Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (2 μέλη και 37 επισκέπτες)

perisk

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
57
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
Κυριακη κατα τις 7 το απογευμα επισκεψη στη Βρηλισου.
Στο 60 μια καινουργια Μελινα μελαχρινη με κορμι τουμπανο.
46 η λιζα ξανθια ρωσιδα αρλετα καλη στο δωματιο αλλα οχι τιποτα το φοβερο
57 μια αλεξια που βγηκε κακομουτσουνη
36 η παολα οπου και κατεθεσα. κορυφαια οπως παντα παρολες τις ιδιοτροπιες της με το στηθος της αν και χθες ειχε κεφια για καλη μου τυχη. Φοβερο αρχιδογλυψιμο και αναποδο απο πανω με θεα τη κωλαρα της!!
Για τη μελινα οποιος την εχει παρει ας ενημερωσει!
 

Επισκέπτης
Ψάχνω την νταρντάνα την Mαργαρίτα...πριν πάρω τηλέφωνα ξέρει κάποιος που μπορεί να είναι τουντέϊ;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
κοιτοντας παλι το τελευταιο ποστ μου έχω να διωρθώσω πως το ονομα του τραβελιου στη λελας πανω ηταν λιντα και οχι λιλα που γραφω λογω καβλας!!
το στουντιακι δεν φερνει τραβελια αλλα μερικές φορες αμα δεν υπάρχει καμια διαθεσιμη σκαει κανα τρανς!! δεν εχει ελεγχθει αν εχει πιστολάκι αλλα μαλλον οχι ...προσοχη μην παιζετε με αυτα γιατι αν εκπισοκροτήσει θα τα φατε στη μαπα!!!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.353
Κριτικές
10
Like
1.772
Πόντοι
5.975
εγώ πάντως που πήγα εχθές πάνω στο Λέλας, απογευματινή-βραδυνή μέχρι τη 01:30 π.μ. ήταν μια νταρντάνα από την Τσεχία ονόματι Μichaella στην οποία πόνταρα και δεν το μετάνοιωσα ΚΑΘΟΛΟΥ αφού η κοπέλα (100% κοπέλα παρεπιπτόντως) έχει μεγάλες και φυσικές ΒΥΖΑΡΕΣ και είναι αρκετά θερμή μέσα στο δωμάτιο!
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Σαββατο μεσημερακι στο Αχαρνων 85 η Σαμανθα(γνωστη σε σχεδον ολους πλεον)..Την ειχα τιμησει μολις ειχε ξεκινησει στο εν λογω μαγαζι το σεπτεμβρη κ ειχα παθει πλακα με την παρτη της..Προχθες αρκετα καλη κ παλι αλλα λιγακι βαριεστημενη αν κ εκανε φιλοτιμη προσπαθεια να με αναψει(κ δεν δυσκολευτηκε βεβαια)..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
εγώ πάντως που πήγα εχθές πάνω στο Λέλας, απογευματινή-βραδυνή μέχρι τη 01:30 π.μ. ήταν μια νταρντάνα από την Τσεχία ονόματι Μichaella στην οποία πόνταρα και δεν το μετάνοιωσα ΚΑΘΟΛΟΥ αφού η κοπέλα (100% κοπέλα παρεπιπτόντως) έχει μεγάλες και φυσικές ΒΥΖΑΡΕΣ και είναι αρκετά θερμή μέσα στο δωμάτιο!

Ναι!!!Προσυπογράφω κι εγώ, μια και σε κάποια φάση δεν είχα πετύχει Σόνια (ότι είχε τελειώσει τη βάρδιά της), και πέτυχα τη Μικαέλα...Μπήκα και δε μετάνοιωσα, μια και είναι μικρή σε ηλικία, το πολύ 25, ελαφρώς γεματούλα, με ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΥΣ ΦΥΣΙΚΟΥΣ ΒΥΖΟΥΣ, και δυνατή συμμετοχή στο κρεβάτι, χωρίς να λέει όχι σε καμία στάση :rockon:
 

Επισκέπτης
κοιτοντας παλι το τελευταιο ποστ μου έχω να διωρθώσω πως το ονομα του τραβελιου στη λελας πανω ηταν λιντα και οχι λιλα που γραφω λογω καβλας!!
το στουντιακι δεν φερνει τραβελια αλλα μερικές φορες αμα δεν υπάρχει καμια διαθεσιμη σκαει κανα τρανς!! δεν εχει ελεγχθει αν εχει πιστολάκι αλλα μαλλον οχι ...προσοχη μην παιζετε με αυτα γιατι αν εκπισοκροτήσει θα τα φατε στη μαπα!!!
Παλληκαρια η Λιντα οχι μονο τραβελι δεν ειναι αλλα εαν την παρετε μπορει να χασετε και την μπαλα.
Εγω παντως την εχασα οποτε την πηρα.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
περασα , και μολις γυρισα απο τιν Σερβιων , εκει ηταν η γνωστη τσατσα , ευγενεστατη και με το χαμογελο στο στομα , 50 το απλο , 70 το σπεσιαλ ,  κοπελα η Στεφανια ,    MILF  μικρο ( δηλαδη 35+ ) μεχρη να φταση τα 40 για να γινει MILF αξιωσεων θελει μερικα χρονια ακομα ......

οσο αφορα μεσα στο δωματιο , απλα τελεια , ξερει τι να κανει γιανα σε τρελανει , και ειναι απο τις λιγες που σε αφηνουν να παιζεις με τις ωρες με τα στηθη της  ,.....

και παμε τωρα στα δυσταρεστα .......  φευγει τιν παρασκευη και γυρναει και αυτη στης 14 γεναρη , ( οπως και η Βερα απο αχαρνων ) ρε θα τρελαθω , κατεβηκα απο το βουνο για να περασω χρηστουγεννα '' γαματα '' και θα μεινω με το πουλι στο χερι ..... εεεεεεεε αμα πια ......
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ρε θα τρελαθω , κατεβηκα απο το βουνο για να περασω χρηστουγεννα '' γαματα '' και θα μεινω με το πουλι στο χερι ..... εεεεεεεε αμα πια ......
Ολο και καποια τρυπα ή καποιες εκατονταδες χιλιαδες τρυπες,πληρωτεες ή μη,θα θελουν ''βουλωμα''και βεντουζα για το κρυο
Μην απογοητευεσαι ποτε
Ολοι μαζι στον αγωνα
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
απογευματινο περασμα απο φραντζη 47 και πετυχαινω την ζλατα-ζλανα.....περασα αλλα δεν ενθουσιαστικα και πολυ :uglystupid:ωραια γυναικα πρεπει να ηταν στα νιατα της,βυζι καρασιλικονατο(υπερβολικη σιλικονη)που με χαλαει και μια "ραφη" μεγαλη στην κοιλια της που και αυτο με χαλαει παλι.σαν παρουσια ειναι τελεια,αμα την δεις στο δρομο παθαινεις πλακα :oγια δευτερη φορα προσωπικα δεν παω :think:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μολις γυρισα απο καρεα 30 οπου βιωσα μετα απο πολλα χρονια την εμπειρια του να σου γλειφει η σαρα τα @@
Το κοριτσι ειναι απο αλλο πλανητη στο θεμα γαμησι.
Περισσοτερα στην αναλυτικη κριτικη αυριο το απογευμα στον καταλογο.

Να στεγνωσουν και τα @@ που μου τα μουλιασε η καβλα
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
μολις γυρισα απο καρεα 30 οπου βιωσα μετα απο πολλα χρονια την εμπειρια του να σου γλειφει η σαρα τα @@
Το κοριτσι ειναι απο αλλο πλανητη στο θεμα γαμησι.
Περισσοτερα στην αναλυτικη κριτικη αυριο το απογευμα στον καταλογο.

Να στεγνωσουν και τα @@ που μου τα μουλιασε η καβλα

Ξέρεις ποιές μέρες δουλεύει ?
 

evita

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα κουκλοι..................................................... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Γεια σου και εσένα κούκλα. Μας λες λίγο τα προγράμματα σου στο στούντιο που δουλεύεις ?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
1) Η Σάρα στην Καρέα δουλεύει από ότι μου είπε κάθε βράδυ μέχρι τις 7. Ξέχασα να ρωτήσω πότε ξεκινάει το βραδινό. Λογικά από ις 12. Η τσατσά μου είπε ότι όταν έρθουν και οι άλλες θα γυρίσει σε πρωινή βάρδια.
2) Μετά τα λόγια του καταγκαβλομένου πήρα και την Αλίνα από Λέλας Καραγιάννη. Καλή εμπειρία. Αλλά για μια φορά. Μωράκι από Ρωσία. Τώρα έχει σειρά η Ρενάτα από Αχαρνών 85.
Και σταματήστε να γράφετε καλές κριτικές γιατί δεν μπορώ να αντισταθώ στους πειρασμούς  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
evita παιδαρε εισαι σκετη καβλα πιστευω να σε βρω στο αχαρνων 104 και να περασουμε καλα οκ baby?
Καλημερα κουκλοι..................................................... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom