Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
πολύ επικός ο γουντ!..  :rockon:  :rockon:
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
18
Πόντοι
4.175
μαγκες μηπως ξερετε αν ειναι πουθενα αποψε η παολα?
 

Επισκέπτης
μολις γυρισα απο κυψελη!!η ναταλυ ειναι στην αγιου μελετιου μεχρι αργα το βραδακι  ;) ;) ;)τα λογια περιττα!!παρα πολυ καλη!
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Τριγγέτα 3 η Χριστιάνα. Μιλφοειδές, κοκκινομάλικο, καλουστεκόμενο, όμορφος κωλαράκι και βυζάκι και χαμογελαστό. Οποιαδήποτε πληροφορία δεκτή μια και δεν ειμαι να θυσιάζω πενηντάρικα.

Αριστοτέλους 6 τραβέλι. Αρνούμαι να σχολιάσω.

Αχαρνών 85 μια καβλιάρικη ξανθιά με το καλλιτεχνικό όνομα Άντζελα. Βυζί στητό κοντά στο 3 και ζουμερός κώλος. Μπαίνει στα υπόψιν.

Αχαρνών 106 δεν ανοίγανε. Πολλές οι πιθανότητες να μας περάσανε για μπάτσους λόγο των μπουφάν μηχανής που φορούσαμε.
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Αχαρνών 106 δεν ανοίγανε. Πολλές οι πιθανότητες να μας περάσανε για μπάτσους λόγο των μπουφάν μηχανής που φορούσαμε.
Κοίτα που θα μας επιβάλλουν και ενδυματολογικό κώδικα στα συνέδρια!! Εσύ μου τι χάλασες και δεν άνοιγαν? :birdman:
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
Τριγγέτα 3 η Χριστιάνα. Μιλφοειδές, κοκκινομάλικο, καλουστεκόμενο, όμορφος κωλαράκι και βυζάκι και χαμογελαστό. Οποιαδήποτε πληροφορία δεκτή μια και δεν ειμαι να θυσιάζω πενηντάρικα.




Αριστοτέλους 6 τραβέλι. Αρνούμαι να σχολιάσω.

Αχαρνών 85 μια καβλιάρικη ξανθιά με το καλλιτεχνικό όνομα Άντζελα. Βυζί στητό κοντά στο 3 και ζουμερός κώλος. Μπαίνει στα υπόψιν.

Αχαρνών 106 δεν ανοίγανε. Πολλές οι πιθανότητες να μας περάσανε για μπάτσους λόγο των μπουφάν μηχανής που φορούσαμε.



τιποτα το ιδιαιτερο στο κρεββατι η χριστιαννα,για ενα κ ΠΟΛΥ της ειναι...
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
τιποτα το ιδιαιτερο στο κρεββατι η χριστιαννα,για ενα κ ΠΟΛΥ της ειναι...

Απλέ, η απλή απαντησή σου μόλις έσωσε έναν απλό μπουρδελιάρη από νεύρα και χασούρα. Απλά ευχαριστώ.
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Βασικά Τριγγέτα ψάχναμε Μάντυ. Αλλιώς έχουμε ρίξει μαύρη πέτρα...
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Εσύ συμπολεμιστή τί ψάχνεις Τριγγέτα;
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Ένα ζευγάρι κάλτσες και μια σωβρακοφανέλα που μου έπεσαν καθώς άπλωνα.
Μου είπαν οτι τα πήρε η Μάντυ και τα έκανε βυζιά.
Άσε αυτά τα βυζιά με έχουν καταστρέψει  :boobies: :headbang: :bigdick:
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1

Σημερινή αναφορά απο συντομη βόλτα

Ιππονακτος 14. Αγγελική,(πολυ καλή).

Φρατζη 47 . Σαμανθα. Ομορφουλα αλλα δεν μου έκανε κλικ.

Κατεχάκη 8 . Απαράδεκτη συμπεριφορά της τσατσας με ειρωνία αμα δεν θες να περάσεις.Κουμάντο κυρία μου στο 50ρικο κάνουμε εμείς και με τετοιες συμπεριφορες ούτε το χρώμα του δεν θα δείς.


 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Κατεχάκη 8 . Απαράδεκτη συμπεριφορά της τσατσας με ειρωνία αμα δεν θες να περάσεις.Κουμάντο κυρία μου στο 50ρικο κάνουμε εμείς και με τετοιες συμπεριφορες ούτε το χρώμα του δεν θα δείς.
Δεν καταλαβαίνουν πως δεν πάμε μπουρδέλο μόνο για  :knockinb: αλλά για τη γενικότερη φάση του βρίσκω ένα ωραίο γκομενάκι και γουστάρω για λίγα λεπτά να περάσω σένια. Αλλιώς ποιος ο λόγος να τραβιόμαστε αφού σπίτι βαράμε 10  :cum: γεμίζουμε ένα κουβά  :sperm: και πέφουμε για ύπνο. Το 50άρι στην τσέπη και οι κυρίες  :crazy: χωρίς δουλειά  :birdman: :birdman:
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Δεν καταλαβαίνουν πως δεν πάμε μπουρδέλο μόνο για  :knockinb: αλλά για τη γενικότερη φάση του βρίσκω ένα ωραίο γκομενάκι και γουστάρω για λίγα λεπτά να περάσω σένια. Αλλιώς ποιος ο λόγος να τραβιόμαστε αφού σπίτι βαράμε 10  :cum: γεμίζουμε ένα κουβά  :sperm: και πέφουμε για ύπνο. Το 50άρι στην τσέπη και οι κυρίες  :crazy: χωρίς δουλειά  :birdman: :birdman:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

.............όσες το έχουν καταλάβει κάνουν χρυσές δουλειές,οι υπόλοιπες............. ας πρόσεχαν...........!!!!!!!!!!!
Κατεχάκη 8  :referee: :referee: :referee: :referee: :referee:
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια αλλά το μόνο που κάνω είναι να χτυπάω μεμονομένα και δεν κάνω συνήθως studioτσαρκες καθότι παντρεμένος δεν έχω περίσιο χρόνο.Αναφέρω τις εμπειρίες μου είτε προς αποφυγή άλλων συναγωνιστών είτε για να τύχουν της ίδιας απόλαυσης όπως της Μισέλ από ΑΓ.Μελετίου που την πήρα Παρασκευή 25/1/2008 και ήταν αρκετά καλή αν και μου την είπε ότι της ζουλούσα με δύναμη τα στηθάκια της (προσέχετε οι επόμενοι) και σε χαλαρωτική κουβεντούλα μου εξήγησε γιά την ακρίβεια που υπάρχει γενικά στην Ελλάδα και για αυτό οι τιμές στο εν λόγω studio ξεκινάνε απο 40 euro.ΣΩΣΤΟ !!
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
εξήγησε γιά την ακρίβεια που υπάρχει γενικά στην Ελλάδα και για αυτό οι τιμές στο εν λόγω studio ξεκινάνε απο 40 euro.ΣΩΣΤΟ !!
Όταν ήμουνα Ελλάδα είχα καταθέσει στην Αγ.Μελετίου 37 και ήταν η τιμή 40 ευρώ όπως σωστά αναφέρεις.Αν το έχουν και τώρα στα 40 ευρώ τότε αξίζει να γράφουμε καλά λόγια για αυτούς.
 

Επισκέπτης
Όταν ήμουνα Ελλάδα είχα καταθέσει στην Αγ.Μελετίου 37 και ήταν η τιμή 40 ευρώ όπως σωστά αναφέρεις.Αν το έχουν και τώρα στα 40 ευρώ τότε αξίζει να γράφουμε καλά λόγια για αυτούς.
οι τιμες ξεκινανε απο 40 ευρω στην αγιου μελετιου!δεν εχει αλλαξει κατι στο θεμα αυτο!και να προσθεσω την ανεση χρονου και την ευγενεια των κοριτσιων αλλα και της υπηρεσιας!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
οι τιμες ξεκινανε απο 40 ευρω στην αγιου μελετιου!δεν εχει αλλαξει κατι στο θεμα αυτο!και να προσθεσω την ανεση χρονου και την ευγενεια των κοριτσιων αλλα και της υπηρεσιας!

πολύ σωστός ο γουόρ!!
συμφωνώ (απολύτως) για το συγκεκριμένο στούντιο
και επαυξάνω!!  :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom