Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
σε λίγο έτσι όπως το πάμε θα οριστεί και εκπρόσωπος του συνδικαλιστικού κινήματος των ...τανων η evita :headbang:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
δεν ειναι γυναικα τανα φιλε μου.ειναι τρανσεξουαλ.και κανονικα επρεπε να γραφει στο θρεντ της και να κανει το κοματι της.γραφει εδω για διαφιμιση.νομιζει οτι ειμαστε τιποτα μαλακες εδω.
 

evita

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
ετσι μου ειπαι εμενα η τσατσα οτι πηραν τα τασακια .........οσο για μενα δεν εκρυψα απο κανεναν το τι ειμαι φιλτατε (moi)και ουτε το κρυβο...................

τωρα αν εσενα σε χαλαει λοιπαμε αλλα δεν μπωρο να κανω τπτ για την περιπτοσι σου..........
να εισαι καλα .........ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ.. :-*
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
evitaki κοιτα εδώ το forum είναι σχόλια για ...τανες. Αν εσύ θες να παίξεις το δικηγόρο της τσατσάς σου προτείνω το εξής:
δώσε πανελλήνιες πέρνα νομική τελείωσε την σε 4 χρόνια κάνε την ασκούμενη για 2 χρόνια και μετά άνοιξε δικηγορικό γραφείο το οποίο υπερασπίζει αγενείς και κομπλαρισμένες τσατσάδες!
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ετσι μου ειπαι εμενα η τσατσα οτι πηραν τα τασακια .........οσο για μενα δεν εκρυψα απο κανεναν το τι ειμαι φιλτατε (moi)και ουτε το κρυβο...................

τωρα αν εσενα σε χαλαει λοιπαμε αλλα δεν μπωρο να κανω τπτ για την περιπτοσι σου..........
να εισαι καλα .........ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ.. :-*
ουτε και γω για την περιπτωση σου μπορω να κανω κατι.εδω γραφουμε για στουντιο που εχουν γυναικες.οι τρανσ,τραβεστι και λοιποι εχουν τα δικα τους θρεντ εδω μεσα.οποτε δεν χρειαζεται καθημερινα να γεμιζεις σε αυτο το θρεντ διαφημιστικα τρικακια 'καλημερα' 'καλησπερα' γιατι τα παιδια σου κανανε δικο σου προσωπικο θρεντ  γι αυτα.μην εχεις κανενα παραπονο λοιπον. οσο για την τσατσα σου ειπε ψεμματα εαν σου τα ειπε αυτα.δεν ειναι δυνατον να λενε ολοι ψεμματα και αυτη να λεει την αληθεια.τις ξερουμε τι κολαπαστα ειναι οι τσατσαδες.ισως αυτες σας κανουν την μεγαλυτερη ζημια με την αγενεια τους.
 

evita

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Εγω δεν εχω να χωρισο τιποτα παιδια και με κανεναν αλλα την ωρα που εγυνε το συμβαν ειμουνα στο δωματιο οποτε δεν ειδα αν ειναι ετσι η οχι ..... εμενα βγενοντας απο το δωματιο αυτο μου ειπαι εκεινη........ οσο για το αν σε κουρασα λεγοντας καλισπερα η καλημερα σε ολους σου ζηταω συγωμη αλλα δεν ειχα καμια τετεια προθεση ουτε για σενα αλλα ουτε για κανεναν αλλων...................σορρυ και παλι..καληνυχτα  :)
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εχει κανείς ιδέα που παίζουν :knockinb: αύριο οι : Αλίνα - Ναταλία - Λάουρα με τα κοτσιδάκια ?
 

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
evitaki κοιτα εδώ το forum είναι σχόλια για ...τανες. Αν εσύ θες να παίξεις το δικηγόρο της τσατσάς σου προτείνω το εξής:
δώσε πανελλήνιες πέρνα νομική τελείωσε την σε 4 χρόνια κάνε την ασκούμενη για 2 χρόνια και μετά άνοιξε δικηγορικό γραφείο το οποίο υπερασπίζει αγενείς και κομπλαρισμένες τσατσάδες!

Σωστός!!!!! Ετσι, έτσι. Η τσοκαροτσατσά.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
Λαουρα Δροσοπουλου 95 πρωινη μεχρι τις 5. Αλινα λελας πρωινη επισης...
-----------
Xμμ.. Μήπως ο  φιλος εννοεί την Αλίνα  στο λέλας και εσύ την  λευκορωσίδα  αλίνα .. παπαρίζου του Δροσοπ 95 ?  (όπου και η Λάουρα)
νομίζω , είναι διαφορετικές Αλίνες !
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά εύχομαι καλό βόλι σε όλους ! Πάω για ξεκούραση μια και αύριο σκοπεύω να δράσω! Τώρα όποια Αλίνα βρεθεί στο διάβα θα τη τιμωρήσω καταλήλως και θα ενημερώσω!  :thumbsup:
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Παιδιά εύχομαι καλό βόλι σε όλους ! Πάω για ξεκούραση μια και αύριο σκοπεύω να δράσω! Τώρα όποια Αλίνα βρεθεί στο διάβα θα τη τιμωρήσω καταλήλως και θα ενημερώσω!  :thumbsup:
Συναγωνιστή μόνο η Αλίνα Παπαρίζου μετράει (Δροσοπούλου 95) ή άλλη είναι μία μετριότητα πήγα πριν λίγο. Θα γράψω κριτική
 

Επισκέπτης
τωρα αγιου μελετιου ειναι η σαμανθα!στις 17.00 θα εχει την ζλατα!φρατζη  ,μεχρι τις 23.00 η κωνσταντινα!βριλλησου 60 μετα τις 17.00 η μελινα!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Βριλησσού 12 κλειστό
Βριλησσού 46 η Λίζα Ρωσίδα.

 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
η Liza είναι λίγο ψιλομίλφ αλλά κάνει καλή πίπα μέσα και είναι ανεκτική στο θέμα χρόνου.
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
πως παει κανεις στο καινουρι στουντιο της κατεχακη? δε μπορω να καταλαβω απο τον χαρτη!!
 

J127

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
χτες,ωρα 22.00.αθανασιας 3 παγκρατι.ειπα να κανω μια καταθεση.ο χωρος αρκετα ζεστος και προσεγμενος.ονομα κοπελας λενα,γυρω στα 30+κατι την εκανα..πολυ ομορφο σωμα και αρκετα καλη στο δωματιο.λεω σημερα να την ξανακανω γα κει μπας και πετυχω κατι αλλο.αυτα!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
πως παει κανεις στο καινουρι στουντιο της κατεχακη? δε μπορω να καταλαβω απο τον χαρτη!!
Το στούντιο είναι Κατεχάκη 8 κοντά στη διασταύρωση με την Μεσογείων.Αν δεν έχεις μηχανή η αυτοκίνητο μπορείς να πας με μετρό η λεωφορείο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom