Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Για Συγγρού 144 έχουμε καμιά ενημέρωση; Από προχθές που έγγραψα πως είναι κλειστά έγινε τίποτα;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
που λέτε τρελιαριδες εγώ ψες πάω λελας όπου δουλευε μόνο το πάνω και βρισκω τη Λιντα .... αν δεν ειναι τραβελάκι (εγχειρισμένο) εγώ ειμαι ο τρυποκαρυδος...!!!
εψαχνα για μικαελα αλλα από τεταρτη λεει η τσα2!!
και ετσι κατεβηκα φυλης (βλεπε ενημερωση μπουρδε!!) :grin:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
που λέτε τρελιαριδες εγώ ψες πάω λελας όπου δουλευε μόνο το πάνω και βρισκω τη Λιντα .... αν δεν ειναι τραβελάκι (εγχειρισμένο) εγώ ειμαι ο τρυποκαρυδος...!!!
Δεν την έχω δεί ποτέ και δεν έχω ιδίαν άποψη...αλλά φίλος μου που την έχει πάρει ουκ ολίγες φορές είναι σίγουρος πως είναι 100% τρανς.....
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
που λέτε τρελιαριδες εγώ ψες πάω λελας όπου δουλευε μόνο το πάνω και βρισκω τη Λιντα .... αν δεν ειναι τραβελάκι (εγχειρισμένο) εγώ ειμαι ο τρυποκαρυδος...!!!
εψαχνα για μικαελα αλλα από τεταρτη λεει η τσα2!!
και ετσι κατεβηκα φυλης (βλεπε ενημερωση μπουρδε!!) :grin:
Oύτε τρυποκάρυδος είσαι αλλά ούτε και η Λίντα είναι τραβέλι.Το έχουμε αναλύσει το θέμα της Λίντας πολλές φορές στο παρών thread και έχει Σλαβική καταγωγή.10 χρόνια που πηγαίνω στο στούντιο της Λέλας Καραγιάννη 35 σαν πελάτης δεν πέτυχα ποτέ τραβεστί/τρανσέξουαλ και γενικότερα όλα αυτά τα είδη που παίζουν στην μετάλλαξή τους.

Κεφαλληνίας 75 Κατερίνα
Αγ.Μελετίου 37 Αγάπη

Ρωσίδες και οι δυό τους.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
καλη η κινηση του στουντιο της αγιου μελετιου αλλα τα κοριτσια δεν ειναι 45 κιλα,οπως λεει στην περιγραφη, ουτε αν της βρασεις στο καζανι 5 μερες να φυγουν τα λιπη.
+10 κιλα και ισως κατι ακομα.

μη μας νομιζουν και για μαλακες
Δεν φταίνε τα κορίτσια Κοκό για τα λάθος κιλά.Οι Admins που αλληθώρισαν κατα την διάρκεια της φωτογράφισης φταίνε  :dancing: :2funny: :rockon:
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Για Συγγρού 144 έχουμε καμιά ενημέρωση; Από προχθές που έγγραψα πως είναι κλειστά έγινε τίποτα;

Επερνα τηλέφωνο την Κυριακή όλη μέρα και την δευτέρα πρωί αλλά είχαν τηλεφωνητή.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Δεν φταίνε τα κορίτσια Κοκό για τα λάθος κιλά.Οι Admins που αλληθώρισαν κατα την διάρκεια της φωτογράφισης φταίνε  :dancing: :2funny: :rockon:

δυσκολο το εργο τους...θεαρεστο μεν αλλα δυσκολο.
θα τους συγχωρησουμε

Η αγαπη μεχρι τι ωρα ειναι εκει πανο...
μου ηρθε ορεξη για πιπινακι
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
μόλις που δεν την πρόλαβες!..
:2funny:  :rockon:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ωωω!!! χέλλο μποςς  :rockon:
εννοείται..και μάλιστα σχετικά σύντομα!  :rockon:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Oύτε τρυποκάρυδος είσαι αλλά ούτε και η Λίντα είναι τραβέλι.Το έχουμε αναλύσει το θέμα της Λίντας πολλές φορές στο παρών thread και έχει Σλαβική καταγωγή.10 χρόνια που πηγαίνω στο στούντιο της Λέλας Καραγιάννη 35 σαν πελάτης δεν πέτυχα ποτέ τραβεστί/τρανσέξουαλ και γενικότερα όλα αυτά τα είδη που παίζουν στην μετάλλαξή τους.
Πέστα ρε μέγιστε Πάνο  :rockon: που βγάλαν τη Λιντάρα τραβέλι αν είναι δυνατόν.
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
έγραψα στον κατάλογο για την κατερίνα την ρωσίδα που κατέθεσα στην Κεφαληνίας 75 και δεν βλέπω ακόμα την κριτική μου.Γιατί?
Κύριε Πάνο χτές υποσχεθήκατε ότι σήμερα θα μου βγάζατε το γαμημένο πράσινο σημάδι warn που έχω.περιμένω να υλοποιήσετε την υπόσχεσή σας.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
έγραψα στον κατάλογο για την κατερίνα την ρωσίδα που κατέθεσα στην Κεφαληνίας 75 και δεν βλέπω ακόμα την κριτική μου.Γιατί?
Τώρα μπαίνει ρε poutanoleon.Σε λίγο θα την δεις κάνε λίγο υπομονή.

Κύριε Πάνο χτές υποσχεθήκατε ότι σήμερα θα μου βγάζατε το γαμημένο πράσινο σημάδι warn που έχω.περιμένω να υλοποιήσετε την υπόσχεσή σας.
Στο έβγαλα και απο δω και πέρα να είσαι ευγενικός με τους συνομιλητές σου στο forum.
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Στο έβγαλα και απο δω και πέρα να είσαι ευγενικός με τους συνομιλητές σου στο forum.
ευγενέστατος είμαι κύριε Mod και με πολύ καλούς τρόπους.Η κατερίνα σήμερα με έφτιαξε στην Κεφαλληνίας 75 μουνάρα.Αλλά εγώ θέλω τη μουνάρα την Μισέλ στην Αγίου Μελετίου 37.πήρα σήμερα τηλέφωνο την αγίου μελετίου και δεν ήταν η μισέλ  :- :- :- αλλά είναι στη λίστα μου να την τιμήσω την θεά  :rockon:
warnmute.gif
 [/color[/URL]]
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom