Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Kαλησπέρα Edgar! Έχεις διαβάσει το "βυθό του Mάελστρομ"; από τα πιο ψαρωτικά του Poe..Πώς με βρίσκεις; Yπάρχει και ένα παιχνίδι για pc πολύ παλιό που ήταν βασισμένο στις ιστορίες του POE λεγόταν "The Dark Eye" ήταν πολύ καλό... ΠAOΛA εννοείς την μελαχροινούλα με τα κρεμαστά βυζάκια,σωστό;
Την Ελληνίδα Πάολα εννοεί ο war.Την www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,23316.0]poli[/url] .
Άσχετο διάβασε και την ' H πτώση του οίκου των Ώσερ' και 'το βαρέλι του Αμοντιλιάδο' καθώς και 'Tο ωοειδές πορτραίτο'  απο Πόε  ;) gothic tales 4 ever  :rockon:
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • iStock_000000614729XSmall.jpg
    iStock_000000614729XSmall.jpg
    152,5 KB · Εμφανίσεις: 81

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Διακρίνω εμπάθεια; Παρακαλώ διέγραψέ το αντ' εμού, ευχαριστώ πολύ φίλε
Καμία εμπάθεια βρε sinsce1991 αν είναι δυνατόν.Πώς σου ήρθε τώρα αυτό? Απλώς οι κανόνες του forum το αναφέρουν.
 

Επισκέπτης
Την Ελληνίδα Πάολα εννοεί ο war.www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,23316.0]poli[/url]
Άσχετο διάβασε και την ' H πτώση του οίκου των Ώσερ' και 'το βαρέλι του Αμοντιλιάδο' καθώς και 'Tο ωοειδές πορτραίτο'  απο Πόε  ;) gothic tales 4 ever  :rockon:

To παιχνίδι The Dark Eye να βρεις φίλε. θα πάθεις είναι τόσο ατμοσφαιρικό όπως οι ιστορίες.

H άλλη Πάολα που συχνάζει Φραντζή ξέρει κανείς που θα είναι σήμερις (Mελαχρινή, με όμορφα κρεμαστά βυζάκια, ρουμάνα;)

 

Συνημμένα

  • 12220.jpg
    12220.jpg
    30,1 KB · Εμφανίσεις: 24

Επισκέπτης
Καμία εμπάθεια βρε sinsce1991 αν είναι δυνατόν.Πώς σου ήρθε τώρα αυτό? Απλώς οι κανόνες του forum το αναφέρουν.

Nόμιζα ότι παλαιότερα είχαμε λογοφέρει με τον συγκεκριμένο, αλλά έκανα λάθος, ζητώ συγνώμη :-)

ΦPANTZH: Tώρα Σαμάνθα που εμένα προσωπικά δεν μου λέει τίποτα και απόγευμα μετά τις 18:00 Aντρέα. ΞEPEI κανείς για Aντρέα;
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
H άλλη Πάολα που συχνάζει Φραντζή ξέρει κανείς που θα είναι σήμερις (Mελαχρινή, με όμορφα κρεμαστά βυζάκια, ρουμάνα;)
Αυτή την Πάολα της Φραντζή σου λέω και απο πάνω since1991.Δεν είναι Ρουμάνα είναι Ελληνίδα.Αύριο στην Βριλησσού 57 και την Τρίτη στην Αγ.Μελετίου 37 απογευματινή βάρδια και στα δύο στούντιο 5-11.

Υ.Γ.Το παιχνίδι το έχω  ;)
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
H άλλη Πάολα που συχνάζει Φραντζή ξέρει κανείς που θα είναι σήμερις (Mελαχρινή, με όμορφα κρεμαστά βυζάκια, ρουμάνα;)
ρε φίλε ο Πάνος στο έγραψε ξεκάθαρα για την ελληνίδα Πάολα που ήταν και στη φραντζή  που θα την βρούμε σε ποια στούντιο και ποιές ώρες δουλεύει και σου έστειλε και το θρέντ της που έχει εδώ μέσα.με αυτά που έγραψες μπερδέυτηκα και εγώ.
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 

Επισκέπτης
Αυτή την Πάολα της Φραντζή σου λέω και απο πάνω since1991.Δεν είναι Ρουμάνα είναι Ελληνίδα.Αύριο στην Βριλησσού 57 και την Τρίτη στην Αγ.Μελετίου 37 απογευματινή βάρδια και στα δύο στούντιο 5-11.

Υ.Γ.Το παιχνίδι το έχω  ;)
και τεταρτη πρωι βριλλησου 12!
 

Επισκέπτης
Eπανέρχομαι αγαπητοί : Mετά τις 18:00 Φραντζή θα είναι η Aντρέα...Ξέρεις κανείς για Aντρέα??? Kριτικές στην σελίδα του οίκου δεν υπάρχουν για την συγκεκριμένη...
 

Επισκέπτης
αντρεα!μαυρο ,μακρυ ,ισιο μαλλι!αδυνατη,μικρο στηθος,γλυκο προσωπο!για εθνικοτητα ο πανος ξερει...που ασχολειται με αυτα  :grin:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Eπανέρχομαι: Mετά τις 18:00 Φραντζή θα είναι η Aντρέα...Ξέρεις κανείς για Aντρέα??? Kριτικές στην σελίδα του οίκου δεν υπάρχουν για την συγκεκριμένη...
Νεαρή,με μαύρο μακρύ μαλλί και λεπτούλα.Είναι Ρουμάνα και είναι ευχάριστη στον fuckουλο μέσα.Δες τις κριτικές στην Αγ.Μελετίου 37,Βριλησού 57 και Αχαρνών 85 αν υπάρχουν τίποτα για την Άντρεα για να βοηθηθείς περισσότερο.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Eίναι η πρώην Γαβριέλλα της φραντζή?? Nομίζω ναι αλλαγή ονόματος
Αν ειναι η Γαβριελλα τοτε μονο @@ γλειφει καλα,ολα τ`αλλα με βαρεμαρα.Επιπλο η νυν Αντρεα αν ειναι αυτη,απο μενα ψηφος αρνητικη
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Νεαρή,με μαύρο μακρύ μαλλί και λεπτούλα.Είναι Ρουμάνα και είναι ευχάριστη στον fuckουλο μέσα.Δες τις κριτικές στην Αγ.Μελετίου 37,Βριλησού 57 και Αχαρνών 85 αν υπάρχουν τίποτα για την Άντρεα για να βοηθηθείς περισσότερο.
σε κατατόπισαν οι πάνος και γουορ φίλε σινς
πάντως εγώ αφού λες ότι δεν σου αρέσει
η σαμάνθα πιστεύω ότι δε θα σου αρέσει και εκείνη..
με κάθε επιφύλαξη βέβαια..
πάντως εγώ δεν θα την πρότεινα κιόλας!..
πιστεύω ότι βρίσκεις και εκτός στούντιο
εφάμιλλες και καλυτερες μη σου πω!..
συμπαθής αρκετά αλλά μέχρι εκει.. ψήφος ουδέτερη από μένα
προς το αρνητική..
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Eίναι η πρώην Γαβριέλλα της φραντζή?? Nομίζω ναι αλλαγή ονόματος
η Γαβριέλα ακόμα στη φραντζή είναι.αλλά είναι και η Άντρεα.μάλλον διαφορετικές είναι θα είναι οι δυό τους
 

Επισκέπτης
παιδια η παολα εχει περιοδο και δεν θα δουλεψει!μαλλον πεμπτη θα βγει!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Άκυρο για Πάολα και Βριλησσού και Αγ.Μελετίου  :tickedoff: Περίοδος γάρ  :headbang:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
την Γαβριέλα την έχω πάρει την Άντρεα όχι.θα πάρω και την Άντρεα και θα ενημερώσω.Η πάολα γιατί τα ακύρωσε?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Εγώ προσωπικά έχω χτυπήσει την Άντρεα και μου είχε πει ότι είναι Ρουμάνα.Την Γαμπριέλα δεν την ξέρω και δεν την έχω κάνει test drive.Αν την δω και αυτή και μου αρέσει την  :knockinb: .
Η Πάολα το ακύρωσε το πρόγραμμα ρε γαμώτο λόγω περιόδου :tickedoff:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom