Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Στο Λέλας γυρω στη 1 το μεσημερι κατω μια ψιλοαδιαφορη Γκαλίνα το ονομα της με ακαποτο  στα 50 και στο πανω ενα μελαχροινο εντυπωσιακο απο πρωτη ματια αδυνατο ονοματι Λιντα με 50 επισης. Δε περασα σε καμμια, απλα καταθετω αυτο που ειδα.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Στο Λέλας γυρω στη 1 το μεσημερι κατω μια ψιλοαδιαφορη Γκαλίνα το ονομα της με ακαποτο  στα 50 και στο πανω ενα μελαχροινο εντυπωσιακο απο πρωτη ματια αδυνατο ονοματι Λιντα με 50 επισης. Δε περασα σε καμμια, απλα καταθετω αυτο που ειδα.

αψογος φιλε , αν και νεο μελος καταλαβες  αμεσως τον λογο υπαρξης του  forum , και παλι μπραβο


 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Κεφαληνίας 75 πρωινή βάρδια προχτές η Μαριάννα από ουγγαρία. Μελαχρινό μικροκαμωμένο. Ωραία χείλια. Στο κρεββάτι σε γλέιφει στο στήθος αλλά μέχρι εκεί. Μετά πιπούλα και 69. Σρ γενικές γραμμές καλή.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Πεμπτη απογευμα, Αχαρνων 104, "μαγαζι" της Προεδρου, βαρδια η τρανς-Ευα, γνωστη απο Αλκιβιαδου 16Γ'.Πλεον χωρις "υδραυλικα" ΑΛΛΑ με βυζο Νο4, μαλακη σιλικονη αλλα εξαιρετικη δουλεια.Αψογη εξυπηρετηση, Ε 50 το απλο προγραμμα με επιπλεον ωρα μεσα.
Λογω παρατεταμενης "ανησυχιας", μεταβαση αμεσως μετα σε Ιπποκρατους 144, Χριστινα,νεαρη Γερμανιδα, μαυρο μαλλι,μεσο μεγεθος, εξαιρετικο σωμα. Λογω απουσιας πελατων, πραγμα που η ιδια επισημανε,αρκετος διαθεσιμος χρονος,καλη αποδοση γενικα, προγραμματα απο Ε 50 εως Ε 100.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
σημερα απογευμα-βραδυ φρατζη τι παιζει ; μη μου πειτε παρε τηλ ειμαι στο γραφειο. αν ξερει καποιος........
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
χθές βραδυ πρως ξημερωματα σημερα κατα τις 2 δηλαδη επισκεφθηκα φρατζη 47 ζλατα,ιππωνακτος καποια κορινα,καρεα 30 2 μετρια και βουλιαγμενης 97 νομιζω μια τζεσυ..λοιπον κορινα δεν μου αρεσε,τζεσυ μικρο αλλα καπως με χαλαγε στο προσωπο και τελικα κατεληξα ζλατα οπου δοκιμασα πρωτη φορα και επαθα πλακα...η γυναικα ειναι υπεροχη ..και απο οτι μου ειπε δευτερα απογευμα και πεμπτη βραδυ θα ειναι φρατζη..αυτα
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Συναγωνιστές, μήπως γνωρίζετε αν η Σόνια εργάζεται και σε άλλο στούντιο, εκτός από το Λ.Κ.35; Αν ναι, πότε; Ευχαριστώ.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, μήπως γνωρίζετε αν η Σόνια εργάζεται και σε άλλο στούντιο, εκτός από το Λ.Κ.35; Αν ναι, πότε; Ευχαριστώ.
Εκτός απο την Λέλας Καραγιάννη 35 ενδέχεται να την πετύχεις την Σόνια και στα Πιπίνου 118 και Αριστομένους 72.Αυτά τα 2 στούντιο είναι στην περιοχή του Αγ.Παντελεήμονα κάτω απο την Αχαρνών και είναι σχεδόν στο ίδιο κτίριο.Και κάτι άλλο ακόμα...Πρίν 1-2 χρόνια η Σόνια έκανε 'περίπολο' και στο Δροσοπούλου 97.Καλού κακού ρίξε και σ'αυτό μια ματιά.Το Λέλας Καραγιάννη 35,η Πιπίνου 118 και η Αριστομένους 72 δεν έχουν βραδινή βάρδια παρά μόνο πρωϊνή  και απογευματινή.Ελπίζω να σε βοήθησα φίλτατε.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Σε ευχαριστώ πολύ! Απλώς έχω τσακωθεί στο ΛΚ και δεν θέλω να ξαναπάω.
 

Επισκέπτης
Για να μην ψαχνεις αδικα φιλε η Σονια αυτη την περιοδο δεν δουλευει και οταν δουλευει μονο στην Λελας πρωινη.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Σε ευχαριστώ πολύ! Απλώς έχω τσακωθεί στο ΛΚ και δεν θέλω να ξαναπάω.
Υπήρχε μια τσατσά εκεί που κυριολεκτικά ένας κάδος σκουπιδιών είχε μεγαλύτερη αξία απο την παρουσία αυτής της υπανθρώπου.Αν θυμάμαι καλά το όνομά της ήταν Σούλα.Έκανε και στα άλλα δύο μπουρδέλα υπηρεσία τσατσάς στο Πιπίνου και στο Αριστομένους.Η αγένειά της και η χοντροκοπιά της δεν είχε όρια διώχνοντας τους περισσότερους πελάτες.Αυτό το χαμένο ναυάγιο της ζωής που η θέση της ήταν να είναι τσατσά σε μπουρδέλα με αλλοδαπές ξοφλημένες πουτάνες και με υπόκοσμο νόμιζε ότι ήταν κάτι σημαντικό στην κοινωνία (εδώ γελάμε).Είχε τολμήσει μια φορά που δεν ήταν η Σόνια και δεν πέρασα μέσα με το που έφευγα να με διαολοστείλει χωρίς λόγο και αιτία.Δεν την έβρισα γιατί η παιδεία μου δεν μου το επιτρέπει αυτό, αλλά επι τόπου της είπα παίρνω την αστυνομία τηλέφωνο να της κάνω μήνυση για εξύβριση και θα λύσουμε το θέμα στα δικαστήρια.Εκεί της ήρθε απότομη ευγένεια και ζήτησε συγνώμη.Γι'αυτό μην στεναχωριέσαι γι'αυτά τα χαμίνια.Θρασύδειλοι του κερατά είναι και γλυφτρόνια.
 

Επισκέπτης
Υπήρχε μια τσατσά εκεί που κυριολεκτικά ένας κάδος σκουπιδιών είχε μεγαλύτερη αξία απο την παρουσία αυτής της υπανθρώπου.Αν θυμάμαι καλά το όνομά της ήταν Σούλα.Έκανε και στα άλλα δύο μπουρδέλα υπηρεσία τσατσάς στο Πιπίνου και στο Αριστομένους.Η αγένειά της και η χοντροκοπιά της δεν είχε όρια διώχνοντας τους περισσότερους πελάτες.Αυτό το χαμένο ναυάγιο της ζωής που η θέση της ήταν να είναι τσατσά σε μπουρδέλα με αλλοδαπές ξοφλημένες πουτάνες και με υπόκοσμο νόμιζε ότι ήταν κάτι σημαντικό στην κοινωνία (εδώ γελάμε).Είχε τολμήσει μια φορά που δεν ήταν η Σόνια και δεν πέρασα μέσα με το που έφευγα να με διαολοστείλει χωρίς λόγο και αιτία.Δεν την έβρισα γιατί η παιδεία μου δεν μου το επιτρέπει αυτό, αλλά επι τόπου της είπα παίρνω την αστυνομία τηλέφωνο να της κάνω μήνυση για εξύβριση και θα λύσουμε το θέμα στα δικαστήρια.Εκεί της ήρθε απότομη ευγένεια και ζήτησε συγνώμη.Γι'αυτό μην στεναχωριέσαι γι'αυτά τα χαμίνια.Θρασύδειλοι του κερατά είναι και γλυφτρόνια.
+1000 Μαζι σου latex.
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Άνοιξε καινούργιο Μοσχονησίων 28Α (Πλατεία Αμερικής) τιμές από 40 μέχρι 70. Η γκόμενα δεν έμαθα όνομα ήταν ζουμπουρλούδικη.
Το Δροσοπούλου 95 κλειστό
Το Αγ. Μελετίου 37 κάποια Ανδρέα (άβυζη)
Άρα τσίφος
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Υπήρχε μια τσατσά εκεί που κυριολεκτικά ένας κάδος σκουπιδιών είχε μεγαλύτερη αξία απο την παρουσία αυτής της υπανθρώπου.Αν θυμάμαι καλά το όνομά της ήταν Σούλα.Έκανε και στα άλλα δύο μπουρδέλα υπηρεσία τσατσάς στο Πιπίνου και στο Αριστομένους.Η αγένειά της και η χοντροκοπιά της δεν είχε όρια διώχνοντας τους περισσότερους πελάτες.Αυτό το χαμένο ναυάγιο της ζωής που η θέση της ήταν να είναι τσατσά σε μπουρδέλα με αλλοδαπές ξοφλημένες πουτάνες και με υπόκοσμο νόμιζε ότι ήταν κάτι σημαντικό στην κοινωνία (εδώ γελάμε).Είχε τολμήσει μια φορά που δεν ήταν η Σόνια και δεν πέρασα μέσα με το που έφευγα να με διαολοστείλει χωρίς λόγο και αιτία.Δεν την έβρισα γιατί η παιδεία μου δεν μου το επιτρέπει αυτό, αλλά επι τόπου της είπα παίρνω την αστυνομία τηλέφωνο να της κάνω μήνυση για εξύβριση και θα λύσουμε το θέμα στα δικαστήρια.Εκεί της ήρθε απότομη ευγένεια και ζήτησε συγνώμη.Γι'αυτό μην στεναχωριέσαι γι'αυτά τα χαμίνια.Θρασύδειλοι του κερατά είναι και γλυφτρόνια.
Eτσι ειναι Λατεξ, εκαστος στο ειδος του.
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Υπήρχε μια τσατσά εκεί που κυριολεκτικά ένας κάδος σκουπιδιών είχε μεγαλύτερη αξία απο την παρουσία αυτής της υπανθρώπου.Αν θυμάμαι καλά το όνομά της ήταν Σούλα.Έκανε και στα άλλα δύο μπουρδέλα υπηρεσία τσατσάς στο Πιπίνου και στο Αριστομένους.Η αγένειά της και η χοντροκοπιά της δεν είχε όρια διώχνοντας τους περισσότερους πελάτες.Αυτό το χαμένο ναυάγιο της ζωής που η θέση της ήταν να είναι τσατσά σε μπουρδέλα με αλλοδαπές ξοφλημένες πουτάνες και με υπόκοσμο νόμιζε ότι ήταν κάτι σημαντικό στην κοινωνία (εδώ γελάμε).Είχε τολμήσει μια φορά που δεν ήταν η Σόνια και δεν πέρασα μέσα με το που έφευγα να με διαολοστείλει χωρίς λόγο και αιτία.Δεν την έβρισα γιατί η παιδεία μου δεν μου το επιτρέπει αυτό, αλλά επι τόπου της είπα παίρνω την αστυνομία τηλέφωνο να της κάνω μήνυση για εξύβριση και θα λύσουμε το θέμα στα δικαστήρια.Εκεί της ήρθε απότομη ευγένεια και ζήτησε συγνώμη.Γι'αυτό μην στεναχωριέσαι γι'αυτά τα χαμίνια.Θρασύδειλοι του κερατά είναι και γλυφτρόνια.
+1000 απο εμενα για σενα ;)
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Κεφαλληνίας 75 κατά τις 16:00 σήμερα πέτυχα μαυρομαλλούσα εκφυλόφατσα και τσίμπησα. Τό όνομα δε το θυμάμαι καλά : Μαριάννα, μαριλένα ... το επώνυμο όμως το εμπέδωσα ΞΕΠΕΤΑ
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
μαυρομαλλούσα εκφυλόφατσα και τσίμπησα. ... μαριλένα   ??!!
---
ωχ  ... αν είχε και ... πλούσιο ωραίο στήθος.. μήπως ήταν η γνωστή ντιβα  μαριλένα
από το Φυλής 84 ?

 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ενα μεγαλο  E Y X A R I S T Ω    στην απιστευτη  ΒΕΡΑ  αχαρνων 85

μολις γυρισα , η γυναικα δεν παιζεται , βιζυ ...... απιστευτω , και το ποιο σημαντικο σε αφηνη να το παιζεις με της ωρες ,  κορμη με πιασιματα , οχι κοκαλιαρες , αλλα ολα τα λεφτα ειναι το πισωκολιτο , τι κολαρα ειναι αυτη , την χτυπας και τιν αισθαναισε 

ατσι πρεπει να ειναι τα πραγματικα MILF , και ξανα μπραβο στην ΒΕΡΑ , διοτι το σεβεται το 60 ευρω που της δεινεις 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom