Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αντι να περιμένεις ανταπόκριση, και τα 4 αναφερόμενα καταστήματα διαθέτουν τηλέφωνο το οποίο αναγράφεται στον κατάλογο. Σίγουρα το προσωπικό θα σε ενημερώσει  οσο πιο έγκυρα γίνεται...

By the way εδοκίμασα Μαργαρίτα, Συγγρού 144 και έμεινα ικανοποιημένος, όντως νταρντάνα, για τους fun του είδους...

Yes I know my friend.... Eίπα μήπως είχα φρέσκια ενημέρωση, αλλά τελικά θα πάρω τηλέφωνο..Eυχαριστώ!
 

midas

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το φόρουμ πρέπει να αλλάξει ονομασία σε  Εβδομαδιάια - μηνιαια ενημέρωση....

Προχθές Κιμ Αριστοτέλους απίστευτα καλή - εκπληκτικη με άριστη συμπεριφορά...
τα λόγια είναι περιττα..---------------) 9/10
50 ευρώ και θές να τα ξαναδώσεις  καπάκι για 2 ημιχρονο
 

Panos81

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
21
Like
6
Πόντοι
10
Ρε παιδιά, μια διευκρίνιση ας μου κάνει κάποιος. Στο studio στη Τριγγέτα 3, δουλεύουν οι ίδιες που είναι και στο Συγγρού 144?
 

Nerd 25

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
8
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
 
  Τη καλησπέρα μου και τα χαιρετίσματά μου στους φίλους συναγωνιστές.Θα ήθελα πρώτα απ’όλα να σας ευχαριστήσω εσάς και τους δημιουργούς αυτού του site για την εξαιρετική βοήθεια που παρέχετε σε μικρούς και άσχετους- και όχι μόνο- στο σπορ του νυχτοπερπατήματος και των σεξορμήσεων.
        Το site το παρακολουθώ ανελλιπώς από το καλοκαίρι ήδη ανυπομονώντας να συνεισφέρω και εγώ τις δικές μου εντυπώσεις.Ο ώρα λοιπόν ήγγικε όπως θα έλεγε και ο Λιακό και ξεκίνησα τη Κυριακή 25/11...το οδοιπορικό μου στο χώρο της ακολασίας.
        Η αναφορά μου έχει ως εξής:
-Πιπίνου 118:Γαλλιδούλα,όπως τουλάχιστον ισχυρίστηκε η τσατσά της,ονόματι Σελίν ή Ζακλίν,δεν το έπιασα καλά.Ξανθούλα με μπούκλες,καλούτσικο κορμάκι,passable γελαστό πρόσωπο.Μπορεί και να κατέθετα αλλά είχα πολύ δρόμο ακόμη.
-Αριστομένους 72,ακριβώς δίπλα στη Πιπίνου:Αλίνα.
Δεν εντυπωσιάστηκα,Στήθος μεγάλο αλλά πεσμένο,ασχημόφατσα,θύμισε κάτι από....Μιμή στα νιάτα της.(Ελπίζω να μη πέσει λογοκρισία στο σχόλιο αυτό)
-Ρεμούνδου 21:Εβελίνα Πολύύύύύύύύ εντυπωσιακό.Θα το δοκιμάσω οπωσδήποτε αν το ξαναπετύχω.Ξανθιά,καλό κορμάκι χωρίς ίχνος περιττού βάρους.Μου θύμισε,έτσι φευγαλέα όπως την είδα,την ηθοποιό τη Στέλλα Γιαμπουρά.Και να φανταστείτε οτι χρεώνει μόνο 20Ε παρόλο που ούτε ο χώρος ούτε εκείνη πολύ περισσότερο υστερεί σε τίποτα από studio.Πιστεύω είναι  θέμα χρόνου να αυξηθεί το κασέ οπότε τρέξτε όσο προλαβένετε.Ανυπομονώ για εντυπώσεις και ακόμα περισσότερο δικές μου.

Παιωνίου 10:Υβόνη από Ολλανδία.Χυμώδης,γελαστή μα και λίγο στρουμπουλή-έχω δει και χειρότερα πάντως-
-Αγκύρας 1:Έλεν:Σαραντάρα μου φάνηκε MILF ξανιθιά όχι ιδιαίτερα όμορφη με  μεγάλο στήθος και στρινγκ σαν τα μαγιό στο Baywatch.Δεν είναι ο τύπος μου,δε ψηφίζω.
-Αχαρνών 85:Ναταλί.Αυτή ρε παίδες μου θύμισε τρελά τη Πέπη Τσεσμελή  που είχε βρεθεί κιόλας πριν από δύο χρόνια σε σπίτι.Βρε μπάς;Αισθησιακό προσωπάκι με πλούσιο στήθος,ομιλητική,γελστή,λίγο στρουμπουλή μόνο στο πάτο.Ενδιαφέρουσα πρόταση πάντως.
-Αχαρνών 104:Έκανα και εγώ τη μαλακία να μπω στης Έλλης της Προέδρου τον “οίκο”.Βοήθεια!!!Αν και κάπως φαίνεται να έχει αδυνατίσει-σχετικά.
-Αχαρνών 106:Κατερίνα.ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.Από τις καλύτερες αν όχι η καλύτερη της βραδιάς.Μελαχρινή αρκετά όμορφη με καλό κορμάκι-δίχως να είναι και το τελειότερο που έχω δει ποτέ-τουλάχστον όμως πολύ καλύτερη  από τις περισσότερες που κυκλοφορούν εκεί έξω.Επιπλέον ήταν εντελώς ακομπλεξάριστη, γελαστή με παιχνιδιάρικο βλέμμα,ιδανική πιστεύω για GFE.Προς στιγμήν μου θύμισε τη πάλαι ποτέ Σάσα-που απ όσο πληροφορούμαι από το site έχει μετονομαστεί σε Πάολα και πιο πρόσφατα σε Κιμ(;).Συγκριτικά στη Σάσα-Πάολα-Κιμ θα έδινα ένα μικρό προβάδισμα όσων αφορά την εμφάνιση που όμως η Κατερίνα το αναπληρώνει με το παραπάνω με τη συμεριφορά της σε σχέση με το ψυχρό,κακό και ανάποδο ύφος της άλλης της γκεσταπίτισας.Στα συν της Κατερίνας και η προσιτή τιμή της με μόνο 30Ε το βασικό.
-Δροσοπούλου 95 (είχα όρεξη για περπάτημα):Αλίνα και πάλι.Όχι ιδιαίτερα όμορφη και με ατέλειες στο σώμα, ωστόσο πολύ ομιλητική και ευχάριστη.Μπορεί και να τη δοκίμαζα για αυτό και μόνο,όχι όμως προχτές.
-Δροσοπούλου 97:Ιρίνα.Μικρούλα φρέσκια, δεκαεννιάχρονη,όπως μου είπε η πού ευγενική αλλοδαπή τσατσά της , και όντως φαίνεται.Ξανθούλα,όχι ιδιαίτερα όμορφη,μα με καλό κορμάκι και τριάρι στήθος,λίγο συνεσταλμένη.Τα δίνει  ΟΛΑ με το κατάλληλο τίμημα και το παλικάρι που ήταν μαζί της όταν πήγα είχε πάρει τρία προγράμματα (3*50=150Ε)!! τουλάχιστον.
-Λέλας Καραγιάννη 35:Μικαέλα.Λίιιγο στρουμπουλό σώμα αλλά όμορφο προσωπάκι.Θυμίζει με κάποια προσπάθεια τη Φωτεινή Γεωργαντά.Την έχω στα υπόψη.
-Κεφαλληνίας 75:Τάνια.Στις τρεις φιναλίστ της βραδιάς.Ξανθιά,όμορφη,μακρύ πόδι λεπτό κορμάκι,γελαστή.Στα must οπωσδήποτε.
-Σολωμού 32,πίσω από το Πολτεχνείο.Ιρίνα πάλι νομίζω.Τίποτα το αξιοπρόσεκτο και ο χώρος πούπερισσότερο καθόλου δε παραπέμει σε studio των 50 Ε.Πιστεύω υπεριμημένο.
    Αλλαγή σελίδας και τοποθεσίας,στη περιοχή της Λ.Συγγρού.(Είπαμε είχα όρεξη).Πρώτη στάση στο:
-Α.Φραντζή 27:Έλενα αν θυμάμαι καλά.Άλογο,πανύψηλη στο 1.80+,ξανθιά,ασχημούλα όμως και με παχάκια,καλή συμπεριφορά.Περισσότερη εντύπωση μου προκάλεσε η τσατσά του καταστήματος.Καταπληκτικός άνθρωπος πολύ ανπρώπινη συμπεριφορά αν και μοιάζει σαν τη μούμια που βγήκε από τη κρύπτη.
-Ιππώνακτος 14:Κορίνα η γερμανίδα.Ψηλή,χυμώδης αλλά και με τοπικό πάχος,πρόσχαρη.Όχι όμως ο τύπος μου.
-Τριγγέτα 3:Μαργαρίτα.Ο ορισμός του busty.Το στήθος της ξεχείλιζε από παντού εν μέρει χυμώδης,εν μέρει λόγω πάχους.Είπαμε δεν είναι ο τύπος μου αλλά ευχαρίστως θα τη δοκίμαζα μια φορά και ποιός ξέρει;Μπορελι και να άλλαζα γνώμη.Για τους λάτρεις του είδους όμως μου φαίνεται η ιδανική.
-Συγγρού 144.Τελευταίο και όχι τυχερό.Γερμανίδα και πάλι μελαμψή,καστανή,όχι στο ίδιο καλούπι με τις άλλες
τρεις.Γενικά σε όλα τα σπίτια στη περιοχή Συγγρού το ίδιο στυλ συνάντησα.Ψηλές ,πληθωρικές,μέτριες.Συννενοημένα είναι;
        Τελικός απολογισμός της δημοσιοκαυλικής μου έρευνας;Οι τρεις φιναλίστ του διαγωνισμού είναι οι:
-Εβελίνα στο Ρεμούνδου 21
-Κατερίνα στο Αχαρνών 106 και
-Τάνια στο Κεφαλληνίας 75
        Χαιρετώ και Keep Fucking
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
 
  Τη καλησπέρα μου και τα χαιρετίσματά μου στους φίλους συναγωνιστές.Θα ήθελα πρώτα απ’όλα να σας ευχαριστήσω εσάς και τους δημιουργούς αυτού του site για την εξαιρετική βοήθεια που παρέχετε σε μικρούς και άσχετους- και όχι μόνο- στο σπορ του νυχτοπερπατήματος και των σεξορμήσεων.
        Το site το παρακολουθώ ανελλιπώς από το καλοκαίρι ήδη ανυπομονώντας να συνεισφέρω και εγώ τις δικές μου εντυπώσεις.Ο ώρα λοιπόν ήγγικε όπως θα έλεγε και ο Λιακό και ξεκίνησα τη Κυριακή 25/11...το οδοιπορικό μου στο χώρο της ακολασίας.
        Η αναφορά μου έχει ως εξής:
-Πιπίνου 118:Γαλλιδούλα,όπως τουλάχιστον ισχυρίστηκε η τσατσά της,ονόματι Σελίν ή Ζακλίν,δεν το έπιασα καλά.Ξανθούλα με μπούκλες,καλούτσικο κορμάκι,passable γελαστό πρόσωπο.Μπορεί και να κατέθετα αλλά είχα πολύ δρόμο ακόμη.
-Αριστομένους 72,ακριβώς δίπλα στη Πιπίνου:Αλίνα.
Δεν εντυπωσιάστηκα,Στήθος μεγάλο αλλά πεσμένο,ασχημόφατσα,θύμισε κάτι από....Μιμή στα νιάτα της.(Ελπίζω να μη πέσει λογοκρισία στο σχόλιο αυτό)
-Ρεμούνδου 21:Εβελίνα Πολύύύύύύύύ εντυπωσιακό.Θα το δοκιμάσω οπωσδήποτε αν το ξαναπετύχω.Ξανθιά,καλό κορμάκι χωρίς ίχνος περιττού βάρους.Μου θύμισε,έτσι φευγαλέα όπως την είδα,την ηθοποιό τη Στέλλα Γιαμπουρά.Και να φανταστείτε οτι χρεώνει μόνο 20Ε παρόλο που ούτε ο χώρος ούτε εκείνη πολύ περισσότερο υστερεί σε τίποτα από studio.Πιστεύω είναι  θέμα χρόνου να αυξηθεί το κασέ οπότε τρέξτε όσο προλαβένετε.Ανυπομονώ για εντυπώσεις και ακόμα περισσότερο δικές μου.

Παιωνίου 10:Υβόνη από Ολλανδία.Χυμώδης,γελαστή μα και λίγο στρουμπουλή-έχω δει και χειρότερα πάντως-
-Αγκύρας 1:Έλεν:Σαραντάρα μου φάνηκε MILF ξανιθιά όχι ιδιαίτερα όμορφη με  μεγάλο στήθος και στρινγκ σαν τα μαγιό στο Baywatch.Δεν είναι ο τύπος μου,δε ψηφίζω.
-Αχαρνών 85:Ναταλί.Αυτή ρε παίδες μου θύμισε τρελά τη Πέπη Τσεσμελή  που είχε βρεθεί κιόλας πριν από δύο χρόνια σε σπίτι.Βρε μπάς;Αισθησιακό προσωπάκι με πλούσιο στήθος,ομιλητική,γελστή,λίγο στρουμπουλή μόνο στο πάτο.Ενδιαφέρουσα πρόταση πάντως.
-Αχαρνών 104:Έκανα και εγώ τη μαλακία να μπω στης Έλλης της Προέδρου τον “οίκο”.Βοήθεια!!!Αν και κάπως φαίνεται να έχει αδυνατίσει-σχετικά.
-Αχαρνών 106:Κατερίνα.ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.Από τις καλύτερες αν όχι η καλύτερη της βραδιάς.Μελαχρινή αρκετά όμορφη με καλό κορμάκι-δίχως να είναι και το τελειότερο που έχω δει ποτέ-τουλάχστον όμως πολύ καλύτερη  από τις περισσότερες που κυκλοφορούν εκεί έξω.Επιπλέον ήταν εντελώς ακομπλεξάριστη, γελαστή με παιχνιδιάρικο βλέμμα,ιδανική πιστεύω για GFE.Προς στιγμήν μου θύμισε τη πάλαι ποτέ Σάσα-που απ όσο πληροφορούμαι από το site έχει μετονομαστεί σε Πάολα και πιο πρόσφατα σε Κιμ(;).Συγκριτικά στη Σάσα-Πάολα-Κιμ θα έδινα ένα μικρό προβάδισμα όσων αφορά την εμφάνιση που όμως η Κατερίνα το αναπληρώνει με το παραπάνω με τη συμεριφορά της σε σχέση με το ψυχρό,κακό και ανάποδο ύφος της άλλης της γκεσταπίτισας.Στα συν της Κατερίνας και η προσιτή τιμή της με μόνο 30Ε το βασικό.
-Δροσοπούλου 95 (είχα όρεξη για περπάτημα):Αλίνα και πάλι.Όχι ιδιαίτερα όμορφη και με ατέλειες στο σώμα, ωστόσο πολύ ομιλητική και ευχάριστη.Μπορεί και να τη δοκίμαζα για αυτό και μόνο,όχι όμως προχτές.
-Δροσοπούλου 97:Ιρίνα.Μικρούλα φρέσκια, δεκαεννιάχρονη,όπως μου είπε η πού ευγενική αλλοδαπή τσατσά της , και όντως φαίνεται.Ξανθούλα,όχι ιδιαίτερα όμορφη,μα με καλό κορμάκι και τριάρι στήθος,λίγο συνεσταλμένη.Τα δίνει  ΟΛΑ με το κατάλληλο τίμημα και το παλικάρι που ήταν μαζί της όταν πήγα είχε πάρει τρία προγράμματα (3*50=150Ε)!! τουλάχιστον.
-Λέλας Καραγιάννη 35:Μικαέλα.Λίιιγο στρουμπουλό σώμα αλλά όμορφο προσωπάκι.Θυμίζει με κάποια προσπάθεια τη Φωτεινή Γεωργαντά.Την έχω στα υπόψη.
-Κεφαλληνίας 75:Τάνια.Στις τρεις φιναλίστ της βραδιάς.Ξανθιά,όμορφη,μακρύ πόδι λεπτό κορμάκι,γελαστή.Στα must οπωσδήποτε.
-Σολωμού 32,πίσω από το Πολτεχνείο.Ιρίνα πάλι νομίζω.Τίποτα το αξιοπρόσεκτο και ο χώρος πούπερισσότερο καθόλου δε παραπέμει σε studio των 50 Ε.Πιστεύω υπεριμημένο.
    Αλλαγή σελίδας και τοποθεσίας,στη περιοχή της Λ.Συγγρού.(Είπαμε είχα όρεξη).Πρώτη στάση στο:
-Α.Φραντζή 27:Έλενα αν θυμάμαι καλά.Άλογο,πανύψηλη στο 1.80+,ξανθιά,ασχημούλα όμως και με παχάκια,καλή συμπεριφορά.Περισσότερη εντύπωση μου προκάλεσε η τσατσά του καταστήματος.Καταπληκτικός άνθρωπος πολύ ανπρώπινη συμπεριφορά αν και μοιάζει σαν τη μούμια που βγήκε από τη κρύπτη.
-Ιππώνακτος 14:Κορίνα η γερμανίδα.Ψηλή,χυμώδης αλλά και με τοπικό πάχος,πρόσχαρη.Όχι όμως ο τύπος μου.
-Τριγγέτα 3:Μαργαρίτα.Ο ορισμός του busty.Το στήθος της ξεχείλιζε από παντού εν μέρει χυμώδης,εν μέρει λόγω πάχους.Είπαμε δεν είναι ο τύπος μου αλλά ευχαρίστως θα τη δοκίμαζα μια φορά και ποιός ξέρει;Μπορελι και να άλλαζα γνώμη.Για τους λάτρεις του είδους όμως μου φαίνεται η ιδανική.
-Συγγρού 144.Τελευταίο και όχι τυχερό.Γερμανίδα και πάλι μελαμψή,καστανή,όχι στο ίδιο καλούπι με τις άλλες
τρεις.Γενικά σε όλα τα σπίτια στη περιοχή Συγγρού το ίδιο στυλ συνάντησα.Ψηλές ,πληθωρικές,μέτριες.Συννενοημένα είναι;
        Τελικός απολογισμός της δημοσιοκαυλικής μου έρευνας;Οι τρεις φιναλίστ του διαγωνισμού είναι οι:
-Εβελίνα στο Ρεμούνδου 21
-Κατερίνα στο Αχαρνών 106 και
-Τάνια στο Κεφαλληνίας 75
        Χαιρετώ και Keep Fucking

Tέλεια ενημέρωση
Καλή αρχή
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Θα ήθελα εαν ξέρει κανείς περισσοτερες πληροφορίες για την Βαλέρια,ειναι αυριο στην φρατζη 47
 

milene

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
0
Χτεσινή ενημερωση απο Φραντζη 47 ώρα 1.45. Κοπελα Ευα απο Ρουμανία, ετων περι τα 28 ξανθιά με λίγα πιασίματα, βυζί 3αρι στητό αρκετα φιλικη στο  δωμάτιο με 60€ κανει 69. Πίπα αδιαφορη, ελευθερα πιασίματα μικρή συμμετοχη στο γαμίσι. Οχι κατι ιδαιτερο.   
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Καρέα 30 Βίκυ-Ντιάνα.
Βίκυ καινούρια, πονούσε γιατί κάποιος την ξέσκισε, έχει 2 εβδομάδες Αθήνα μονο ερχόμενη από Θεσ/νίκη όπου πέρασε ένα μήνα.
Μαυρομάλλα, θέλει δουλειά.
Ντιάνα: Βυζάρες (όχι πεσμένες) σε σφιχτό σώμα που όμως άλλοτε έχει κέφια για να παίξει καλά κι άλλοτε σου κάνει τα αρχίδια σαν τα βυζιά της. Πρησμένα. Πάντα το παίζει 50-50.

Άντε να περιμένουμε κανα 3μηνο να ξαναγυρίσει η Λούσυ μπας και δούμε κανα χαμόγελο.
 

Επισκέπτης
Πεταμενα λεφτα στα στουντιο.
Τα εχω πει αρκετες φορες πλην 2 αντε 3 ολες οι αλλες ειναι πικρα.
Χιλιες φορες CT δοκιμασμενα .
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
 
   Τη καλησπέρα μου και τα χαιρετίσματά μου στους φίλους συναγωνιστές.Θα ήθελα πρώτα απ’όλα να σας ευχαριστήσω εσάς και τους δημιουργούς αυτού του site για την εξαιρετική βοήθεια που παρέχετε σε μικρούς και άσχετους- και όχι μόνο- στο σπορ του νυχτοπερπατήματος και των σεξορμήσεων.
        Το site το παρακολουθώ ανελλιπώς από το καλοκαίρι ήδη ανυπομονώντας να συνεισφέρω και εγώ τις δικές μου εντυπώσεις.Ο ώρα λοιπόν ήγγικε όπως θα έλεγε και ο Λιακό και ξεκίνησα τη Κυριακή 25/11...το οδοιπορικό μου στο χώρο της ακολασίας.
         Η αναφορά μου έχει ως εξής:
-Πιπίνου 118:Γαλλιδούλα,όπως τουλάχιστον ισχυρίστηκε η τσατσά της,ονόματι Σελίν ή Ζακλίν,δεν το έπιασα καλά.Ξανθούλα με μπούκλες,καλούτσικο κορμάκι,passable γελαστό πρόσωπο.Μπορεί και να κατέθετα αλλά είχα πολύ δρόμο ακόμη.
-Αριστομένους 72,ακριβώς δίπλα στη Πιπίνου:Αλίνα.
Δεν εντυπωσιάστηκα,Στήθος μεγάλο αλλά πεσμένο,ασχημόφατσα,θύμισε κάτι από....Μιμή στα νιάτα της.(Ελπίζω να μη πέσει λογοκρισία στο σχόλιο αυτό)
-Ρεμούνδου 21:Εβελίνα Πολύύύύύύύύ εντυπωσιακό.Θα το δοκιμάσω οπωσδήποτε αν το ξαναπετύχω.Ξανθιά,καλό κορμάκι χωρίς ίχνος περιττού βάρους.Μου θύμισε,έτσι φευγαλέα όπως την είδα,την ηθοποιό τη Στέλλα Γιαμπουρά.Και να φανταστείτε οτι χρεώνει μόνο 20Ε παρόλο που ούτε ο χώρος ούτε εκείνη πολύ περισσότερο υστερεί σε τίποτα από studio.Πιστεύω είναι  θέμα χρόνου να αυξηθεί το κασέ οπότε τρέξτε όσο προλαβένετε.Ανυπομονώ για εντυπώσεις και ακόμα περισσότερο δικές μου.

Παιωνίου 10:Υβόνη από Ολλανδία.Χυμώδης,γελαστή μα και λίγο στρουμπουλή-έχω δει και χειρότερα πάντως-
-Αγκύρας 1:Έλεν:Σαραντάρα μου φάνηκε MILF ξανιθιά όχι ιδιαίτερα όμορφη με  μεγάλο στήθος και στρινγκ σαν τα μαγιό στο Baywatch.Δεν είναι ο τύπος μου,δε ψηφίζω.
-Αχαρνών 85:Ναταλί.Αυτή ρε παίδες μου θύμισε τρελά τη Πέπη Τσεσμελή  που είχε βρεθεί κιόλας πριν από δύο χρόνια σε σπίτι.Βρε μπάς;Αισθησιακό προσωπάκι με πλούσιο στήθος,ομιλητική,γελστή,λίγο στρουμπουλή μόνο στο πάτο.Ενδιαφέρουσα πρόταση πάντως.
-Αχαρνών 104:Έκανα και εγώ τη μαλακία να μπω στης Έλλης της Προέδρου τον “οίκο”.Βοήθεια!!!Αν και κάπως φαίνεται να έχει αδυνατίσει-σχετικά.
-Αχαρνών 106:Κατερίνα.ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.Από τις καλύτερες αν όχι η καλύτερη της βραδιάς.Μελαχρινή αρκετά όμορφη με καλό κορμάκι-δίχως να είναι και το τελειότερο που έχω δει ποτέ-τουλάχστον όμως πολύ καλύτερη  από τις περισσότερες που κυκλοφορούν εκεί έξω.Επιπλέον ήταν εντελώς ακομπλεξάριστη, γελαστή με παιχνιδιάρικο βλέμμα,ιδανική πιστεύω για GFE.Προς στιγμήν μου θύμισε τη πάλαι ποτέ Σάσα-που απ όσο πληροφορούμαι από το site έχει μετονομαστεί σε Πάολα και πιο πρόσφατα σε Κιμ(;).Συγκριτικά στη Σάσα-Πάολα-Κιμ θα έδινα ένα μικρό προβάδισμα όσων αφορά την εμφάνιση που όμως η Κατερίνα το αναπληρώνει με το παραπάνω με τη συμεριφορά της σε σχέση με το ψυχρό,κακό και ανάποδο ύφος της άλλης της γκεσταπίτισας.Στα συν της Κατερίνας και η προσιτή τιμή της με μόνο 30Ε το βασικό.
-Δροσοπούλου 95 (είχα όρεξη για περπάτημα):Αλίνα και πάλι.Όχι ιδιαίτερα όμορφη και με ατέλειες στο σώμα, ωστόσο πολύ ομιλητική και ευχάριστη.Μπορεί και να τη δοκίμαζα για αυτό και μόνο,όχι όμως προχτές.
-Δροσοπούλου 97:Ιρίνα.Μικρούλα φρέσκια, δεκαεννιάχρονη,όπως μου είπε η πού ευγενική αλλοδαπή τσατσά της , και όντως φαίνεται.Ξανθούλα,όχι ιδιαίτερα όμορφη,μα με καλό κορμάκι και τριάρι στήθος,λίγο συνεσταλμένη.Τα δίνει  ΟΛΑ με το κατάλληλο τίμημα και το παλικάρι που ήταν μαζί της όταν πήγα είχε πάρει τρία προγράμματα (3*50=150Ε)!! τουλάχιστον.
-Λέλας Καραγιάννη 35:Μικαέλα.Λίιιγο στρουμπουλό σώμα αλλά όμορφο προσωπάκι.Θυμίζει με κάποια προσπάθεια τη Φωτεινή Γεωργαντά.Την έχω στα υπόψη.
-Κεφαλληνίας 75:Τάνια.Στις τρεις φιναλίστ της βραδιάς.Ξανθιά,όμορφη,μακρύ πόδι λεπτό κορμάκι,γελαστή.Στα must οπωσδήποτε.
-Σολωμού 32,πίσω από το Πολτεχνείο.Ιρίνα πάλι νομίζω.Τίποτα το αξιοπρόσεκτο και ο χώρος πούπερισσότερο καθόλου δε παραπέμει σε studio των 50 Ε.Πιστεύω υπεριμημένο.
     Αλλαγή σελίδας και τοποθεσίας,στη περιοχή της Λ.Συγγρού.(Είπαμε είχα όρεξη).Πρώτη στάση στο:
-Α.Φραντζή 27:Έλενα αν θυμάμαι καλά.Άλογο,πανύψηλη στο 1.80+,ξανθιά,ασχημούλα όμως και με παχάκια,καλή συμπεριφορά.Περισσότερη εντύπωση μου προκάλεσε η τσατσά του καταστήματος.Καταπληκτικός άνθρωπος πολύ ανπρώπινη συμπεριφορά αν και μοιάζει σαν τη μούμια που βγήκε από τη κρύπτη.
-Ιππώνακτος 14:Κορίνα η γερμανίδα.Ψηλή,χυμώδης αλλά και με τοπικό πάχος,πρόσχαρη.Όχι όμως ο τύπος μου.
-Τριγγέτα 3:Μαργαρίτα.Ο ορισμός του busty.Το στήθος της ξεχείλιζε από παντού εν μέρει χυμώδης,εν μέρει λόγω πάχους.Είπαμε δεν είναι ο τύπος μου αλλά ευχαρίστως θα τη δοκίμαζα μια φορά και ποιός ξέρει;Μπορελι και να άλλαζα γνώμη.Για τους λάτρεις του είδους όμως μου φαίνεται η ιδανική.
-Συγγρού 144.Τελευταίο και όχι τυχερό.Γερμανίδα και πάλι μελαμψή,καστανή,όχι στο ίδιο καλούπι με τις άλλες
τρεις.Γενικά σε όλα τα σπίτια στη περιοχή Συγγρού το ίδιο στυλ συνάντησα.Ψηλές ,πληθωρικές,μέτριες.Συννενοημένα είναι;
        Τελικός απολογισμός της δημοσιοκαυλικής μου έρευνας;Οι τρεις φιναλίστ του διαγωνισμού είναι οι:
-Εβελίνα στο Ρεμούνδου 21
-Κατερίνα στο Αχαρνών 106 και
-Τάνια στο Κεφαλληνίας 75
        Χαιρετώ και Keep Fucking

Aξιος αξιος
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Ρεμούνδου 21 στο πάνω ή στο κάτω, συναγωνιστή;
 

asterios(1)

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρετε παιδιά γιατί ειναι κλειστά Τριγκετα και Συγγρου σήμερα απόγευμα ? Επιπλέον ψάχνω για Μαργαρίτα που παίζει και ποιές μέρες  :helpplea: . Ευχαριστώ .
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Μαργαριτα Πολωνεζα επιγοντως. Ξερω μονο για Τριγγετα. Ποσο? και καθε ποτε? Αν εχετε την ευχαριστηση πληροφοριες!!!!!!!!!!
 

Nerd 25

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
8
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Όπα λαέ τώρα είδα το μήνυμά.Εγώ την Εβελίνα στο κάτω τη βρήκα τη Κυριακή.....για την ακρίβεια ούτε που πρόσεξα οτι υπάχει και πάνω.Καλός στόκος είμαι.Για δες.
Όσο ζω μαθαίνω
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
κουφάλες ... εχετε καταγαμήσει τη Μαργαρίτα εεεε??? τελικά μόνο αυτη και η αγάπη λέει ...
αλλιως τζαμπα το 50αρι... καλ΄υτερα μαζαζ ...που λέτε ειχε μια δουλίτσα βριλισσου τριτη πρωι και πεταχτηκα ...
το 60 κλειστο
το 46 η σαντρα (μουφα ) εχω κανει περιγραφή ...
36 μια τραβελο τσατσα και το γκομενάκι καλο ξανθο με σωμα για παραγωγη ταινιας αλλα δεν εκανε τον κόπο να με πλησιασει ούτε στα 10 μέτρα ... φαντασου μέσα τη αγγαρεία...
στο 57 η Αγάπη που τιμώρισα το σαββατο στη φραντζη (θα με πέρασε για μανιακό, οχι πως δεν είμαι  :uglystupid: :2funny:)
αυτα ..... παντως θα συμφωνήσω με συναδελφο οτι ειναι πεταμένα λεφτα στα στουντιο αφόύ τα πιο πολλα έχουν την ιδια αποδοση/τιμη με τα μπουρδελα...

ολοι στους δρομους να ρίξουμε τις τιμές στα στουντια... !!!!
να γαμήσει και ο φτωχός...!!!
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Για ποση ωρα μιλαμε και τη διαφορα εχει απο το μπουρδελο?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Όπα λαέ τώρα είδα το μήνυμά.Εγώ την Εβελίνα στο κάτω τη βρήκα τη Κυριακή.....για την ακρίβεια ούτε που πρόσεξα οτι υπάχει και πάνω.Καλός στόκος είμαι.Για δες.
Όσο ζω μαθαίνω


μεγ'αλε μάλλον αυτό το γραψες για την μπουρδελενημέρωση...κανε κοπι παστε!!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Για ποση ωρα μιλαμε και τη διαφορα εχει απο το μπουρδελο?

ενταξει μπορει κατα μέσο όρο να κάθεσαι 5- 10 λεπτά παραπάνω στα στουντιο και να εχει τσοντα να ειναι πιο καθαρα... αλλα υπάρχουν δελλα και κοπέλες αμα ψαχτεις με 20 ευρω που δεν παίζονται!! πχ Μιλενα Φυλης 71 .... κανεις δεν νομιζω ναχει αντιρισση σαυτο...
και πιο παλια ιασωνος 19 πανω έχω γαμ κάτι μοντέλλα που κάθονταν και κανα 15λεπτο... οχι τα μπαζα να θελουν 50αρι!!
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Νομιζω οτι ειναι οπως το υποπτευομαι.
Το ψωλιδιο που εχεις στο  avatar? Κανενα γνωστο?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
πρώην μου που την έδιωξα γιατι την βαρέθηκα μωρε... !!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom