις βρω την κάνω αρχίζει τις παπαριές λες και το 50άρικο θα το δώσει εκείνη.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ζημιά μας έκανες φίλε!..  :grin:
βουρ για βόρεια μετά!!  :rockon:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
η ισσαβελα που ειναι σημερα?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
καβλιαριδες γεια ..... που λέτε στο λελας παω τα τελευταια 24ωρα πρωι (στο κατω) και βρήσκω μια κοντοχοντρη μετα βυζια στο πάτωμα (κυριολεκτικά!!) που δουλευε αλκαμένους.
η τσατσα με πληροφορισε οτι Σονια και αλινα αγνοουνται και εκλαψα αλλα θα το ξεπερασω!!
αν εχετε την παραμικρη πληρωφορια να την ξερασετε αμέσως!!
επισης στη ζλατα δροσο 97 μην διανοηθήτε να μπειτε διοτι βρωμαει απο μακρυα πως θελει μονο να σταρπάξει... 
ευχαριστω για την ακροαση... οβερ!!!
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
απο οτι βλεπω η ιζαμπελα χα8ηκε.κριμα.
η αλινα που 8α ειναι σμερα?
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
ενα μεγαλο  E Y X A R I S T Ω    στην απιστευτη  ΒΕΡΑ  αχαρνων 85

μολις γυρισα , η γυναικα δεν παιζεται , βιζυ ...... απιστευτω , και το ποιο σημαντικο σε αφηνη να το παιζεις με της ωρες ,  κορμη με πιασιματα , οχι κοκαλιαρες , αλλα ολα τα λεφτα ειναι το πισωκολιτο , τι κολαρα ειναι αυτη , την χτυπας και τιν αισθαναισε 

ατσι πρεπει να ειναι τα πραγματικα MILF , και ξανα μπραβο στην ΒΕΡΑ , διοτι το σεβεται το 60 ευρω που της δεινεις 
Σημερα νηχτα στην Φραντζη 47 :dancing: :dancing:
 

moris

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Μάντυ, Γερμανίδα, με καινούργια σιλικονάτα στήθη και εκ βάθρων αναβαθμισμένη κατά ορισμένους συμμετοχή, σήμερα και μέχρι την δωδεκάτη ωυχτερινή στην Ιπποκράτους 144.
 

moris

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Διορθώνω, δωδεκάτη νυχτερινή.
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Μάντυ, Γερμανίδα, με καινούργια σιλικονάτα στήθη και εκ βάθρων αναβαθμισμένη κατά ορισμένους συμμετοχή, σήμερα και μέχρι την δωδεκάτη ωυχτερινή στην Ιπποκράτους 144.
Ωραίος. Και έψαχνα καιρό τα συγκεκριμένα βυζιά...ε κοπέλα ήθελα να πω. Αν και προσωπικά έχω μείνει ευχαριστημένος από τη συμμετοχή της, καιρούς δύσκολους για άλλους συμπολεμιστές.
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
18
Πόντοι
4.175
ξερει κανεις που θα βρω αποψε την παολα ρε μαγκες??????? :sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom