Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

mgb

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω παιδια!! Για την Παολα ξερουμε τιποτα?
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
35
Like
6
Πόντοι
1.230
Ρε μόρτες Αυτή την Εμμανουέλα στο Αχαρνων 106 την ξέρει κανείς;
Διάβασα μια κριτική μήπως έχουμε να συμπληρώσουμε κάτι γιατί τον τελευταίο καιρό πέφτω σε κάτι μπάζα γμ την ατυχία μου.
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Ρε μόρτες Αυτή την Εμμανουέλα στο Αχαρνων 106 την ξέρει κανείς;
Διάβασα μια κριτική μήπως έχουμε να συμπληρώσουμε κάτι γιατί τον τελευταίο καιρό πέφτω σε κάτι μπάζα γμ την ατυχία μου.
εμφανισιακά είναι ωραία χχχχ γιατί την είχα δει σε σκάουτ που είχα κάνει.ο woodstockr έκανε κριτική γι'αυτή και τον εμπιστεύομαι.
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
35
Like
6
Πόντοι
1.230
εμφανισιακά είναι ωραία χχχχ γιατί την είχα δει σε σκάουτ που είχα κάνει.ο woodstockr έκανε κριτική γι'αυτή και τον εμπιστεύομαι.
Φίλε Πουτανολέοντα (και γαμώ τα nickname) άκου τι έπαθα.
Πήγα εχθές και την είδα και περίμενα να μπω. Όταν όμως μπήκα διαπίστωσα ότι είχα ξεχάσει το πορτοφόλι μου. Έτσι έφυγα ελαφρώς ρεζίλι και δεν ξαναγύρισα για τί μετά τις τελευταίες γκαντεμιές λέω ρε συ μπας και είναι σημαδιακό αυτό που έπαθες. Έτσι είπα να ρωτήσω σήμερα. Όσον αφορά τον συναθλητή woodstockr δεν το αμφισβητώ αλλά δεν έχω δει άλλα δείγματα γραφής του.
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς΄.
ΥΓ. Βλέπω ότι συχνάζουμε στα ίδια μέρη.
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Φίλε Πουτανολέοντα (και γαμώ τα nickname) άκου τι έπαθα.
Πήγα εχθές και την είδα και περίμενα να μπω. Όταν όμως μπήκα διαπίστωσα ότι είχα ξεχάσει το πορτοφόλι μου. Έτσι έφυγα ελαφρώς ρεζίλι και δεν ξαναγύρισα για τί μετά τις τελευταίες γκαντεμιές λέω ρε συ μπας και είναι σημαδιακό αυτό που έπαθες. Έτσι είπα να ρωτήσω σήμερα. Όσον αφορά τον συναθλητή woodstockr δεν το αμφισβητώ αλλά δεν έχω δει άλλα δείγματα γραφής του.
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς΄.
ΥΓ. Βλέπω ότι συχνάζουμε στα ίδια μέρη.
πάντα με γεμάτο πορτοφόλι συναγωνιστή για τα πορνίδια στα πορνοστούντιο.ο woodstockr κάνει και αυτός καλές ενημερώσεις και είναι στουντιοαδερφός μας με σωστές πληροφορίες :rockon:
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς και σε σένα studiobrother χχχχ  :rockon:

Υ.Γ.βεβαίως συχνάζουμε στα ίδια μέρη αδερφέ γιατί παρατήρησα παρόλο που μένω νότια ότι τα καλά στούντιο είναι στο κέντρο και στην Κυψέλη.Μια Ιζαμπέλα είχαμε εδώ και μας άφησε και αυτή  :'( :'( :'( για να πηδήξουμε μουνάρες σαν την Σόνια την Πάολα και την Μισέλ πρέπει να ανεβαίνουμε Κυψέλη  :'(
 

Επισκέπτης
μισελ διπλη βαρδυα σημερα στην αγιου μελετιου,17.00-05.00  :rockon: :rockon:!!
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Η Σόνια τι έγινε συναγωνιστές ? Ξέρει κανείς τίποτα ? Κοντεύουνε απόκριες,δέν θα γυρίσει ? Τι διακοπές είναι αυτές ?Εμένα ο εργοδότης μου με το ζόρι δύο εβδομάδες μου δίνει.Να διαμαρτυρηθούμε στη τσατσά !
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Η Σόνια τι έγινε συναγωνιστές ? Ξέρει κανείς τίποτα ? Κοντεύουνε απόκριες,δέν θα γυρίσει ? Τι διακοπές είναι αυτές ?Εμένα ο εργοδότης μου με το ζόρι δύο εβδομάδες μου δίνει.Να διαμαρτυρηθούμε στη τσατσά !
Δεν χρειάζεται να γίνει διαμαρτυρία στην τσατσά συνάδερφε γιατί δεν πρόκειται να σου πει και τίποτα.Αν σου πει κάτι θα είναι και ψέμματα για να σε αποφύγει.Η Σόνια όταν έρθει με το καλό απο Ρωσία θα γυρίσει στο καθήκον της  :knockinb:  :rockon:
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Ρε μάγκες η Μάντυ που βρίσκεται;
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Φίλε καταρχήν καλώς ήρθες. Για Φραντζή μπορείς να πάρεις ένα τηλεφωνάκι και να ρωτήσεις. Υπάρχει το τηλέφωνο στις κριτικές του στούντιο. Στην Καρέα 99% θα είναι η Λούση με δεύτερο βιολί την Μελίνα την Βουλγάρα.
Στη Φρατζή απαντά το fax. Ούτε τι το ρωτάω καταλαβαίνει ούτ' εγώ καταλαβαίνω τι μου απαντά. Μήπως έχει κάποιος το πρόγραμμα?
 

Επισκέπτης
Στη Φρατζή απαντά το fax. Ούτε τι το ρωτάω καταλαβαίνει ούτ' εγώ καταλαβαίνω τι μου απαντά. Μήπως έχει κάποιος το πρόγραμμα?
η φρατζη ειναι κλειστα μαγκες!ξανανοιγει την παρασκευη το απογευμα μαλλον με την ευα να δουλευει!
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Σύντροφοι στουντιάκιδες. Η Έυα που δουλεύει Αγ. Μελετίου τι λέει. Πρέπει να φτιάξω καινούρια λίστα μελλοντικών στόχων και μαζεύω ονόματα...
 

crazyman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χαρά μου που εξυπηρέτησα. καλό βόλι  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom