Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (1 μέλη και 46 επισκέπτες)

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
κανε μου περιγραφη αν μπορεις :helpplea:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλισπερα χιστες και μιστες!!!εχθες το απογευματακι μετα απο μια σκλιρι προκλισι μεταλαγμενισ ιδονισ απο τον μεγιστο αντισθενι...αφου με παρεσιρε σε ενα λινκ ορεον μεταλαγμενον αιθεριον ιπαρξεον....μου μπικαν στο ανιθικο και βρομικο πορνιαρικο μιαλουδακι μου τρελες σκεψισ....και σαλπαραα κατευθειαν για ενα   γλικο ταξιδι στιν μεταλαγμενι ιδονι!ο δρομος μου εγραφε αχαρνον 104 στο παλατι τις μεταλαγμενισ πριγπιπεσας ευας.....αφου ειχα διαβασει και καπιες καλες κριτικες...ανιπομονουσα να αντικρισο αυτο το γλικο θειο αριστουργιμα που ειχα πλασει με τιν φαντασια μου με τιν δικι σας βοιθεια και τισ κριτικες σας!
εισχορο λοιπον στο λαγνο παλατακι τις ευας.....οπου ιμουν μαρτιρας σε ενα περιστατικο το οποιο με κανι να ριξο μαυρο στον εν λογο κοκινοσπιτο!
ναι κιριοι ....μαυρο στο μπουρδελακι...!γιατι δεν βλαπτι λιγι ευγενια....τοσι αγενια προτι φορα βλεπο απο τσατσα προς τους πελατες...
ιταν μια παρεα νεαρον μεσα στο σαλονι...κιριλε παιδια φενοντουσαν και μιλουσαν μεταξι τους και ο ενασ σε καπια φασι γελασε χαμιλοφονοσ χορισ να ενοχλισι κανεναν ...και ι ξεβρακοκεφαλι τσατσα απο το βρομερο τισ δοματιακι βγενι στο σαλονι και αρχιζει να βριζει τα παλικαρια και να τους ιποδικνιει τι πρεπει να κανουν και τι οχι...
τα παλικαρια ομος ιταν τιποι και ιπογραμοι ενο ι τσατσα αδικος τους εβριζε σε σιμιο να τους διοξει απο το μπουρδελακι..και να τουσ πι να μιν ξανα πατισουν !δεν προχορο σε λεπτομεριες ομος γιατι ισος με πουνε κακο μερικοι χιστες...αλλα απλα ενασ πορνορεπορτερ ειναι παντα ταπινοσ και αντικιμενικος γιατι πρεπει να τιμαμε μονο τα πουταναδικα που το αξιζουν...!και οχι να παιζουν μαζι μασ οι τσατσες και να να μας πουλανε μαγκιτσες...
οσο για τιν ευα ...ενα απο τα μετρια μεταλαγμενα πορνιδια που εχο δει στιν πορνοκαριερα μου..μονο τα βιζια τις αξιζουν για τουσ λατρισ του σπορ!
το εν λογο κοκινοσπιτο μπαινι στιν μαυρι λιστα......τελος!!!!

μπραβο σου πιτσι...τιμωρησε ολα τα ατακτα γεγονοτα που σε ενοχλουν γιατι ετσι επιτυγχανεται καλυτερη ενημερωση και αποφυγη ασχημων τρανσελοπουτανιδιων!ευγε πιτσι μου!
 

Επισκέπτης
οχι πολυ ψηλη ,μελαχροινη,σχετικα κανονικο σωμα!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Μικαέλλα είναι Τσέχα και είναι ξανθιά με μεγάλο στήθος.Ο σωματότυπος της είναι λίγο νταρτανέ και όχι λεπτοκαμωμένος.Ηλικιακά είναι 25 με 30 οπότε δεν μπορούμε να την χαρακτηρίσουμε milf.Είναι καλή μέσα στο δωμάτιο πάντως.Δουλεύει στα 2 στούντιο της Λέλας Καραγιάννη 35 (ισόγειο και 1ος όροφος).Καθώς και στα Πιπίνου 118 και στο Αριστομένους 72.Τα στούντιο της Πιπίνου και της Αριστομένους είναι στο ίδιο κτίριο.
Tελικά πήγα χθες στην Μικαέλα αντι για τη Ρενατα. Σούπερ πάρτι με τις βυζάρες της. Αύριο Κυριακή θα είναι η τελευταία της μέρα. Πάει για Χριστούγεννα στην Τσεχία και έρχεται στις 20 Γενάρη
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
εχετε να προτεινετε κατι καλο για τωρα να πιτσιλισω?
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Επισκεφτηκα γυρνωντας απο το 401 το νεο στουντιο στην Κατεχακη 8 και Μεσογειων. Το ειδα σε αγγελια απο τον Πρωταθλητη σημερα το πρωι ενω ημουνα στο 401. Εννοειται το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ηταν με την εξοδο να πηγαινα καπακι για να το τσεκαρω οπως και εκανα,μιας και ηταν παρα πολυ κοντα στο 401. Λοιπον ο χωρος πολυ καλος προσεγμενος πεντακαθαρος και η κοπελα ονοματι Μαρια μιλφακι με κυταρρυτιδα και μεγαλα βυζομπαλα. Εχει και αλλες κοπελες οι οποιες ελπιζω να ειναι καλυτερες. Προγραμματα ξεκινανε απο 50 και παει λεγοντας, τα γνωστα των στουντιο.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Tελικά πήγα χθες στην Μικαέλα αντι για τη Ρενατα. Σούπερ πάρτι με τις βυζάρες της. Αύριο Κυριακή θα είναι η τελευταία της μέρα. Πάει για Χριστούγεννα στην Τσεχία και έρχεται στις 20 Γενάρη
Όντως η Μικαέλα είναι πολύ καλή και τιμάει το 50ευρο.Τώρα γενικά στα μπουρδέλα όπως και στα στριπτιζάδικα θα είναι πολλές οι απουσίες γιατί είναι γιορτές και τα περισσότερα κορίτσια πάνε στις πατρίδες τους να δούνε τα αγαπημένα τους πρόσωπα.

Και για τέλος έχω να πω ότι το nickname σου τα ΣΠΑΕΙ όλα  :rockon: Εσύ και ο άλλος ο poutanoleon έχετε τα πιο γαμάτα nicks εδώ μέσα.Να'στε καλά μάγκες.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
καλισπερα χιστες και μιστες!!!εχθες το απογευματακι μετα απο μια σκλιρι προκλισι μεταλαγμενισ ιδονισ απο τον μεγιστο αντισθενι...αφου με παρεσιρε σε ενα λινκ ορεον μεταλαγμενον αιθεριον ιπαρξεον....μου μπικαν στο ανιθικο και βρομικο πορνιαρικο μιαλουδακι μου τρελες σκεψισ....και σαλπαραα κατευθειαν για ενα   γλικο ταξιδι στιν μεταλαγμενι ιδονι!ο δρομος μου εγραφε αχαρνον 104 στο παλατι τις μεταλαγμενισ πριγπιπεσας ευας.....αφου ειχα διαβασει και καπιες καλες κριτικες...ανιπομονουσα να αντικρισο αυτο το γλικο θειο αριστουργιμα που ειχα πλασει με τιν φαντασια μου με τιν δικι σας βοιθεια και τισ κριτικες σας!
εισχορο λοιπον στο λαγνο παλατακι τις ευας.....οπου ιμουν μαρτιρας σε ενα περιστατικο το οποιο με κανι να ριξο μαυρο στον εν λογο κοκινοσπιτο!
ναι κιριοι ....μαυρο στο μπουρδελακι...!γιατι δεν βλαπτι λιγι ευγενια....τοσι αγενια προτι φορα βλεπο απο τσατσα προς τους πελατες...
ιταν μια παρεα νεαρον μεσα στο σαλονι...κιριλε παιδια φενοντουσαν και μιλουσαν μεταξι τους και ο ενασ σε καπια φασι γελασε χαμιλοφονοσ χορισ να ενοχλισι κανεναν ...και ι ξεβρακοκεφαλι τσατσα απο το βρομερο τισ δοματιακι βγενι στο σαλονι και αρχιζει να βριζει τα παλικαρια και να τους ιποδικνιει τι πρεπει να κανουν και τι οχι...
τα παλικαρια ομος ιταν τιποι και ιπογραμοι ενο ι τσατσα αδικος τους εβριζε σε σιμιο να τους διοξει απο το μπουρδελακι..και να τουσ πι να μιν ξανα πατισουν !δεν προχορο σε λεπτομεριες ομος γιατι ισος με πουνε κακο μερικοι χιστες...αλλα απλα ενασ πορνορεπορτερ ειναι παντα ταπινοσ και αντικιμενικος γιατι πρεπει να τιμαμε μονο τα πουταναδικα που το αξιζουν...!και οχι να παιζουν μαζι μασ οι τσατσες και να να μας πουλανε μαγκιτσες...
οσο για τιν ευα ...ενα απο τα μετρια μεταλαγμενα πορνιδια που εχο δει στιν πορνοκαριερα μου..μονο τα βιζια τις αξιζουν για τουσ λατρισ του σπορ!
το εν λογο κοκινοσπιτο μπαινι στιν μαυρι λιστα......τελος!!!!
Μαυρο σε οσες δεν σεβονται τους πελατες. Εμεις 1000 φορες δεν σας σεβομαστε και δεν θα ξαναερθουμε στα κωλομπουρδελα σας.
 

Επισκέπτης
αυριο πρωι πριν πατε εκκλησια  :grin: :grin: :grin: :grin:,η σαμανθα θα ειναι στην αγιου μελετιου και η κωνσταντινα στη φρατζη!επισης αυριο το απογευμα θα ειναι στη βριλλησου 60 η μελινα!
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
310
Πόντοι
5.785
καλά ρε παιδιά Χριστούγεννα δεν θα μείνει καμμία Αθήνα? Πήξαμε στις international γκόμενες....
 

vavaros

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αριστομένους, σήμερα κατα τις 7
Στεφανία, μάλλον ελληνίδα
απαράδεκτη,τελέιως ξεπέτα, αγγαρεία
κλαίω το 50ρικο
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Αριστομένους, σήμερα κατα τις 7
Στεφανία, μάλλον ελληνίδα
απαράδεκτη,τελέιως ξεπέτα, αγγαρεία
κλαίω το 50ρικο
Φίλε καταρχήν καλώς ήρθες εδώ μέσα.Αν έκλαψες τα 50€ γράψε την κριτική σου αν θες στην Μαύρη Λίστα εδώ
Και να προσθέσω ότι δεν έχει κανένας φιλίες ούτε 'κολλητηλήκια' με καμία πουτάνα και κανένα μπουρδέλο.'Αλλο οι προσωπικές αδυναμίες η συναισθηματισμοί στην τάνα και άλλο η σωστή δουλειά απο την τάνα.Εγώ αν δεν κάνω καλά την εργασία μου θα κριθώ με άσχημο τρόπο απο τους ανθρώπους που μου εμπιστεύονται να τελειώσω τη δουλειά τους.Και αν δεν κάνω σωστά τη δουλειά μου ενδέχεται και να μην πληρωθώ.Το ίδιο και ο warhol και ο giorgospapa, ο Χί, ο Ψί και ο καθένας απο μας.Έτσι και οι εκδιδόμενες αν δεν κάνουν καλά την δουλειά τους θα έχουν αρνητική κριτική.
 

evita

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Γουστα ειναι αυτα μωρο μου ....Οσο για την Τσατσα που λες οτι εβαλε τις φωνες δεν ειχε αδικο 1ον το οτι δεν σεβαστηκανε τον χορο βαζοντας στην τσεπη τους τα τασακια που ελεος τι αξια εχουν????????????????? 2ον κανανε αρκετη φασαρια μεσα στο σαλονι οποτε ειναι λογικο και η αλλη να εξοργιστει αρα μην περιμνεις και η αλλη να κανη την χαζη.............
3ον αν εισουν εσυ στο δωματιο κι απ εξω ακουγες χασκογελα και σχολια δυνατα δεν θα ξενερωνες???????????
και δεν ειπαι τιποτα χυδεω αλλα ουτε και εβρισε απο οτι ακουγα.........

οσο για το ακυρων δεχτον για μενα ως εμενα δεν ειπα οτι θα αρεσω και σε ολους αλλα ουτε οτι ειμαι η συντι κρομφορντ....Ελεος..........

κυριε πιτσιλιστι να εισαι καλα και κατι σαν κι αυτους  (πελαταις) ουτε κι εγω δεν τους θελω οσο κι αν σου ακουγετε καπως....... φιλακια να εισαι καλα και καλες :-* :-* γιορτες......
:-* :-* :-*
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
αυριο πρωι πριν πατε εκκλησια  :grin: :grin: :grin: :grin:,η σαμανθα θα ειναι στην αγιου μελετιου και η κωνσταντινα στη φρατζη!επισης αυριο το απογευμα θα ειναι στη βριλλησου 60 η μελινα!

η Μελινα απο σερβιων ?  καλα δεν εφυγε αυτη ?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Γουστα ειναι αυτα μωρο μου ....Οσο για την Τσατσα που λες οτι εβαλε τις φωνες δεν ειχε αδικο 1ον το οτι δεν σεβαστηκανε τον χορο βαζοντας στην τσεπη τους τα τασακια που ελεος τι αξια εχουν????????????????? 2ον κανανε αρκετη φασαρια μεσα στο σαλονι οποτε ειναι λογικο και η αλλη να εξοργιστει αρα μην περιμνεις και η αλλη να κανη την χαζη.............
3ον αν εισουν εσυ στο δωματιο κι απ εξω ακουγες χασκογελα και σχολια δυνατα δεν θα ξενερωνες???????????
και δεν ειπαι τιποτα χυδεω αλλα ουτε και εβρισε απο οτι ακουγα.........

οσο για το ακυρων δεχτον για μενα ως εμενα δεν ειπα οτι θα αρεσω και σε ολους αλλα ουτε οτι ειμαι η συντι κρομφορντ....Ελεος..........

κυριε πιτσιλιστι να εισαι καλα και κατι σαν κι αυτους  (πελαταις) ουτε κι εγω δεν τους θελω οσο κι αν σου ακουγετε καπως....... φιλακια να εισαι καλα και καλες :-* :-* γιορτες......
:-* :-* :-*
μας έπεισες οτι η τσατσα λεει την 'αληθεια'.εδώ τόσοι και τόσοι κανουνε παραπονα για την τσατσα σε αυτο το μαγαζι.και συ μας ριχνεις 'σταχτη' στα ματια οτι και καλα περνανε τα σταχτοδοχεια του μπουρδελου? και ο πιτσι δεν εχει γραψει ποτε ψεματα και παραμυθια εδω μεσα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom