Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
ρίξε μια ματιά Αγ.Μελετίου 37 Studio Paradise και πιστεύω ότι θα βοηθηθείς.
μπράβο ρε παληκάρια ειλικρινά μα την παναγία μπράβο σας. το ότι βλέπουμε πέρα απο τα city tours και studio στο site με αναλυτικες φωτογραφίες κοριτσιών συγχαρητήρια πολλά.εύγε και στο studio της Αγ.Μελετίου 37 που πέρα απο καθαρό και μουνάρες έχει και τιμή 40 ευρώ που είναι και το πιο βασικό αυτό.Η φωτό της Μισέλ που είναι στημένη στα τέσσερα με έστειλε τελείως  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:τι κωλάρα είναι αυτή θεέ μου? αρε Τσεχία καυλογένα αστείρευτη.τώρα κατάλαβα Πάνο που στην κριτική σου στην Μισέλ σου βάλανε όλοι άριστα.είσαι όντως αξιόπιστος σε περιγραφές και γούστα γυναικών.Ποιός την τράβηξε όμως τη συγκεκριμένη  φωτό?
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Παιδιά, εξαιρετική η κίνηση από το στούντιο της Αγ. Μελετίου, μακάρι να ακολουθήσουν και άλλοι. Πολύ καλές και οι φωτό, αλλά και το πρόγραμμα με βάρδιες. Ελπίζω μόνο μην έχει και τίποτα αρνητικές παρενέργειες, αγαπητέ Πάνο, ελπίζω πως όχι.

Στην Βριλησσού 57, η Κωνσταντίνα  11-5, μεγάλη και θετικότατη έκπληξη, δεν έχει προβληθεί αρκετά, μέχρι τώρα, αξίζει τη δοκιμή. Περισσότερα σε κριτική που θα ακολουθήσει
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Να προσθέσω επίσης ότι με μοντ Πάνο και Γουόρ το θρεντ πραγματικά παίρνει φωτιά! Αξιοι και οι υπόλοιποι συναγωνιστές, όπως ο μέγας Kokolongos!
:dancing: :dancing: :dancing:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Ελπίζω μόνο μην έχει και τίποτα αρνητικές παρενέργειες, αγαπητέ Πάνο, ελπίζω πως όχι.
Καμία παρενέργεια ούτε και κολιάντζα φιλική συνάδερφε.Αν σε κάποιον η κοπέλα δεν κάνει σωστές υπηρεσίες θα μπει και η αρνητική κριτική.Το έχω τονίσει πολλές φορές αυτό.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Καμία παρενέργεια ούτε και κολιάντζα φιλική συνάδερφε.Αν σε κάποιον η κοπέλα δεν κάνει σωστές υπηρεσίες θα μπει και η αρνητική κριτική.Το έχω τονίσει πολλές φορές αυτό.

Αυτό να λέγεται...Δεν εννοούσα κάτι τέτοιο. Απλά αναρωτιέμαι μήπως η πολλή δημοσιότητα μπορεί να δημιουργήσει προβλήματα άλλου ειδους. Για παράδειγμα, ακόμα δεν έχω καταλάβει τι συνέβη στο στούντιο της Φραντζή...
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Αυτό να λέγεται...Δεν εννοούσα κάτι τέτοιο. Απλά αναρωτιέμαι μήπως η πολλή δημοσιότητα μπορεί να δημιουργήσει προβλήματα άλλου ειδους. Για παράδειγμα, ακόμα δεν έχω καταλάβει τι συνέβη στο στούντιο της Φραντζή...
Το στούντιο της Φραντζή 47 λειτουργεί κανονικά από Παρασκευή απογευματινή βάρδια.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Μπράβο κι από μένα στη πρωτοβουλία του εν λόγω studio για την αναβάθμιση χώρου,υπηρεσιών και κοριτσιών και για την προβoλή τους μέσω του bourdela.com, για την άμμεση και πληρέστερη ενημερωσή μας και φυσικά για τις τιμές τους.............
Αλλά.............. και χωρίς να θέλω να γίνω ο σπαστικός της παρέας......... μπάνιο ή έστω ντουζιέρα δεν είδα ή μήπως κάνω λάθος? :think:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Αλλά.............. και χωρίς να θέλω να γίνω ο σπαστικός της παρέας......... μπάνιο ή έστω ντουζιέρα δεν είδα ή μήπως κάνω λάθος? :think:
παίζει φίλε μου γιατί όταν πήγα στην πάολα πήγα στο μπάνιο πιο πρίν να πλύνω τα χέρια μου και τον  :bigdick: να είμαι καθαρούλης εντελώς στην κοπέλα.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
παίζει φίλε μου γιατί όταν πήγα στην πάολα πήγα στο μπάνιο πιο πρίν να πλύνω τα χέρια μου και τον  :bigdick: να είμαι καθαρούλης εντελώς στην κοπέλα.

Ευχαριστώ  :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μπραβο στο στουντιο της Αγ.Μελετιου 37 για τις φωτογραφιες των κοριτσιων και φυσικα για τις χαμηλες τιμες τους.αξιζει να στηριζουμε τετοια στουντιο που σεβονται τον πελατη.
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
μπραβο στο στουντιο της Αγ.Μελετιου 37 για τις φωτογραφιες των κοριτσιων και φυσικα για τις χαμηλες τιμες τους.αξιζει να στηριζουμε τετοια στουντιο που σεβονται τον πελατη.
Που ειναι αυτες οι φωτογραφιες που λες?
Μπορουμε να τις δουμε καπου?
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Τελικά η Συγγρού 144 άνοιξε πάλι από ότι είδα στις κριτικές. Κανένα σημάδι από Μάντυ;
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Παιδιά η Γιάννα από Δροσοπούλου 97, σε ποιο άλλο μαγαζάκι παίζει;  :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Πήγα εχτές κατά τις 10 και δεν ήταν.
 

mgb

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια ξερουμε αποψε τι παιζει Φραντζη 47 και Καρεα 30 για να μην κατεβαινουμε αδικα?
 

mgb

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Παολα αληθεια ξερουμε ποτε θα κανει την επομενη εμφανιση της και που?
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδια ξερουμε αποψε τι παιζει Φραντζη 47 και Καρεα 30 για να μην κατεβαινουμε αδικα?

Φίλε καταρχήν καλώς ήρθες. Για Φραντζή μπορείς να πάρεις ένα τηλεφωνάκι και να ρωτήσεις. Υπάρχει το τηλέφωνο στις κριτικές του στούντιο. Στην Καρέα 99% θα είναι η Λούση με δεύτερο βιολί την Μελίνα την Βουλγάρα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom