Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καθαρο στουντιο,ανεση χρονου,ωραιες κοπελλες,γυναικα ειδικη στα αυταρχικα και ευγενικη υπηρεσια!τωρα εχει και μπανερακι-σαιτ  :rockon: :rockon:!!βλεπουν μπροστα σε αυτο το μαγαζι και καταλαβαν τι ελειπε σε ολους μας!!μπραβο,ας ακολουθησουν και αλλα μαγαζια!
 

Επισκέπτης
Xαιρετίζω και εγώ την κίνηση του Studio Paradise και ελπίζω να ακολουθήσουν και άλλα αντίστοιχα μαγαζιά να μας προκαλούν να ξοδέψουμε με τον ωραιότερο τρόπο τα ευρώ μας...

Παρακαλώ πολύ παιδιά πέτυχε κανείς μία Tζένη στην Φραντζή Kυριακή βράδυ; Ήταν με διαφορά ότι ασχημότερο έχω πετύχει σε στούντιο και όμως μπήκα..πωπω παναγίτσα μου...κριτική σύντομα
 

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, πέρασα σήμερα κατά το μεσημέρι από το στούντιο της Φρατζή και ήταν κλειστό.
Η πόρτα ήταν κατάμαυρη και από επάνω τα παράθυρα ήταν ανοιχτά και έβγαινε μια μπαρουτίλα λες και είχε γίνει η επίθεση με γκαζάκια. Μάλλον κάτι τέτοιο έγινε, και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια. Ξέρει κανείς τι παίχτηκε????
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Ρε παιδιά, πέρασα σήμερα κατά το μεσημέρι από το στούντιο της Φρατζή και ήταν κλειστό.
Η πόρτα ήταν κατάμαυρη και από επάνω τα παράθυρα ήταν ανοιχτά και έβγαινε μια μπαρουτίλα λες και είχε γίνει η επίθεση με γκαζάκια. Μάλλον κάτι τέτοιο έγινε, και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια. Ξέρει κανείς τι παίχτηκε????
Προφανώς ο τελευταίος είχε ΠΟΛΥΥΥΥ καιρό να μαμήσει και αντί να χύσει εξερράγη!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
Χμμμ... τελικα στο συγγρού 144 έγινε ντου ? έκλεισε ?
χτες Δευτέρα είχαν τηλεφωνητή και -- "η θυρίδα είναι πλήρης"
Χτες πρωί στην Τριγγέτα ρώτησε ένας φίλος  για μαργαρίτα και ο τσα2ος  , αφού ρώτησε την νάνσυ (?). είπε
ότι είναι άρρωστη και πάρτε μετά 2-3 μέρες ..
Ξέρει κανεις τι παίζει εκει ?
 

Επισκέπτης
Περονόσπορος....Έχει πλάκα αρκεί να μην είσαι μέσα την ώρα που αμολάνε τις μολότωφ...Πριν κάνα χρόνο είχαν κάψει και το σπίτι στη Θαρύπου.Φαντάσου εγώ πήγα Φραντζή όπως γράφω και παραπάνω την Kυριακή το βράδυ οπότε είμαι κοντά στο συμβάν... Πάντως αυτή η Tζένη που ήταν την Kυριακή το βράδυ ήταν ότι ασχημότερο έχω δει...Mήπως το ήξεραν και ετοιμαζόντουσαν? Έχω επίσης αρκετό καιρό να δω την κυρά Eιρήνη...Mήπως τα πουλάει και μετά τα καίει?
 

xeirourgos

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Το σαιτ της Αγιου Μελετιου τα σπαει τρελλα :rockon: και μπραβο στην πολυ προσεγμενη και γαματη προβολη του στουντιο στο διαδικτυο :sunglasses:,αυτες οι καινοτομιες θα επρεπε σιγα σιγα να εφαρμοζονται και απο τους αλλους ωστε να εχει η χωρα μας και την αναλογη προβολη στον παγκοσμιο χαρτη των γαμιαδων :rockon: παντα με χρυσα γραμματα γραμμενη :rockon:
Σιγά σιγά γινόμαστε ευρωπαίοι, κοιτάξτε αυτό: :dancing: :dancing:
 

kouklendes

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες ξερεται αν ειναι ανοιχτα σημερα βριλησσου 36 ???περνω τηλ και δεν απαντανε..........
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
καλη η κινηση του στουντιο της αγιου μελετιου αλλα τα κοριτσια δεν ειναι 45 κιλα,οπως λεει στην περιγραφη, ουτε αν της βρασεις στο καζανι 5 μερες να φυγουν τα λιπη.
+10 κιλα και ισως κατι ακομα.

μη μας νομιζουν και για μαλακες
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
καλη η κινηση του στουντιο της αγιου μελετιου αλλα τα κοριτσια δεν ειναι 45 κιλα,οπως λεει στην περιγραφη, ουτε αν της βρασεις στο καζανι 5 μερες να φυγουν τα λιπη.
+10 κιλα και ισως κατι ακομα.

μη μας νομιζουν και για μαλακες
η τα κιλα ειναι μουφα η το υψος εκτος και αν εχουν κουφιο σκελετο.παντως και εγω πιστευω οτι το τρωνε ολο το φαι τους
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
η τα κιλα ειναι μουφα η το υψος εκτος και αν εχουν κουφιο σκελετο.παντως και εγω πιστευω οτι το τρωνε ολο το φαι τους


τα κιλα σιγουρα
ειμαι λατρης των πετιτ και ξερω ποσα ειναι τα 45 κιλα.
πιθανον να ειναι και το υψος
 

elsoon

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
λοιπο απο Αριστοτελους 6
Τριτη 29 Γεναρη και ωρα 20.00
οπως ειπε και ο συναγωνιστης liferider η κοπελα ειναι καλη αλλα εγω δεν ξαναπαω!!!
καταρχην ρε φιλε ε, οχι και 3αρι βυζι ουτε 2 δεν ειχε...
anyway καλη πιπακι μου φορεσε καποτιτσα με το στομα, καλο deepthroat αλλα τιποτα παραπανω
και αρχισαμε μετα τα ΜΗ, μη τις ρωγες, μη το νιμου, μη το κωλαρακι, ΕΕΕΕ Α γαμησου ειπα σε καποια φαση...
η ιδια περιποιηση με τον συναγωνιστη οπως ειπα και πιο πανω
παντως του (τσατσο) ειπα στο τελος οτι δε μου αρεσε η κοπελα ΚΑΘΟΛΟΥ, και αν δεν αν αλλαξεις δεν ξαναρχομαι
αυτα απο μενα
 

Επισκέπτης
εγινε καποιο λαθος παιδια στα κιλα των κοριτσιων!δεν ηταν κατι που εγινε επιτηδες!θα διορθωθει αμεσα!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Τελικά δεν άντεξα μακρυά σας. Είχα πάρει απόφαση να αποσυνδεθώ και να αφοσιωθώ σιωπήρά στην εξερέυνηση των μασατζίδικων. Ανακάλυψα νέες απολαύσεις καινούργια ήθη και έθιμα. ΄Σήμερα όμως συνέβη κάτι που με οδήγησε στην επανασύνδεση με μόνο στόχο να μοιραστώ μαζί σας κάποιες σκέψεις.΅Είχα περίπου δυο μήνες να πάω σε στούντιο. Το ενδιαφέον μου το μονοπωλούσαν τα μασαζ της Στουρνάρη, της Μάρνη και της Σολωμού. Εκεί έχω κολλήσει με κάτι διαμαντάκια που σε κάνουν να ρίξεις μαύρη πέτρα στα στούντια. Να πω για τη Μάρσι, για τη θεά Δέσποινα στη Σολωμού, ή για κ΄'αποια ωραία μωρά της Μάρνη; Σήμερα λοιπόν πέρασα έτσι για να θυμηθώ τα παλιά από Κεφαληνίας 75. Εκεί ήταν η 'Ελενα, πολύ όμορφο μωρό, αλλά απαράδεκτη στα ενδότερα. Έτσι λοιπόν πήγα να την κάνω για να ακούσω τα πικρόχολα σχόλια της τσατσάς που δήλωσε: αυτή η δουκλειά κάθε μέρα. Σημειωτέον ότι έχω να πάω σε στούντιο δυο μήνες και την τελευταία φορά που είχα πάει Κεφαληνίας είχα πάρειθ την εν λόγω Έλενα η οποία ήταν απογοητευτική. Και σκέφτομαι: δε πα να γαμηθείτε με τα στούντια και τα πενηντοεβδομηντάευρα και την απαράδεκτη συμπεριφορά των τσατσάδων. Τα ίδια κάνουν και στη Δροσοπούλου 97 και στην Παιωνίου και σε άλλα που έχει πέσει αναδουλειά και θεωρούν ότι φταίνε οι πελάτες. Όχι κυρά μου, η απαράδεκτη συμεριφορά σας φταίει. Χίλες φορές να δώσω το 70άρι και να έχω κατοχυρωμένο το μασαζ + το σεξ, πόσο μάλλον άμα η κοπέλα είναι της εμπιστοσύνης, παρά τα μούτρα και τα νάζια της κάθε τάνας που δεν κάνει σωτσά τη δουλεια της. Φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις, αλλά ταυτόχρονα υπάρχει και μια στασιμότητα στα στούντιο. Καμιά ανανέωση, ούτε καν στο ντύσιμο. Η Έλενα φόραγε τα ίδια ρούχα που την είχα δει πριν δυο μήνες. Λίγος επαγγελματισμός λοιπόν και λίγο φαντασία γιατί όλος ο λαός θα πάει στα μασάζια και θα κλαίτε με μαύρο δάκρυ.
Αυτά  
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Τελικά δεν άντεξα μακρυά σας. Είχα πάρει απόφαση να αποσυνδεθώ και να αφοσιωθώ σιωπήρά στην εξερέυνηση των μασατζίδικων. Ανακάλυψα νέες απολαύσεις καινούργια ήθη και έθιμα. ΄Σήμερα όμως συνέβη κάτι που με οδήγησε στην επανασύνδεση με μόνο στόχο να μοιραστώ μαζί σας κάποιες σκέψεις.΅Είχα περίπου δυο μήνες να πάω σε στούντιο. Το ενδιαφέον μου το μονοπωλούσαν τα μασαζ της Στουρνάρη, της Μάρνη και της Σολωμού. Εκεί έχω κολλήσει με κάτι διαμαντάκια που σε κάνουν να ρίξεις μαύρη πέτρα στα στούντια. Να πω για τη Μάρσι, για τη θεά Δέσποινα στη Σολωμού, ή για κ΄'αποια ωραία μωρά της Μάρνη; Σήμερα λοιπόν πέρασα έτσι για να θυμηθώ τα παλιά από Κεφαληνίας 75. Εκεί ήταν η 'Ελενα, πολύ όμορφο μωρό, αλλά απαράδεκτη στα ενδότερα. Έτσι λοιπόν πήγα να την κάνω για να ακούσω τα πικρόχολα σχόλια της τσατσάς που δήλωσε: αυτή η δουκλειά κάθε μέρα. Σημειωτέον ότι έχω να πάω σε στούντιο δυο μήνες και την τελευταία φορά που είχα πάει Κεφαληνίας είχα πάρειθ την εν λόγω Έλενα η οποία ήταν απογοητευτική. Και σκέφτομαι: δε πα να γαμηθείτε με τα στούντια και τα πενηντοεβδομηντάευρα και την απαράδεκτη συμπεριφορά των τσατσάδων. Τα ίδια κάνουν και στη Δροσοπούλου 97 και στην Παιωνίου και σε άλλα που έχει πέσει αναδουλειά και θεωρούν ότι φταίνε οι πελάτες. Όχι κυρά μου, η απαράδεκτη συμεριφορά σας φταίει. Χίλες φορές να δώσω το 70άρι και να έχω κατοχυρωμένο το μασαζ + το σεξ, πόσο μάλλον άμα η κοπέλα είναι της εμπιστοσύνης, παρά τα μούτρα και τα νάζια της κάθε τάνας που δεν κάνει σωτσά τη δουλεια της. Φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις, αλλά ταυτόχρονα υπάρχει και μια στασιμότητα στα στούντιο. Καμιά ανανέωση, ούτε καν στο ντύσιμο. Η Έλενα φόραγε τα ίδια ρούχα που την είχα δει πριν δυο μήνες. Λίγος επαγγελματισμός λοιπόν και λίγο φαντασία γιατί όλος ο λαός θα πάει στα μασάζια και θα κλαίτε με μαύρο δάκρυ.
Αυτά 
αντε καιρος ηταν το αλλο ειχε αρχισει να βρωμαει,αυτο ειναι και καλυτερο πεδιλακι :2funny: :2funny: :2funny:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
παιζει τετοια συνωνυμια? :2funny:
ναι ρε φίλε. Τι να πω. Και δημιουργέι παρεξηγήσεις. Εγώ μ4ε δυο λάμδα ο άλλος με ένα παπούτσι ο ένας παπούτσι ο άλλος... Άστα να πάνε. Δεν θυμάμαι τι βαθμό έχει ο συνάδελφος. Αν είναι κι αυτός τιμημένος βράσε όρυζα
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
παιζει τετοια συνωνυμια? :2funny:

Ναι...
εγώ είμαι με καφαλαίο "Η" και μαύρα πέδιλα και τον πολύχρωμο ξάδελφο του γλομπέου
στην υπογραφή μου ;)
και δεν κάνω ανταποκρίσεις από στούντιο γιατί δεν πάω...χαχα!!! :grin:
Γεια σου συνονόματε.......;) :rockon:
 

Επισκέπτης
η φρατζη ξανανοιγει παρασκευη απογευμα με την ευα!αλλα δεν ειναι διγουρο αν θα δουλεψει αυτη!θα ειδοποιησω....μολις μαθω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom