Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Συναγωνιστές τι γίνεται ? κανένα post σήμερα ? έχετε κυρήξει εμπάργκο στα studio ? Μήπως πρέπει ωα δραστηριοποιηθείτε λιγάκι ? Ποιός ξέρει τι παίζει σήμερα στη περιοχή Τριγγέτα,Συγγρού,Φρατζή,Λεμπέση,Ισμήνης κλπ ?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Λ.Κ. 35 πρωινή βάρδια πάνω Ντάρια κάτω Σόνια με πολύ κόσμο (περίμενα πάνω από μισή ώρα). Σόνια στα γνωστά υψηλά επίπεδα ακόμη και για μένα που δε μ' αρέσουν οι MILF.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Συνευρεση με Ραμονα,κατα δηλωσιν Ισπανιδα-μαλλον απιθανο ομως- στην Ιπποκρατους 144, βραδυ Πεμπτης. Η εν λογω,petite size,ωραιο προσωπο, με σιλικονατους Νο 3 βυζους και μακρυες κοκκινες μποτες.Αξιοπρεπης συμπεριφορα, παιζει επισης στην Τριγγετα 3 και Συγγρου 144.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Και εγω οταν ειμουνα μικρος εκανα τρυπες στην αμμουδια και καθομουνα απο πανω με τις ωρες.
Σημερα  Συγγρου 144 η Γιαννα η Τσεχα καλο και υπομονετικο κοριτσι μονο που τελος του μηνα την κανει και δεν ξαναρχετε οπως μου ειπε γιατι δεν γουσταρει το Ελλαδα.
-----
Φιλοι Moi + Kostis μην ασχολούμαστε άλλο με την Γιάννα. Την ξέρω  + με  αρκετές λεπτομέρειες. ¨οταν την άνοιξη ήταν στο Φυλής 71 πάνω,
έλεγε ότι δεν έχει λόγο να ξαναγυρίσει τσεχία - δηλαδή εντελώς τα αντίθετα. Κρίμα για την κοπέλα , γιατί έχει και γεράσει  4-5 χρόνια μέσα σε 7 μηνες
Ας την αφήσουμε με τα προβλήματά της ...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
που ειναι η μαργαριτα σημερις? :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Και εγω οταν ειμουνα μικρος εκανα τρυπες στην αμμουδια και καθομουνα απο πανω με τις ωρες.
Σημερα  Συγγρου 144 η Γιαννα η Τσεχα καλο και υπομονετικο κοριτσι μονο που τελος του μηνα την κανει και δεν ξαναρχετε οπως μου ειπε γιατι δεν γουσταρει το Ελλαδα.
-----
Φιλοι Moi + Kostis μην ασχολούμαστε άλλο με την Γιάννα. Την ξέρω  + με  αρκετές λεπτομέρειες. ¨οταν την άνοιξη ήταν στο Φυλής 71 πάνω,
έλεγε ότι δεν έχει λόγο να ξαναγυρίσει τσεχία - δηλαδή εντελώς τα αντίθετα. Κρίμα για την κοπέλα , γιατί έχει και γεράσει  4-5 χρόνια μέσα σε 7 μηνες
Ας την αφήσουμε με τα προβλήματά της ...

Πραγματικα ειναι λυπηρο να βλεπεις να "σπανε" μεσα στα μπουρδελα μεσα σε λιγους μηνες.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Κυριακή βράδυ, τίμησα Μαργαρίτα πολωνέζα στην Τριγγέτα. Καλή επαγγελματίας με βυζάρες  :boobies: :boobies: :boobies:και φοβερή ισπανική,αλλά από κεί και πέρα λίγα πράγματα, παρά τις αλλαγές στάσεων. Για μια φορά, πάντως αξίζει το πενηντάρικο, ειδικά γι αυτούς που τους αρέσουν τα πιασίματα.
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Review από Πάολα, Κυριακή βράδυ, Βριλλησού 36.
Την βρήκα μετά από καιρό, την επισκεπτόμουν συχνά όταν ήταν στο Λ.Καραγιάννη ως Σάσα. Το καλύτερο αρχιδογλύψιμο ever (για μένα), και έπειτα εξαιρετικό στήσιμο στα 4 όπου και πιτσίλισα. Πρέπει να ομολογήσω πως όταν την πετύχεις στις καλές τις είναι πραγματικά πολύ καλή, και σαν performance αλλά και σαν συμπεριφορά γενικότερη. Αν είσαι άτυχος και είναι ζοχαδιασμένη είναι απόλυτη ξενέρα. Εγώ  ευτυχώς την πέτυχα σε καλή μέρα, ευδιάθετη, κουβεντούλα μετά κλπ.
 

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
παιδια ξερετε τι παιζει εως τις 6 στη τριγγετα και απεναντι στο 144;;; α το 245 ισχυει;
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Το 245,όπως γράψαμε, έχει μεταφερθεί ώς έχει , εδώ και λίγες μέρες , στο 248/ 4ος όροφος.
 

xeirourgos

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Review από Πάολα, Κυριακή βράδυ, Βριλλησού 36.
Την βρήκα μετά από καιρό, την επισκεπτόμουν συχνά όταν ήταν στο Λ.Καραγιάννη ως Σάσα. Το καλύτερο αρχιδογλύψιμο ever (για μένα), και έπειτα εξαιρετικό στήσιμο στα 4 όπου και πιτσίλισα. Πρέπει να ομολογήσω πως όταν την πετύχεις στις καλές τις είναι πραγματικά πολύ καλή, και σαν performance αλλά και σαν συμπεριφορά γενικότερη. Αν είσαι άτυχος και είναι ζοχαδιασμένη είναι απόλυτη ξενέρα. Εγώ  ευτυχώς την πέτυχα σε καλή μέρα, ευδιάθετη, κουβεντούλα μετά κλπ.
Χαιρετώ τους αγνούς συμπολεμιστές των αιδοίων! Συμφωνώ απόλυτα με τον συναγωνιστή! Την γνωρίζω πολύ καλά από ΛΚ και Πιπίνου, εξαιρετική!! Μήπως κανένας ξέρει ρε παιδιά που δουλεύει η Άντζελα(ξέρετε. από Φωκαίας, Αθανασίας, Ιππώνακτος), χάθηκε τελευταία...
 

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
χτες κατα τις 5 στο 144 η πολωνεζα η νταρντανα...για τους λατρεις του ειδους πολυ καλο κομματι αλλα το στουντιο ειχε κινηση και η ιστορια κατεληξε ξεπετα !!!δεν ξερω σε αλλους πως φερθηκε αλλα σε μενα με πολυ βιασηνη.... στο 248 που περασα ηταν απο κατω ενας ζητας και περιμενε ακριβως στην εισοδο για κανενα μισαωρο οποτε την καναμε με ελαφρα..ποτε δεν ξερεις ...
 

aquasshh

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Review από Πάολα, Κυριακή βράδυ, Βριλλησού 36.
Την βρήκα μετά από καιρό, την επισκεπτόμουν συχνά όταν ήταν στο Λ.Καραγιάννη ως Σάσα.

Έχω πάει με μια Πάολα στο ίδρυμα της Λιοσίων 278. Θυμάμαι ακριβώς την ημερομηνία: 20 Αυγούστου, τρέχοντος. Μάλλον καστανόξανθη (με θάμπωσε φαίνεται το μαύρο φορεματάκι της), παιχνιδιάρικο/πονηρό βλέμμα, δήλωσε ελληνίδα και πρέπει να ήταν ειλικρινής αφού τα μιλούσε πολυ καλά. Ισπανική με ένα ζευγάρι στρογγυλά μαστάρια, γλείψιμο στην ευρύτερη χαμηλή περιοχή με ανεμπόδιστη θέα του υπέροχου κώλου της, όλα χωρίς να βγάλει τις 20ποντες πλατφόρμες της. Ξαναπέρασα δυο φορές την περίοδο που το μαγαζί δε λειτουργούσε λόγω των προβλημάτων με τη γειτονιά, αλλά δυστυχώς δε ρώτησα τον μαιτρ πού μπορώ να τη βρω.
Μιλάμε για την ίδια; Ποιος θα δώσει τα φώτα του;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Έχω πάει με μια Πάολα στο ίδρυμα της Λιοσίων 278. Θυμάμαι ακριβώς την ημερομηνία: 20 Αυγούστου, τρέχοντος. Μάλλον καστανόξανθη (με θάμπωσε φαίνεται το μαύρο φορεματάκι της), παιχνιδιάρικο/πονηρό βλέμμα, δήλωσε ελληνίδα και πρέπει να ήταν ειλικρινής αφού τα μιλούσε πολυ καλά. Ισπανική με ένα ζευγάρι στρογγυλά μαστάρια, γλείψιμο στην ευρύτερη χαμηλή περιοχή με ανεμπόδιστη θέα του υπέροχου κώλου της, όλα χωρίς να βγάλει τις 20ποντες πλατφόρμες της. Ξαναπέρασα δυο φορές την περίοδο που το μαγαζί δε λειτουργούσε λόγω των προβλημάτων με τη γειτονιά, αλλά δυστυχώς δε ρώτησα τον μαιτρ πού μπορώ να τη βρω.
Μιλάμε για την ίδια; Ποιος θα δώσει τα φώτα του;
ριξε μια ματια στο νεο στουντιο της πειραιως 109..
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Έχω πάει με μια Πάολα στο ίδρυμα της Λιοσίων 278. Θυμάμαι ακριβώς την ημερομηνία: 20 Αυγούστου, τρέχοντος. Μάλλον καστανόξανθη (με θάμπωσε φαίνεται το μαύρο φορεματάκι της), παιχνιδιάρικο/πονηρό βλέμμα, δήλωσε ελληνίδα και πρέπει να ήταν ειλικρινής αφού τα μιλούσε πολυ καλά. Ισπανική με ένα ζευγάρι στρογγυλά μαστάρια, γλείψιμο στην ευρύτερη χαμηλή περιοχή με ανεμπόδιστη θέα του υπέροχου κώλου της, όλα χωρίς να βγάλει τις 20ποντες πλατφόρμες της. Ξαναπέρασα δυο φορές την περίοδο που το μαγαζί δε λειτουργούσε λόγω των προβλημάτων με τη γειτονιά, αλλά δυστυχώς δε ρώτησα τον μαιτρ πού μπορώ να τη βρω.
Μιλάμε για την ίδια; Ποιος θα δώσει τα φώτα του;

Μου φαίνεται ότι πρέπει να βοηθήσω τους συναγωνιστές γιατί μάλλον υπάρχει παρεξήγηση με τις "Πάολες". Αλλη η Πάολα του 36, παλιότερα γνωστή ως Σάσα (την οποία δεν έχω γνωρίσει) στην οποία αναφέρεται ο Anachron και άλλη η Πάολα η Ελληνίδα (που είναι και μέλος του site)την οποία έχω τιμήσει επανειλλημένα και παίζει μεταξύ Βριλησσού 57, Βριλησσού 12, Φρατζή 47 και σπανιότερα Αγ. Μελετίου. Σε αυτή αναφέρεται ο φίλος aquasshh και με την περιγραφή του οποίου συμφωνώ και επαυξάνω. Φιλάκια Πάολα...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μαργαριτες στον αγρο μαζευε.Παλιοφραπεδακια

και εσυ μαζευε απο τα χαλια των ξενοδοχειων τις ασπρες τριχες που σου πεφτουν παλιοσιτυτουρακια! :grin: :grin:

υ.γ. ποιος νομιζεις οτι εισαι που θα απευθυνεις υποτιμιτικα σχολια για τον φραπε?συνειδητοποιεις οτι τα βαζεις και με τον ιδιο σου τον εαυτο? :rockon: :rockon: :headbang3
 

aquasshh

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
  και άλλη η Πάολα η Ελληνίδα (που είναι και μέλος του site)την οποία έχω τιμήσει επανειλλημένα και παίζει μεταξύ Βριλησσού 57, Βριλησσού 12, Φρατζή 47 και σπανιότερα Αγ. Μελετίου
Με ποιο nick μπαίνει εδώ η καλλίπυγος;
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Δες σελίδα 328 ή 329 του παρόντος thread και θα το καταλάβεις ποιό είναι. Πάντως κυρίως παρακολουθεί το σάιτ, σπάνια συμμετέχει...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom