Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δηλαδή ? Για πες κάτι για τη Σαμάνθα !
γεια σου πουτανγαμον!αχαλινοτε ριτορικε αρχοντα ψολοπουτανιδιον!
σινεμπουρδελιαρι μου ι σαμανθα πιτσιλιετε και στο φρατζι 47..
ειναι απο τισ καλιτερες κορασιδεσ πορνες που κικλοφορουν στον αγοραιο εροτα!τιμαι τα λεφτα τισ....ανεβαζοντασ τιν πορνοαδρεναλινι καθε μπουρλοβιου στα ιψι!
παιζει προκλιτικα με τον ψολοσαυρο καθε μπουρδελιαρι και τον κανι να πεται απο τιν πορνοχαρα του!επισισ ειναι ανεκτικι σε χαδακια και γλιψιματακια αφου τισ ειχα λουσει τα ορεα και καυτα τισ ποδαρακια με το καυτο μου σαλιο.....
αξιζει ι εν λογο πορνι μια δοκιμι!αφου λοιπον σε φταχνι με πολλα χαδακια καθος αρχιζει το πιτσιλισμα το ιξοδες και διαβροτικο πιρ αμολιετε σε παλμουσ τρελους και τιμορι το μουλιασμενο αιδιο τις σαμανθας!αυτα απο μενα.....
περιμενο γνομες!πιστευο αξιζει ενα πιτσιλισμα!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Η Σαμι(δηλαδή Σαμάνθα) πραγματικά αξίζει το 50ευρω που της έδωσα ανήμερα των εκλογών. Είχε πολιτική άποψη (απέχει) και καλή επαγγελματική συμπεριφορά. Άφηνε χάδια παντού και της άρεσε να την φιλούν στα πόδια. Αφού πρώτα μου ζήτησε να βγάλω το κτήνος από μέσα μου και πράγματι για πρώτη φορά μετά από δυο μήνες μου βγήκε (η τσαπού μου έγινε πύραυλος), της έβαλα τα πόδια της επάνω στους ώμους μου και την...για περίπου 10 λεπτά.
Αξίζει τον κόπο και για δεύτερη και τρίτη φορά.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
γεια σου πουτανγαμον!αχαλινοτε ριτορικε αρχοντα ψολοπουτανιδιον!
σινεμπουρδελιαρι μου ι σαμανθα πιτσιλιετε και στο φρατζι 47..
ειναι απο τισ καλιτερες κορασιδεσ πορνες που κικλοφορουν στον αγοραιο εροτα!τιμαι τα λεφτα τισ....ανεβαζοντασ τιν πορνοαδρεναλινι καθε μπουρλοβιου στα ιψι!
παιζει προκλιτικα με τον ψολοσαυρο καθε μπουρδελιαρι και τον κανι να πεται απο τιν πορνοχαρα του!επισισ ειναι ανεκτικι σε χαδακια και γλιψιματακια αφου τισ ειχα λουσει τα ορεα και καυτα τισ ποδαρακια με το καυτο μου σαλιο.....
αξιζει ι εν λογο πορνι μια δοκιμι!αφου λοιπον σε φταχνι με πολλα χαδακια καθος αρχιζει το πιτσιλισμα το ιξοδες και διαβροτικο πιρ αμολιετε σε παλμουσ τρελους και τιμορι το μουλιασμενο αιδιο τις σαμανθας!αυτα απο μενα.....
περιμενο γνομες!πιστευο αξιζει ενα πιτσιλισμα!

:think:Κανε μια κριτική-review με λεπτομέρειες πανμέγιστε τιμημένε τιτάνα Πρόεδρε!
Να μαθαίνουμε κι μεις οι μικροι..
 

Επισκέπτης
γεια σου πουτανγαμον!αχαλινοτε ριτορικε αρχοντα ψολοπουτανιδιον!
σινεμπουρδελιαρι μου ι σαμανθα πιτσιλιετε και στο φρατζι 47..
ειναι απο τισ καλιτερες κορασιδεσ πορνες που κικλοφορουν στον αγοραιο εροτα!τιμαι τα λεφτα τισ....ανεβαζοντασ τιν πορνοαδρεναλινι καθε μπουρλοβιου στα ιψι!
παιζει προκλιτικα με τον ψολοσαυρο καθε μπουρδελιαρι και τον κανι να πεται απο τιν πορνοχαρα του!επισισ ειναι ανεκτικι σε χαδακια και γλιψιματακια αφου τισ ειχα λουσει τα ορεα και καυτα τισ ποδαρακια με το καυτο μου σαλιο.....
αξιζει ι εν λογο πορνι μια δοκιμι!αφου λοιπον σε φταχνι με πολλα χαδακια καθος αρχιζει το πιτσιλισμα το ιξοδες και διαβροτικο πιρ αμολιετε σε παλμουσ τρελους και τιμορι το μουλιασμενο αιδιο τις σαμανθας!αυτα απο μενα.....
περιμενο γνομες!πιστευο αξιζει ενα πιτσιλισμα!

Aγαπητέ Πιτσιλιστή έχεις τον σεβασμό μου καθώτι θεωρώ τα κείμενα σου μοναδικά στο είδος τους σε σημείο να σου ζητήσω - καθώτι ασχολούμαι με τα εκδοτικά - για την έκδοση των κειμένων σου και των απόψεών σου... σε ένα βιβλίο. Eπιστρέφω στο θέμα : ΣAMANΘA στη Φρατζή? Πότε προέκυψε αυτό? Έχουμε ημερολόγιο για το πότε θα είναι εκεί? Aλλοιώς θα παίρνα κάθε μέρα τηλέφωνο την Miss Peace...Eυχαριστώ
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Δευτερα Φραντζη 47  Σαμανθα-Ζλατα-Ανδρεα :dancing:
Ειναι καυλε στυλ η Ανδρεα?Λεω να περασω αυριο
Την Ζλατα την πηρα πρωτη της μερα στη Φραντζη
Την Σαμανθα next days
Το μαγαζι εκανε καλες μεταγραφες και δεν ψωνισε απο το πανερι σαν κατι αλλα
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Γεια σου συναγωνιστή psolara! Ευγε! Τι ενημέρωση ήταν αυτή για τη μπουρδελότσαρκα,απόλαυση για τα μάτια μας(μας καύλωσες βραδυατικα,που λέει και το ανέκδοτο) εσύ αγόρι μου πρέπει να γράψεις τα Αρλεκιν των μπουρδελιάρηδων!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Γεια σου συναγωνιστή psolara! Ευγε! Τι ενημέρωση ήταν αυτή για τη μπουρδελότσαρκα,απόλαυση για τα μάτια μας(μας καύλωσες βραδυατικα,που λέει και το ανέκδοτο) εσύ αγόρι μου πρέπει να γράψεις τα Αρλεκιν των μπουρδελιάρηδων!!
:2funny: :2funny: :2funny:
Καλημερα παιχταρα γκομενιε,αν βρεθει χορηγος σου γραφω οτι γουσταρεις!
Για την Αντρεα γνωριζεις ή καποιος συναγωνιστης αν ειναι ζορικο μωρο εντος ή καμια παγοκολωνα?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Μπράβο Σαμάνθα (Φ47)! Γλυκειά, όμορφη, GFE... Μπράβο κοπέλα μου. Μελαχροινή με βοστρύχους, 1,70, λεπτή, ωραίο φυσικό στήθος, καλή συμμετοχή.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς αν άνοιξε το Αχαρνών 106 ?
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες πιτσιλιστές ξέρει κανείς καμία καλή μουνίτσα με καυλιάρικα ποδαράκια που να κάνει ωραία ποδομαλακία και να γαμιέται και καλά :knockinb:; Για ενημερώστε αν ξέρετε κάτι μήπως και το τεστάρω.
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Ας πει κανεις συναγωνιστης καμια πληροφορια για Αντρεα απο Φ47 ρε παιδια
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μηπως ξερει καποιος ποια θα ειναι τριτη απογευμα στη σερβιων?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Kαλα ρε μαγκες,
Κανενας δεν εχει να δωσει κανα review για την Αντρεα?Ξανθια-Μελαχροινη,προγραμμα παγοκολωνα ή κατι καλο?Κανενας δεν την εχει τεσταρει?Λεω να κανω ενα ντου στη Φραντζη αν αξιζει
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Kαλα ρε μαγκες,
Κανενας δεν εχει να δωσει κανα review για την Αντρεα?Ξανθια-Μελαχροινη,προγραμμα παγοκολωνα ή κατι καλο?Κανενας δεν την εχει τεσταρει?Λεω να κανω ενα ντου στη Φραντζη αν αξιζει

Η αντρεα είναι πολύ όμορφο μελαχρινό μωρό με καλλίγραμμο σώμα. Στο κρεβάτι είναι άνω του μετρίου, μην περιμένεις παπάδες, πάντως δεν θα το κλάψεις το 50άρι.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μηπως ξερει καποιος ποια θα ειναι σημερα τριτη απογευμα στη σερβιων?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μηπως ξερει καποιος ποια θα ειναι σημερα τριτη απογευμα στη σερβιων?

μηπως πρεπει να κανεις και  καμμια τσαρκα μονος σου αντι να ρωτας συνεχεια για να τα βρεις ετοιμα?
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
θα κανω απλα ρωταω μηπως καποιος ξερει για να μην φαω καμια φολα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom