Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Πέρασμα πριν από λίγο...

Ιεροφαντών 9: Η Κατερίνα(η Ελληνίδα) ωραία κοπέλα με γλυκό πρόσωπο,σχετικά αδύνατο-αλλά όχι απωθητικό-σώμα,μικρό στήθος και ωραίο κωλαράκι.

Μεγ.Αλεξάνδρου 133: Η Λώρα, πρόστυχο τουμπανάκι,πονηρό προσωπάκι,προπετές στηθάκι και απίστευτα σκληρό κωλαράκι...

Κωνσταντινουπόλεως 80: Η Αλίνα,μελαχροινό κοντοπούτανο,με γλυκό πρόσωπο,ωραία μάτια,ζουμερό στήθος και προκλητικά τουρλωτό κώλο.

Κωνσταντινουπόλεως 92α: Η πλατινέ Τζένη,εντυπωσιακή όπως πάντα ακόμη πιο πρόστυχη και προκλητική χάρη στο μαύρο ολόσωμο δικτυωτό που φορούσε...

Κωνσταντινουπόλεως 94: Η μελαχροινή Νικόλ,ζουμερή πιτσιρίκα με γλυκό πρόσωπο,σγουρό μαλλί,σχεδόν μεσαίο στήθος και γεμάτο κώλο και η Μέγκυ,πολύ όμορφο μελαχροινό πιπινάκι με κανονικό σώμα και κωλαράκι ποίημα.
 

GEKAS

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
141
Πόντοι
11
Παντως πριν απο λιγο που περασα απο το 12 στη Λυκοβρυση, μαλλον το χαριζαν... Δεν εξηγειτε αλλιως η κοσμοσυρροη... Στο παρκινγκ πρεπει να ειχε τουλαχιστον επτα αυτοκινητα... Και χωρις να εχει προγραμμα στο site...
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
περασα προχτες απο το καινουργιο Θεσσαλιας 136 .

αφου γλυτωσα απο κατι εξαγριωμενα κοπροσκυλα που σουλατσαρανε απ εξω, ανεβαινω στο καινουργιο μαγαζι, το οποιο ειναι αρκετα προσεγμενο.
Ομως η κοπελα μετρια μετριοτατη.. κ το απλο προγραμμα 50 εβραιους !!

δεν καταλαβαινω πως καποιοι τη σημερον ημερα στην Ελλαδα ζητανε 50 ευρω για ενα απλο προγραμμα,
οταν τα 4 στα 5 στουντιο το δινουν πλεον με 40, δηλαδη 20% κατω , ασε που και καποια αλλα στα 50 ευρω δινουν και OWO .

...αλλα βρισκουν και κανουν
 

Επισκέπτης
περασα προχτες απο το καινουργιο Θεσσαλιας 136 .

αφου γλυτωσα απο κατι εξαγριωμενα κοπροσκυλα που σουλατσαρανε απ εξω, ανεβαινω στο καινουργιο μαγαζι, το οποιο ειναι αρκετα προσεγμενο.
Ομως η κοπελα μετρια μετριοτατη.. κ το απλο προγραμμα 50 εβραιους !!

δεν καταλαβαινω πως καποιοι τη σημερον ημερα στην Ελλαδα ζητανε 50 ευρω για ενα απλο προγραμμα,
οταν τα 4 στα 5 στουντιο το δινουν πλεον με 40, δηλαδη 20% κατω , ασε που και καποια αλλα στα 50 ευρω δινουν και OWO .

...αλλα βρισκουν και κανουν
ποια ?  :think:
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
..αν δεν κανω λαθος Λιλη
 

manolkrit

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2012
Μηνύματα
169
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
1
Παντως πριν απο λιγο που περασα απο το 12 στη Λυκοβρυση, μαλλον το χαριζαν... Δεν εξηγειτε αλλιως η κοσμοσυρροη... Στρκινγκ πρεπει να ειχε τουλαχιστον επτα αυο να... Και χωρις να εχει προγραμμα στο site...
Αφου δουλευει η Βικαρα λογικο ειναι!
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Αυτή η κρυσταλ με το κόκκινο μαλλί τι λεει  ρε μάγκες,έχει  :fuck2: κανείς?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αυτή η κρυσταλ με το κόκκινο μαλλί τι λεει  ρε μάγκες,έχει  :fuck2: κανείς?
Προφανως εννοεις την Κρυσταλ απο την γερμανικη αλυσιδα

Την εχω δει σε τσαρκα 1-2 φορες.
Εμφανησιακα οπως στις φωτογραφιες, δεν υπαρχει καποια αλλοιωση.
Φιλος την εχει τιμησει, εμεινε ικανοποιημενος χωρις να τον "απογειωσει".
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Προφανως εννοεις την Κρυσταλ απο την γερμανικη αλυσιδα

Την εχω δεισ ε τσαρκα 1-2 φορες.
Εμφανησιακα οπως στις φωτογραφιες, δεν υπαρχει καποια αλλοιωση.
Φιλος την εχει τιμησει, εμεινε ικανοποιημενος χωρις να τον "απογειωσει".
Ναι φίλε μου αυτή εννοω..εμφανισιακά όπως τη βλέπω στις φώτο μου αρέσει πολύ,αλλά δε θα ήθελα σε καμία περίπτωση συνεύρεση αεροπιπας  και λοιπων  ξεπετοστοιχείων γι'αυτό και ρωταω..Ευχαριστώ παντως!! :rockon: :rockon:
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
214
Πόντοι
1
η Τζουλια επεστρεψε!Ειναι τοσο κουκλαρα οσο στις φωτος?Μεσα τι λεει....?


καλησπέρα,
ναι είναι κουκλάρα, είχα περάσει καλά,δεν το έκλαψα το 50άρι και ειναι περισσότερο gfe, τώρα για το πως θα είναι μετά την επιστροφή της...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
η Τζουλια επεστρεψε!Ειναι τοσο κουκλαρα οσο στις φωτος?Μεσα τι λεει....?
είναι γυναικάρα, αριστοκρατική ομορφιά, με μαύρο μαλλί, πανέμορφο πρόσωπο και κορμί που "σκοτώνει"...την είχα τιμήσει προ καιρού στο στούντιο στο Καματερό(όπου μετά έκλεισε :grin: :grin:) με πολύ καλές εντυπώσεις....εμένα μου είχε βγάλει gfe φάση, της αρέσει το στοματικό, και λαμβάνει υπόψη τα "θέλω" του πελάτη...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
περασα προχτες απο το καινουργιο Θεσσαλιας 136 .

αφου γλυτωσα απο κατι εξαγριωμενα κοπροσκυλα που σουλατσαρανε απ εξω, ανεβαινω στο καινουργιο μαγαζι, το οποιο ειναι αρκετα προσεγμενο.
Ομως η κοπελα μετρια μετριοτατη.. κ το απλο προγραμμα 50 εβραιους !!

δεν καταλαβαινω πως καποιοι τη σημερον ημερα στην Ελλαδα ζητανε 50 ευρω για ενα απλο προγραμμα,
οταν τα 4 στα 5 στουντιο το δινουν πλεον με 40, δηλαδη 20% κατω , ασε που και καποια αλλα στα 50 ευρω δινουν και OWO .

...αλλα βρισκουν και κανουν
πες μας λίγες παραπάνω λεπτομέρειες....εγώ είχα περάσει μια χαρά μαζί της στο Αθανασίας....τι σε χάλασε??
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ρε παιδιά εκεί στον "γερμανικό" όμιλο....φτάνει πια με τη Θεσ/νικη και τη Γκαμπριέλλα....φέρτε την κάτω να την έχουμε εδώ την κούκλα... :fuck1: :fuck1:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.749
Πόντοι
9.095
αχ αυτες οι σερβες!κρυες αλλα ετσι κ τις ανοιξεις αντε γεια!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom