Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Τετάρτη 19/12 μεταμεσονύκτια(00:10') στουντιότσαρκα(μιας και βρέθηκα Αθήνα για επαγγελματικούς λόγους):
Σερβίων 26:κλειστόν,αν και θυμάμαι ότι στον κατάλογο γράφει ότι είναι ανοικτό ως τις 03:00 :think:
anyway..

Τριγγέτα 3:κλειστόν :tickedoff:αυτό θυμάμαι κάποτε ήταν ανοικτό εως τις 2!

Φραντζή 47:κλειστόν...πλάκα κάνω :grin:ήταν η Αλεξία με το σπυνθιροβόλο βλέμα της αγελάδας :tired:την οποία είχα πετύχει πάλι στο συγκεκριμένο στούντιο όταν είχα ξανακατέβει τον Σεπτέμβρη(από timing σκίζω ο τζες)οπότε σαν να ήταν κλειστό για μένα,συνεχίζω

Ιπωνακτος 14:πέτυχα τη Νατάσσα,ψηλή μελαχροινή,δεν μου άρεσε κάτι στο πρόσωπό της...σαν σπασμένο μου φάνηκε σαν σημαδεμένο...οπότε την έκανα και από εκεί...

Καρέα 30:είπα μπας και πετύχω το αστέρι τη Lucy την Τσέχα αλλά δεν ευτύχησα...είχε γύρω στα 6-7 άτομα και μεγάλη αναμονή κάποια στιγμή σκάνε 2 πορνίδια ένα ξανθό και ένα μελαχροινό ονόματα δεν είπε ο τσάτσος αλλά απ'ότι φαντάζομαι μάλλον πρόκειται για την Σάρα και την Μελίνα εκ Βουλγαρίας δεν τρελάθηκα με καμμία και σε συνάρτηση με την μεγάλη αναμονή την έκανα για άλλες πολιτείες...

Βουρβάχη 19:η τσατσά μου είπε ότι έχει τη Μόνικα και η γκόμενα μου συστήθηκε ως Όλγα... :think:
ξανθιά ψηλή με σιλικονάτα μπαλκόνια,κόντο καρέ μαλλί,μιλφ γύρω στα 40 την έκοψα,το πρόσωπό της μου θύμιζε λίγο τη Νόνα στη ομόνυμη ταινία του αείμνηστου Μουστάκα!!!τώωωωρα λέω τί κάνουμε???κινδυνεύουμε να μείνουμε με την ψωλή στο χέρι... :jerking:και η ώρα είχε πάει 2 και κάτι..παίρνω το κάρο και πάω φουλ για Δροσοπούλου και ότι θέλει ας κατεβάσει...

Δροσοπούλου 97:πάρκαρα σχετικά εύκολα,μπαίνω στο 97 και βγαίνει η φάλαινα όρκα...πραλίγο να λιποθυμίσω...
λέω δεν είναι δυνατόν,μόλις πριν λίγα λεπτά πέρασε η σκουπιδιάρα,πως ξέχασε να μαζέψει τέτοιο μπάζο :headbang:
άρχισα να συμβιβάζομαι με την ιδέα ότι μάλλον θα τραγουδίσω το <<μια ωραία πεταλούδα>> στο ξενοδοχείο... :jerking:
κι όμως...οι κόποι μου ανταμοίφθηκαν...

Δροσοπούλου 95:τελευταία ευκαιρία  λέω μέσα μου...βγαίνει ο τσάτσος και μου λέει η Ζλάτα είναι καυλιάρη μου και πριν προλάβω να σκεφτώ οτιδήποτε σκάει μύτη το μώρο...εδώ είμαστε :dancing: ψηλή,ξανθιά με σιλικονάτες μπάλες,σφιχτό γυμνασμένο κορμί και πρόστυχο πολλά υποσχόμενο βλέμα...γύρω στα 35...δίνω το 50αρικο και μπαίνω στο δωμάτιο....΄στο ψητό,γλείψιμο σε όλο το σώμα,πολύ καλή πίπα με εναλλαγή στο ρυθμό(σαν το καλό κλαρίνο)deep throat φάση να με κοιτάει σε όλη τη διάρκεια της πίπας στα μάτια...στη συνέχεια ανεβαίνει απο πάνω κούνημα με καλό ρυθμό κι εγώ ταυτόχρονα να παίζω νε τις μπάλες τις , στη συνέχεια ιεραποστολικό ώπου κάποια στιγμή γαντζώνεται από τη μέση μου με τα πόδια της και σηκώνει τη λεκάνη στον αέρα και να λικνίζεται με αργούς και πότε γρήγορους ρυθμούς τυλιγμένη γύρω από τη μέση μου...το καυλίμου κόντευε να εκραγεί σε μια στιγμή ανεβάζω τα πόδια της σους ώμους μου σηκώνοντας ταυτόχρονα λίγο τη λεκάνη της και αρχίζω να την καρφώνω δυνατά μέχρι να βελάξει... :rockon:τελικά βέλαξα εγώ  :grin:
Αξίζει πάντως η συγκεκριμένη γκόμενα το 50αρικο το τιμάει...τη συνιστώ έστω για μια φορά ;)
Ευτυχώς βρήκα τη Ζλάτα γιατί αλλιώς δεν το γλίτωνα το τραγούδι :jerking: μέσα στ'άγρια χαράματα!!!

Την επόμενη φορά που θα κατέβω μέσα στο Γενάρη και θα μείνω περισσότερες μέρες πιστέυω να προλάβω να δοκιμάσω κι άλλα άτακτα πορνίδια που λέει και το ψάρι ο pitsi :grin:.Αυτά από'μένα και καλές γιορτές σε όλους :rockon: :rockon: :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Άψογο scout και δυνατή ενημέρωση.Μπράβο Bull  :thumbsup:
 

Επισκέπτης
μπραβο ταυρε!! :rockon: :rockon: :rockon:!!περιμενουμε και αλλες ανταποκρισεις σου  :rockon: :rockon: :rockon:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
φοβερος,να υποθεσω οτι ολα αυτα ειναι κοντα το ενα στο αλλο;
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
φοβερος,να υποθεσω οτι ολα αυτα ειναι κοντα το ενα στο αλλο;
To 1ο που αναφέρει είναι στην περιοχή του Μεταξουργίου.Το 2ο έως και το 6ο στην περιοχή του Νέου Κόσμου και το 7ο μέχρι το 8ο στην περιοχή της Κυψέλης.
 

Επισκέπτης
φοβερος,να υποθεσω οτι ολα αυτα ειναι κοντα το ενα στο αλλο;
οχι!!η σερβιων ειναι καθετη στη καβαλας!δροσοπουλου ειναι κυψελη!τριγγετα ειναι στη συγγρου!ιππωνακτος και φρατζη ειναι απεναντι και πολυ κοντα σε βουρβαχη και καρεα!αλλα ταυρε ο σωστος σκαουτ κανει τις τσαρκες με τα ποδια  :grin: :grin: :grin: :grin:!!την επομενη φορα ποδαρατο λοιπον  :grin: :grin: :grin: :grin: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
παιδιά και ιδιαίτερα στους παλιούς panosboss και warhol είστε απο τους πιο γνώστες εδώ μέσα και οι 2 σας.είστε κάτι σαν χρυσός οδηγός πουτάνων και στούντιο  :grin:.απ'όλους μας μεγάλο σεβασμό και ευχαριστούμε.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
:o :o :o
  ο ταυρος πηγε σε ενα βραδυ σε πιο πολλα μαγαζια απ οσα υπαρχουν στη θεσσαλονικη. :headbang: :headbang:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
:o :o :o
  ο ταυρος πηγε σε ενα βραδυ σε πιο πολλα μαγαζια απ οσα υπαρχουν στη θεσσαλονικη. :headbang: :headbang:
άστα να πάνε φίλε.θεσαλονίκη έχει απόλυτη ξεραϊλα.τελικά μόνο η Αθήνα έχει πουτάνες πουθενά αλλού.και φαντάσου το παληκάρι που έκανε την ανταπόκριση απο τα 8 μπουρδέλα πήγε στο 1/6 που υπάρχουν.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ρε παιδιά μια και το ανέφερε η κουβέντα για Θεσσαλονίκη δεν έχω δει ποτέ εδώ και 2 χρόνια ανταπόκριση στούντιο απο την συμπρωτεύουσα.Τι γίνεται εκεί πάνω? Ας απαντήσουν οι φίλοι που μένουν εκεί.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ρε παιδιά μια και το ανέφερε η κουβέντα για Θεσσαλονίκη δεν έχω δει ποτέ εδώ και 2 χρόνια ανταπόκριση στούντιο απο την συμπρωτεύουσα.Τι γίνεται εκεί πάνω? Ας απαντήσουν οι φίλοι που μένουν εκεί.
δεν νομιζω  καν να υπαρχουν στουντιο τουλαχιστον οπως φαινεται να τα εννοειτε στην αθηνα.τελευταια εγιναν καποια μπουρδελα καπως πιο κυριλε με καπως διαφορετικο υφος, αλλα δεν παυουν να ειναι μπουρδελα.εχω την εντυπωση πως τα μασατζιδικα εδω λειτουργουν σαν ενα ειδος στουντιο
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
δεν νομιζω  καν να υπαρχουν στουντιο τουλαχιστον οπως φαινεται να τα εννοειτε στην αθηνα.τελευταια εγιναν καποια μπουρδελα καπως πιο κυριλε με καπως διαφορετικο υφος, αλλα δεν παυουν να ειναι μπουρδελα.εχω την εντυπωση πως τα μασατζιδικα εδω λειτουργουν σαν ενα ειδος στουντιο
Και τα στούντιο μπουρδέλα είναι στην ουσία σε πιο κυριλέ μοτίβο.Δηλαδή πιο καθαρός χώρος,λίγο περισσότερη άνεση χρόνου και προγράμματα.Αλλά αυτά παίζουν και σε μερικά απλά κοινά μπουρδέλα τώρα.Τα μασατζίδικα είναι τελείως διαφορετικό πράγμα απο τους οίκους ανοχής (δηλαδή μπουρδέλα και στούντιο).Πάντως αν κάποιος φίλος έχει κάτι νέο απο πάνω ας γράψει.
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
Στο προπυργιο ηθικης την Θεσσαλονικη ( τρομαρα μας ) , υπαρχουν δυο περιοχες ενδιαφεροντος .

Ο Βαρδαρης , οπου εχει "σπιτια" , το επιπεδο των οποιων ειναι ( απο οτι ακουω ) ψιλοχαλια και η περιοχη του Μυλου .

Εκει εχει 1 επι της 28 Οκτωβριου , 2 εκατερωθεν του Μυλου και ενα στην αρχη της Ανδρ. Γεωργιου . Αυτα προσφερουν τιμες στουντιο , αλλα οχι και αναλογες υπηρεσιες . Απλα ειναι καθαρα και εχουν κανα 2 - 3 παραπανω προγραμματα .

Αυτο που ξεχωριζει ειναι το La Femme ( Ανδρ. Γεωργιου 34 ) και μπορω να πω με τα λιγα που ξερω οτι ειναι ενας πολυ καλος χωρος . Μεγαλος χωρος υποδοχης με διακοσμηση , μεγαλο δωματιο και γενικα αποπνεει μια χλιδα .

Απο κει και περα υπαρχει (? καποιος ας ενημερωσει ) το Eros 16 και ενας χωρος στο City Gate , για τον οποιο δεν γνωριζω κατι .

Αυτα .

Πικρα , ε ?  :headbang:

Τι να πεις .  Ιεροδουλη κοινωνια .

Τα λεμε και μεχρι τοτε να υγειαινουμε και να ... :knockinb:
   
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Και τα στούντιο μπουρδέλα είναι στην ουσία σε πιο κυριλέ μοτίβο.Δηλαδή πιο καθαρός χώρος,λίγο περισσότερη άνεση χρόνου και προγράμματα.Αλλά αυτά παίζουν και σε μερικά απλά κοινά μπουρδέλα τώρα.Τα μασατζίδικα είναι τελείως διαφορετικό πράγμα απο τους οίκους ανοχής (δηλαδή μπουρδέλα και στούντιο).Πάντως αν κάποιος φίλος έχει κάτι νέο απο πάνω ας γράψει.
εδω εβαλαν μια τηλεοραση πλασμα, κανα δυο καναπεδες και ενα ψευτοντουζ στα δωματια και τα βαφτισαν στουντιο με την αντιστοιχη οικονομικη επιβαρυνση φυσικα.
παντως με το που θα περασεις τα 10-15 λεπτα στο δωματιο, θα ακουσεις την τσατσα να λεει τελειωνετε.εβαλε ο μανωλιος...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
οχι!!η σερβιων ειναι καθετη στη καβαλας!δροσοπουλου ειναι κυψελη!τριγγετα ειναι στη συγγρου!ιππωνακτος και φρατζη ειναι απεναντι και πολυ κοντα σε βουρβαχη και καρεα!αλλα ταυρε ο σωστος σκαουτ κανει τις τσαρκες με τα ποδια  :grin: :grin: :grin: :grin:!!την επομενη φορα ποδαρατο λοιπον  :grin: :grin: :grin: :grin: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :
Αν την τσάρκα την έκανα με τα πόδια φίλε γουορ...στο τέλος στον τσάτσο της Δροσοπούλου 95,με το που θα έμπαινα μάλλον θα του ζητούσα να μου βάλει λίγο ψωμί στο στόμα για να μη λυποθυμίσω... :tooth:
 

J127

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια μια βοηθεια θελω μιας και σχετικα νεος στο cite..εχετε υποψη σας κανα στουντιο που να χει στο προγραμμα και φετιχ  :helpplea:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδες οσο πιο γρηγορα το καταλαβετε τοσο το καλυτερο για σας....δεν αξιζει να γαματε σε στουντιο.....χιλιες φορες είτε μπουρδελο(για πιο οικονομικα) ειτε μασατζιδικο για πιο καλα πορτοφολια και με πολυ περισσοτερη ανεση χρονου......τα στουντιο ειναι πεταμενα λεφτα!
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
παιδες οσο πιο γρηγορα το καταλαβετε τοσο το καλυτερο για σας....δεν αξιζει να γαματε σε στουντιο.....χιλιες φορες είτε μπουρδελο(για πιο οικονομικα) ειτε μασατζιδικο για πιο καλα πορτοφολια και με πολυ περισσοτερη ανεση χρονου......τα στουντιο ειναι πεταμενα λεφτα!

Φίλε vasos αυτό είναι υποκειμενικό. Το θέμα είναι που νοιώθει άνετα ο καθένας. Εγώ ας πούμε δεν μπορώ να πηδάω σε μπουρδέλο και να με χωρίζει από το σαλόνι και τους υπόλοιπους 15 που περιμένουν μια πόρτα. Τα στρίπ με την έννοια της φραπεδιάς και όχι της διασκέδασης δεν μου λένε κάτι και τα μασατζίδικα μου πέφτουν ακριβά με την έννοια οτι θα πρέπει να κάνω λιγότερες εξορμήσεις το μήνα.
Οπότε studiaki και πάλι studiaki.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Φίλε vasos αυτό είναι υποκειμενικό. Το θέμα είναι που νοιώθει άνετα ο καθένας. Εγώ ας πούμε δεν μπορώ να πηδάω σε μπουρδέλο και να με χωρίζει από το σαλόνι και τους υπόλοιπους 15 που περιμένουν μια πόρτα. Τα στρίπ με την έννοια της φραπεδιάς και όχι της διασκέδασης δεν μου λένε κάτι και τα μασατζίδικα μου πέφτουν ακριβά με την έννοια οτι θα πρέπει να κάνω λιγότερες εξορμήσεις το μήνα.
Οπότε studiaki και πάλι studiaki.
Συμφωνώ μαζί σου 1000% :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom