Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχουν κριτικές για την Βουλιαγμένης 68 και 83 που είναι και κοντά στην Φρατζή.
Στο μεν πρώτο εγώ παλιά έπειρνα την Κορίνα, ελληνίδα που είχε τρελό κορμάκι (στήθος σιλικονέ) και γενικώς απίστετη συμμετοχή. Έφερνε και κάτι άλλες αλλά δεν είχα δοκιμάσει.
Στο δεύτερο πάντα ήταν μια ξανθιά μπουρουχόπατσα  :think: που πάντα την έβλεπα και ποτέ δεν έμπαινα. Την τελευταία φορά μάλιστα μου την είχε πει και καλά πως δεν είχα πάει σωστά ντυμένος (φορούσα τζην και μπλουζάκι αρμανι, αλλά δεν της έκανε το στυλ), λες και είχα πάει να τη ζητήσω σε γάμο.
Της πέταξα πως εγώ είμαι χαμουτζής και γαμάω χωρίς ρούχα,δεν το κατάλαβε, αλλά κι εγώ βαρέθηκα να ξαναπάω να δω τι παίζει εκεί. :headbang:
Αυτά...
Σήμερα στο κοινοφελές ίδρυμα της Φρατζή τι παίζει;

Φιλικά
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
προφανως ο φιλος που δοκιμασε την χριστινα στην συγγρου 144 και ητανε ξεπετα , θα ηταν η νεα χριστινα που ειδα προχθες και οχι η γερμανιδα
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Μαγκες η γκομενα Ρουμανα ειναι
Την ειχα ρωτησει περισυ που την ειχα παρει Φραντζη(διπλο προγραμμα)

ε και?
εμενα μου ειχε πει οτι ηταν απο τη Σαλλλονικα :2funny: :2funny: οταν την ειχα ρωτησει στην λιοσιων 278.

εχει σημασια απο που ειναι ή οτι γαμιεται πολυ καλα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Και ξανα μανα ερώτηση....Φρατζή τι παίζει σήμερα; Ελπίζω όχι πάλι Αγάπη..
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ε και?
εμενα μου ειχε πει οτι ηταν απο τη Σαλλλονικα :2funny: :2funny: οταν την ειχα ρωτησει στην λιοσιων 278.

εχει σημασια απο που ειναι ή οτι γαμιεται πολυ καλα
Σαφως και δεν εχει σημασια απο που ειναι απλα απανταω σε οσους εχουν την αποψη οτι ειναι Ελληνιδα,μαλλον σας ''τρωει λαχανο''
Διπλο προγραμμα ειναι 2πλη καταθεση αλλιως :rockon:
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
ε και?
εμενα μου ειχε πει οτι ηταν απο τη Σαλλλονικα :2funny: :2funny: οταν την ειχα ρωτησει στην λιοσιων 278.

εχει σημασια απο που ειναι ή οτι γαμιεται πολυ καλα

Μπααααα... ανάλογα με τα φεγγάρια της..!!! ειναι ΠΟΛΥ παράξενη ! (νομήζω οτι το ξέρεις..)
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Σημερα το απογευμα
Βριλ 46 μια βυζαρού καστανή και λίγο γεματούλα με κλασικά προγράμματα
Βριλ 36 αδύνατη ξανθιά με μελαμψό κορμάκι που παρουσιάστηκε μόνη της. Πάλι κλασικά προγράμματα
Βριλ 60 κλειστό
Πιπινου 118, Μαρίνα καινούργια κατά την τσατσά, ψιλό, καστανόξανθο ρωσίδακι με ωραίο κορμάκι αλλά μουφα φάτσα
Αριστομενους 72 Τζούλια, κοντό με πολύ μέτριο προς κακό πρόσωπο αλλά με κάτι βυζάρες απίστευτες (μιλαμε για 4αρι ή 5αρι :boobies: ), από πρόγραμμα κάνει ελεύθερο στοματικό και δίνει και κώλο

Δυστυχώς τίποτα δε μου κανε κλικ και δεν το δωσα το 50αρικο οποτε πηγα σε μια μαυρουλα στη ρεμουνδου 21 ονόματι ανιτα, που ήθελε αγκαλίτσες και φιλάκια :idiot: , αλλά ευτυχώς ξέρει να γαμιέται
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
Σημερα το απογευμα
Βριλ 46 μια βυζαρού καστανή και λίγο γεματούλα με κλασικά προγράμματα
Βριλ 36 αδύνατη ξανθιά με μελαμψό κορμάκι που παρουσιάστηκε μόνη της. Πάλι κλασικά προγράμματα
Βριλ 60 κλειστό
Πιπινου 118, Μαρίνα καινούργια κατά την τσατσά, ψιλό, καστανόξανθο ρωσίδακι με ωραίο κορμάκι αλλά μουφα φάτσα
Αριστομενους 72 Τζούλια, κοντό με πολύ μέτριο προς κακό πρόσωπο αλλά με κάτι βυζάρες απίστευτες (μιλαμε για 4αρι ή 5αρι :boobies: ), από πρόγραμμα κάνει ελεύθερο στοματικό και δίνει και κώλο

Δυστυχώς τίποτα δε μου κανε κλικ και δεν το δωσα το 50αρικο οποτε πηγα σε μια μαυρουλα στη ρεμουνδου 21 ονόματι ανιτα, που ήθελε αγκαλίτσες και φιλάκια :idiot: , αλλά ευτυχώς ξέρει να γαμιέται

πολύ καλή ενημέρωση μπράβο!
Τζούλια έ? χμ με 4 άρι βύζο που δίνει λωκό? ενδιαφέρον....

Πρίν απο καμια ώρα έκανα ενα τσέκ στο καινούργιο στούντιο που άνοιξε στην Μοσχονησίων 28Α κάτω απο την πλατεία Αμερικής.
Για όσους θυμούνται στο ίδιο ακριβώς νεοκλασικό κτήριο λειτουργόυσε την χρύση, προ Μάκη εποχή, πάλι στούντιο μέχρι το 1996-7 περίπου.
Μετά έκλεισε, και στη θέση του άνοιξε μια χρηστιανική αίρεση γραφεία....
Τώρα ξανανοιξε σαν στούντιο!
Λοιπόν ο χώρος ήταν καθαρός και περιποιημένος, ητσατσά πολύ καλή και ευγενική, αλλά δεν μου έκανε κλικ η πουτάνα.
Μια μιλφ ξανθια, μάλλον ρωσίδα με γυμνασμένο σώμα ήταν. Κάτι με χάλασε στο πρόσωπο της. Τιμές 50 έως 70 ευρω (sex show)
Αυτάαααα
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
πολύ καλή ενημέρωση μπράβο!
Τζούλια έ? χμ με 4 άρι βύζο που δίνει λωκό? ενδιαφέρον....

Πρίν απο καμια ώρα έκανα ενα τσέκ στο καινούργιο στούντιο που άνοιξε στην Μοσχονησίων 28Α κάτω απο την πλατεία Αμερικής.
Για όσους θυμούνται στο ίδιο ακριβώς νεοκλασικό κτήριο λειτουργόυσε την χρύση, προ Μάκη εποχή, πάλι στούντιο μέχρι το 1996-7 περίπου.
Μετά έκλεισε, και στη θέση του άνοιξε μια χρηστιανική αίρεση γραφεία....
Τώρα ξανανοιξε σαν στούντιο!
Λοιπόν ο χώρος ήταν καθαρός και περιποιημένος, ητσατσά πολύ καλή και ευγενική, αλλά δεν μου έκανε κλικ η πουτάνα.
Μια μιλφ ξανθια, μάλλον ρωσίδα με γυμνασμένο σώμα ήταν. Κάτι με χάλασε στο πρόσωπο της. Τιμές 50 έως 70 ευρω (sex show)
Αυτάαααα


Ειναι βασικο ομως η Τζουλια να εχει προσωπο που να σε προδιαθετει..

Για οποιαδηποτε κοπελα βεβαια ισχυει το ιδιο. ;)

Σε ποια μερη παρκαρετε ρε παιδια εκει? Εγω ποτε δεν μπορω να σταματησω με την ησυχια μου.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
Ειναι βασικο ομως η Τζουλια να εχει προσωπο που να σε προδιαθετει..

Για οποιαδηποτε κοπελα βεβαια ισχυει το ιδιο. ;)

Σε ποια μερη παρκαρετε ρε παιδια εκει? Εγω ποτε δεν μπορω να σταματησω με την ησυχια μου.

o σωστός σκάουτμαν δεν πάει ποτέ με αυτοκίνητο για τσάρκα σε στούντιο, μπουρδέλα και μασάζ.
¨η θα έχεις μηχανή (δίκυκλο) ή πεζό 2....
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Η τζουλια οντως δε λεει απο φατσα και σωμα, ειναι κοντη και γεματουλα, αλλά τα βυζια της ειναι θεορατα και ανοίγει και την πισω πορτα. Τεσπα περι ορέξεως κολοκυθόπιτα...

Όσο για το παρκινγκ στη Βριλ βρισκεις παντα, στην αττικη κάθε παρασκευή το αφήνεις στην αλκαμένους γιατι το Σάββατο έχει λαική και έχει στανταρ άδειες θέσεις, τις άλλες ημέρες απλά παίρνεις μετρό.

Αν δοκιμάσει κανείς τζούλια ή μαρινα ας κάνει ένα update
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Περπατούσα παράλληλα της Συγγρού χτες το βράδυ και βλέπω τη Βούρβαχη. Ωπ, λέω, εδώ κάπου έχει στούντιο! Τραβάω, λοιπόν, την ανηφόρα και το πετυχαίνω στο αριστερό μου χέρι. Χτυπάω κουδούνι, με υποδέχεται η τσατσά και μπαίνω μέσω (ωραίος χώρος, αλλά είχε λίγο κρύο). Η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο, οπότε μου λέει η τσατσά τα προγράμματα. Ξεκινούσαν από 50 ευρώ. Και της λέω: Σε πόσο χρόνο αντιστοιχεί το πρόγραμμα; Για να απαντήσει η καργιόλα: [size=14pt]Σε όλα τα προγράμματα, εκτός αυτού με τα 80 ευρώ που έχεις ΛΙΓΟ χρόνο παραπάνω, κανονικά θα πρέπει να έχεις τελειώσει στα 10 λεπτά, άντε... 12[/size] (με το ρολόι απ' έξω είσαι, μωρή;). Βγαίνει, λοιπόν, η κοπέλα. Βαλέρια, Ρωσίδα, ξανθιά, ωραίο κομμάτι, αλλά σε καμία περίπτωση για 50. :tickedoff: :tickedoff:
Αν ήταν 20, να το συζητούσαμε. Οπότε δεν έμεινα.
Περνάω μετά από Βουλιαγμένης 83, ανοιχτά τα φώτα, κουδούνι IZABEL, χτυπάω 3 φορές σε 10 λεπτά, αλλά δεν άνοιξε κανένας και την έκανα (3.30 το πρωί). Κι έτσι γύρισα σπίτι άπραγος.  :idiot:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Σάββατο πρωί
-Κασάνδρας 3 στο πάνω η Μαρία, Γιαπωνέζα, καλή
-Κασάνδρας 3 στο κάτω μια Πολωνίδα με άσχημο σώμα και πρόσωπο, κάνει πρωκτικο και ακάποτη πίπα
-Συγγρού 144 η Κριστιάν, ξανθό με άσπρο δαντελένιο καλσόν. Δεν μου άρεσε
-Αριστοτέλους 6 η Σάντρα από Βριλησού 46 και μια κακότροπη τσατσά που όταν της είπα ευχαριστώ μου είπε για να μου πεις ευχαριστώ ήρθες; Περίμενε να κάνεις δουλειά με τέτοιους τρόπους...
-Συγγρού 248 (πρωην 245) η Κλαούντια (κοκκινομάλλικο από Ρουμανία αστέρι)η Ναταλία (ξανθό απο Ρωσία στέρι με φουλ πρόγραμμα) και μια Ελληυνίδα καλούτσικη. Το θέμα είναι ότι είχε γίνει διάρρηξη και είχε μέσα μαστόρους, ψοφόκρυο και οι κοπέλλες εμφανίστηκαν με ρούχα.
-Δευκαλίωνος μια Αιντα και μια Ελιάνα προφανώς τσιγγάνες και μια Έλενα και επίσης κακότροπη τσατσά που επειδή της έχουν βάλει χέρι από την πολυκατοικία επειδή διατηρεί μπουρδέλο παράνομα σου την λέει άμα δεν περάσεις γιατί και καλά η πολυκατοικία ενοχλείται με τα σούρτα φέρτα. Και τι να κάνουμε σηλαδή να γαμάμε κι ας μην μας αρέσει η κοπέλα για να νιώθει αυτή καλύτερα. Και ρε πούστη μου μου τη λέει εμένα που το έχω κάνει χρυσό αυτό το στούντιο (2 φορές με Σιμόνε, 2 με Κλαούντια, 1 με Άννα μέσα σε ένα μήνα). Αίσχος. Αλλάξτε πολυκατοικία αν έχετε πρόβλημα 
 

nikiko

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
η αντζελα απο αλκαμενους που χαθηκε?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Περπατούσα παράλληλα της Συγγρού χτες το βράδυ και βλέπω τη Βούρβαχη. Ωπ, λέω, εδώ κάπου έχει στούντιο! Τραβάω, λοιπόν, την ανηφόρα και το πετυχαίνω στο αριστερό μου χέρι. Χτυπάω κουδούνι, με υποδέχεται η τσατσά και μπαίνω μέσω (ωραίος χώρος, αλλά είχε λίγο κρύο). Η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο, οπότε μου λέει η τσατσά τα προγράμματα. Ξεκινούσαν από 50 ευρώ. Και της λέω: Σε πόσο χρόνο αντιστοιχεί το πρόγραμμα; Για να απαντήσει η καργιόλα: [size=14pt]Σε όλα τα προγράμματα, εκτός αυτού με τα 80 ευρώ που έχεις ΛΙΓΟ χρόνο παραπάνω, κανονικά θα πρέπει να έχεις τελειώσει στα 10 λεπτά, άντε... 12[/size] (με το ρολόι απ' έξω είσαι, μωρή;). Βγαίνει, λοιπόν, η κοπέλα. Βαλέρια, Ρωσίδα, ξανθιά, ωραίο κομμάτι, αλλά σε καμία περίπτωση για 50. :tickedoff: :tickedoff:
Αν ήταν 20, να το συζητούσαμε. Οπότε δεν έμεινα.
Περνάω μετά από Βουλιαγμένης 83, ανοιχτά τα φώτα, κουδούνι IZABEL, χτυπάω 3 φορές σε 10 λεπτά, αλλά δεν άνοιξε κανένας και την έκανα (3.30 το πρωί). Κι έτσι γύρισα σπίτι άπραγος.  :idiot:
Καλά, ήσουνα Βουλιαγμένης 83 στη χαλιαμπάλια γκόμενα που έχει μέσα και δεν πήγες στο 68 που είναι 20 μέτρα πιο κάτω και απέναντι και έχει νεαρούδια;...τς-τς...λάθος υπολογισμός χρόνου...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Είδαμεν το φως το αληθινοοοόν!
Η συνέχεια στο: Μασατζίδικα που γαμάς
(Που'σαι Παπαγιώργη...)

 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Χτές στις 4 το πρωί μετά από μια βόλτα στο TEXAS και με το κεφάλι κουδούνι, αναμονή στο σαλόνι της Καρέα 30...και μπροστά στα ματιά μου έγινε το θαύμα. Βγαίνει η Σάρα...επιτέλους επέστρεψε. Ωραίο σώμα, ωραίος πάτος, καλό βυζί, συμπαθιτικό πρόσωπο. Στο δωμάτιο τα γνωστά...πίπα, από πάνω αυτή, πίπα, στα τέσσερα αυτή, πίπα, ιεραποστολικό, πίπα και εγκατέλειψα το δωμάτιο ευτυχυσμένος. Στα σύν οι θεατρικές ικανότητές της που σε κάνουν να νομίζεις οτι ο Rocco μπροστά σου είναι ένα σκουλίκι και το καθολικό γλύψιμο των @@.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom