Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
η εμμανουελα ειναι ενα ξανθο αδυνατο με τατουαζ μικρο πανω απο το κωλομερι που μιλαει στο ΄ληθυντικο
Το πουτανακι Εμμανουελα δεν ενδυκνειται για σφυροκοπημα και gag throat καθως εχει συμπεριφορα στριπερ που ερχεται να πιει στα γρηγορα ενα ποτακι(μια φορα την περασα ενα χερι στη Φωκαιας,ειναι ψιλοξενερωτη και μαλακισμενη αυτη η συμπεριφορα,

η Ευα αντιθετως επιτρεπει πολλα  kinky σκηνικα στο γαμησι,3 φορες στο στουντιο της Φραντζη εσπασα την κωλαρα της  :rockon:στα χαστουκια και τα πισοκολλητα :rockon:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
γουντ και μοι νομίζω ότι είστε
λίγο  :2funny: μιλφάκηδες!!
γιατί η εύα τα έχει τα καλοκαιράκια
και τους χειμώνες της!!  :2funny:  :2funny:

Δεν έχω ηλικιακές προτιμήσεις...βασικά δεν έχω καμμιά προτίμηση...ας είναι και σαν το alien αρκεί να γλύφει αρχίδια...ο χώρος όμως πρέπει να είναι καθαρός αααα όλα κι όλα...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Δεν έχω ηλικιακές προτιμήσεις...βασικά δεν έχω καμμιά προτίμηση...ας είναι και σαν το alien αρκεί να γλύφει αρχίδια...ο χώρος όμως πρέπει να είναι καθαρός αααα όλα κι όλα...

να τιμαει το 50ευρο η κοπελα Νικο αυτο ειναι το πιο βασικο και οχι ειναι μιλφ η ειναι νεαρη.εχω φαει 'επιπλα' και 'ντιβες' του κωλου σε στουντιο οπου εκλαιγα μετα τα λεφτα μου που πηγα μαζι τους.ευτυχως τωρα απ'οτι βλεπω στα στουντιο τωρα καποια εχουν γινει πολυ επαγγελματικα και σωστα απεναντι στον πελατη και κυριως σε υπηρεσιες με χαμηλες τιμες οπως η αγ.μελετιου 37 που εβαλε μεχρι και ιστοσελιδα με τις γκομενες.

συμφωνώ πολύ και με τους δύο, κι εγώ έχω πετύχει
μπούρδες σε στούντιο κι είναι κρίμα αλλά είναι
μέσα στο πρόγραμμα κι αυτά..δυστυχώς..  :grin:
όντως έχουν ανέβει ορισμένα στούντιο
αλλά γενικά υπάρχει στασιμότητα..
νομίζω υπάρχει διαρροή όμορφων
γυναικών και σε άλλους παρεμφερείς ή μη κλάδους..  :grin:
όσο για την εμανουέλλα κρίμα που χαλάω
και δεύτερο μήνυμα αλλά ήταν πολύ άσχημο 
το σκηνικό σχεδόν έφυγε με το που τέλειωσα
μόνο που δεν μου τον έβγαλε έξω κιόλας κακήν κακώς
:2funny:  :tickedoff:
από τις χειρότερες συμπεριφορες..
σε καμία περίπτωση δεν είμαι αγενής,
αντιπαθής ή βρώμικος για να μου έριχνε άκυρο
για κάτι τέτοιο.. οπότε μαύρο στη συγκεκριμένη!! 
:rockon:  :rockon:  :rockon:
 

Επισκέπτης
στηριζουμε στουντιο οπου οι κοπελλες τους σεβονται τον πελατη!και ειναι κριμα μαγαζια που ειναι σωστα απεναντι μας ,να μην τα στηριζουμε και αντιθετα να βλεπουμε μαγαζια με απαραδεκτες συμπεριφορες να πηγαινουν τραινο απο την πολυ δουλεια  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!ξυπνατε λεμε  :rockon: :rockon:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
η Ευα αντιθετως επιτρεπει πολλα  kinky σκηνικα στο γαμησι,3 φορες στο στουντιο της Φραντζη εσπασα την κωλαρα της  :rockon:στα χαστουκια και τα πισοκολλητα :rockon:

πραγματι η Ευα εινα για πιο Kinky σκηνικα ...αξιζει μια δοκιμη!! :thumbsup: :thumbsup:

αντιθετα αυτη η συμπεριφορα που εχουν μερικες οπως ευστοχα ειπωθηκε σαν στριπτιζου με ξενερωνει αφανταστα οσο ομορφη και αν ειναι η γκομενα...

τιμαμε τα στουντιο που τιμουν τα χρηματα μας!! :rockon: :rockon:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Λοιπόν έχουμε και λέμε. Η καταστροφή δεν έχει όρια. Πετάχτηκα (κυριολεκτικά) μέχρι την Αγ. Μελετίου (δεν μένω και πολύ κοντά). Πρίν φύγω το πρόγραμμα στη σελίδα τους έλεγε Έυα (αν δεν έλεγε σας παρακαλώ βρείτε μου ένα καλό γιατρό). Τελικά ήταν η Μισέλ. Η κοπέλα ήταν όπως στις φωτογραφίες. Με ζουμερά βυζιά και απίστευτο πάτο. Μπήκα (ήταν μια στιγμή αδυναμίας), η πίπα της καλή, ειδικά στο σημείο που αφού σου έχει γίνει τέντα βγάζει τα χέρια της και ξεκινάει ένα πολύ ωραίο headbanging, μετά στα τέσσερα (το πρωκτοβαλβιδίο της ήταν σίγουρα δουλεμένο) και μετά κανονικά όπου και......μου έπεσε. Όπως ξέρετε όλοι αν συμβεί αυτό μετά δεν υπάρχει γυρισμός. Την ξαναέβαλα στα τέσσερα μπας και...αλλά τζίφος. Προσφέρθηκε να με κεράσει ένα φραπέ για να πάνε κάτω τα φαρμάκια και δέχτηκα. Τελικά τα φαρμάκια γέμισαν την καπότα και φύγανε για την χωματερή.
Γενική εντύπωση καλή, το μαγαζί είναι καθαρό και ευχάριστο. Η κοπέλα μια χαρά αλλά για τα δικά μου γούστα μια φορά είναι αρκετή. Δεν γλύφει @@ και δεν κάνει λίγο βρώμικο τσοντίσιο γαμήσι το οποίο και προτιμώ.
Άραγε αν κάποιος μου έλεγε "ρε μαλάκα σήκω, κάνε μπάνιο, ντύσου και έλα στην Κυψέλη", Τι απάντηση θα έπερνε? Μάλλον "ρε δεν γαμιέσε βραδυάτικα". Όταν το λέει ο πούτσος μας όμως....?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
και μετά κανονικά όπου και......μου έπεσε. Όπως ξέρετε όλοι αν συμβεί αυτό μετά δεν υπάρχει γυρισμός. Την ξαναέβαλα στα τέσσερα μπας και...αλλά τζίφος.
Μήν τρελαίνεσαι συμπολεμιστή αυτά είναι παροδικά και συμβαίνουν σε ΟΛΟΥΣ μας.Οι πολεμιστές σαν εμάς δεν χαμπαριάζουν.Πρέπει να ξανατιμωρήσεις  :knockinb: την Αμαζόνα για να δει τι εστί woodstockr warrior  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Πρίν φύγω το πρόγραμμα στη σελίδα τους έλεγε Έυα (αν δεν έλεγε σας παρακαλώ βρείτε μου ένα καλό γιατρό). Τελικά ήταν η Μισέλ.
Φίλτατε woodstockr η σελίδα τους το γράφει ξεκάθαρα για Μισέλ και όχι Εύα.Ρίξε μια ματιά στο Βάρδιες Κοριτσιών Αγ.Μελετίου 37 να το διαπιστώσεις.
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Φίλτατε woodstockr η σελίδα τους το γράφει ξεκάθαρα για Μισέλ και όχι Εύα.Ρίξε μια ματιά στο Βάρδιες Κοριτσιών Αγ.Μελετίου 37 να το διαπιστώσεις.
Αφεντικό είμαι σίγουρος οτι έλεγε Έυα μέχρι λίγο πρίν ξεκινήσω. Άλλωστε γι αυτό και ρωτησα παραπάνω τι λέει το συγκεκριμένο άτακτο πορνίδιο. Ούτε την ήξερα σαν όνομα.
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
τώρα γύρισα και εγώ απο Αγ.Μελετίου 37 απο την Μισέλ.Η τσέχα είναι εμφανισιακά ΜΟΥΝΑΡΑ και μέσα πολύ φιλότιμη :rockon: :rockon: :rockon: την κριτική θα την γράψω στον κατάλογο σε λίγο.

Υ.Γ woodstockr δεν μασάμε ούτε και στεναχωριόμαστε με αυτά και μην χαλιέσαι συνάδερφε.και το πουλί να μας πέσει δε καταλαβαίνουμε μία στα πορνίδια.αυτό έλλειπε να μας στεναχωρεί τι θα πούνε οι πουτάνες για μας  :tickedoff:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Σύντροφοι πιστέψτε με δεν στεναχωρήθηκα καθόλου. Ευχαριστώ πάντως για την υποστήριξη.

March of the brave
Immortal gods
From beyond the dim we rise...

 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Σύντροφοι πιστέψτε με δεν στεναχωρήθηκα καθόλου. Ευχαριστώ πάντως για την υποστήριξη.

March of the brave
Immortal gods
From beyond the dim we rise...
Και να το κάνουμε και λίγο χαβαλέ το θέμα τέτοιοι μούργοι που είμαστε δες  και το βιντεάκι των Blink 182  :rockon: Ανοίγω τώρα  την δεύτερη Amstel (Οικοδομική μπύρα  :rockon:) στην υγειά σας μάγκες  :rockon:

[youtube=425,350]mSDbHGi_h4s[/youtube]
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
viva και απο μένα Πάνοαφεντικό  :rockon: το βιντεοκλίπ που έβαλες των blink182 ΓΑΜΑΕΙ.
 

Επισκέπτης
πουτανολεων η μισελ καλη στο δωματιο?γουντ μην χαλιεσαι,θα ξανατιμωρησεις την ατακτη αμαζονα  :rockon: :rockon:!!και τωρα ακουω metallica-turn the page  :rockon: :rockon:!για τους απανταχου πολεμιστες  :rockon: :rockon:!!
πουτανολεων με εγραψες στα αρχιδια σου στο πμ που σου εστειλα το απογευμα  :tickedoff: :grin: :grin:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
πουτανολεων η μισελ καλη στο δωματιο?γουντ μην χαλιεσαι,θα ξανατιμωρησεις την ατακτη αμαζονα  :rockon: :rockon:!!και τωρα ακουω metallica-turn the page  :rockon: :rockon:!για τους απανταχου πολεμιστες  :rockon: :rockon:!!
πουτανολεων με εγραψες στα αρχιδια σου στο πμ που σου εστειλα το απογευμα  :tickedoff: :grin: :grin:
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :rockon:  :rockon:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
πουτανολεων η μισελ καλη στο δωματιο?γουντ μην χαλιεσαι,θα ξανατιμωρησεις την ατακτη αμαζονα  :rockon: :rockon:!!και τωρα ακουω metallica-turn the page  :rockon: :rockon:!για τους απανταχου πολεμιστες  :rockon: :rockon:!!
πουτανολεων με εγραψες στα αρχιδια σου στο πμ που σου εστειλα το απογευμα  :tickedoff: :grin: :grin:
η Μισελ μουναρα σαν στριπτηζου γουωρ  :rockon: πολύ καλη μεσα σε μενα.
ποτε μου εστειλες πμ?  :think: δεν ειδα κανενα πμ.
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
ούτε πμ πήρα γουώρχολ αλλά ούτε και την κριτική μου βλέπω στον κατάλογο που πηγα στην Μισέλ :tickedoff:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom