Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Η Μικαελα  boom boom απο Λέλας Καραγιάννη 35  θα δουλευη σημερα το απογευμα ?

 

moris

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
mikrosgr, δουλεύει σίγουρα σήμερα, 'οπως μου είπε χθες βράδυ που δούλευε στο επάνω. Βέβαια δεν είναι MILF με την κλασσική ηλικιακή έννοια του όρου, αλλά πληθωρική.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Η Μικαέλλα είναι Τσέχα και είναι ξανθιά με μεγάλο στήθος.Ο σωματότυπος της είναι λίγο νταρτανέ και όχι λεπτοκαμωμένος.Ηλικιακά είναι 25 με 30 οπότε δεν μπορούμε να την χαρακτηρίσουμε milf.Είναι καλή μέσα στο δωμάτιο πάντως.Δουλεύει στα 2 στούντιο της Λέλας Καραγιάννη 35 (ισόγειο και 1ος όροφος).Καθώς και στα Πιπίνου 118 και στο Αριστομένους 72.Τα στούντιο της Πιπίνου και της Αριστομένους είναι στο ίδιο κτίριο.
 

HAROS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
H Αλεξανδρα απο Δροσοπουλου 95?

Σημερα μετα τις 23:00 στη Δροσοπουλου 95 η Ζλατα πολυ μεγαλη για τα γουστα μου!!!!
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
παιδες η αλεξανδρα ειναι μια ψηλη,ξανθια ρωσιδα με μεγαλους βυζους??
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Χτες Συγγρου 144 Ρουμανιδιο Πουτανιδιο μικρο δεν θυμαμαι ονομα αλλα  :jerking: μαπα το ειχα παρει πιο παλια.

Επίσκεψη εκεί Τετάρτη Βράδυ,το όνομα αυτής Τάνια αλλα δυστυχώς όπως τα έγραψε ο συναγωνιστής.Ομορφο τεμάχιο μεν αλλά φάστ φούντ κατάσταση.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
πηγα σημερα αχαρνων 104 ( το σπιτι τις προεδρου) , εκει ηταν η Ευα , καλη , πολυ καλη , εξαιρετικα καλη , 30 το απλο , 50 το κατι παραπανω και 80 με μασαζ , μην παρετε το 30 , παρτε αυτο με το 50 και δεν θα το μετανιωσεται οποιος θελει βυζι σιλικονατα στιτο νουμερο 5-6 , κολαρα , ναι οπως το λεω κολαρα που στινετε στα τεσσερα ειναι για πολυ χτυπιμα , και το δεχεται , βυζι , σε αγηνη να τοτροως για ωρες , καλυ πιπα  .      αααααααααααα......θα το ξεχναγα οταν ερχεται απο επανω σου πεταει τα βυζια στιν μαπα και ττρελενεσαι αρα και γαμας και πνιγεσαι μεσα στα τεραστια στιτα βιζαι ( αρε τι κανει η σιλικονι ) .

τωρα εαν με ρωταται εαν θα ξαναπαω ...........

με χαλαει οτι πρην ηταν ...............  , αλλα πηγα για να δω τα βυζια που λεγατε οτι ειναι ωραια ......

παντως οποιος εχει καβλες τρελες , το Ευακη ειναι για τρελα γ@μισι@


 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
((((((  Παρασκευή 21 Δεκ 2007, στις 16:34
Γράφτηκε από τον brdlust

Για πρώτη φορά στην 11 χρονη καριέρα μου στα σπίτια του πληρωμένου έρωτα και μετά την χθεσινή επίσκεψη σκέφτηκα να κρατήσω το εν λόγω διαμαντάκι κρυφό.

Προβληματίστηκα βέβαια σήμερα διαβάζοντας την κριτική άλλων συναγωνιστών γι ατην Νατάσσα, αλλά εγώ θα πω τι έζησα και μετά ο καθένας πράττει ότι θεωρεί αρμόζον.

Η Νατάσσα είναι πολύ εντυπωσιακή γυναίκα, μελαχρινή με κορμί θανατηφόρο. Έχει σιλικονάτα βυζιά σε μέγεθος C. Το θέμα με αυτά είναι ότι πρώτη φορά έχω πετύχει τόσο όμορφα βυζιά που δεν με χαλάει η σιλικόνη (Κανονικά δεν την γουστάρω). Η επιδερμίδα της είναι άψογη, μαυρισμένη τέλεια και το κορμί της αψεγάδιαστο. Το 9 της το έβαλα διότι παρατήρησα κάποια σημάδια στο πρόσωπό της, αλλιώς θα ήταν 10'''. Για τον κώλο της δεν θα πω τίποτα. Είναι απλά τέλειος.

Στο κυρίως θέμα, πολύ καλή πίπα, αισθησιακή, με γλυψιματάκια, ρουφηγματάκια, και γενικά πάρα πολύ καλή. Στα πλην ότι δεν γλύφει μπάλες (δεν της το ζήτησα βέβαια, αλλά πολλές το κάνουν μόνες τους) και δεν κάνει βαθιά ρουφήγματα (που εμένα δεν με χαλάει γιατί δεν είμαι fan). Για το στήσιμο στα τέσσερα αυτή η κοπέλα θα έπρεπε να πάρει έδρα στο Πανεπιστήμιο. Έχει βέβαια και τα φυσικά προσόντα αλλά το κατέχει και το σπορ. Την πήρα σε 3-4 παραλλαγές του doggie αρκετά δυνατά και με αρκετά χαστουκάκια στα κωλομεράκια. (Σημαντική παρένθεση: στα χαστουκάκια ο κώλος της δεν έκανε τον παραμικρό κυματισμό. Ανακάλυψα νομίζω την Ουκρανή με κώλο νέγρας.)

Από συμπεριφορά τουλάχιστον μαζί μου ήταν άψογη. Χαμογελαστή πριν και μετά το sex και κατά τη διάρκεια πολύ ερωτική με κραυγούλες σε τέτοια ένταση, διάρκεια και συχνότητα που αν ήθελα θα μπορούσα να παραμυθιαστώ ότι το απολάμβανε και εκείνη και δεν ήμουν άλλος ένας πελάτης. Στα συν ότι έκατσε τουλάχιστον 5 λεπτά πριν και άλλα 5 μετά το sex για χαλαρή κουβεντούλα.

Συνολική διάρκεια επίσκεψης 25-30 λεπτά.
Εύχομαι να φάνηκα χρήσιμος!! ))))

φιλαρακι  ξερεις ποτε ξαναπαιζει η Νατασα ?

διοτι αφου δεν βρισκω MILF , ας ξεκ@υλοσω σε  μεγαλα βυζια  ( χαχαχαχαχ )
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά ηρεμία.Το thread εδώ είναι μόνο για ενημερώσεις και όχι για αντιπαραθέσεις η πολιτικές αναλύσεις και προεκτάσεις.Το ότι μια εκδιδόμενη θα γαμηθεί με Νέγρο, με Λευκό, με Μογγολοειδή,με Μουσουλμάνο,με Βουδιστή,με στρέητ, με παραφιλικό,με κοντό με χοντρό,με βρώμικο με καθαρό είναι πράγματα ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΑ.Εννοείται ότι η κοπέλα που κάνει αυτή τη δουλειά θα πάει με όλους τους άντρες ανεξαρτήτως φυλής,έθνους,θρησκείας η σεξουαλικών προτιμήσεων.Τι περιμένετε μερικοί να σας δείξει η πουτάνα το λευκό σεντόνι με το αίμα της παρθενιά ς της και να σας πει ότι ήσασταν ο πρώτος και αξεπέραστος?  :2funny: Δεν είναι γκόμενά μας ρε παιδιά ήμαρτον  :) Αν και με την γκόμενα και εκεί δεν είσαι σίγουρος  :2funny: :2funny:
Συνεχίζουμε κύριοι γιατί πολύ το 'αναλύσαμε'.
Τεκμηριωμένη άποψη και σωστότατη. +1.000 απο μένα.
 

evita

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
φιλακια πολλα μωρο........ :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
καλισπερα χιστες και μιστες!!!εχθες το απογευματακι μετα απο μια σκλιρι προκλισι μεταλαγμενισ ιδονισ απο τον μεγιστο αντισθενι...αφου με παρεσιρε σε ενα λινκ ορεον μεταλαγμενον αιθεριον ιπαρξεον....μου μπικαν στο ανιθικο και βρομικο πορνιαρικο μιαλουδακι μου τρελες σκεψισ....και σαλπαραα κατευθειαν για ενα   γλικο ταξιδι στιν μεταλαγμενι ιδονι!ο δρομος μου εγραφε αχαρνον 104 στο παλατι τις μεταλαγμενισ πριγπιπεσας ευας.....αφου ειχα διαβασει και καπιες καλες κριτικες...ανιπομονουσα να αντικρισο αυτο το γλικο θειο αριστουργιμα που ειχα πλασει με τιν φαντασια μου με τιν δικι σας βοιθεια και τισ κριτικες σας!
εισχορο λοιπον στο λαγνο παλατακι τις ευας.....οπου ιμουν μαρτιρας σε ενα περιστατικο το οποιο με κανι να ριξο μαυρο στον εν λογο κοκινοσπιτο!
ναι κιριοι ....μαυρο στο μπουρδελακι...!γιατι δεν βλαπτι λιγι ευγενια....τοσι αγενια προτι φορα βλεπο απο τσατσα προς τους πελατες...
ιταν μια παρεα νεαρον μεσα στο σαλονι...κιριλε παιδια φενοντουσαν και μιλουσαν μεταξι τους και ο ενασ σε καπια φασι γελασε χαμιλοφονοσ χορισ να ενοχλισι κανεναν ...και ι ξεβρακοκεφαλι τσατσα απο το βρομερο τισ δοματιακι βγενι στο σαλονι και αρχιζει να βριζει τα παλικαρια και να τους ιποδικνιει τι πρεπει να κανουν και τι οχι...
τα παλικαρια ομος ιταν τιποι και ιπογραμοι ενο ι τσατσα αδικος τους εβριζε σε σιμιο να τους διοξει απο το μπουρδελακι..και να τουσ πι να μιν ξανα πατισουν !δεν προχορο σε λεπτομεριες ομος γιατι ισος με πουνε κακο μερικοι χιστες...αλλα απλα ενασ πορνορεπορτερ ειναι παντα ταπινοσ και αντικιμενικος γιατι πρεπει να τιμαμε μονο τα πουταναδικα που το αξιζουν...!και οχι να παιζουν μαζι μασ οι τσατσες και να να μας πουλανε μαγκιτσες...
οσο για τιν ευα ...ενα απο τα μετρια μεταλαγμενα πορνιδια που εχο δει στιν πορνοκαριερα μου..μονο τα βιζια τις αξιζουν για τουσ λατρισ του σπορ!
το εν λογο κοκινοσπιτο μπαινι στιν μαυρι λιστα......τελος!!!!
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
καλισπερα χιστες και μιστες!!!εχθες το απογευματακι μετα απο μια σκλιρι προκλισι μεταλαγμενισ ιδονισ απο τον μεγιστο αντισθενι...αφου με παρεσιρε σε ενα λινκ ορεον μεταλαγμενον αιθεριον ιπαρξεον....μου μπικαν στο ανιθικο και βρομικο πορνιαρικο μιαλουδακι μου τρελες σκεψισ....και σαλπαραα κατευθειαν για ενα   γλικο ταξιδι στιν μεταλαγμενι ιδονι!ο δρομος μου εγραφε αχαρνον 104 στο παλατι τις μεταλαγμενισ πριγπιπεσας ευας.....αφου ειχα διαβασει και καπιες καλες κριτικες...ανιπομονουσα να αντικρισο αυτο το γλικο θειο αριστουργιμα που ειχα πλασει με τιν φαντασια μου με τιν δικι σας βοιθεια και τισ κριτικες σας!
εισχορο λοιπον στο λαγνο παλατακι τις ευας.....οπου ιμουν μαρτιρας σε ενα περιστατικο το οποιο με κανι να ριξο μαυρο στον εν λογο κοκινοσπιτο!
ναι κιριοι ....μαυρο στο μπουρδελακι...!γιατι δεν βλαπτι λιγι ευγενια....τοσι αγενια προτι φορα βλεπο απο τσατσα προς τους πελατες...
ιταν μια παρεα νεαρον μεσα στο σαλονι...κιριλε παιδια φενοντουσαν και μιλουσαν μεταξι τους και ο ενασ σε καπια φασι γελασε χαμιλοφονοσ χορισ να ενοχλισι κανεναν ...και ι ξεβρακοκεφαλι τσατσα απο το βρομερο τισ δοματιακι βγενι στο σαλονι και αρχιζει να βριζει τα παλικαρια και να τους ιποδικνιει τι πρεπει να κανουν και τι οχι...
τα παλικαρια ομος ιταν τιποι και ιπογραμοι ενο ι τσατσα αδικος τους εβριζε σε σιμιο να τους διοξει απο το μπουρδελακι..και να τουσ πι να μιν ξανα πατισουν !δεν προχορο σε λεπτομεριες ομος γιατι ισος με πουνε κακο μερικοι χιστες...αλλα απλα ενασ πορνορεπορτερ ειναι παντα ταπινοσ και αντικιμενικος γιατι πρεπει να τιμαμε μονο τα πουταναδικα που το αξιζουν...!και οχι να παιζουν μαζι μασ οι τσατσες και να να μας πουλανε μαγκιτσες...
οσο για τιν ευα ...ενα απο τα μετρια μεταλαγμενα πορνιδια που εχο δει στιν πορνοκαριερα μου..μονο τα βιζια τις αξιζουν για τουσ λατρισ του σπορ!
το εν λογο κοκινοσπιτο μπαινι στιν μαυρι λιστα......τελος!!!!
ειναι μερικες τσατσαδες που θελουν κλοτσιες καλα εκανες κ το ανεφερες
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Το μαγαζί της προέδρου είναι απο τα παλιά σπίτια.Η πρόεδρος έχει βοηθήσει αρκετά κορίτσια σε αυτή τη δουλειά.Μήπως όμως το πρόβλημα δεν είναι με το σπίτι,την γυναίκα την trans αλλά με την τσατσά? Ο pitsilistis είναι αξιόπιστο μέλος που έχει κάνει τρομερές ανταποκρίσεις απο οίκους ανοχής.Kαι αν γράφει το παιδί αυτό με τέτοια πίκρα για την τσατσά που δουλεύει στο Αχαρνών 104 τότε η τσατσά να πάει στο προβατοχώρι της αν δεν ξέρει καλά την δουλειά της.
 

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
καλισπερα χιστες και μιστες!!!εχθες το απογευματακι μετα απο μια σκλιρι προκλισι μεταλαγμενισ ιδονισ απο τον μεγιστο αντισθενι...αφου με παρεσιρε σε ενα λινκ ορεον μεταλαγμενον αιθεριον ιπαρξεον....μου μπικαν στο ανιθικο και βρομικο πορνιαρικο μιαλουδακι μου τρελες σκεψισ....και σαλπαραα κατευθειαν για ενα  γλικο ταξιδι στιν μεταλαγμενι ιδονι!ο δρομος μου εγραφε αχαρνον 104 στο παλατι τις μεταλαγμενισ πριγπιπεσας ευας.....αφου ειχα διαβασει και καπιες καλες κριτικες...ανιπομονουσα να αντικρισο αυτο το γλικο θειο αριστουργιμα που ειχα πλασει με τιν φαντασια μου με τιν δικι σας βοιθεια και τισ κριτικες σας!
εισχορο λοιπον στο λαγνο παλατακι τις ευας.....οπου ιμουν μαρτιρας σε ενα περιστατικο το οποιο με κανι να ριξο μαυρο στον εν λογο κοκινοσπιτο!
ναι κιριοι ....μαυρο στο μπουρδελακι...!γιατι δεν βλαπτι λιγι ευγενια....τοσι αγενια προτι φορα βλεπο απο τσατσα προς τους πελατες...
ιταν μια παρεα νεαρον μεσα στο σαλονι...κιριλε παιδια φενοντουσαν και μιλουσαν μεταξι τους και ο ενασ σε καπια φασι γελασε χαμιλοφονοσ χορισ να ενοχλισι κανεναν ...και ι ξεβρακοκεφαλι τσατσα απο το βρομερο τισ δοματιακι βγενι στο σαλονι και αρχιζει να βριζει τα παλικαρια και να τους ιποδικνιει τι πρεπει να κανουν και τι οχι...
τα παλικαρια ομος ιταν τιποι και ιπογραμοι ενο ι τσατσα αδικος τους εβριζε σε σιμιο να τους διοξει απο το μπουρδελακι..και να τουσ πι να μιν ξανα πατισουν !δεν προχορο σε λεπτομεριες ομος γιατι ισος με πουνε κακο μερικοι χιστες...αλλα απλα ενασ πορνορεπορτερ ειναι παντα ταπινοσ και αντικιμενικος γιατι πρεπει να τιμαμε μονο τα πουταναδικα που το αξιζουν...!και οχι να παιζουν μαζι μασ οι τσατσες και να να μας πουλανε μαγκιτσες...
οσο για τιν ευα ...ενα απο τα μετρια μεταλαγμενα πορνιδια που εχο δει στιν πορνοκαριερα μου..μονο τα βιζια τις αξιζουν για τουσ λατρισ του σπορ!
το εν λογο κοκινοσπιτο μπαινι στιν μαυρι λιστα......τελος!!!!
Eχεις απόλυτο δίκιο αγαπητέ.
Ολοι οι τσάτσοι και οι τσατσάδες που πέρασαν από εκεί είχαν, έχουν και θα έχουν αυτήν την χυδαία συμπεριφορά προς τους πελάτες. Του έχω ρίξει ΜΑΥΡΟ εδώ και χρόνια.
Γκαζάκι θέλει και τίποτα άλλο.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
πουρλοτοοοοοοοοοο :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
τωρα στη φρατζη η ευα μεχρι τις 17.15!!μετα ειναι η αντρεα!στην αγιου μελετιου ειναι τωρα η τζενη αν θυμαμαι καλα ...
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
η τζενη αγ μελετιου ειναι μια ξανθια νταρντανα? :helpplea:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom