Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Σύντομο πέρασμα πριν από λίγο από την οδό Κασάνδρας με πολύ όμορφες παρουσίες και με αρκετή κίνηση από κόσμο...

Κασάνδρας 4(όροφος): κλειστό.

Κασάνδρας 4β: Η Μαρία, μελαχροινό κοριτσάκι με γλυκό πρόσωπο, αδύνατο σώμα και κωλαράκι ποίημα-για τους λάτρεις των μινιόν υπάρξεων.

Κασάνδρας 6: Η Ιρένα, ωραίο θηλυκό, με όμορφο πρόσωπο(αν και λίγο ξινισμένο απόψε...),προκλητικό μεσαίο στήθος και ωραίο κώλο.

Κασάνδρας 3(ισόγειο): Ανοικτό αλλά δεν άνοιξαν.

Κασάνδρας 3(όροφος): Η Έλενα, μελαχροινή, με όμορφο πρόσωπο, με ωραίο κορμί και εξίσου ωραίο στήθος-θηλυκή παρουσία, προκλητική εμφάνιση.

Κασάνδρας 8γ: Η Βάλια.
Για τα γούστα μου η πιο ολοκληρωμένη γυναίκα που παίζει απόψε...
Νταρντανογυναικάρα, πολύ όμορφο θηλυκό με πρόστυχο πρόσωπο-από τις γυναίκες που γεμίζουν το κρεββάτι και μόνο με την εμφάνισή τους υπόσχονται πολλά...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Σύντομο πέρασμα πριν από λίγο από την οδό Κασάνδρας με πολύ όμορφες παρουσίες και με αρκετή κίνηση από κόσμο...

Κασάνδρας 4(όροφος): κλειστό.

Κασάνδρας 4β: Η Μαρία, μελαχροινό κοριτσάκι με γλυκό πρόσωπο, αδύνατο σώμα και κωλαράκι ποίημα-για τους λάτρεις των μινιόν υπάρξεων.

Κασάνδρας 6: Η Ιρένα, ωραίο θηλυκό, με όμορφο πρόσωπο(αν και λίγο ξινισμένο απόψε...),προκλητικό μεσαίο στήθος και ωραίο κώλο.

Κασάνδρας 3(ισόγειο): Ανοικτό αλλά δεν άνοιξαν.

Κασάνδρας 3(όροφος): Η Έλενα, μελαχροινή, με όμορφο πρόσωπο, με ωραίο κορμί και εξίσου ωραίο στήθος-θηλυκή παρουσία, προκλητική εμφάνιση.

Κασάνδρας 8γ: Η Βάλια.
Για τα γούστα μου η πιο ολοκληρωμένη γυναίκα που παίζει απόψε...
Νταρντανογυναικάρα, πολύ όμορφο θηλυκό με πρόστυχο πρόσωπο-από τις γυναίκες που γεμίζουν το κρεββάτι και μόνο με την εμφάνισή τους υπόσχονται πολλά...
ωραίος φιλαράκο με την τσάρκα σου...δεν έμαπινες με το Μαράκι να μας πεις και καμιά άποψη που την έχω βάλει στο στόχαστρο?? πάλι μου φάινεται ότι θα...θυσιαστώ... :grin: :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ωραίος φιλαράκο με την τσάρκα σου...δεν έμαπινες με το Μαράκι να μας πεις και καμιά άποψη που την έχω βάλει στο στόχαστρο?? πάλι μου φάινεται ότι θα...θυσιαστώ... :grin: :grin:

Μπες λαγέ μου...αλλά ήρεμα,με το μικρό.... :grin: :grin: :grin: :rockon: :rockon: :rockon:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Μπες λαγέ μου...αλλά ήρεμα,με το μικρό.... :grin: :grin: :grin: :rockon: :rockon: :rockon:
και έλεγα μόνο σε εμένα μου αρέσει?? έχει πραγματικά εξαιρετικό κορμάκι...και σε κοιτάει με αυτό το αθώο ύφος... :cum: :cum: θα την κάνω την προσπάθεια...και αν βγει..βγήκε...όσο για την ηρεμία....με ξέρεις...ό,τι εισπράξω...θα δώσω...φαντάζεσαι να βγει αγριόγατα και λάτρης του pse??? :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
και έλεγα μόνο σε εμένα μου αρέσει?? έχει πραγματικά εξαιρετικό κορμάκι...και σε κοιτάει με αυτό το αθώο ύφος... :cum: :cum: θα την κάνω την προσπάθεια...και αν βγει..βγήκε...όσο για την ηρεμία....με ξέρεις...ό,τι εισπράξω...θα δώσω...φαντάζεσαι να βγει αγριόγατα και λάτρης του pse??? :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Πάντως,έχει "βλέμμα" η μικρή...αυτό είναι σίγουρο...
Μπες εσύ χαλαρά και βλέπεις... :)
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Γερμανικος ομιλος:
Ισμηνης 2, Συγγρου 144, Λ. Αθηνων 204, Τριγγετα 3, Κατεχακη 8, Αριστοτελους 6, Η. Πολυτεχνειου 37 (προς το παρον ανακαινειζεται)

"Μεγαλέξανδρος" :
Μ. Αλεξανδρου 133, Κωνσταντινουπόλεως 80 και 92Α, Βριλησσου 36 και 36Α

Καλα να περασεις.

Σε ευχαριστω φιλε μου! Καλα να περνας!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.373
Πόντοι
41.447
Κασάνδρας 4β: Η Μαρία, μελαχροινό κοριτσάκι με γλυκό πρόσωπο, αδύνατο σώμα και κωλαράκι ποίημα-για τους λάτρεις των μινιόν υπάρξεων.

οντως παρα πολυ ωραιο και αδυνατο πιπινακι, το εχω στα υποψην
απο τα λιγα μικρα που μου αρεσουν
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
οντως παρα πολυ ωραιο και αδυνατο πιπινακι, το εχω στα υποψην
απο τα λιγα μικρα που μου αρεσουν

Μιλάμε,ακριβώς το αντίθετο...από αυτές που γουστάρεις...
Πως και έτσι...?  :grin:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.373
Πόντοι
41.447
Μιλάμε,ακριβώς το αντίθετο...από αυτές που γουστάρεις...
Πως και έτσι...?  :grin:

απλα μου εκανε κλικ το ολο συνολο
κατα καιρους χτυπαω που και που και στυλιαρια μοντελοειδη για αλλαγη
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
το μαράκι από κασσάνδρας που λέτε είναι η μαρία που έπαιζε (παίζει;) και στο αθηνών 373 ή καμία σχέση; γιατί στην περιγραφή σας μοιάζει πάρα πολύ.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
το μαράκι από κασσάνδρας που λέτε είναι η μαρία που έπαιζε (παίζει;) και στο αθηνών 373 ή καμία σχέση; γιατί στην περιγραφή σας μοιάζει πάρα πολύ.
Το σωμα της και εν γενει το ολο στυλ της μοιάζει αρκετά.
Δεν μπορώ να ειμαι ομως σιγουρος εαν δεν δω προσωπο.
Στο προγραμμα του ομιλου ομως δεν φαινεται (μεχρι σημερα τουλαχιστιον) να κανει εκει καποια βάρδια.
Το σιγουρο ειναι οτι μοιαζει παρα πολυ, ομως δεν ειμαι απολυτος εαν ειναι αυτη, ή οχι.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
το μαράκι από κασσάνδρας που λέτε είναι η μαρία που έπαιζε (παίζει;) και στο αθηνών 373 ή καμία σχέση; γιατί στην περιγραφή σας μοιάζει πάρα πολύ.

Του Κασσάνδρας,είναι πολύ "άβγαλτη" ακόμα...δεν πρέπει να είναι η ίδια...
Αυτή στην φωτό,έχει πιο σκούρο δέρμα....
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Το σωμα της και εν γενει το ολο στυλ της μοιάζει αρκετά.
Δεν μπορώ να ειμαι ομως σιγουρος εαν δεν δω προσωπο.
Στο προγραμμα του ομιλου ομως δεν φαινεται (μεχρι σημερα τουλαχιστιον) να κανει εκει καποια βάρδια.
Το σιγουρο ειναι οτι μοιαζει παρα πολυ, ομως δεν ειμαι απολυτος εαν ειναι αυτη, ή οχι.


αν ειναι αυτή είναι τοπ καυλο :headbang: πίπινο με σουπερ κολαρακι στυλίαρι  κορυφή το θέλω τώρα  :s&m_1:  :s&m_1:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
Του Κασσάνδρας,είναι πολύ "άβγαλτη" ακόμα...δεν πρέπει να είναι η ίδια...
Αυτή στην φωτό,έχει πιο σκούρο δέρμα....

και για της Αθηνών αυτά γράφανε στις κριτικές, ότι είναι πιπινάκι αλλά άβγαλτο οπότε περιμένουμε κάποιον για την επιβεβαίωση ή όχι.
thanks τύποι για τις απαντήσεις!  ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
και για της Αθηνών αυτά γράφανε στις κριτικές, ότι είναι πιπινάκι αλλά άβγαλτο οπότε περιμένουμε κάποιον για την επιβεβαίωση ή όχι.
thanks τύποι για τις απαντήσεις!  ;)

Ο PIATSAS...λογικά θα ξέρει...μόλις διαβάσει εδώ,θα απαντήσει... ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom