Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

george20p

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
κανενα καθαρο,μπουρδελο στουντιο στο 20ε παιζει παιδια?
οπως πχ στο ιερα οδος 21?
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Νέες φωτογραφίες Μόνικας από Θησέως 365!
09.jpg

 

kotsos81

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
112
Κριτικές
11
Like
4
Πόντοι
11
Μεσοντύχτια τσάρκα χθες και περασμα απο:

Κροκεων 6: Ηταν η Βικυ, μεγαλοκοπελα με προσοντα και ανεση, ελληνιδα. Εντυπωση μου εκανε η υπηρεσια που εκτος απο ευγενεστατη ηταν και πολυ ομορφη. Μεγαλη σε ηλικια αλλα με πολυ ομορφο προσωπο με περιποιημενα φρυδια, η ευγενια της δεν μου επετρεψε να την ρωτησω αν τυχον περναει στο δωματιο και την σκεφτομαι ακομα! Αν καποιος ξερει κατι παραπανω ας ενημερωσει, με ενδιαφερει.

Αθηνων 204: Η Κεντρα, πιτσιρικα με πολυ ομορφο προσωπο, λεπτη, με καλτσον και το ενα βυζι να εχει βγει απο το φορεμα της και μαζι της η Ιωαννα, πιο ψηλη κοπελα, ξανθια, γλυκια παρουσια αλλα ως εκει.

Κασσανδρας 8: Μαρινα, νταρντανα, πολυ xl για τα γουστα μου, σαλοναρισμα με αυτοπεποιθηση.

Κασσανδρας 3: Αφροδιτη και Ελενα, ηταν σε παρτουζα με συναγωνιστη, η τσα2 ανακοινωσε τιμη παρτουζας τα 100 που γινονται και 80. Η Αφροδιτη ξανθια με τατου, η Ελενα πιο ψηλη με βυζια, αμφοτερες ομορφες με σωματαρες!

Κασσανδρας 6: Ιρενα. Η γνωστη μοντελοειδης υπαρξη, εχω φαει φολα παλιοτερα στο Κροκεων οταν ξεκινουσε, εφυγα γρηγορα.

Κασσανδρας 4Β: Η Λαουριτα κατεβηκε απο το δωματιο, λεπτη αλλα αγυμναστη, συνδυασμος που δεν μου λεει κατι, εφυγα για διπλα.

Κασσανδρας 4Γ: Η Κωνσταντινα, συμπαθητικη κοπελα με πολλα προγραμματα και η Μαρια, πιπινι γαλακτος λεπτο με μικρο στηθος και υποσχομενο προσωπο.

Κασσανδρας 4 πανω: Ελιζα, γνωστη ξανθια εξ αλλαγης, ψηλη και αερατη, μεγαλο ατου του μαγαζιου ο τσατσος, πολυ πλακα.

Μεγαλου Αλεξανδρου 133: Αμαλια, ισα που δεν με γαμησε στο σαλονι. Μελαχρινη, ορεξατη, ομορφη, σημερα λεει φευγει για Γερμανια και δεν θα ξαναγυρισει, χθες ηθελε να τα κανει ολα... Ωραιο τεμαχιο.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
πολύ καλή η ενημέρωση φίλε μου...αλά αναφορικά με όσα σου είπε η Αμαλία μην τα παίρνεις και εσύ τοις μετρητοίς...ξέρεις τώρα πως είναι τα λόγια των κορασίδων.... :rolleyes: :rolleyes:
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
πολύ καλή η ενημέρωση φίλε μου...αλά αναφορικά με όσα σου είπε η Αμαλία μην τα παίρνεις και εσύ τοις μετρητοίς...ξέρεις τώρα πως είναι τα λόγια των κορασίδων.... :rolleyes: :rolleyes:
οχι ρε γαμωτο μη μας το κανει
Αυτο :s&m_1:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Πριν από λίγο...

Τριγγέτα3: Βικτώρια: Νέα σχετικά άφιξη, εντυπωσιακή παρουσία, με ωραίο πρόσωπο, καρέ χτένισμα στα μαλλιά,μελαχρινή, πολύ ωραίο κορμί με ωραίο στήθος και καλλίγραμμη περιφέρεια. Μαζί της η Katy: Αδύνατη, μελαχρινή πιτσιρίκα, με μικρό στήθος και μικρό στρογγυλό κωλαράκι.

Συγγρού 144: Τζοβάννα: Καστανόκκινα σγουρά μαλλιά, πρόσωπο με έντονες γωνίες, ενισχυμένο στήθος τούμπανο και πολύ ωραίο κορμί καλλίγραμμο με όμορφα πόδια και κωλαράκο. Εντύπωση μου έκανε το μπλουζάκι που φορούσε, που είχε σχισίματα και ήταν κοντό, και φαινόταν μόνο το κάτω μέρος του στήθους της...

Αριστοτέλους6: Ρεμπέκα: Αδύνατη μελαχρινή κοπέλα, με μικρό στήθος, ωραίο σώμα γυμνασμένο και όμορφη περιφέρεια. Έχω τα καλύτερα να θυμάμαι από τη μοναδίκή μέχρι σήμερα συνεδρία μας. Σύντομα λέω για επανάληψη...

Μπουζιάνη 2: Λάουρα: Από τις πιο sexy και όμορφες γυναίκες των στούντιο. όμορφο πρόσωπο, με ανοιχτόχρωμα μάτια, καστανόξανθα μαλλιά, ενισχυμένο 4άρι στήθος και κορμί εκπληκτικό, γυμνασμένο και περιφέρεια κόλαση, η οποία αναδεικνυόταν από τα μαύρα εσώρουχά της.

Ισμήνης2: Ίνγκριντ:Φουντωτά, κατσαρά μαλλιά, πολύ γλυκό και όμορφο πρόσωπο με τις πράσινες ματάρες της να σε ζαλίζουν, ενισχυμένο στήθος 4άρι, και όμορφο κορμί με σωστά "πιασίματα". Μαζί της η Λίλυ: Μαύρα μακριά μαλλιά, κάπως "αυστηρό" πρόσωπο, ενισχυμένο στήθος και ωραίο κορμί με μεγάλο όπλο την περιφέρειά της.

Κων/πόλεως92: Βίβιαν...η αλλιώς το θωρηκτό Ποτέμκιν...Μακριά ξανθά μαλλιά, αδιάφορο πρόσωπο, και πάχη και ξύγκια να περισσεύουν από παντού. Τεράστιο στήθος, χαλαρή και μεγάλη κοιλιά, μπουτάρες τίνγκα στην κυτταρίτιδα...

Κων/πόλεως94: Βίκυ: πλέον με ίσια μαλλιά, τα" άνοιξε", σε καστανόξανθο τόνο, υπέροχα γλυκιά, χαμογελαστή, ευδιάθετη, με το στήθος της σε κοινή θέα, ωραία πόδια και κωλαράκος με " έφτιαξε" απίστευτα πολύ για μια επαναληπτική, αλλά ο άτιμος ο χρόνος με πίεζε...

Αθηνών 204: Αφροδίτη: Τι κρίμα να μην είναι εκ γεννετής γυναίκα...μιλάμε δεύτερη φορά την είδα...δεύτερη φορά...έπαθα...κορμάρα, απίστευτα στρογγυλός και τουρλωτός κώλος, ωραίο στήθος και πρόσωπο...Μαζί της η Έμμα: Φανερά αδυνατισμένη, μακριά μαύρα μαλλιά, μεγάλο φυσικό στήθος και τσουπωτά μπούτια και περιφέρεια.

Θεσσαλίας 136: Σελίνα: Ξανθά μαλλιά μέχρι το ύψος των ώμων, ενισχυμένο στηθος όμορφο, πολύ όμορφο πρόσωπο και κανονικό κορμί με σωστές αναλογίες. Από τις πιο όμορφες παρουσίες των των στούντιο κάτι που άλλωστε είχα διαπιστώσει και προ μηνών σε συνάντησή μου στα ενδότερα μαζί της σε άλλο ίδρυμα...
 

kotsos81

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
112
Κριτικές
11
Like
4
Πόντοι
11
πολύ καλή η ενημέρωση φίλε μου...αλά αναφορικά με όσα σου είπε η Αμαλία μην τα παίρνεις και εσύ τοις μετρητοίς...ξέρεις τώρα πως είναι τα λόγια των κορασίδων.... :rolleyes: :rolleyes:

Και τη ρώτησα όλο αγωνία:
Θα ξαναέρθεις; Και είπε όχι, όπως βέβαια και άλλες που έχουν ξαναέρθει... Θα δείξει!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Για αυτο τι ξερουμε? Με τρωει η τσεπη μου...
ουκρανεζα,αρχισε να μιλφιζει :grin:,κοντουλα με πολυ καλο πετιτ κορμι και πολυ καλη επιδερμιδα,καλο προσωπο αν και ελαφρως περιεργο,καλη στο επικοινωνιακο συνηθως, μετριοκαλη τεχνικη και σε gfe και σε pse(αν δε βαριεται...),δεν κανει ελευθερο αλλα κανει πρωκτικο,πεντακαθαρη(πριν και μετα τον πελατη κανει μπανιο,μου εχει κανει πολυ καλη εντυπωση αυτο ...),καλη επιλογη γενικα...
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Πριν από λίγο...




Αθηνών 204: Αφροδίτη: Τι κρίμα να μην είναι εκ γεννετής γυναίκα...μιλάμε δεύτερη φορά την είδα...δεύτερη φορά...έπαθα...κορμάρα, απίστευτα στρογγυλός και τουρλωτός κώλος, ωραίο στήθος και πρόσωπο...Μαζί της η Έμμα: Φανερά αδυνατισμένη, μακριά μαύρα μαλλιά, μεγάλο φυσικό στήθος και τσουπωτά μπούτια και περιφέρεια.
Η αφροδιτη ειναι πρωην αγορακι ???????  :idiot: :uglystupid: :headbang:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Χθες δοκιμάστηκε η νέα άφιξη του Βριλησσού42 η Άρτεμις. Παρόλο που όταν την είχα πρωτοδεί, δεν μου είχε κάνει καλή εντύπωση και πίστευα ότι δεν θα περνούσα ποτέ...τελικά...ποτέ μη λες ποτέ...κάτι που είχε πιασμένα τα μαλλιά της αλογοουρά, ήταν όμορφα βαμμένη, φόραγε κάτι σέξυ εσώρουχα και διχτυωτές ζαρτιέρες, κάτι η εξέρευνηση του καινούριου πέρασα τελικά. Έχει όμορφο εκφραστικό πρόσωπο, τεράστιο ΦΥΣΙΚΟ στήθος, έχει λίγη κοιλίτσα, και μεγάλη περιφέρεια και μπούτια...Στα ενδότερα μπορώ να πω ότι το "παλεύει" γενικά...είναι ευδιάθετη, ευγενική, προσπαθεί να καταλάβει τα "θέλω" του πελάτη, χωρίς ωστόσο να σε "απογειώνει"...Λεπτομέρειες στην κριτική...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom