Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
χέλλο πάνοςμποςς!!  :rockon:  :rockon:
ενημερωτικά για όποιον ενδιαφέρεται..
αν δε με απατά η ισχυρή σκαουτομνήμη μου
η εν  λόγω συμπαθητική κορασίς
βρίσκεται αρκετά συχνά
δευτέρες και απογευματινή βάρδια (5-11)
στο εν λόγω αξιόλογο στούντιον!!  :grin: 
 

Επισκέπτης
κατι ασχετο αλλα εαν ειναι μαλακια μου το λετε κ το σβηνω η το σβηνουν οι αρμοδιοι..την παρασκευ ημουν στη βριλλησου κοντα στο 57 για ασχετο λογο κατα τις 3 το πρωι κ ηταν απ εξω ενα πεζο 106 με 4 αλβανους...ερημια εκει δεν πατταγε ψυχη...κ απ εξω απο το στουντιο ηταν οι αλβανοι...τωρα οποιος καταλαβε καταλαβε..για πολυ ωρα πανω απο μισαωρο
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
εγώ δεν κατάλαβα απόλυτα ρε φίλος..
για κάντο τάλαρα..  ;)  :rockon:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
ούτε και γω κατάλαβα  :think: γαμήσανε και οι τέσσερις αλβανοί παρτούζα? ήταν κλέφτες? τι απ'όλα  :think:
 

Επισκέπτης
ρε παιδια περιμενετε εκτος εαν ειμαι πολυ καχυποπτος..3.30 το πρωι ερημια στη βριλησου κ 4 αλβανοι εξω ακριβως απο το 57 κ το κοιταζανε...εσεις νομιζετε οτι την γαμησανε κ αντε οτι τα διναν οι αλβανοι τα 50 μετα δεν θα φευγανε
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
ρε παιδια περιμενετε εκτος εαν ειμαι πολυ καχυποπτος..3.30 το πρωι ερημια στη βριλησου κ 4 αλβανοι εξω ακριβως απο το 57 κ το κοιταζανε...εσεις νομιζετε οτι την γαμησανε κ αντε οτι τα διναν οι αλβανοι τα 50 μετα δεν θα φευγανε
και αυτοί μετά απο διασκέδαση για να γαμήσουνε πάνε.έχω πετύχει εγώ στην καρέα 30 και εφτά αλβανούς μέσα και να περνάνε και οι εφτά.πάλι καλά που δεν είδες τίποτα πακιστάν με σαγινονάρες και λίγδα.
 

Επισκέπτης
και αυτοί μετά απο διασκέδαση για να γαμήσουνε πάνε.έχω πετύχει εγώ στην καρέα 30 και εφτά αλβανούς μέσα και να περνάνε και οι εφτά.πάλι καλά που δεν είδες τίποτα πακιστάν με σαγινονάρες και λίγδα.

ναι αλλα δεν μπηκαν μεσα εγω τους εβλεπα καμια ωρα που καθομουνα κ καθοντουσαν κ κοιταγανε...
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
ναι αλλα δεν μπηκαν μεσα εγω τους εβλεπα καμια ωρα που καθομουνα κ καθοντουσαν κ κοιταγανε...
θα ήταν τίποτα φίλοι τους μέσα και θα γαμάγανε το πιο πιθανό και αυτοί ήταν στο αραχτό και στο κουτσομπολιό.αν γινόταν ληστεία πάντως θα το μαθαίναμε επι τόπου.για ποτε πάνε τα κανάλια σε τέτοια άλλο τίποτα  :rockon:
 

Επισκέπτης
θα ήταν τίποτα φίλοι τους μέσα και θα γαμάγανε το πιο πιθανό και αυτοί ήταν στο αραχτό και στο κουτσομπολιό.αν γινόταν ληστεία πάντως θα το μαθαίναμε επι τόπου.για ποτε πάνε τα κανάλια σε τέτοια άλλο τίποτα  :rockon:

εγω παντως καταλαβενα οτι μαλλον θελουν να πουλησουν κανα νταβατζιλικι εαν δεν ηταν ηδη...αλλα μαλλον λεω μαλακιες..τεσπα

 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
35
Like
6
Πόντοι
1.230
Παιωνίου 10 πρωινή βάρδια παίζει ένα ζουμπουρλούδικο που αν είχε βυζί (για τα δεδομένα μου) έδειχνε αξιοπήδηχτο.
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1

Κυριακή βράδυ στην Ιππονακτος 14 ήταν μια κοπέλα η Αγγελική,γνωρίζει κανείς φίλος εαν μπορώ να την βρώ και σε άλλο στουντιο ?
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
34
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε μαγκες ειναι κανονικα ανοιχτα σημερα τα στουντιο ή ακολουθουν και αυτα το πενθος για τον Χριστοδουλο?
 

Επισκέπτης
πρωτοποριακη κινηση το μπανερ της αγιου μελετιου!το πρωτο στουντιο που βαζει διαφημιση!οπως φαινεται στις φωτο η μισελ ειναι πολυ ομορφη και ωραιο σωμα!η ναταλυ κανει τα αυταρχικα(καλα τα ελεγα εγω  :grin:)!!αυτη η κινηση αλλαζει τα δεδομενα στον αγοραιο ερωτα και μας βοηθαει να εχουμε καλυτερη αποψη για το εν λογω μαγαζι και τις κοπελλες !ελπιζω να ακολουθησουν και αλλα στουντιο!υπερ μας ειναι  :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
σημερα δουλευουν κανονικα τα στουντιο και τα μπουρδελα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Το σαιτ της Αγιου Μελετιου τα σπαει τρελλα :rockon: και μπραβο στην πολυ προσεγμενη και γαματη προβολη του στουντιο στο διαδικτυο :sunglasses:,αυτες οι καινοτομιες θα επρεπε σιγα σιγα να εφαρμοζονται και απο τους αλλους ωστε να εχει η χωρα μας και την αναλογη προβολη στον παγκοσμιο χαρτη των γαμιαδων :rockon: παντα με χρυσα γραμματα γραμμενη :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom